Jump to content
Apokalipto

Horoskop na 2015r. BLIŹNIĘTA

Recommended Posts

Apokalipto

Neptun plącze nieco twoje ścieżki, pilnuj więc, aby marzenia nie rozmijały się z rzeczywistością. To ważne, bo Saturn gotów jest wystawić ci rachunek za lekkomyślność. Ale nie martw się, wśród planet masz także potężnych przyjaciół: Jowisza, który otacza cię troską, oraz Urana, dostarczyciela nowych wrażeń.

 

Bliźnięta i SATURN

 

W połowie stycznia w obszarze relacji pojawi się Saturn i pozostanie tam aż do grudnia 2017 roku. Pora nauczyć się mówić otwarcie o uczuciach. Nie tłum w sobie emocji, nie przechowuj urazy, bo to cegły, z których powstaje mur pomiędzy tobą a innymi ludźmi. No i pamiętaj, że konsekwencje wcześniejszych niepowodzeń nie muszą od razu prowadzić do katastrofy. Nie wchodź więc na ścieżkę negatywnego myślenia. Najważniejsze są uczciwe kompromisy. Pamiętaj także, że choć uczucia są ważne, czasem warto posłuchać rozumu. Nie forsuj na siłę swoich racji. Obszar szeroko pojętych związków to także ludzie, z którymi pracujesz. W interesach zalecana duża rozwaga i ostrożność. Bierz pod uwagę dalsze konsekwencje swoich decyzji. Bądź uczciwa wobec siebie i innych. To z pewnością pomoże ci się odrodzić i podjąć nowe życie, wolne od błędów z przeszłości. Wszystkie twoje działania muszą być rozsądne i dobrze przemyślane. W przeciwnym razie zwrócą się przeciwko tobie.

 

Bliźnięta i URAN

 

Wpływy Urana są nieprzewidywalne i choć przyniosą ci one trochę życiowych zmian, trudno powiedzieć dokładnie, jaką przyjdą drogą. Dlatego liczą się otwartość, elastyczność i pozytywne nastawienie. Dzięki nim dostrzeżesz niepowtarzalne szanse i nowe możliwości zamiast jedynie przeciwności losu. Staraj się z ciekawością podchodzić do wszelkich nowych sytuacji, tym bardziej że zmienne wpływy Urana będą odczuwalne w twoim znaku dość długo – aż do 2019 roku. Może poznasz teraz nowe osoby, nowe kultury i inne sposoby życia? Masz w sobie mnóstwo ciekawości i energii, staraj się je jednak nie tylko wykorzystać, ale przede wszystkim dobrze ukierunkowywać. Uruchom w sobie zdolność do szybkiego przystosowania, otwórz się na świat i zachowaj świeżość spojrzenia. Staraj się być rozważna i nie oceniaj sytuacji zbyt pochopnie. Wszystko dobrze przemyśl, nim podejmiesz decyzję. Zweryfi kuj dotychczasowe cele, a jeżeli trzeba, zmień je. Nie zwlekaj. Niespodzianki, które cię w tym roku czekają, dotyczyć będą zarówno sfery uczuć, jak i spraw związanych z pracą.

 

Bliźnięta i JOWISZ

 

Pierwsza połowa roku, do początku sierpnia, to dobry czas dla tych Bliźniąt, które chcą realizować swoje życiowe plany i pomysły. Pomoc Jowisza zwiększa szansę powodzenia i zapewnia ekspansję. Od ciebie jednak zależy, czy rozwiniesz skrzydła i nauczysz się latać. Kurczowe trzymanie się ziemi pozbawia możliwości spojrzenia na życie z innej perspektywy. Warto więc wykrzesać z siebie więcej energii, by rozwijać się wszechstronnie. Nie bój się wyzwań. Z drugiej jednak strony – zaplanuj spokojny lot. Nie wznoś się ponad własne możliwości. Szczególnie w drugiej połowie roku ryzyko błędnej oceny sytuacji wzrasta. Skutkiem tego możesz doświadczać chwilowej stagnacji i kryzysów. Tylko wówczas twoje działania będą owocne, kiedy będziesz o tym pamiętać. Jeśli chodzi o relacje z innymi, to nie należy nadawać im zbyt szybkiego biegu. Szczególnie w drugiej połowie roku. Osoby, które żyją nadzieją znalezienia życiowego partnera, mają czas aż do sierpnia. Później zwiększy się możliwość dokonania niewłaściwego wyboru.

 

Bliźnięta i NEPTUN

 

Wpływ Neptuna przyniesie balansowanie między osiągnięciem wewnętrznego spokoju a poczuciem zgrania ze światem zewnętrznym. Refl eksyjne podejście do życia pomaga w wielu sytuacjach, czasami jednak skłania do odbierania rzeczy mało istotnych z nadmierną powagą. Choć będzie to od ciebie wymagało sporego wysiłku, próbuj osiągnąć złoty środek, a dzięki temu zdobędziesz poczucie panowania nad swoim życiem i przestaniesz się czuć jak łódeczka na oceanie. To dobry rok przede wszystkim na rozwój osobisty, duchowy, na doskonalenie się. Poszukuj nowych dróg, zadawaj sobie trudne pytania i szukaj na nie odpowiedzi. Filozofi czne podejście do życia ułatwi ci rozwiązywanie problemów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Obyś jednak nie wpadła w sidła sekt obiecujących gotowe odpowiedzi albo sztucznych rajów, które zapewniają różne używki. Masz, niestety, skłonność do poszukiwania dróg na skróty. Strzeż się tego! Często też idealizujesz nowych partnerów, i przypisujesz im cechy, za którymi tęsknisz, oraz te, które chciałabyś w nich widzieć. Dlatego daj sobie czas na odkrycie prawdy, nie spiesz się z podejmowaniem decyzji, zwłaszcza wobec ludzi, których właściwie nie znasz. Osoby pozostające w związkach powinny dążyć do jasnych sytuacji partnerskich.

 

PROGNOZA 2015

 

ŻYCIE OSOBISTE

 

Sprawy uczuciowe zajmą bardzo wysokie miejsce na twojej liście wewnętrznych potrzeb. Do pierwszych dni sierpnia w sektorze komunikacji znajdować się będzie Jowisz. Wyjdź z cienia fałszywej skromności, pozwól sobie na większą spontaniczność! Śmiało wysyłaj i odbieraj miłosne sygnały. Dla par to czas bilansu. Jeśli jesteś w związku, który cię nie satysfakcjonuje, powiedz głośno i wyraźnie, czego ci potrzeba! Gdy w obszarze związków znajduje się Saturn, rozpadną się relacje niemające potencjału.

 

I DEKADA

Nad twoją głową krzyżują się ścieżki Neptuna i Saturna. Niewykluczone, że na drodze do szczęścia pojawią się komplikacje, ale dasz sobie radę! Zakończą się tylko te sytuacje, których potencjał się wyczerpał, i odejdą ludzie, którzy nie mają ci już nic do ofi arowania. W rezultacie zyskasz miejsce na nowe rzeczy, które przyniesie rok następny. Dbaj, by to, co dzieje się teraz, wyszło ci na dobre. Nowe znajomości nie będą zbyt stabilne.

 

II DEKADA

Pod wpływem zachęty od Jowisza i Urana postanowisz ujawnić komuś swoje uczucia, podejmiesz decyzję lub staniesz się obiektem czyjejś adoracji. Bądź otwarta, bo może być i tak, że ktoś, na kogo nie zwróciłaś wcześniej uwagi, okaże się nagle osobą szalenie fascynującą. Dla stałych związków będzie to interesujący oraz całkiem niezły rok. Wszystko zależy od was.

 

III DEKADA

Dla związanych to pomyślny, choć umiarkowanie atrakcyjny rok. Jeśli zaś jesteś w grupie singli, nie powinnaś się tym faktem szczególnie zadręczać. Uzbrój się w cierpliwość. W czasie wakacji nie zabraknie okazji do zawarcia nowych znajomości w romantycznej scenerii. Ponieważ właśnie uczuciom potrafi sz oddać się bez reszty i pragniesz związku, który spełni twoje oczekiwania, nie spiesz się. Zobaczysz, że chętnych do twojej ręki na pewno nie zabraknie.

 

KARIERA I PIENIĄDZE

 

Do wakacji twoje szare komórki są bardziej niż zwykle elastyczne i chętne do umysłowej gimnastyki. Wykorzystaj to, wykaż się refl eksem. Jest szansa na postęp w karierze, awans. Rozwijaj się zawodowo i korzystaj z okazji do podjęcia edukacji. Zostanie to docenione. W drugiej połowie roku działaj bardziej zachowawczo. Nie podejmuj ryzyka, mierz zamiar podług sił. W fi nansach nie trać kontroli nad wydatkami, nie ratuj się pożyczkami. Z listy używanych pojęć powinno zniknąć słowo „debet”. To dla ciebie niebezpieczne zjawisko.

 

I DEKADA

Nie oczekuj łatwych postępów i efektownych zwycięstw. Może w twojej firmie zapanują nowe, surowsze zasady, szef stanie się bardziej wymagający? Może nawet stwierdzisz, że jesteś niesprawiedliwie oceniana, niedostatecznie wynagradzana? Zrób uczciwy bilans, podlicz zyski i straty. Czy nie czas coś zmienić? Z końcem roku powieją bardziej pomyślne wiatry. Jeśli liczysz wyłącznie na łut szczęścia, niewiele robiąc i lawirując, staniesz oko w oko z konsekwencjami beztroskich zachowań.

 

II DEKADA

Będzie to dla ciebie rok twórczego niepokoju i szukania nowych dróg rozwoju zawodowego. Wypowiesz wojnę rutynie. Zapragniesz dążyć do doskonałości nieschematyczną, wypracowaną przez siebie ścieżką. Choć wszystko to brzmi dość idealistycznie, może znaleźć także praktyczny wymiar: podniesiesz kwalifi kacje, rozpoczniesz studia lub zaczniesz specjalizację, być może również zmienisz pracę na taką, która przyniesie ci satysfakcję.

 

III DEKADA

Bilans tego roku powinien wyjść na plus i z pewnością stwierdzisz, że jest lepszy od poprzedniego. Aura nad twoją głową należy do neutralnych z tendencją na plus, a to znaczy, że choć nie otrzymujesz nadzwyczajnego wsparcia, nie masz także pośród planet wrogów. Najwięcej obiecujących sytuacji nadejdzie latem. Będzie to dobry moment na spieniężenie czegoś lub dokonanie zakupu.

 

ZDROWIE

 

Szykuje się intensywnie przeżyty rok, dlatego też ważna dla ciebie rada: nie wymyślaj sobie zmartwień, nie kłopocz się na zapas, nie pozwól, aby ambicje pozbawiły cię luzu i drobnych przyjemności. Odżywiaj się w sposób racjonalny, dostarczaj organizmowi niezbędnych witamin i mikroelementów. Pamiętaj, że osoby należące do żywiołu powietrza potrzebują ruchu, przestrzeni.

 

I DEKADA

W czasie kiedy wpływa na ciebie Saturn, twoje ciało i dusza potrzebują rozluźnienia i aktywnego wypoczynku połączonego z rozwijaniem pasji. Mogą to być na przykład taniec flamenco, tai-chi lub joga. Nagradzaj się za osiągnięcia, nawet drobiazgiem, ale liczy się komunikat: odniosłam sukces, jestem świetna! Pomyśl o skorzystaniu z profesjonalnej sesji oddechowej, może to być bardzo korzystne.

 

II DEKADA

Ze spokojem i dystansem odnoś się do świata. Utrzymuj kontakty z tymi, którzy cię wspierają. Dbaj o jakość swoich emocji – świadomie wybieraj to, co cię wzmacnia. Nie zapominaj o odpoczynku, ale wybieraj aktywne formy spędzania czasu. To najlepszy relaks, zdrowszy niż siedzenie przed telewizorem. Zadbaj także o dietę bogatą w witaminy i mikroelementy.

 

III DEKADA

Nawet jeśli się wydaje, że życie nie przynosi ci tego, czego oczekujesz, myśl konstruktywnie. Staraj się w tym roku dobrze poznać siebie. To zapewni ci równowagę wewnętrzną. Wkrótce wejdziesz w etapie przemian, więc znajomość własnych zalet i zasobów jest i będzie dla ciebie wsparciem.

 

ASTROCOACHING

 

Planety w tym roku przyniosą ci i okazje do wykorzystania, i pułapki, które musisz ominąć. W takiej sytuacji wiedza o własnych mocnych i słabszych stronach wydaje się bezcenna. Wykorzystaj ją dla swojego pożytku.

 

TWOJE MOCNE STRONY

 

◗ Wszechstronność. Aby wygrać, może trzeba będzie zrobić coś, czego jeszcze nigdy nie robiłaś. Nie warto mówić: „Tego nie potrafi ę”. A jeśli drzemie w tobie ukryty talent?

 

◗ Ciekawość świata. Będzie ona teraz motorem twojego sukcesu. Szczęście rzadko samo puka do drzwi, zwykle trzeba wyjść mu naprzeciw. Im więcej chcesz wiedzieć i wiesz, im więcej w tobie chęci, by poznawać ludzi, tym więcej otrzymasz szans. ◗ Inteligencja. Nawet wtedy, kiedy otrzymujesz wsparcie, nie oznacza, że dostaniesz wszystko podane na srebrnej tacy. Nieraz trzeba będzie zapędzić szare komórki do pracy, ale efekty okażą się nad wyraz satysfakcjonujące!

 

TWOJE SŁABSZE STRONY

 

◗ Rozproszenie. Znasz przysłowie o łapaniu dziesięciu srok za ogon? Ta historia może ci się przytrafi ć. Ustal optymalną listę priorytetów.

 

◗ Powierzchowność. Je- śli już na coś się zdecydujesz, zatrzymaj się przy tym dłużej. Uczysz się czegoś nowego, zmieniasz kierunek działań? Sukces wymaga zaangażowania. Działanie „po łebkach” nie daje dobrych efektów!

 

◗ Zmienność. Jeśli twoje nastroje zmieniają się jak w kalejdoskopie, innym trudno za tobą nadążyć. Niezależnie, czy łączy was praca, mi- łość, czy przyjaźń. Bądź konsekwentna w swoich słowach i czynach. Nie zmieniaj zdania. Inaczej stracisz szacunek innych.

 

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ W TYM ROKU

 

◗ O ludziach. Każdy, nawet przypadkowo napotkany człowiek, życzliwie do ciebie nastawiony, może okazać się inspiracją, wniesie do twojego życia coś godnego uwagi. Pozwól na to jemu i sobie.

 

◗ O zaufaniu. Daj je partnerowi, przyjaciółce. Każdy potrzebuje emocjonalnego wsparcia, ale to możliwe, jeśli obie strony są wobec siebie szczere. To będzie bardzo budujące doświadczenie.

 

◗ O dobrych czasach. Przypomnij sobie, co cieszyło cię dawniej. Wyprawa w nieznane, spontaniczna impreza? Wróć do tego nie tylko we wspomnieniach, podaruj sobie radość życia.

 

TWOJE ZADANIA–WYZWANIA

 

◗ Postaw czytelną granicę pomiędzy oczekiwaniami, które mają wobec ciebie inni, a twoimi własnymi potrzebami. Z jednej strony bowiem istnieją prestiż, pozycja społeczna, zawód i pieniądze, które zarabiasz, z drugiej to, co daje ci prawdziwe szczęście, wolność, poczucie radości i spełnienia. Saturn, który wpływa teraz na ciebie, generuje sporą presję. Chcesz coś komuś udowodnić? To zawsze wiele kosztuje. Nie zgub w tym wszystkim siebie!

 

◗ Zamień słabość w siłę. Co to oznacza? Jeśli przed czymś próbujesz uciekać, czemuś zaprzeczać, tracisz wiele energii. Dużo lepszym rozwiązaniem jest skonfrontowanie się z sytuacją. To zamrożone urazy w końcu obniżają aż do zera temperaturę uczuć między ludźmi. Udany eksperyment pozwoli ci poczuć się lepiej we własnej skórze, a kontakty staną się bardziej autentyczne.

 

◗ Twoje ciało potrzebuje serii masaży relaksujących i odprężających. Przyjrzyj się także swojemu odbiciu w lustrze i odkryj, który element wydaje się najpiękniejszy. Oczy? Usta? Zgrabne nogi? Zadbaj o swój „wabik”, naucz się go właściwie eksponować.

 

 

źródło: Claudia, Kobieta, moda, uroda, zdrowie kobiety, horoskop - Kobieta.pl

Share this post


Link to post
Apokalipto

BLIŹNIĘTA 2015

 

 

 

Szczęśliwe dni w 2015 roku: sobota

 

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 7, 11

 

Główne dążenie w 2015 roku: umiejętność podejmowania trafnych decyzji

 

Niebezpieczeństwa w 2015 roku: nadmierne uleganie emocjom i duma – to cechy twojej osobowości, które przysporzą ci najwięcej kłopotów

 

Rada na 2015 rok: dobrze zarządzaj swoim czasem i zobowiązaniami (szczególnie zaległymi), a uchronisz się od wielu problemów

 

W 2015 roku będziesz odczuwał wielkie pragnienie pogłębiania wiedzy i rozwijania umiejętności. Jeśli będziesz kierować się rozsądkiem, możesz liczyć na całkiem spory sukces w tej sferze. U Bliźniąt uczucia są zazwyczaj złym doradcą – tak będzie i w tym roku. Kierunek nauki wybrany pod wpływem emocji najprawdopodobniej okaże się chybiony.

 

Zapowiadają się poważne zmiany w życiu osobistym. Zajmiesz się projektami, do których długo się przygotowywałeś. Teraz możesz je wprowadzić w czyn. Będziesz na ich realizację potrzebować dużo czasu, ale z pewnością się opłaci. Wszystkie twoje ambitne plany zaczną nabierać kształtów – przestaną być zwyczajnymi marzeniami, a przekształcą się w realne przedsięwzięcia.

 

Nareszcie się uspokoisz i będziesz mógł ustatkować swoje codzienne życie. Unikniesz wielu nieporozumień i zaczniesz nareszcie cieszyć się pełnią życia. Znikną dotychczasowe troski – co prawda nie wszystkie, ale będzie ich na tyle mało, że nie będą ci doskwierać. Dobra pozycja planet pomoże ustalić życiowe priorytety.

 

Od połowy maja i przez cały czerwiec będziesz miał bardzo dużo energii. Siły wystarczy ci na wszystko, co sobie w tym czasie zaplanujesz. Możesz pozwolić sobie na wiele – twoja wytrzymałość w tym okresie zadziwi wszystkich. Niestety, twoja planeta rządząca – Merkury – będzie wówczas w ruchu wstecznym, więc coś może pójść nie tak, jak sobie to zaplanowałeś. Bądź ostrożny i niech ogrom sił witalnych nie przysłoni ci niebezpieczeństw.

 

Miłość Bliźniąt w 2015 roku

W 2015 roku twój związek powinien osiągnąć nowy poziom – razem z partnerem będziesz czerpać ogromną radość ze wzajemnych relacji. Nie chodzi jednak o to, że czekają cię jakieś wielkie romanse. Chodzi raczej o doświadczenie stabilizacji i bezpieczeństwa. Romantyczny nastrój osiągnie swoje apogeum i czeka cię naprawdę cudowny czas. Po warunkiem jednak, że nie sabotujesz własnego związku (możesz to robić nieświadomie).

 

Dzięki zadowoleniu płynącemu z życia uczuciowego, będziesz w stanie poczuć większą pewność siebie i satysfakcję z życia. Ten rok zapowiada się jako czas optymistycznego podejścia do miłości. Bądź śmiały i odważny, kiedy trzeba podjąć ważne decyzje dotyczące związku i rodziny.

 

Samotne Bliźnięta nie powinny w tym roku podejmować pochopnych decyzji w kwestiach miłosnych – powinny być bardziej wybredne w wyborze swojego idealnego partnera. Oczywiście będą mieć dość duży wybór wśród zainteresowanych kandydatów, ale powinny być bardzo ostrożne. Szczególnie w okolicach czerwca i lipca może się pojawić ktoś bardzo interesujący. Czy jednak będzie tą właściwą osobą? Musisz to dokładnie rozważyć.

 

Kariera Bliźniąt w 2015 roku

W pracy Bliźnięta będą intensywnie działać na rzecz realizacji wielkich i ważnych projektów. Część z nich planowały od miesięcy, lecz dopiero w 2015 roku nadarzy się okazja ich pełnej realizacji. Pozycje planet wspomagają w pracach nad wszelkimi długoterminowymi projektami – możesz więc śmiało zabierać się do rzeczy.

 

Bądź cierpliwy i nie zrażaj się rutyną – ona jest niezbędna, jeśli chcesz odnieść sukces. Nawet w obliczu sporadycznych niepowodzeń i niezgody ze współpracownikami (będą się od czasu do czasu pojawiać), nie rezygnuj ze swoich planów. Twoja kreatywność i pomysłowość pomoże uświadomić innym, że masz rację i kroczysz właściwą drogą.

 

Finanse Bliźniąt w 2015 roku

W sprawach finansowych czekają cię spore zmiany. Uświadomisz sobie, że o wiele lepiej skoncentrować się teraz na zyskach długoterminowych, zamiast na szybkim zarobku niewielkich sum pieniędzy. Jak już wcześniej wspomniałem, rozpoczniesz realizację wielkich projektów – część z nich będzie związana z zarabianiem pieniędzy, więc możesz liczyć, że ich zrealizowanie będzie łączyło się ze sporymi zyskami.

 

W ciągu roku możesz niestety być zmuszony do poniesienia nieprzewidzianych (i niechcianych) wydatków. Dlatego też powinieneś bardzo ostrożnie planować budżet – nie pozwól, by zaskoczył cię finansowy dołek, kiedy najbardziej będziesz potrzebować gotówki.

 

W kontaktach ze swoimi kontrahentami masz zwyczaj palić mosty, ilekroć zrywasz współpracę. Nie rób tego w tym roku. Pewne znajomości mogą ci się przydać w niedalekiej przyszłości. Jeśli zniszczysz swoje kontakty teraz, możesz tego żałować.

 

Zdrowie Bliźniąt w 2015 roku

W pierwszej połowie roku możesz doświadczyć zdrowotnej huśtawki: raz zdrowy i pełen energii, raz chory i chronicznie zmęczony. Postaraj się nie stresować i nie popadać w depresję. To jest coś, co po prostu musisz przetrwać. Pamiętaj o relaksowaniu się i kontrolowaniu emocji. Szczególnie ważne jest, żebyś dbał o swoje duchowe potrzeby.

 

W drugiej połowie roku ogólny stan twojego zdrowia poprawi się. Dobry układ planet znacznie cię wzmocni i poczujesz się pewniej. Staraj się jednak nadal unikać konfliktów – będą niepotrzebnie wprawiać cię w zły nastrój, a co za tym idzie, obniżać odporność organizmu.

 

 

 

źródło Przewodnik duchowy | Magazyn o rozwoju duchowym i osobistym | Duchowość w praktyce

Share this post


Link to post
mozaika

Rok 2015 będzie dla ciebie wyjątkowo udany. Jowisz da ci szansę na spełnienie marzeń, a Saturn pokaże, ile jeszcze jest w twoim życiu do osiągnięcia i obudzi twoje ambicje. Intuicja podpowiadać ci będzie korzystne rozwiązania. Wiosną dużo zyskasz dzięki udanej współpracy z innymi ludźmi. Wszędzie, gdzie się pojawisz, spotkasz się z życzliwością i zrozumieniem. Lato sprzyja zajęciom, które związane są z pięknem i sztuką. Zaczniesz częściej pojawiać się w galeriach i modnych klubach. Zyskasz oddanych przyjaciół z towarzystwa, które ma inspirujące hobby. Będzie wesoło i poczujesz, że twoje życie nabiera blasku.

 

Miłość

Zyskasz w tym roku świeże spojrzenie na sprawy miłości, pozbędziesz się uprzedzeń czy zahamowań. Jowisz zapewni ci powodzenie, a także postawi na twojej drodze wyjątkowe osoby. Bliźnięta pozostające w stałych związkach w kwietniu zafundują ukochanej osobie małą rewolucję! Uda ci się tak zorganizować różne obowiązki domowe, abyście mogli mieć więcej czasu dla siebie nawzajem. Egzotyczne podróże będą bardzo udane. Druga połowa roku sprzyja umacnianiu związków i nawiązywaniu trwałych przyjaźni.

 

Kariera

Dzięki korzystnym umowom i właściwym podziale obowiązków zyskasz w 2015 roku więcej pieniędzy. Warto je zainwestować, bo czas sprzyja pomnażaniu gotówki. Interesy, o których dotychczas tylko marzyłeś, zaczniesz realizować w drugiej połowie roku. Bądź jednak czujny, a w styczniu nie mów wszystkim o swoich planach. Im więcej zachowasz w tajemnicy, tym lepiej, bo unikniesz kłopotów z konkurencją. Nie buntuj się przeciw szefowi, dostosuj się do innych, bo dzięki pracy zespołowej więcej zyskasz niż w pojedynkę. Daj sobie pomóc. Najskuteczniejszy będziesz od połowy lipca do początku sierpnia, kiedy Saturn przestanie działać opozycją na twój znak i wszystko wtedy okaże się możliwe.

 

Zdrowie

Jowisz od stycznia do sierpnia sprzyja odzyskiwaniu sił życiowych. Poczujesz się zdrowszy i silniejszy. Zacznij jednaj dbać o siebie we wrześniu, październiku i na początku listopada, bo Mars sprawi, że różne zaległości niespodziewanie mogą wyjść na jaw.

 

źródło: Horoskop dla Bliźniąt na 2015 rok - Czary.pl

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...