Jump to content
Apokalipto

Horoskop na 2015r. WAGA

Recommended Posts

Apokalipto

Na mapie twojego nieba korzystne układy planet. Wprawdzie Uran i Pluton wciąż jeszcze nie zapewniają ci błogiego spokoju, ale Saturn w znaku Strzelca pomoże ci odnaleźć twardy grunt pod stopami. Wenus od czerwca aż do października w znaku Lwa sprawi, że rozprostujesz skrzydła, zabłyśniesz, rozkwitniesz.

 

Waga i WENUS

 

Wenus przyniesie czas towarzyskich atrakcji i harmonijnych relacji w rodzinie. Wzrośnie potrzeba nawiązywania silnych kontaktów emocjonalnych i pragnienie poznania kogoś, kogo można obdarzyć uczuciem i komu można zaufać. Ewentualne zmiany, jakim ulegać będzie twoje życie uczuciowe, powinny okazać się stymulujące. Sama jednak powinnaś świadomie inwestować pozytywną energię w rozwój więzi partnerskich, ponieważ w osiągnięciu pełnej harmonii przeszkadzać ci może twoje niezdecydowanie. Zaufaj więc najpierw samej sobie. Czy się sobie podobasz, czy akceptujesz swoje ciało? Jeśli masz kompleksy, to idealny moment, aby je pokonać. Możesz poprawić swoją sylwetkę, uprawiając sport, będziesz miała bowiem energię i motywację. Możesz także wybrać taniec, aby nabrać poczucia rytmu. Potem przyjdzie czas na to, by podkreślić to, co w tobie najpiękniejsze. Dobierz perfumy do swojej osobowości i temperamentu. Możesz, Wago, z kaczątka przeistoczyć się w pięknego łabędzia!

 

Waga i PLUTON

 

Pluton, który znajduje się obecnie w obszarze twego życia wewnętrznego, rzuca wyzwanie twoim przyzwyczajeniom, przekonaniom, życiowym poglądom. Kiedy jego wpływ przeminie, możesz stwierdzić, że jesteś już kimś innym. W tym celu jednak zaakceptuj najpierw fakt, że czasem coś musi odejść, aby zrobić miejsce czemuś nowemu. Kosmos wspiera cię w działaniach prowadzących do odrodzenia twojej mocy. Sęk w tym, że podejmowanie decyzji przychodzi ci z trudem. Dlatego, jeśli nie czujesz się całkiem komfortowo, pora przyjrzeć się temu wszystkiemu, co wydaje ci się pozbawione sensu. Praca, która stała się rutyną? Życie rodzinne oparte na przyzwyczajeniu? Zmień to. Nawet jeśli nie jest łatwo i budzą się w tobie wątpliwości, nie zbaczaj z drogi przemian. Niektóre sytuacje mogą wydarzyć się pozornie bez twojego udziału, a nawet wbrew twoim intencjom. Jednakże nawet te momenty są kreowane przez twoje Ja. Gdy przejdziesz tę drogę, poczujesz ulgę i satysfakcję. Życie zaś zyska całkiem nowy wymiar.

 

Waga i JOWISZ

 

Do sierpnia wspiera cię Jowisz. Znajdziesz w sobie teraz dość determinacji, aby zadbać o własne potrzeby, znaleźć w sobie to wszystko, co wymaga troski i dbałości. Poznasz smak sukcesu, a jeśli jesteś osobą publiczną, zyskasz popularność. Staniesz przed szansą realizacji marzeń o dalekiej podróży. Być może zdecydujesz się na podjęcie studiów albo ciekawej pracy, bowiem ten rok sprzyja podejmowaniu wyzwań intelektualnych, a także rozwojowi. Od sierpnia Jowisz znajdzie się pod horyzontem twojego horoskopu, wyznaczając czas zakończeń, podsumowań i przygotowań do kolejnego etapu, który się rozpocznie, gdy Jowisz dotrze do twojego znaku. To nastąpi w 2016 roku. Warto spojrzeć na ostatnie dokonania i ocenić, czy twoje poczynania prowadzą tam, dokąd chciałaś dojść. Zwróć uwagę na szczegóły, zastanów się, czy nie umyka ci coś istotnego. Być może w planach na przyszłość warto dokonać drobnych poprawek. Jeśli niektóre sprawy utknęły w martwym punkcie, to może znak, że potrzebują czasu? Ty na pewno potrzebujesz entuzjazmu, a jednocześnie spokojnego dystansu do siebie i życia.

 

Waga i URAN

 

Wpływy Urana zawsze zapowiadają dużo zmian. W tym czasie sytuacja nigdy nie jest całkowicie pewna ani stabilna. Wibracje tego planetarnego wichrzyciela burzą ustalony porządek, wprowadzając zmiany – z jednej strony upragnione, a z drugiej – mocno zakłócające dotychczasowe poczucie ładu i bezpieczeństwa. W ogólnym rozrachunku sprzyja to jednak postępowi i rozwojowi. Nowe sytuacje to przecież nowe wyzwania i szanse! Jeśli z natury jesteś zachowawcza, ta dynamika może cię stresować, ale z kolei te z was, które są przebojowe i energiczne, będą w swoim żywiole. Nieoczekiwane wydarzenia uczyć cię będą elastyczności i sprytnego przystosowywania się do zmiennych okoliczności. Są duże szanse na to, aby twoja sytuacja życiowa uległa korzystnej zmianie, choć niewykluczone, że to, co się wydarzy, nie będzie trwać długo. Co możesz zrobić, aby bilans wyszedł na plus? Nie miotaj się, nie złość i nie denerwuj, przecież twoim przeznaczeniem jest życie w harmonii. Zbyt szybkie tempo życia może cię rozpraszać i utrudniać dokonywanie słusznych wyborów. A we wszystkim ważne są umiar i mądrość. Dlatego się zastanów, co jest dla ciebie ważne. Zatroszcz się o rozwój swoich talentów twórczych. To na pewno pomoże ci znaleźć nowe możliwości pośród zmieniających się okoliczności.

 

PROGNOZA 2015

 

ŻYCIE OSOBISTE

 

Sfera uczuć wciąż na pierwszym planie. Do sierpnia Jowisz dba, by żyło ci się dostatnio i szczęśliwie. Saturn sprzyja stabilizacji. To dobry czas na podróże, korzystne zmiany zamieszkania oraz nawiązanie kontaktów. W rodzinach ożywienie, uroczystości, śluby i rocznice sprzyjające zacieśnianiu więzi. Pojawią się także okazje do poprawy warunków życiowych. Na samotne Wagi czekają pozytywne wyzwania. Otwarte podejście do nowych osób, wiele optymizmu to klucz do szczęśliwych związków! Interesujący rozwój spraw osobistych przyniesie wielu z was spełnienie marzeń. Niejedna znajomość z czasem przerodzi się w trwały i szczęśliwy związek.

 

I DEKADA

 

Możesz odetchnąć, twoja droga jest wolna od przeszkód. Korzystnie ulokowany Saturn będzie miał duży wpływ na rozwój spraw osobistych. Obdarzy cię sporą dawką pozytywnej energii. Przy- łączy się do niego Wenus. Pomyślne zmiany szykują się w domu i rodzinie. Jeśli szukasz miłości lub wsparcia, to czas po temu jest odpowiedni. Możliwe szczęśliwe spotkanie z kimś, kogo obdarzysz gorącym uczuciem. Uwaga, to bardzo dobry rok na zbudowanie lub kupienie własnego lokum, urodzenie dziecka, wyjście za mąż.

 

II DEKADA

 

To rok niespodzianek, ale w pierwszej połowie roku Jowisz pomoże ci optymistycznie podejmować wyzwania. Bez wysiłku przyjdzie nawiązywanie znajomości, zmiana miejsca zamieszkania. Wykorzystaj łatwość wyrażania uczuć, jasność myśli. Nie obawiaj się kreślić nowych planów. Jeśli chcesz zrobić miejsce na coś nowego, pozwól odejść temu, co się wypaliło. Jeśli nie wiesz, co robić, zapytaj siebie, czego pragniesz. Masz prawo do szczęścia!

 

III DEKADA

 

W pierwszej połowie roku pozostajesz pod korzystnym wpływem Jowisza. Życie towarzyskie znajdzie się w pełnym rozkwicie, a twój osobisty urok i wdzięk zostaną szczególnie wyeksponowane. Jeśli doskwierał ci brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej, najbardziej interesująco zapowiadają się czerwiec i lipiec, kiedy to wpływ Jowisza zbiegnie się z oddziaływaniem Wenus. Nie oszukuj się, że chodzi ci o platoniczne uczucie. Erotyczne fluidy krążą! Niewykluczony ślub! Dla partnerów ze stażem szansa na to, że w związku pojawi się więcej okazji do rozrywek, więcej uśmiechu, więcej szczęścia.

 

KARIERA i PIENIĄDZE

 

Szczególnie pierwsze miesiące roku zdominują optymizm, rozmach, inwencja i skuteczność w działaniu. Możesz wystartować w nowych dziedzinach. W pracy wykażesz się umiejętnościami organizacyjnymi i kreatywnością. Wszystko to sprzyja sukcesom. Możliwe są awans, rozwój i stabilna pozycja twojej własnej firmy. Jeśli dopiero ją zakładasz, okaże się, że to nie takie trudne, jak myślałaś. Niewykluczone, że do tej pory sama nie wiedziałaś, na co cię stać. I dalej nie będziesz wiedziała, póki nie spróbujesz. Śmiało więc wykorzystaj wszystkie szanse, które zsyła los. Szukaj dodatkowych możliwości. Bądź aktywna.

 

I DEKADA

 

Pierwsza połowa roku zapowiada się bardzo korzystnie. Jako miłośniczka wygód i komfortu umiesz docenić przyjemności, które dają pieniądze. To okaże się znakomitym bodźcem do intensywnej pracy. Warto zainteresować się głębiej dziedzinami wiedzy związanymi z twoim zajęciem, dzięki czemu niestraszna ci będzie konkurencja. Inwestuj w siebie na wszystkich poziomach, z niczym jednak nie przesadzaj, mądrze rozkładaj siły. Oddzielaj więc potrzeby od kaprysów. Inwestuj swoje zyski z myślą o przyszłości.

 

II DEKADA

 

Spełniaj się w pracy twórczej i wszędzie tam, gdzie trzeba wykazać się kreatywnością. Rok będzie zmienny, warto więc rozważnie przewidywać okazje do sukcesów, jak i reagować na ewentualne przeszkody. Możesz je pokonać. W sferze finansów możliwe są zarówno nieoczekiwane zyski, jak i straty. Lepiej więc unikać teraz ryzykownych przedsięwzięć. Nie trwoń zbyt wiele swej energii i pieniędzy na rzeczy zbędne. Pielęgnuj w sobie pozytywne myślenie, świadomość celu. Dzięki temu zamienisz każdy problem w wyzwanie i dasz radę! Twoim priorytetem będą stabilne finanse i dokonanie korzystnych zmian.

 

III DEKADA

 

Czeka cię sporo pracy, a także aktywne życie zawodowe. Jednak aktywność nie oznacza, że musisz odnieść sukces za wszelką cenę. Jesteś teraz w okresie, kiedy twoje działania powinny być ukierunkowane przede wszystkim na rozwój kariery. Zmiana środowiska może przyspieszyć ten proces. Zastanów się, czy to, co robisz, stwarza dobre widoki na przyszłość. Nadchodzący okres może przynieść wiele nowego. Musisz tylko dążyć do urzeczywistnienia wszystkiego, w co naprawdę wierzysz.

 

ZDROWIE

 

Pierwsza połowa roku upłynie ci w dobrej formie ze względu na wpływ Jowisza i Wenus, a i druga nie niesie ze sobą większych zagrożeń. Sił i energii mieć będziesz pod dostatkiem. Zwróć tylko większą uwagę na sposób odżywiania, szczególnie jeśli masz skłonność do nadwagi. Zbyt wiele słodyczy i brak ruchu mogą niekorzystnie odbić się na twojej figurze. Dlatego zapisz się na zajęcia, które pomogą ci zadbać o piękną i harmonijną sylwetkę. Może zaczniesz kurs tańca brzucha lub pospacerujesz z kijkami? Do lata twoje koleżanki pękną z zazdrości.

 

I DEKADA

 

Samopoczucie oraz stan twojego zdrowia będą naprawdę dobre. Jowisz i Saturn trzymają nad tobą ochronny parasol. Warto jednak zaplanować regularne zajęcia wymagające wysiłku fizycznego i odpowiednią dietę. Zimą mogą to być zajęcia w fitness clubie, latem rower, jogging.

 

II DEKADA

 

Odporność twojego organizmu będzie całkiem niezła, ale nie oczekuj od siebie zbyt wiele. Pamiętaj o wpływie Urana i Plutona. Dla własnego dobra oszczędzaj swoją życiową energię i nie lekceważ żadnych zagrożeń, które sygnalizuje twój organizm. Umiar da najlepsze rezultaty. Słabszym punktem jak zawsze będą nerki, stan cery. Kontakty ze specjalistą okażą się czasem konieczne.

 

III DEKADA

 

Jeśli urodziłaś się w trzeciej dekadzie, nie musisz obawiać się zdrowotnych niedyspozycji. Drobnym problemom skutecznie może zapobiec homeopatia. Twoje codzienne posiłki muszą być regularne i lekkostrawne. Jeśli zależy ci na dobrej sylwetce, uprawiaj gimnastykę lub taniec. Warto dbać o zdrowie i własny komfort.

 

ASTROCOACHING

 

Poczucie harmonii, które jest ci potrzebne, opiera się na dobrej znajomości własnych potencjałów i potrzeb. Dlatego w tym roku poświęć sobie trochę uwagi i odkryj, kim naprawdę jesteś.

 

TWOJE MOCNE STRONY

 

◗ Poczucie partnerstwa. Ta cecha stanie się teraz niezwykle użyteczna, bo otoczą cię życzliwi ludzie i warto z tego skorzystać. Wspólnie łatwiej osiągnąć cel. Nawiązywać będziesz nowe znajomości, zakładać spółki. Mogą narodzić się miłości, przyjaźnie, a także różne formy owocnej współpracy.

 

◗ Sprawiedliwość. Twoje mądre, wyważone decyzje wpłyną na twoje życie, ale nie tylko. Przysporzą ci szacunku i uznania. Jeśli zaś twoja bezstronna ocena pomoże komuś właściwie pokierować swoimi sprawami, zyskasz również wdzięczność i uznanie.

 

◗ Konsekwencja. O tym, czy decyzja była słuszna, decyduje to, czy doprowadziła cię do celu. Czasem może się wydawać, że w ogóle nie posuwasz się do przodu... A jednak właśnie metoda małych kroczków bywa najbardziej efektywna.

 

TWOJE SŁABSZE STRONY

 

◗ Lenistwo. Bywa i tak, że kiedy sprawy zaczynają się dobrze układać, traci się czujność oraz motywację. Nie zakładaj więc, że skoro udało ci się coś osiągnąć, pozostanie tak już do końca świata.

 

◗ Powierzchowność. Nowe wyzwania i nowe możliwości będą wymagać, abyś dała z siebie więcej. Pamiętaj, że np. kierownicze stanowisko to nie tylko większe biurko i ładniejszy gabinet. Również miłość wymaga zaangażowania. Dać się kochać to nieco zbyt mało.

 

◗ Niezdecydowanie. Każdy wybór niesie ze sobą odrobinę ryzyka. W tym roku nie unikniesz sytuacji, w których szybkość decyzji oka- że się zaletą. Kalkulowanie nie zawsze jest najlepsze.

 

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ W TYM ROKU

 

◗ O marzeniach. Masz jakieś skryte marzenie, na którego spełnienie wciąż brakuje czasu? Nie odkładaj tego na bliżej nieokreśloną przyszłość. Swoje pragnienia umieść na szczycie listy priorytetów.

 

◗ O docenianiu sukcesów. Prowadź dziennik swoich osiągnięć. Zapisuj w nim wszystko, co ci się udało. Kiedy będzie ci się zdawało, że masz w życiu pecha, od razu zrozumiesz, że to nieprawda!

 

◗ O naturalności. Twój wygląd zyska, jeśli postawisz na naturalność. Umiejętnie wybieraj z gąszczu propozycji to, co wydaje się stworzone dla ciebie, ale nie zamieniaj się w ofiarę mody.

 

TWOJE ZADANIA–WYZWANIA

 

◗ Postaraj się zrozumieć różnicę pomiędzy „chcę” a „powinnam”. Dla niektórych jest oczywista, ale dla ciebie czasem nie. Potrzeba akceptacji sprawia, że zdarza ci się mylić np. uczucia z odpowiedzialnością. Spróbuj w tym roku odkryć bardziej emocjonalną stronę swej natury, a okaże się, że twój wpływ na ludzi i wydarzenia staje się bardziej znaczący. Przy okazji może się okazać, że wiele rzeczy, na które poświęcałaś czas, wcale nie jest dla ciebie ważnych.

 

◗ Odważ się zejść z utartej ścieżki. Świat ma cztery strony, więc eksperymentuj. To dotyczy każdej sfery życia. I seksu, i przepisu na szarlotkę, i spędzania wakacji... Rozejrzyj się wokoło, otwórz oczy i umysł. Może warto spróbować swoich sił w jakimś konkursie talentów?

 

◗ Spuść kurtynę. Zapomnij o tym, co było złe, tak aby przeszłość nie rzucała cienia na twoje szczęście. Postaraj się zrozumieć, że doświadczenie uczy, że niczego nie uczy. Nawet jeśli coś się nie udało, to nie znaczy, że nie jest osiągalne lub możliwe. Jeśli nie udaje ci się znaleźć swojej drugiej połowy, może masz w sobie coś, co onieśmiela?

 

 

 

 

źródło: Kobieta, moda, uroda, zdrowie kobiety, horoskop - Kobieta.pl

Share this post


Link to post
Apokalipto

WAGA 2015

 

 

Szczęśliwe dni w 2015 roku: środa

 

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 3, 11

 

Główne dążenie w 2015 roku: trenuj się w okazywaniu wdzięczności

 

Niebezpieczeństwa w 2015 roku: słabe zdrowie

 

Rada na 2015 rok: słuchaj uważnie tego, co mają do powiedzenia inni ludzie

 

Układ planet wskazuje, że ten rok będzie dla ciebie bezproblemowy. Spokojnie możesz usprawniać każdy aspekt swojego życia. Co więcej, 2015 rok najprawdopodobniej będzie właściwym czasem do realizacji swoich najważniejszych życiowych celów. Na pierwszy plan wysuną się twoje talenty artystyczne oraz kreatywność. Pamiętaj jednak, żeby wyobraźnia nie przysłoniła realnego świata.

Mimo dobrych prognoz, czeka cię również kilka gorszych chwil, o których warto wspomnieć. W kwietniu nastąpi w twoim znaku zaćmienie księżyca, co uczyni cię bardziej wrażliwym i uczuciowym. Wiele będzie zależało od twoich decyzji – podejmuj je roztropnie, a nic złego się nie stanie.

 

Od końca lipca do początku września Wenus, twoja planeta rządząca, znajdzie się w ruchu wstecznym. W tym czasie będziesz odczuwać nieco trudności w dokańczaniu spraw. Małe drobiazgi będą wchodzić ci w drogę.

 

Ogólnie jednak w 2015 roku większość osób z twojego otoczenia będzie dostrzegać twoje zdolności i nie omieszka nagradzać za efekty podejmowanych prac. Poczujesz się dowartościowany, ale uważaj, żeby nie stać się zbyt aroganckim i zadufanym w sobie.

 

W tym roku osoby urodzone pod znakiem Wagi powinny nauczyć się odpuszczać. Będzie dla nich bardzo korzystne, jeśli pogodzą się z przeszłością i porzucą cały emocjonalny bagaż, jaki dźwigają na swoich barkach. Możesz, Wago, analizować dotychczasowe doświadczenia, ale nie pozwól, by cię zdołowały. Zamiast załamywać ręce, spróbuj wyciągnąć z nich jakieś wnioski na przyszłość.

 

Miłość Wagi w 2015 roku

Jeśli jesteś osobą samotną i szukasz wymarzonego partnera, twoje wysiłki zaowocują w tym roku. Będziesz mógł zbliżyć się do ukochanej osoby. Wreszcie wyrazisz głośno swoje uczucia i nie będzie już żadnego odwrotu. To najlepsze, co możesz zrobić: być szczerym i otwartym. Nie ma sensu dalej ukrywać swoich uczuć. Jeśli postąpisz w ten sposób, czeka cię dużo romantycznych przeżyć w tym roku. Możesz liczyć na dużo szczęścia i wzrost wzajemnego zaufania.

 

Unikaj zachowań, które mogą świadczyć o braku zaufania do partnera, ponieważ to go mocno do ciebie zrazi. Podobnie twoja zaborczość może narazić związek na nieprzyjemne perturbacje. Staraj się więc podchodzić do wszystkiego bardziej pozytywnie i z otwartym umysłem.

 

Kariera Wagi w 2015 roku

W tym roku ktoś będzie działał w pracy na twoją niekorzyść, próbując podkopać twoją pozycję w firmie. Trzymaj się swoich zasad i pracuj sumiennie, a z pewnością unikniesz negatywnych skutków postępowania swoich przeciwników. Musisz jednak cały czas zachowywać ostrożność, szczególnie z przełożonymi.

 

Cokolwiek będzie się działo, bądź zdecydowany w podejmowaniu decyzji związanych z karierą zawodową. To nie jest dobry czas na wahanie. Jest to tym bardziej ważne, że czekają cię w tym roku liczne, drobne przeszkody na drodze do sukcesu. Radzenie sobie z nimi będzie wymagało zdecydowania. W przeciwnym razie problemy narosną do takiego poziomu, że trudno będzie posuwać się naprzód.

 

2015 będzie bardzo dobrym rokiem dla wszelkiego rodzaju specjalistów. Będą oni bardzo optymistyczni i energiczni – często będą podejmować inicjatywę. Większość profesjonalistów spod znaku Wagi zrobi w tym roku dobre wrażenie na współpracownikach i potencjalnych klientach.

 

Finanse Wagi w 2015 roku

Z twoimi finansami w 2015 roku będzie całkiem nieźle. Wszystko przebiegać będzie gładko i bez większych problemów. Niemniej w okolicy czerwca czeka cię kilka chwil grozy. W związku z pieniędzmi pojawi się dużo problemów i frustracji. W tym czasie priorytetem powinieneś uczynić ciężką pracę i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

 

Układ planet sprzyja wydawaniu pieniędzy i raczej ku temu będziesz się skłaniał, zamiast ku budowaniu oszczędności. Czeka cie wiele niezaplanowanych i często niechcianych wydatków – większość z nich jednak pojawi się z twojej winy lub chwilowych zachcianek. Jeśli spróbujesz zapanować nad swoimi wydatkami, nie będzie aż tak źle. Jeśli jednak zaniedbasz tę sferę życia, możesz stracić dużo pieniędzy.

 

Zdrowie Wagi w 2015 roku

Czeka cię wiele emocjonujących przeżyć, a to może wyczerpać cię zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Twój organizm będzie często potrzebował dodatkowej energii, której czasami zapomnisz mu dostarczyć. Zapotrzebowanie będzie w tym roku ogromne, więc nie zapominaj dbać o siebie.

 

Układ planet będzie cię na szczęście chronił przed większością dolegliwości, nawet tymi poważniejszymi. Oczywiście drobne problemy ze zdrowiem nie są całkowicie wykluczone, ale raczej nie ma się czego obawiać. Dobra dieta i odpowiednia ilość ruchu zapewni ci dobry stan zdrowia. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzać z ćwiczeniami i nietypowymi planami żywieniowymi.

 

 

źródło Przewodnik duchowy | Magazyn o rozwoju duchowym i osobistym | Duchowość w praktyce

Share this post


Link to post
mozaika

W tym roku będzie można na ciebie liczyć. Podejmiesz się załatwienia ważnych spraw, które dotyczą całej rodziny. Załatwisz zaległe wizyty w urzędach, sądach czy u prawnika. Będziesz decydować, rządzić i dzielić obowiązki. Dzięki Jowiszowi, który do początku sierpnia będzie działał korzystnie na twój znak, masz szczęście do ludzi, działając razem z kimś zyskasz więcej niż w pojedynkę. Druga połowa roku przyniesie okazję do poważnych inwestycji. Mieszkanie, ziemia lub nowy samochód staną się tematem numer jeden podczas rodzinnych spotkań. Warto zainwestować w coś, co jest trwałe. Inwestycja zwróci się wielokrotnie po kilku latach. Jesienią wszyscy docenią twoje sukcesy.

 

Miłość

Odkryjesz na nowo uroki bycia we dwoje. Staniesz się serdeczny i wyrozumiały, a partner zrozumie, że życie bez ciebie jest smutne i ponure. Rok 2015 sprzyja szczęśliwym wydarzeniom rodzinnym, chrzcinom, wspólnym uroczystościom. Dla samotnych Wag najlepszy czas w miłości to styczeń, kwiecień, maj, listopad i grudzień. Spotkasz wreszcie kogoś, kto rozumie twoje szalone i niekonwencjonalne podejście do życia. Pluton w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że pociągać cię będą nietypowe związki lub relacje z osobami spoza twojego kręgu znajomych.

 

Kariera

Zapowiada się pracowity rok. Będziesz inwestować, decydować i rozmyślać o sprawach, które dotyczą całej firmy lub nawet branży. Twoje doświadczenie i pomysły w maju i listopadzie przydadzą się współpracownikom. Wszystko się uda, ale trzymaj się z daleka od interesów, które nie wydają ci się pewne lub poważne. Zadbaj w tym roku o swoje pieniądze. Zaplanowanie wydatków i stały limit na karcie kredytowej pomoże ci zaoszczędzić pieniądze na egzotyczny wypoczynek.

Zdrowie

Potraktuj swój wizerunek jak poważną inwestycję, nie oszczędzaj na fryzjerze i porządnych kosmetykach. Choć diety mogą nie dać trwałego efektu, to i tak promieniować będziesz urokiem i dobrym humorem. Uważaj na siebie między 12.11 i 31.12, kiedy Mars przebywać będzie w twoim znaku.

 

źródło: Horoskop dla Wagi na 2015 rok - Czary.pl

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...