Jump to content
Apokalipto

Horoskop na 2015r. LEW

Recommended Posts

Apokalipto

To twój rok, miła Lwico! Jowisz, który dba o ciebie już od ubiegłorocznych wakacji, do pierwszych dni sierpnia pomoże ci we wszystkim, co zamierzasz. Także Saturn zaczyna być twoim sprzymierzeńcem, a Uran kontynuuje proces konstruktywnych zmian. Chciałoby się powiedzieć – cała naprzód!

 

Lew i WENUS

 

Cały rok, a zwłaszcza jego pierwsza część, zapowiada się atrakcyjnie i optymistycznie. Wenus to ta planeta spośród twoich astrologicznych przyjaciół, która obdarza cię radością życia i dążeniem do szczęścia. Jej wpływ najsilniej odczujesz w styczniu i marcu, a potem jeszcze silniej od lipca do pierwszych dni października, kiedy znajdzie się ona w twoim własnym znaku. To szczególnie długa wizyta. Ciesz się! Jeśli do tej pory żyłaś samotnie, czas to zmienić. Nie bacz na wymyślone przeszkody, daj się ponieść nastrojom i zachciankom. Wenus symbolizuje powodzenie i zaspokajanie rozmaitych potrzeb, w tym także zmysłowych przyjemności. Dlatego nie tłum w sobie uczuć i nie rezygnuj z miłosnych igraszek. Kochaj się namiętnie. Ktoś zarzuci ci, że nie dbasz o pozory? Nie zważaj na to! Pozbądź się kompleksów i ciesz się życiem. Wenus to mistrzyni wizerunku, doradczyni w sprawach mody i urody. Skorzystaj z jej podpowiedzi. Nie przejmuj się mankamentami swojego wyglądu, naucz się podkreślać jego atuty.

 

Lew i SATURN

 

W tym roku Saturn zaczyna ci sprzyjać i taki stan potrwa aż do końca 2017 roku. Dzięki wsparciu Saturna dostaniesz szansę wykazania się talentami i zaletami w różnych obszarach życia. Twój wrodzony entuzjazm i towarzyska natura zjednają ci życzliwe poparcie otoczenia, zaś szczodrość i umiejętność okazywania przyjaźni zostaną docenione i zaprocentują konkretną pomocą. Nie poprzestawaj więc na małym. Wyznaczaj sobie nowe cele i ciesz się rezultatami razem z przyjaciółmi i rodziną. Życie osobiste nie tylko znajdzie się w centrum twojej uwagi (ponieważ Jowisz jest w obszarze kreatywności i przyjemności, a jego położenie sprzyja powiększeniu rodziny), ale stanie się czynnikiem sprzyjającym osiąganiu sukcesów. Jeśli poprawi się twoja pozycja zawodowa i finansowa, to zapewne zdecydujesz się na rodzinne inwestycje. To z kolei zmobilizuje cię do jeszcze większych i bardziej odpowiedzialnych działań. Poczujesz, że wszystkie elementy łamigłówki są na właściwym miejscu, a stabilna sytuacja daje ci szczęście.

 

Lew i URAN

 

Przed tobą rok urzekający mnogością nowych możliwości i zachwycający ruchliwością oraz zmiennością tempa życia. Uran to kosmiczna inspiracja. Nadchodzący czas sprzyja studiom, podróżom i nawiązywaniu nowych, ciekawych znajomości. Warto eksplorować nowe dziedziny wiedzy i życia oraz rozwijać dotychczasowe zainteresowania. Nie bój się ryzyka. Teraz będziesz z nim za pan brat, dzięki czemu uda ci się przeprowadzić kilka korzystnych finansowo transakcji, a z najbardziej karkołomnych i trudnych sytuacji wyjść zwycięsko. Towarzyszyć ci będzie uczucie spełnienia i świadomość, że sprostałaś wyzwaniom! Na pewno także nie oprzesz się choćby jednej z licznych w tym roku okazji do dalekich podróży. Jeśli chcesz zwiedzać nieznane kraje, zainwestuj koniecznie w naukę języka obcego. Dzięki takim umiejętnościom będziesz mogła nie tylko porozumieć się z obcokrajowcami i poznać ich kulturę, ale wzmocnisz również swoją potrzebę niezależności. Niektóre z twoich życiowych zamierzeń mogą nie wypalić, ale zdarzy się tak tylko dlatego, że na przeszkodzie staną wprawdzie nieoczekiwane, lecz miłe wydarzenia. Spróbuj więc nie trzymać się sztywno planów, bądź elastyczna i poddaj się fali zmian. I naucz się cieszyć tym, co jest. Łap szanse i wykorzystuj okazje.

 

Lew i JOWISZ

 

Jowisz jeszcze do połowy roku bardzo cię wspiera i pomaga, podsyłając dobre okazje do urzeczywistnienia ambicji i planów. Cokolwiek by to było, warto przejąć inicjatywę. Korzystaj więc z okazji i podejmuj wyzwania. Jeśli jakiś pomysł chodził ci od dawna po głowie – powiedz sobie: teraz albo nigdy! Nie poddawaj się i nie rezygnuj. Pamiętaj, że jesteś kowalem swojego losu, nie sugeruj się więc dobrymi radami innych, szczególnie jeśli czujesz, że to, co robisz, ma sens. W miłości również dobre prognozy. Będziesz miała powodzenie, grozi ci nawet klęska urodzaju! Otwarcie podchodź do nowych znajomości, ponieważ bardzo możliwe, że któraś z nich przerodzi się w stały związek. Zanim skończy się ten rok, twoja lista sukcesów będzie naprawdę długa! Jesteś teraz żywym dowodem na to, że warto mierzyć wysoko! Będąc na szczycie, nie zapominaj jednak, że nie możesz wiecznie tam być – wkrótce zacznie się droga z powrotem. Bądź na to przygotowana. Pamiętaj też, że sukcesu nie osiąga się samodzielnie. Są ludzie, którzy pomogli ci dotrzeć tu, gdzie jesteś. Okaż im za to wdzięczność, bądź pomocna.

 

PROGNOZA 2015

 

ŻYCIE OSOBISTE

 

Jowisz rezydujący w twoim znaku do sierpnia, a Wenus od lipca do pierwszych dni października zapewnią ci sympatię otoczenia i szczęście w rodzinie. Możesz teraz liczyć na wiele dogodnych okazji i interesujących doświadczeń. Łatwiej będzie o spokój, jak i rozwiązywanie problemów życiowych. To doskonały czas na nowe znajomości i zakończenie konfliktu z kimś bliskim. Samotna? Gwiazdy ci sprzyjają, a w razie kłopotów pomogą podjąć słuszne decyzje. Jeśli twoje serce spragnione jest uczucia – kochaj! W dziedzinie miłości nie masz przecież sobie równych.

 

I DEKADA

 

Największe wsparcie dla ciebie pochodzi ze strony Saturna. Spodziewaj się sukcesów i powodzenia w sprawach rodzinnych oraz w miłości. Poprawa materialna, więcej poczucia bezpieczeństwa, przyjemna stabilizacja – to prezenty, które otrzymywać będziesz przez cały rok. Możliwa budowa lub kupno nieruchomości, powiększenie rodziny. Samotna? Łatwo ulegasz namiętnościom, ale teraz wszystko wskazuje na trwały związek. Możesz zajść w ciążę, więc wybierz kogoś, kogo widziałabyś w roli ojca swoich dzieci.

 

II DEKADA

 

Będziesz się cieszyć sympatią otoczenia i przyciągać płeć przeciwną. Najwięcej szczęśliwych okazji spodziewaj się w pierwszej połowie roku, dopóki Jowisz patrzy na ciebie z ojcowską troska. Jakaś znajomość, która wydawała się przyjaźnią, nagle okaże się czymś więcej. I choć możesz być tym zaskoczona, wasza historia rozwinie się obiecująco. Rodzinne życie związanych Lwów będzie się toczyć gładko, przyjemnie i romantycznie.

 

III DEKADA

 

Dla większości z was to będzie spokojny rok, choć niektóre Lwy zakończą związek, który okazał się pomyłką. Dla już związanych lub szukających partnera (także tych z odzysku) najbardziej obiecująco zapowiada się czas od lipca do września. Dostaniecie się wtedy pod jednoczesny silny wpływ Jowisza i Wenus. To dobry moment na zaręczyny i ślub, na spotkanie kogoś interesującego. Warto inicjować przyjemne wydarzenia, wybrać się w podróż, częściej widywać przyjaciół.

 

KARIERA i PIENIĄDZE

 

Przed tobą bardzo ważny rok, bowiem od tego, co wydarzy się teraz, będzie zależało kilka najbliższych lat. Los ci sprzyja, ale skoncentruj się na tym, co zamierzasz robić, i postaraj się, aby twoje cele były przemyślane. Pamiętaj, że stoisz teraz w otwartych drzwiach swego życia. To doskonały moment na zmiany, nawet najbardziej radykalne. Masz przed sobą wiele dróg: możesz rozpocząć studia, zmienić pracę, przeprowadzić się, zmienić styl życia. Poznasz wielu ludzi, zawrzesz nowe przyjaźnie. Twoja twórcza energia uwolni się i popchnie cię do działania. W tym roku możesz liczyć także na wyraźną poprawę materialną.

 

I DEKADA

 

W pierwszej połowie roku poświęć czas na doprowadzenie do końca projektów rozpoczętych w minionym roku. To dla ciebie nośny i dynamiczny czas. Czeka cię sporo pracy i spraw do załatwienia. Rezultaty powinny być imponujące. Możesz teraz zmienić swoją sytuacją zawodową na bardzo dobrą. Wpływ na twoje sprawy wywiera Saturn. Nie będzie źle, jeśli nie zapomnisz, że osobisty rozwój, jak i wysoka jakość życia poparte muszą być intensywną pracą. Możesz liczyć na ustabilizowanie sytuacji zawodowej i materialnej.

 

II DEKADA

 

Koniunktura w najbliższych miesiącach będzie bardzo pozytywna. Śmiało i energicznie idź przed siebie i planuj swoją karierę, ponieważ największe przyspieszenie potrwa do sierpnia. Jeżeli masz ambitne plany, warto już teraz pomyśleć o zdobyciu nowych uprawnień, lepszym wykształceniu, nauce języka obcego. Przed tobą wiele finansowych okazji: coś sprzedasz z zyskiem lub korzystnie kupisz.

 

III DEKADA

 

Wprawdzie nie masz zwyczaju poprzestawać na małym, ale nie warto teraz wybiegać zbyt daleko w przyszłość. Jeśli masz przed sobą jakiś większy cel, realizuj go etapami i nie denerwuj się, że finał wciąż wydaje się odległy. Finansowo nieźle, ale na razie nie licz na nadzwyczajny dopływ gotówki. W lipcu i sierpniu dobry czas – powiodą ci się planowane zakupy, transakcje. Możesz także pokonać jakiś kolejny schodek kariery.

 

ZDROWIE

 

Należysz do szczęśliwców, którym zdrowie rzadko szwankuje. Także i w tym roku nie powinno sprawiać większych kłopotów. Sytuacje, jakie nastąpią w twoim życia, mogą podziałać jak zastrzyk adrenaliny. Ale nawet pozytywny stres to stres. Intensywność działań połączona z brakiem wypoczynku może z czasem doprowadzić twój organizm do wyczerpania. Dbaj więc o siebie i w miarę możliwości unikaj przepracowania. Również niedobory snu mogą stać się przyczyną spadku odporności. Staraj się więc z niczym nie przesadzać.

 

I DEKADA

 

Twoja forma będzie dobra, ale pamiętaj, że organizm Lwów uwielbia słońce. Korzystaj z niego w umiarkowany sposób. Przyjrzyj się swojej diecie i zrezygnuj z produktów, które ci szkodzą. Postaraj się, aby była ona bogata w węglowodany i warzywa. Dzięki temu nie tylko utrzymasz zdrowie, ale też zdecydowanie poprawi ci się humor.

 

II DEKADA

 

Przez cały rok będziesz w doskonałej formie. Uważaj tylko na figurę, ponieważ Jowisz w twoim znaku to więcej okazji do przyjemnych towarzyskich spotkań przy szarlotce domowej roboty. Staraj się więc zwracać uwagę na to, co jesz. Może warto zrezygnować z mięsa na korzyść warzyw i owoców? Uprawiaj sporty.

 

III DEKADA

 

Poznaj potrzeby swego organizmu. Ureguluj tryb życia, a staniesz się bardziej wypoczęta i spokojna. Koniecznie też zacznij uprawiać jakieś sporty, dzięki którym rozładujesz energię. Zafunduj sobie wizytę u dobrego masażysty. Od czasu do czasu odwiedź lekarza i zrób badania kontrolne. Wszystko to pomoże przeżyć ten rok w dobrym zdrowiu i zadowoleniu.

 

ASTROCOACHING

 

Jowisz, który gości w twoim znaku, to bilet do szczęścia. Jednak to ty decydujesz, w którą stronę wyruszysz, dokąd chcesz dotrzeć. Dlatego teraz szczególnie powinnaś odróżniać swoje prawdziwe potrzeby od tych urojonych.

 

TWOJE MOCNE STRONY

 

◗ Kreatywność. Ten rok sprzyjać będzie Lwom obdarzonym wyobraź- nią, pomysłowością i inwencją. Nie bój się przedstawiać swoich pomysłów. Rozwijaj umiejętności i talenty.

 

◗ Otwartość. Nowe znajomości, nowe doświadczenia staną się przede wszystkim udziałem tych z was, które chętnie zejdą z utartych ścieżek i zechcą zrobić coś nowego.

 

◗ Wielkoduszność. Cecha ta przyciągać będzie do ciebie ludzi i zamieni ich w twoich sympatyków oraz szczerych przyjaciół. Możesz zyskać poparcie w pracy, czyjąś pomoc i wdzięczność.

 

TWOJE SŁABSZE STRONY

 

◗ Próżność. Uwaga, Lwico, jeśli dobrą aurę zużyjesz wyłącznie na autoreklamę, niewiele ci z tego przyjdzie. Aby wykorzystać sprzyjające okoliczności, potrzeba będzie więcej zaangażowania!

 

◗ Egocentryzm. Popularność może uderzyć ci do głowy. Jeżeli więc zaczniesz dzielić poglądy na własne oraz... mylne, szybko stracisz nowo zyskanych przyjaciół.

 

◗ Wyniosłość. Unikaj protekcjonalnych zachowań, nie przepływaj wśród ludzi niczym fregata w pełnym ożaglowaniu! Najwięcej korzyści przyniosą ci naturalność, życzliwość oraz ciepło w sposobie bycia.

 

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ W TYM ROKU

 

◗ O inspiracji. Nie zawsze musisz wszystko kontrolować, nawet jeśli skłania cię ku temu potrzeba bezpieczeństwa. Czasem warto pozwolić życiu, by samo napisało scenariusz. Daj się zaskoczyć.

 

◗ O optymizmie. Nastaw strzałkę swego kompasu na szczęście. Nie musisz trwać w rzeczywistości, która cię martwi lub rani. Jeśli to, co widzisz, nie bardzo ci się podoba – zmień trasę.

 

◗ O sztuce przyjmowania. Co prawda, Lew jest drapieżnikiem, ale ty od czasu do czasu pozwól sobie na bycie słodkim kotkiem. Schowaj pazurki i pozwól się rozpieszczać.

 

TWOJE ZADANIA–WYZWANIA

 

◗ Bądź aktywna! Będziesz miała naprawdę sporo energii, którą warto wykorzystać na ćwiczenia fizyczne, szczególnie jeśli masz skłonności do tycia albo jakieś zastrzeżenia co do swojej figury. Ruch to zdrowie! Wybierz ulubioną dyscyplinę, a jeśli nie masz takiej, odpowiednia będzie związana z twoim żywiołem, czyli ogniem. Są to sporty z elementami zdrowej rywalizacji, co będzie mobilizujące i znacznie przyjemniejsze.

 

◗ Odkryj, że czasem mniej znaczy więcej. Nie kupuj wszystkiego, co wpada ci w ręce, zastanów się nad wyborem, a okaże się, że w efekcie masz coś, o czym zawsze marzyłaś. To działa także w miłości. Przekonasz się, że nie poezja wyznań ani też liczba zer na koncie decyduje o tym, że ktoś jest wartościowy. Jakiś na pierwszy rzut oka niepozorny pan może się okazać człowiekiem szlachetnym, niezawodnym, czułym – tym jedynym mężczyzną, na którego czekasz.

 

◗ Nie bądź niewolnicą mody! Gdy czujesz się w obowiązku kupić coś, co stanowi trend sezonu, zrezygnuj z tego, jeśli wcale ci się nie podoba. Kiedy zaczniesz wybierać ubrania zgodnie z tym, czego naprawdę potrzebujesz, poczujesz się w nich lepiej. Okaże się, że aby wyglądać pięknie i czuć się świetnie, nie trzeba wcale być w awangardzie!

 

 

 

 

źródło: Claudia, Kobieta, moda, uroda, zdrowie kobiety, horoskop - Kobieta.pl

Share this post


Link to post
Apokalipto

LEW 2015

 

 

Szczęśliwe dni w 2015 roku: poniedziałek, piątek

 

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 1, 9

 

Główne dążenie w 2015 roku: dobra zabawa

 

Niebezpieczeństwa w 2015 roku: wystrzegaj się arogancji

 

Rada na 2015 rok: przemyśl swój obecny styl życia – być może czas na zmiany

 

2015 rok będzie obfitował w nowe możliwości. Sprzyja ci szczęście we wszystkich dziedzinach życia. Jowisz wspomoże cię w tworzeniu nowych planów i natchnie do podjęcia wysiłku w celu ich realizacji. Znajdziesz rozwiązania problemów, których do tej pory nie mogłeś rozwiązać. Ten rok to właściwy czas na podjęcie ważnych życiowych decyzji.

 

Układ planet pomoże w tym roku Lwom zapanować nad swoimi emocjami. Dzięki temu będziesz mógł porzucić swoje dawne urazy i zacząć działać na rzecz lepszej przyszłości. Będzie to jednak wymagało cierpliwości z twojej strony.

 

Początek roku będzie mniej korzystny dla Lwów. Możesz utknąć w miejscu z powodu jakiegoś problemu, który nie pozwoli ci rozwinąć skrzydeł. Najprawdopodobniej będzie to miało związek z tym, co powiesz lub ktoś powie o tobie. Jeśli masz wrogów w pracy lub życiu osobistym, powinieneś szczególnie uważnie podchodzić do relacji z nimi. Nie trać zimnej krwi. W przeciwnym razie sprawy mogą przybrać nieprzyjemny obrót.

 

W okolicy maja zaczniesz wychodzić na prostą i większość problemów uda się rozwiązać. Zacznie ci sprzyjać o wiele więcej szczęścia i poczujesz przypływ odwagi. Teraz będziesz już mógł działać pełną parą i korzystać z nowych możliwości, jakie przyniesie ten rok. Jeśli zrobisz to umiejętnie, zabłyśniesz niczym gwiazda show biznesu. Twoje zarobki wzrosną, zdobędziesz poważanie i dobrą pozycję w swojej pracy lub gronie znajomych.

 

Pod koniec roku mogą pojawić się problemy w życiu rodzinnym. Nie uciekaj od rozwiązywania ważnych kwestii – unikanie w niczym nie pomoże. Nawet jeśli podczas kłótni dojdzie do użycia wielu przykrych słów, oczyścicie atmosferę i pojawi się szansa na zaczęcie wszystkiego od nowa.

 

Miłość Lwa w 2015 roku

W miłości jak na wojnie – to znane powiedzenie będzie ci towarzyszyć przez cały 2015 rok. Ogólna prognoza jest pozytywna, ale będą okresy stagnacji, a nawet poważnych problemów. Spróbuj jasno wyrażać swoje uczucia, otwórz serce i szczerze porozmawiaj z partnerem o wszystkim, co ci się nie podoba. Taka rozmowa może mieć oczyszczający charakter.

 

Osoby pozostające w trwałych związkach będą przez większość roku czerpały niekłamaną radość ze swojej obecności. Przeżyjecie wiele pięknych chwil. Poświęcicie sobie bardzo dużo czasu i uwagi, co korzystnie wpłynie na wasze relacje.

 

Samotne Lwy powinny uważać na swoje uczucia. Grozi im zakochanie się w osobie mieszkającej bardzo daleko. Wiadomo, że związki na odległość nie są proste. Może więc się okazać, że nie wytrzymasz trudów długodystansowej miłości i się poddasz. To oczywiście przyniesie złamane serce i cierpienie – dlatego warto spróbować przejąć kontrolę nad swoimi uczuciami i lokować je w partnerach z „ przyszłością”.

 

Kariera Lwa w 2015 roku

Twoja kariera w 2015 roku będzie szła dobrym torem. Mimo to będziesz musiał stoczyć niejedną bitwę, żeby utrzymać swoją pozycję w firmie. W tym roku planety będą od ciebie wymagać więcej działań niż słów. Będziesz mieć mnóstwo nowych pomysłów, które zapragniesz wykorzystać do osiągnięcia sukcesu.

 

Większość swoich zawodowych aspiracji będziesz w stanie zrealizować w 2015 roku. Mimo że na początku roku nie będziesz w stanie wykorzystać swoich twórczych zdolności, nie ominą cię sukcesy. Zajmie ci to nieco czasu, ale w drugiej połowie roku zobaczysz rezultaty. Weź jednak pod uwagę, że czekają cię problemy w realizacji planów.

 

Finanse Lwa w 2015 roku

W tym roku twoje finanse nie będą w najlepszym stanie. Może nawet dojść do sytuacji, że trudno będzie ci związać koniec z końcem i wytrzymać do kolejnej wypłaty. Dołóż wszelkich starań, by zaoszczędzić trochę pieniędzy na czarną godzinę. Kiedy tylko będziesz w stanie, zasilaj swoje konto oszczędnościowe. Każda złotówka może się przydać, więc nie opieraj się przed tworzeniem rezerwy finansowej.

 

Jeśli nie będziesz trzymać ręki na pulsie, twoje wydatki mogą być zbyt duże. Zachowaj czujność. Szczególnie niebezpieczne będą dla ciebie wszelkie okazje szybkiego zysku. Ktoś może złożyć ci bardzo intratną (na pozór) propozycję albo samodzielnie wpadniesz na pomysł „złotego interesu”. Najprawdopodobniej jednak stracisz na tym dużo pieniędzy. Możesz zostać oszukany – słuchaj więc swojej intuicji i zachowaj ostrożność we wszystkich działaniach obiecujących szybkie zyski.

 

Zdrowie Lwa w 2015 roku

Według horoskopu na 2015 rok dla Lwa, nie będzie to korzystny okres dla zdrowia. Będzie raczej przeciętnie pod tym względem. Dlatego też powinieneś dobrze zaplanować nadchodzące miesiące – zdrowy tryb życia i codzienna rutyna to podstawa, jeśli nie chcesz wystawiać się na ryzyko poważniejszych dolegliwości. Unikaj wszelkich sytuacji mogących wywołać stres – będzie ich w tym roku dość sporo, więc roztropnie będzie działać w taki sposób, żeby ograniczyć ich ilość.

 

Już na początku roku rozważ kwestię rozpoczęcia uprawiania medytacji lub jogi – pomogą radzić sobie z nerwami, kiedy sytuacja zrobi się nieciekawa. Trzeba przyznać, że powodów do zdenerwowania w 2015 roku ci nie zabraknie. Trzeba więc zacząć myśleć o utrzymaniu harmonii w swoim wnętrzu. Po prostu płyń z prądem życia i zachowaj optymizm.

 

 

 

źródło Przewodnik duchowy | Magazyn o rozwoju duchowym i osobistym | Duchowość w praktyce

Share this post


Link to post
mozaika

Nadchodzą dobre dni. Jowisz od stycznia aż do początku sierpnia przebywa w twoim znaku zodiaku i bardzo ci sprzyja. Staniesz się bardziej pewny siebie i swoich możliwości. Kłopotów będzie mniej, a powodów do radości więcej. Zapomnisz wreszcie o zmartwieniach i problemach minionego roku. Uda ci się spełnić marzenie bliskiej osoby, a trudne sprawy wyjaśnią się na korzyść twojej rodziny. Latem zdobędziesz nowych przyjaciół, wybierzesz się w egzotyczną podróż. Jesień sprzyja twoim finansom. Uda ci się dokonać korzystnej transakcji. Będziesz mógł pozwolić sobie na bardziej luksusowe życie. To dobry rok, aby odważyć się na zakup większego mieszkania, działki czy nowego samochodu.

 

Kariera

Bierz udział w konkursach, interesuj się każdą nową sprawą, spotykaj się z wpływowymi osobami. Otrzymane wiosną propozycje wymagać będą szybkich decyzji. Nie przywiązuj się do starych schematów i nie broń przed potrzebnymi zmianami. Jesienią będziesz zadowolony z tego, co udało ci się osiągnąć.

 

Miłość

Odkryjesz w sobie romantyczną duszę, spotkasz na swojej drodze niezwykłe osoby. Jeśli jesteś samotny, to zaufaj radom rodziny i przyjaciół. Dzięki ich pośrednictwu w drugiej połowie roku możesz zawrzeć ważną znajomość. Lwy w związkach poważnie podejdą do wspólnych spraw. W czerwcu przekonasz partnera do pomysłu, który obojgu wyjdzie na dobre. W lipcu i sierpniu nie pozwól, aby ktoś plotkował na temat twoich sukcesów i wtrącał się do waszego związku. Planeta miłości Wenus będzie ci sprzyjać w dniach 3-27.01, 20.02-17.03, 5.06-19.07, 31.07-8.10 i 30-31.12. Samotni mają wtedy szansę na miłość!

 

Zdrowie

Będziesz w dobrej formie, ale w tym roku słoneczne wakacje to twój obowiązek. Inaczej jesienią staniesz się przemęczony, a przecież czekają na ciebie ważne wyzwania! Ognisty Mars od 9.08 do 25.09 będzie przebywał w twoim znaku, co sprzyjać będzie regeneracji sił, powrócisz do świetnej formy sprzed lat.

 

źródło: Horoskop dla Lwa na 2015 rok - Czary.pl

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...