Jump to content
Apokalipto

Horoskop na 2015r. PANNA

Recommended Posts

Apokalipto

W sierpniu spodziewaj się bardzo pożądanego gościa, który obdaruje cię wieloma nowymi możliwościami życiowymi. To Jowisz, zwany przez astrologów Fortuna Major, czyli Wielkie Szczęście. Jego wpływ wzmacniać będzie Pluton, nieco osłabi go Saturn. Ale i tak będzie to dobry czas!

 

Panna i PLUTON

 

Pluton i w tym roku nie poskąpi ci swego wsparcia ani opieki. Jego wpływy stworzą sprzyjający klimat dla życiowej transformacji. To czas, w którym doznasz olśnienia, rozszerzysz pole swoich wpływów i działań. Jest duże prawdopodobieństwo sukcesów w wielu dziedzinach życia. Dogodny czas na inwestycje i naukę. Wzrost wpływów, a także szansa na powodzenie poza granicami kraju. Krótko mówiąc, dobre prognozy we wszystkim. Zanim to jednak nastąpi, czeka cię okres wytężonej pracy i ważnych doświadczeń. Zostań inżynierem swego życia i konstruuj je na mocnych, stabilnych fundamentach. Zacznij od uporządkowania własnego wnętrza i relacji z otoczeniem. Pozbądź się ograniczeń i przeciwności. Wysiłek, jaki w to włożysz, opłaci się i znajdzie uznanie. Okazji do zmian w tym roku na pewno nie zabraknie. Nie oszczędzaj się, stawiaj sobie większe wymagania, poszerzając pole zainteresowań. Obudź w sobie chęć do nauki i działania, a zdziwisz się, że możesz więcej, niż ci się wydaje.

 

Panna i SATURN

 

Wpływ Saturna przez najbliższe trzy lata wyznacza etap testowania celów życiowych, gdyż znajduje się on w sektorze twego życia wewnętrznego. Pora sprawdzić, czy kompas potrzeb wskazuje dobry kierunek, czy drabina, po której się wspinasz, oparta jest o właściwą budowlę. Te Panny, które awansowały lub awansują, odkryją, że z wysokiego stołka łatwo spaść, bo otaczają je konkurenci, którzy tylko udają przyjaciół. Inne wiele trudu włożą w to, by pogodzić pracę z życiem rodzinnym. Nieraz w tej fazie zapytasz sama siebie, czy bilans aby na pewno wypada na plus. Odkryj więc, że czasem nie warto podnosić sobie poprzeczki zbyt wysoko. Nie goń bez sensu za każdą mrzonką, dokonuj mądrych wyborów, nie ulegaj materialnym pokusom, a okaże się, że w efekcie masz to, czego naprawdę potrzebujesz. Zauważ też, że to nie pięknie brzmiące obietnice ani górnolotność wyznań decydują o tym, czy ktoś jest naprawdę wartościowy. Miłość jest niczym polne kwiaty: te skromniejsze są najpiękniejsze.

 

Panna i MERKURY

 

Merkury – twój planetarny opiekun – sypnie dobrymi pomysłami i zainspiruje cię do działania. Z łatwością spełnisz się w życiu zawodowym i towarzyskim. Sukcesom we wzajemnych relacjach sprzyjać będą szczerość oraz uczciwość. Twoje ambitne zamierzenia wymagają dużego wysiłku, ale w zamian pomogą ci osiągnąć pożądane poczucie równowagi. Przyczynią się także do powodzenia w sferze uczuć. Dynamiczny tryb życia może jednak być chwilami zbyt męczący, więc naucz się dokonywać mądrych wyborów. Wystrzegaj się zachłanności oraz pochopnych, nierozważnych kroków. Sukcesy i pieniądze to nie wszystko, o co warto walczyć w życiu. Nie ma potrzeby dla nich ryzykować spokoju ducha. Jeżeli się zatracisz w pogoni za sukcesem materialnym, wkrótce się przekonasz, że masz pełny portfel, ale jesteś osamotniona, wyobcowana i zbyt zmęczona, żeby się tym cieszyć. Niezbędna więc będzie umiejętność godzenia pracy oraz spraw osobistych. Twoja droga do sukcesu powinna przebiegać w atmosferze harmonii uczuciowej i wypływać z potrzeby tworzenia solidnych podstaw.

 

Panna i JOWISZ

 

Jowisz, ta dobrotliwa, opiekuńcza planeta, od połowy sierpnia znajduje się w twoim znaku. Taka wizyta zdarza się jedynie raz na 12 lat. Jest czym się cieszyć i warto to w pełni wykorzystać! Jowisz sprawi, że poczujesz się bardziej zestrojona z kosmosem niż wcześniej, pełna harmonii, pewniejsza i swobodniejsza, odczujesz także przypływ pozytywnej energii. A to dla ciebie bardzo ważne. Dzięki temu śmielej wychodzić będziesz zmianom naprzeciw i, mimo wrodzonej ostrożności, gdy trzeba będzie, zaryzykujesz i podejmiesz rzuconą ci rękawicę. Jeżeli masz już przed sobą obrany cel, śmiało ruszaj w drogę, by go osiągnąć. Jeśli wciąż go nie widzisz – najpierw dobrze poszukaj! Czasami wystarczy rozejrzeć się dokoła siebie: być może ten cel jest na wyciągnięcie ręki. Nadszedł świetny czas, aby zaprezentować innym to, co masz w sobie najlepszego, pokazać się od najkorzystniejszej strony. Teraz przyciągasz do siebie pomyślne wydarzenia oraz osoby sprzyjające twoim zamiarom. Jeśli jesteś uzdolniona w jakiejś dziedzinie, warto, by dowiedzieli się o tym inni. Może zgłosisz się na casting do programu szukającego nowych talentów? Masz spore szanse. Możesz także obrać inną drogę, która doprowadzi cię do poczucia spełnienia i życiowej satysfakcji. Osiągniesz je poprzez twórczość, sukces zawodowy, ale także miłość i macierzyństwo.

 

PROGNOZA 2015

 

ŻYCIE OSOBISTE

 

Twoje życie uczuciowe przyniesie ci w tym roku dużo satysfakcji. Szczególnie w drugiej połowie roku poczujesz się atrakcyjna i adorowana. Samotne Panny poczują przypływ miłosnego niepokoju, zaś ich optymizm i otwartość będą działały jak magnes, więc przyciągną kogoś naprawdę interesującego. W stałych związkach więcej atrakcji, przyjemności i okazji do spotkań towarzyskich. Unikaj jednak nadmiernych inwestycji domowych z powodu jednoczesnego wpływu wymagającego Saturna. Jowisz może skusić cię, by zamienić skromne gniazdko w wytworny pałac, ale uważaj, kredyty mogą zachwiać twoim domowym budżetem. Lepiej inwestuj w dobre relacje z ludźmi. To możesz robić bez ograniczeń.

 

I DEKADA

 

Nie zepsuj tego, co dobre, bowiem o ile środkowe miesiące roku mogą utwierdzić cię w przekonaniu, że możesz wszystko, i bardzo cię rozpieścić, o tyle końcówka roku przyniesie konieczność towarzyskich ograniczeń. Jesteś w stałym związku? Nie ryzykuj przygody czy skoku w bok. Nie warto romansować, bo możesz stracić to, co jest naprawdę wartościowe w twoim życiu. Samotne Panny powinny starannie przyjrzeć się potencjalnym partnerom. Chyba wiesz, że początki zazwyczaj bywają przyjemne, ale to proza codzienności okaże się sprawdzianem dla waszej relacji. Nawiązując romans, wkalkuluj ryzyko zajścia w ciążę.

 

II DEKADA

 

Panny urodzone w tej dekadzie najbardziej rozpieszcza w tym roku Jowisz. Najprzyjemniejszy i najatrakcyjniejszy dla ciebie czas rozpocznie się jesienią, a to, co wtedy zainicjujesz, przyniesie spełnienie w następnym roku. Wcześniej twoje życie również będzie przyjemne i spokojne, w dobrym tego słowa znaczeniu. Dla stałych związanych szykuje się prawdziwe domowe szczęście, powiększenie rodziny oraz poprawa warunków materialnych. Dla singli to czas szans na ułożenie sobie przyszłości zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. W dodatku ta dobra aura utrzyma się do następnej wiosny. Powodzenia.

 

III DEKADA

 

Nic nie będzie w twoim życiu przewracać się teraz do góry nogami, nic nie zburzy spokoju twoich myśli i nie wprawi cię w zdenerwowanie. Wręcz przeciwnie. Twoje sprawy uczuciowe w tym roku mogą nareszcie korzystnie się ustabilizować, zgodnie z twoimi pragnieniami i marzeniami. Przeprowadzicie się do większego mieszkania, zostaniesz szczęśliwą matką. Jeżeli jesteś sama, teraz przyciągniesz do siebie odpowiedzialnego i atrakcyjnego mężczyznę. Nawet jeśli początki znajomości odbędą się bez fajerwerków, a ty będziesz sceptyczna, ten ogień szybko nie zgaśnie.

 

KARIERA I PIENIĄDZE

 

Największa satysfakcja z kariery i sytuacji materialnej pisana jest tym Pannom, które nigdy nie tracą poczucia realizmu. Czyli przeważającej większości. To dlatego, że wpływy Jowisza i Saturna są w tym roku sprzeczne. W drugiej połowie roku możesz być podatna na różne pokusy: a to kosztowny zakup w kredycie, a to zmiana pracy na bardziej prestiżową. Warto jednak dobrze pomyśleć i przyjrzeć się propozycji. Czy ważniejsza jest nazwa firmy, czy twój rozwój osobisty? To nie zawsze przecież oznacza to samo. Pieniądze trzymaj pod kontrolą, bo tylko pod tym warunkiem zakończysz rok z tarczą.

 

I DEKADA

 

Jeśli poczujesz przemożne pragnienie ekspansji lub radykalnej zmiany zawodowej czy materialnej, weź kartkę i ołówek, a potem wypunktuj wszystkie za i przeciw. Zastanów się dobrze, na co cię stać, a co tak naprawdę jest nierealne i na co nie powinnaś się porywać. W końcówce roku, gdy do gry włączy się nieprzewidywalny Saturn, duże inwestycje mogą się okazać ciężarem ponad miarę. Zmianę pracy także dobrze przemyśl. W konkurencyjnej firmie, która ma zamiar zapłacić ci więcej pieniędzy, inne warunki mogą okazać się dla ciebie mniej korzystne.

 

II DEKADA

 

Czeka cię dobry, spokojny, bezpieczny rok ze szczęśliwym zakończeniem. Pierwsze miesiące nie przyniosą większych zmian, ale od jesieni sytuacja zacznie się zmieniać na korzystniejszą. Dlatego zaczekaj ze zmianą pracy, mieszkania lub startem nowego planu życiowego. Okoliczności będą ci teraz sprzyjać, finanse się podreperują, a może nawet pojawi się jakaś wyjątkowa szansa czy okazja! Walcz o to, co warte jest zdobycia. Dla niektórych Panien ten rok będzie niczym wyrzutnia do wielkiej kariery!

 

III DEKADA

 

Przed tobą rok spokojnego, ale systematycznego pięcia się w górę. Nie narzekaj, że sukcesy nie przychodzą od razu, bo metoda małych kroków wydaje się najkrótszą drogą prowadzącą do celu. Nie staraj się też zmieniać radykalnie kierunku swoich zawodowych działań, ponieważ najlepsze efekty uzyskasz, pogłębiając dotychczasowe doświadczenia. Już jesienią spojrzysz za siebie i zauważysz, że w hierarchii jesteś naprawdę wysoko. Sytuacja finansowa także okaże się zadowalająca.

 

ZDROWIE

 

Będziesz w bardzo dobrej formie, ale nie zapominaj o konieczności regularnego trybu życia, właściwym rytmie pracy i wypoczynku. Jeżeli przesadzisz, szybko zauważysz, że twoja psychika i ciało nie są ze stali. Odżywiaj się mądrze i z rozwagą planuj zakupy spożywcze. Dbaj o właściwą kompozycję codziennej diety oraz jej urozmaicenie. Ogranicz słodycze i dania typu fast food. Jeśli masz skłonność do tycia, zacznij liczyć kalorie, ponieważ druga połowa roku sprzyja nabieraniu dodatkowych kilogramów.

 

I DEKADA

 

Choć będziesz miała wiele energii, zacznij bardziej szanować swoje zdrowie. Nawet jeśli czujesz się dobrze, trochę zredukuj biegi. Warto sprawdzić ogólny stan zdrowia i uważniej wsłuchiwać się w sygnały płynące z organizmu. Siły będą ci dopisywać, pod warunkiem że siebie samą potraktujesz z właściwą uwagą i troską.

 

II DEKADA

 

To będzie bardzo korzystny rok dla twojego zdrowia. Szczególnie od wakacji poczujesz się znakomicie. Potrzebujesz jednak aktywnego wypoczynku, a od czasu do czasu okazji, by całkowicie oderwać się od codzienności. Korzystaj z każdej możliwości wypoczynku. Wystarczą nawet krótkie, weekendowe wypady. Nie dopuszczaj do przeciążenia organizmu.

 

III DEKADA

 

Twoja ogólna kondycja powinna ustalić się na przyzwoitym poziomie, ale w sytuacjach, w których czujesz się zmęczona, dodawaj sobie energii poprzez pozytywną motywację. Zastanawiaj się, czego potrzebujesz, i wyobrażaj sobie często, że już osiągnęłaś upragniony sukces. To pomaga.

 

ASTROCOACHING

 

W tym roku zaprocentują elastyczność, dobre wyczucie celu, umiejętność wyboru. Odrzuć więc wszystko, co oddala cię od siebie samej. Zaufaj temu, co pozwala ci czuć się wolną i szczęśliwą.

 

TWOJE MOCNE STRONY

 

◗ Trzeźwość osądu. W roku, w którym wsparcie planet jest zmienne, wiele zależy od ciebie. Decyzje powinny być więc przemyślane, a posunięcia na różnych polach dokładnie zaplanowane.

 

◗ Konsekwencja. Bardzo będzie się liczyć w ciągu nadchodzących miesięcy, bo rozpęd, jaki nada twoim planom Jowisz, teraz wymagać będzie stałego podtrzymywania. Systematyczny wysiłek popłaci.

 

◗ Odpowiedzialność. Ta cecha z kolei przysporzy ci szacunku w pracy i w domu. Nie zabraknie bowiem momentów, w których będziesz mogła udowodnić swoją dojrzałość. Ten egzamin zdasz na piątkę.

 

TWOJE SŁABSZE STRONY

 

◗ Krytykanctwo. To z kolei najprostszy sposób, żeby stracić to, co do tej pory zyskałaś. Poprawianie świata, kolegów, partnera, szefa to kiepski pomysł. Pamiętaj, że zawsze można zrobić coś lepiej, ale być człowiekiem znaczy być... niedoskonałym.

 

◗ Drobiazgowość. Zajęta detalami bardzo łatwo stracisz z oczu perspektywę i skończy się na tym, że gdy ty wciąż będziesz cyzelować jakiś szczegół, inni staną w kolejce po nagrody. Może ich nie wystarczyć dla wszystkich.

 

◗ Nadmierne wymagania. Zapanuj nad tą cechą szczególnie w sprawach osobistych. Jeśli nawet ktoś, kto okazuje ci zainteresowanie, ma nie dość dokładnie wyprasowane spodnie, czy to kompletnie go dyskwalifikuje?

 

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ W TYM ROKU

 

◗ O tym, co ważne. Nie przeceniaj sukcesów materialnych oraz wagi prestiżu. Umieść na liście priorytetów swoje prawdziwe potrzeby, a okaże się, że tego, na czym ci zależy, nie da się kupić za pieniądze.

 

◗ O pozytywnych bodźcach. Kup korkową tablicę, na której zaznaczysz swoje sukcesy, np. powiesisz karteczkę z napisem „Szef powiedział, że jestem genialna”, „Schudłam 2 kilogramy”. Na tablicy umieść także motywatory, np. fotkę z Lazurowego Wybrzeża, na które zawsze chciałaś pojechać.

 

◗ O długofalowym planowaniu. Stosuj zasadę małych kroków. Taka niespieszna podróż przez życie pomoże ci dostrzegać więcej i zapewni czas na reakcję. TWOJE ZADANIA–WYZWANIA

 

◗ Spełnij swoje ukryte pragnienie! Nieważne jakie: może to być skok ze spadochronem albo weekend w Paryżu! Jeśli naprawdę tego chcesz, zrób to. Poczujesz się panią swego życia, wolną od narzuconych ograniczeń. To nic, że wrócisz potem do normalności. Świadomość, że odważyłaś się na coś, co wydawało się dla ciebie niedostępne, sprawi, że łatwiej będziesz pokonywać życiowe zakręty. To działa!

 

◗ Bądź czasami blondynką. Złoszczą cię niezaradne kobieciątka, a jednocześnie zazdrościsz, gdy dzielni rycerze gnają im na pomoc? Może więc warto odkryć, że nie musisz wszystkiego robić sama. Rozłóż bezradnie rączki. Twój partner ma szansę poczuć się bardziej męski, ty bardziej kobieca i życie staje się przyjemniejsze. Nie sądzisz?

 

◗ Rozpraw się z kompleksami! Uważasz, że twoje nogi nie są idealne? Biust za duży, za mały? A może właśnie w sam raz?! Kobiety, które czują się atrakcyjne, podobają się innym. Dlatego pokochaj swoje ciało i zamiast doskonalić sztukę kamuflażu, włóż dopasowane spodnie, krótszą spódnicę i z wdziękiem przyjmuj komplementy.

 

 

 

 

 

 

 

źródło: Claudia, Kobieta, moda, uroda, zdrowie kobiety, horoskop - Kobieta.pl

Share this post


Link to post
Apokalipto

PANNA 2015

 

 

Szczęśliwe dni w 2015 roku: środa, sobota

 

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 2, 10

 

Główne dążenie w 2015 roku: rozwijanie pewności siebie

 

Niebezpieczeństwa w 2015 roku: wahanie w podejmowaniu decyzji

 

Rada na 2015 rok: czekają cię wielkie zmiany – nie bój się ich i postaraj się je zaakceptować

 

Horoskop na 2015 rok przewiduje, że twój spokój i cierpliwość będą w tym czasie wystawiane na próbę. Panny są znane z tego, że najpierw zbierają wszystkie fakty i dogłębnie analizują sytuację. W tym roku czeka cię jednak wiele nowości i zmian – często nie będzie nawet czasu na zastanawianie się. Decyzje będą musiały być podejmowane szybko i bezbłędnie.

 

Od połowy czerwca do końca lipca będziesz doświadczać wielu trudności. To nie będzie dla ciebie zbyt korzystny okres. Z pewnością zauważysz stagnację, a może nawet cofniesz się o parę kroków. Chwilami zabraknie ci energii na stanowcze działanie, co w konsekwencji przerodzi się w zniechęcenie. Nie poddawaj się temu uczuciu, ponieważ zły czas szybko przeminie i będziesz potrzebować siły (szczególnie psychicznej) do sprostania wyzwaniom następnych miesięcy.

 

W połowie sierpnia Jowisz wkracza w twój znak, co przyniesie okres pełen możliwości. Będziesz doświadczać sporo nowych rzeczy i pojawi się wiele wspaniałych okoliczności w twoim życiu. Nie przegap najważniejszych momentów. Twoje wahanie może doprowadzić do tego, że nie wykorzystasz okazji. To bardzo utrudni ci wprowadzanie planów w życie. Zapanuj nad obawami i śmiało podejmuj decyzje.

 

Pod koniec września w twój znak wejdzie Mars, przynosząc jeszcze bardziej korzystny czas. Twoje szanse jeszcze się zwiększą. Będziesz dysponować ogromną energią i chęcią do działania, będziesz skupiony i poczujesz się pewniej. Możesz śmiało rozpocząć coś nowego – cokolwiek, z pewnością uda ci się zrealizować swoje zamierzenia. Jeśli wszystko zrobisz jak należy, możesz znaleźć coś, co przetrwa bardzo długi czas.

 

Dobrą radą na ten rok będzie panowanie nad gniewem i zaufanie swojej wewnętrznej mądrości. Będziesz tego potrzebować.

 

Miłość Panny w 2015 roku

W tym roku możesz liczyć na przychylność losu w sprawach miłości. Zarówno samotne Panny, jak i te pozostające w związkach doświadczą bardzo pozytywnych zdarzeń. Mimo że wszystko będzie toczyło się dobrze, możesz odczuć chęć dokonania pewnych zmian. Zanim jednak cokolwiek zrobisz, upewnij się, że idziesz w dobrym kierunku. W sprawach miłości pośpiech nie jest zwykle dobrym doradcą.

 

W pierwszej połowie roku uczucia będą intensywne. Będziesz chciał pokazywać się z partnerem na mieście i na każdym kroku udowadniać mu swoje oddanie oraz wierność. Druga połowa roku będzie zdecydowanie spokojniejsza. Nie odnotujesz większych trudności, a problemy będą pojawiać się sporadycznie.

 

Kariera Panny w 2015 roku

Twoje życie zawodowe będzie w 2015 roku naładowane nowymi możliwościami. Będziesz mieć świetne relacje z przełożonymi i kolegami z pracy. Praca zespołowa będzie ci doskonale wychodzić, dzięki czemu dostrzeżesz pozytywne zmiany w kontaktach ze współpracownikami.

 

Ten rok jest idealnym czasem na skonsolidowanie swojej pozycji w biznesie lub korporacyjnej hierarchii. Twoje projekty powinny rozwijać się w odpowiednim tempie i kierunku. Z łatwością zmieścisz się we wszystkich terminach. Pokażesz, co potrafisz.

 

Niektóre Panny mogą poczuć chęć do dokonania zmian w życiu zawodowym. Zaufaj swojej wewnętrznej sile i nie wahaj się. Wszystko pójdzie gładko. Określ jasno swoje priorytety i realizuj je cierpliwie. Szybko zobaczysz rezultaty.

 

Finanse Panny w 2015 roku

Podczas tego roku twoje finanse będą bardzo wyważone i zachowasz kontrolę nad przepływem gotówki przez twój portfel. Wszystko dzięki dyscyplinie finansowej, zachowanej przez ostatnie kilka lat. W tym roku będzie tak samo – co zaplanujesz w kwestiach pieniężnych, tak właśnie będzie. Nie sprzeniewierzysz się swoim zasadom, dzięki czemu będziesz cieszyć się całkiem niezłą kondycją finansową.

 

Będzie kilka pokus w tym roku. Będziesz chciał kupić coś, co może nadwyrężyć budżet. Koniec końców jednak nie ulegniesz pokusie – postanowisz zaczekać na bardziej odpowiedni czas. Będzie to słuszna decyzja, o czym szybko się przekonasz.

 

Zdrowie Panny w 2015 roku

Zdrowie fizyczne i psychiczne będzie ci dopisywać. Poczujesz się lepiej niż w poprzednim roku. Nie będzie wiele okazji na zrobienie sobie przerwy i solidny odpoczynek, ale ogólnie będziesz cieszyć się życiem. A to chyba najważniejsze, prawda?

 

Pod koniec roku może się zdarzyć, że zachorujesz – nawet poważnie. Łączyć się z tym będą wydatki na leczenie. Najbardziej narażone są układ nerwowy i pokarmowy. Jeśli cały czas będziesz na siebie uważać, możesz uniknąć problemów (oraz związanych z nimi wydatków).

 

 

źródło Przewodnik duchowy | Magazyn o rozwoju duchowym i osobistym | Duchowość w praktyce

Share this post


Link to post
mozaika

Czeka cię rok pełen wyzwań i ciekawych niespodzianek, ale wcale nie będziesz z tego powodu narzekać! Jowisz, który od 11 sierpnia przebywa w twoim znaku, korzystnie wpłynie na twoją karierę, a Saturn pomoże ci w skrupulatnej realizacji życiowych planów. Co sobie zaplanujesz, to zrobisz, bez względu na opinie otoczenia. Nowe wyzwania uświadomią ci, czego się w życiu nauczyłeś i ile wartościowych rzeczy możesz jeszcze zrobić. Im wyżej będziesz w tym roku mierzyć w każdej dziedzinie życia, tym wyżej w przyszłości zajdziesz. Taka okazja może nie powtórzyć się przez kolejne dwanaście lat, więc łap okazje i ryzykuj.

 

Kariera

Przed tobą nie tylko możliwość awansu, ale i zdobycia dodatkowych wpływów oraz pieniędzy. W kwietniu i maju rozpoczynaj ważne sprawy, negocjuj lub szukaj nowej pracy. Podejdziesz poważnie do swoich zobowiązań, ale w czerwcu i lipcu czyjeś spóźnienia i lenistwo zaczną cię denerwować. Mów otwarcie o tym, co można poprawić, a zyskasz autorytet. Przez cały rok będziesz mógł liczyć na pomoc ludzi, którym sam zawsze byłeś życzliwy. Szukaj dodatkowych pieniędzy i śmiało przedstawiaj szefowi swoje żądania, szczególnie od 11 sierpnia. W drugiej połowie roku masz okazję dostać lepszą pracę lub utrwalić swoją pozycję zawodową. Korzystaj z pomocy, której chętnie udzielać ci będą inni.

 

Miłość

Pomyślisz o stałych związkach i kimś, na kim zawsze można się oprzeć. Będziesz szukać partnera spokojnego, stabilnego, na którym można polegać. Czas od lipca do października sprzyja nowym, ważnym znajomościom. W listopadzie układaj wspólne plany, kupuj mieszkanie, myśl o powiększeniu rodziny. Nie uciekaj od zobowiązań, w tym roku wreszcie poczujesz, że dorosłeś do ważnych partnerskich decyzji.

 

Zdrowie

Jowisz sprzyja pozytywnym zmianom w stylu życia. Jeśli zdecydujesz się na dietę i zaczniesz ćwiczyć, efekty będą oszałamiające i trwałe. Uważaj na siebie od 25 września do 12 listopada, kiedy Mars będzie przebywał w twoim znaku.

 

źródło: Horoskop dla Panny na 2015 rok - Czary.pl

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...