Jump to content
Apokalipto

Horoskop na 2015r. STRZELEC

Recommended Posts

Apokalipto

Zaczyna się etap, w którym zmierzysz się z prawdą o swoim życiu. Sprawi to Saturn. Nie uciekaj jednak od konfrontacji. Spójrz na to, czego dokonałaś, bez upiększeń, ale i bez czarnowidztwa. Dzięki temu fundament, na którym wznosisz swoje budowle, stanie się bardziej stabilny.

 

Strzelec i JOWISZ

 

Do połowy sierpnia cieszyć się będziesz przychylnością i wsparciem Jowisza. Nic więc nie stanie na przeszkodzie, byś mogła zająć się sprawami, na których zależy ci najbardziej. Ta szczodra planeta w polu osobistego rozwoju będzie stymulować twoje pragnienie poszerzania horyzontów. Dokształcaj się, podróżuj, czytaj, dyskutuj. W tym okresie również wszelkie nowe projekty mają szansę realizacji. Sprawia to twoja gotowość na zmiany oraz sprzyjające okoliczności. Dlatego dołóż wszelkich starań, bo teraz twoje życie może stać się harmonijne i stabilne. Niewykluczone, że staniesz przed szansą awansu w pracy, może również spotkać cię miła niespodzianka w postaci premii lub podwyżki. Wiele zależy od ciebie i od tego, czy wykorzystasz okazje. Od czerwca Jowisz będzie ustawiony w nieharmonijnej konfiguracji do twego znaku. Warto zwrócić uwagę na to, aby twoje działania były zgodne z prawem i unikać lekkomyślności, jeśli bowiem pójdziesz na łatwiznę, możesz popaść w tarapaty.

 

Strzelec i WENUS

 

Wenus od czerwca do początku października 2015 nieprzerwanie zasilać cię będzie pozytywną energią. Warto więc od czasu do czasu zmienić rytm, wpuścić do swego świata coś nowego i ekscytującego. Nie powinnaś pozwolić, by twój związek pogrążył się w codziennej rutynie. To szczególnie ważne teraz, gdy nad waszymi głowami krąży Saturn. Odrobina improwizacji oraz swobody odświeża umysł i serce. Daj więc się ponieść emocjom. W niczym ci to nie zaszkodzi. Wyjedźcie gdzieś, zróbcie coś, czego oboje pragniecie. Nie poddawajcie się rutynie, wprowadźcie nowe miłosne rytuały. To mogą być drobiazgi – wspólny spacer, nawet w deszczową pogodę, wspólnie wypita poranna kawa. Jeśli jesteś samotna, zmień przyzwyczajenia, otrząśnij się z marazmu, bo może sama utrudniasz sobie poznanie wartościowego partnera, chodząc ciągle tymi samymi ścieżkami. Szukaj w tym roku sytuacji, które będą poruszać ukryte pokłady twojej uczuciowości, i nie obawiaj się tego pokazywać. Poznawaj ludzi, uczestnicz w życiu bliskich.

 

Strzelec i URAN

 

W tym roku, w którym mieszają się wpływy wspierające i blokujące twoje poczynania, postaraj się mimo wszystko zrealizować swoje marzenia. Nie trać ich z pola widzenia i nie rezygnuj z nich. Dzielny Uran będzie ci w tym pomagał. Znajduje się on w polu kreatywności i przyjemności w twoim kosmogramie. Ktoś kiedyś powiedział, że chcieć to móc, więc... zacznij chcieć. Rób rzeczy, których do tej pory nie robiłaś, choć zapewne o nich myślałaś. Podróże, nowe wyzwania? Czemu nie? Wystarczy zrobić pierwszy krok. Zwiedzaj inne kraje, poznając zwyczaje i tradycje żyjących tam ludzi. Weź udział w jakimś konkursie, przystąp do rywalizacji w dziedzinie, w której czujesz się specjalistką. Nieważne, czy zajmiesz pierwsze miejsce, czy znajdziesz się w środku stawki. Już sam udział przysporzy ci kibiców oraz wielbicieli. Zaspokoisz tym także potrzebę współzawodnictwa. To nie tylko dreszczyk emocji, ale i szansa zyskania wewnętrznej satysfakcji. Przecież lubisz, gdy uwaga skupiona jest właśnie na tobie. Koniecznie bądź aktywna! Wybierz ulubioną dyscyplinę, a jeśli jeszcze takiej nie masz, odpowiednia będzie związana z twoim żywiołem, czyli ogniem – zawierająca elementy rywalizacji. Warto uprawiać sport, taniec towarzyski w większej grupie. Będzie to mobilizujące i bardzo przyjemne.

 

Strzelec i SATURN

 

Przez najbliższy rok i aż do końca roku 2017 Saturn znajduje się w twoim znaku, w po- łożeniu, w którym będzie testował twoje życiowe wybory. Być może stwierdzisz, że coś cię ogranicza. Jeśli realizujesz ważny cel, taki jak budowa domu, lub poświęciłaś się macierzyństwu, możesz uważać, że inne sfery życia nie wytrzymują tej konkurencji. Nieraz poczujesz niecierpliwość i pragnienie zmiany. Niestety, nie jest to etap, w którym można bez konsekwencji zrzucić z siebie odpowiedzialność. Gra idzie o wysoką stawkę. Jeśli życie nie daje ci pełnej satysfakcji, zastanów się nad innymi możliwościami. Ale najpierw przygotuj plan. Nie działaj bez zastanowienia. Być może coś się skończy, by zrobić miejsce czemuś nowemu. Spokojnie idź przed siebie, bo to rodzaj sprawdzianu, jak sobie radzisz. Rozwaga i cierpliwość doprowadzą cię do konstruktywnych rozwiązań. Prędzej czy później znajdziesz swój sposób na codzienność, a zwycięstwa, jakie odnosisz w potyczkach z życiem, obudzą w tobie wiarę we własne siły. Skłonność do melancholii i czarnowidztwa nie pomaga ci w codziennej egzystencji.

 

PROGNOZA 2015

 

ŻYCIE OSOBISTE

 

W tym roku sprawy uczuciowe nadal znajdować się będą na szczycie listy priorytetów. W pierwszej połowie roku, aż do jesieni, dzięki korzystnym wpływom Jowisza i Wenus będziesz mieć największe powody do zadowolenia. Zdarzyć się może wszystko: i to, czego pragniesz, i to, czego wcale nie oczekujesz. W związkach pomyślne wydarzenia, dla singli okazje do zawierania nowych znajomości. Dokonując życiowych wyborów, zachowaj jednak rozwagę i słuchaj nie tylko głosu serca, ale też rozumu. Saturn po latach zweryfikuje twoje decyzje. Szukaj szczęścia, nie zyskując go kosztem innych osób. Pamiętaj też, że wątpliwości powinny skłaniać do zastanowienia. Małżeństwo nie jest jedyną receptą na szczęście.

 

I DEKADA

 

Na brak powodzenia nie będziesz narzekać, a okazji do spotkań nie zabraknie. Często będziesz chodziła z głową w chmurach. Jednak nie pozwalaj sobie na beztroskę w każdym wypadku, bo Saturn i Neptun szykują zwroty akcji. Niektóre znajomości przetrwają próbę czasu, bierz jednak pod uwagę także i to, że związek, w który się angażujesz, okaże się pomyłką. Jesteś związana? Staraj się na bieżąco reagować na ewentualne wyzwania w relacji, ponieważ w życiu niektórych Strzelców wystąpić mogą zawirowania. Jeśli nie podejmiesz wysiłku, żeby je rozwiązać, może dojść do kryzysu.

 

II DEKADA

 

Bez względu na to, czy jesteś singlem, czy żyjesz w związku, czeka cię wiele romantycznych momentów. Będziesz prowadzić ożywione życie towarzyskie. Jowisz i Wenus zapowiadają nowe przyjaźnie i znajomości. Samotna? Na swojej drodze spotkasz wreszcie bratnią duszę, z którą zechcesz spędzić resztę życia. Uczucia mogą być zlokalizowane nawet poza granicą kraju. Pojawią się okazje do podróży, możliwość przeprowadzki. Wszelkie poczynania w tym względzie powinny być jednak bardzo dobrze przemyślane. Nie działaj wyłącznie pod wpływem impulsu.

 

III DEKADA

 

Latem pojawi się możliwość sporego postępu w sprawach osobistych. Rozbudzona ciekawość świata, błyskotliwe poczucie humoru sprawią, że wzbudzisz sympatię i zainteresowanie otoczenia. Jeżeli jesteś spragniona miłości, wieści są pomyślne. Mo- że zdecydujesz się na coś, co przyniesie szansę przeżycia przygody. Rozglądaj się, nie rób założeń z góry, ponieważ miłość nie zna żadnych ograniczeń. Niektóre spotkania mogą mieć szczególny charakter i bez względu na to, czy przerodzą się w trwałe związki, wniosą coś do twego życia, coś ci uświadomią, czegoś nauczą.

 

KARIERA I PIENIĄDZE

 

Korzystne wibracje dla sfery materialnej i zawodowej dotyczą szczególnie pierwszej połowy roku i przeciągną się do wakacji. W tym czasie sukcesy finansowe są niemal pewne. To dobry okres na wszelkie działania, a także na promowanie swoich talentów i pomysłów. Zmobilizuj się więc i aktywnie pomóż szczęściu. Ta część roku zapowiada się korzystnie dla nowych koncepcji i kontaktów zawodowych. W drugiej połowie roku uważaj, bo choć dobra passa ma szansę się utrzymać, brak rozwagi w wydatkach może cię zgubić. Zacznij oszczędzać, tworząc podstawy pod przyszły dobrobyt.

 

I DEKADA

 

Przed tobą rok zmiennej koniunktury. Dobra passa będzie się przeplatać z niespodziankami i sytuacjami, w których poczujesz, że brak ci pewności działania i pełnej swobody ruchów. Od czasu do czasu napotykać będziesz na przeszkody i trudności. Idź więc rozważnie krok po kroku, miej przygotowane alternatywne plany. Patrz pod nogi, bo beztrosko biegnąc przed siebie, możesz się potknąć. W kwestiach finansowych zachowaj maksimum ostrożności. Jest ryzyko, że zaangażujesz się w coś, co przyniesie ci straty.

 

II DEKADA

 

W pracy możesz oczekiwać korzystnych okoliczności, szczególnie jeśli postawisz na rozwój zawodowy. Szukaj takiej sfery działań, w której wykazać się możesz umiejętnościami i kreatywnością. Dzięki temu ożywią się kontakty zawodowe i związane z nimi możliwości zarobkowania. Myśl perspektywicznie. W drugiej połowie roku twoje działania muszą być rozważne, bo tylko takie gwarantują awans i wzrost dochodów.

 

III DEKADA

 

Nadchodzące miesiące będą dla ciebie interesujące i efektywne. Przyniosą nieco zmian i nowych doświadczeń, a także szansę na ostateczne ustabilizowanie sytuacji. Warto podejmować wyzwania, zdobywać lepsze wykształcenie, świadomie planować rozwój kariery. Jeśli stać cię na myślenie strategiczne i panowanie nad sprawami materialno-finansowymi, twoje plany powinny się zakończyć sukcesem. Szczególnie w letnich miesiącach Jowisz będzie ci pomagał i może sypnąć groszem.

 

ZDROWIE

 

W roku, w którym zaczynasz odczuwać wpływy Saturna, warto pomyśleć o zdrowiu fizycznym i psychicznym. Już teraz zwróć uwagę na drobne symptomy, które mogą oznaczać, że powinnaś troskliwiej zająć się zdrowiem. Dzięki temu z pewnością unikniesz sytuacji, w których doznasz jakiegoś uszczerbku. Zwróć uwagę na system kostny. Wybierz się do dentysty, a jeśli boli cię kręgosłup, ustal przyczyny. Pamiętaj też, że zasób energii, którą kosmos cię obdarzył, nie jest niewyczerpany. Trzeba go odnawiać. Nie szczędź czasu na wypoczynek.

 

I DEKADA

 

Jesteś teraz bardziej podatna na stres, co może ujemnie się odbić na zdrowiu. Jeśli więc poczujesz, że masz „energetyczny dołek”, dostarczaj sobie pozytywnych bodźców, np. powieś na ścianie zdjęcie miejsca, gdzie chciałabyś pojechać, wyobrażaj sobie pozytywny rozwój wydarzeń. Unikaj alkoholu i używek, bo łatwo stracić nad nimi kontrolę.

 

II DEKADA

 

Sił i energii masz teraz pod dostatkiem. Uważaj jednak, aby w drugiej połowie roku nie przecenić swych możliwości i niczego nie lekceważyć. Zwróć szczególną uwagę na układ krążenia i serce. Dbaj o siebie, nie żałuj sobie naturalnych witamin. Zrób dobry plan działania i w niczym nie przesadzaj. III DEKADA Będziesz w bardzo przyzwoitej formie. Nie masz powodów, by obawiać się o zdrowie. Przestrzegaj higienicznego trybu życia i jakości pożywienia. Dbaj profilaktycznie o kondycję psychofizyczną i jak najczęściej zażywaj ruchu na świeżym powietrzu. Postępuj tak, aby siły cię nie zawiodły i byś mogła sprostać czekającym cię wyzwaniom.

 

ASTROCOACHING

 

Na etapie, w którym Saturn będzie testował twoje życiowe decyzje, świadomość własnych potencjałów, a także obszarów, które wymagają wsparcia, to ogromny kapitał.

 

TWOJE MOCNE STRONY

 

◗ Otwartość. Bardzo ci się przyda, jest bowiem warunkiem postępu w twoim życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki temu, nawet jeśli pojawią się przed tobą jakieś wyzwania, sprostasz im. Pokonasz przeszkody, a życie znowu nabierze smaku!

 

◗ Idealizm. Potrzeba czynienia dobrych rzeczy, poprawiania swojego życia i świata będzie dodatkową siłą sprawczą w ciągu najbliższych miesięcy. Kosmos będzie cię wspierał w takich działaniach.

 

◗ Prostolinijność. Jeżeli można zmierzać do celu najprostszą drogą, po cóż kluczyć i lawirować. Postępując tak, zajdziesz najdalej. Poza tym się okaże, że większość problemów przestanie zasługiwać na taką nazwę. Wystarczy sprowadzić je do właściwego mianownika.

 

TWOJE SŁABSZE STRONY

 

◗ Nieostrożność. Bywa, że zapatrzona w jakiś odległy cel za horyzontem nie patrzysz pod nogi. Teraz liczy się strategiczne myślenie i perspektywiczne działanie. Nie zawadzi więc poświęcić trochę uwagi temu, co wydaje ci nieistotnym drobiazgiem.

 

◗ Skłonność do przesady. Jeśli zaczniesz zbyt wiele spraw na raz, wprowadzisz w swoje życie bałagan, a jeśli wystartujesz zbyt ostro, przed metą może zabraknąć ci benzyny. A więc w tym roku, w którym z dużym wyczuciem trzeba naciskać raz na gaz, raz na hamulec, potrzebny jest umiar.

 

◗ Gadulstwo. Rozpowiadanie o swoich planach na lewo i prawo rzadko kiedy wychodzi na dobre. Pamiętaj: to nie dzięki gwizdkowi jedzie pociąg!

 

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ W TYM ROKU

 

◗ O masażach. Od czasu do czasu zafunduj sobie serię masaży rozluźniających albo wybierz się do salonu kosmetycznego na jakiś odprężający zabieg. Taka terapia przywróci ci równowagę.

 

◗ O robieniu planów. Jeśli pragniesz poprawić swoją sytuację, nie wystarczy powiedzieć: „Chcę być szczęśliwa”. Określ, co to dla ciebie znaczy, czym jest w twoim pojęciu owo „szczęście”. Dopiero gdy nazwiesz je po imieniu, kompas wewnętrzny wskaże właściwy kierunek.

 

◗ O radości. Kiedy stwierdzisz, że twoje życie stało się aż za bardzo serio, pozwól sobie na niepraktyczny zakup, awangardowy makijaż, słowem, coś, co da ci poczucie luzu. No i nie zapominaj, że odpowiedzialność i powaga nie wykluczają poczucia humoru.

 

TWOJE ZADANIA–WYZWANIA

 

◗ Zmień przyzwyczajenia. Stają się one drugą naturą człowieka, ale czasem prowadzą do inercji i sprawiają, że życie przestaje dostarczać nowych bodźców. Jowisz, który znajduje się obszarze rozwoju osobistego, będzie cię stymulował, więc masz w tym roku większe niż zwykle predyspozycje do zawierania ciekawych znajomości i odkrywania nowych zainteresowań. To rozwija!

 

◗ Wybierz się w podróż sentymentalną. Może nie wiesz, jak ważne są w życiu wielopokoleniowe tradycje. Lepsze poznanie historii może doprowadzić cię do uwolnienia się od stereotypów. Pierwszym krokiem do sukcesu jest uświadomienie sobie, co chcesz zmienić.

 

◗ Zrozum, że żadna porażka ani też żadne zwycięstwo nie są ostateczne. Mały dystans nie osłabi twojej czujności, a pozwoli ci działać z większą swobodą i emocjonalnym luzem. Ogólny bilans tego roku będzie pozytywny, jeżeli zdołasz osiągnąć równowagę.

 

 

 

 

 

 

źródło: Kobieta, moda, uroda, zdrowie kobiety, horoskop - Kobieta.pl

Share this post


Link to post
Apokalipto

STRZELEC 2015

 

Szczęśliwe dni w 2015 roku: środa

 

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 1, 5

 

Główne dążenie w 2015 roku: wytrwałość i wierność

 

Niebezpieczeństwa w 2015 roku: niecierpliwość i zbytnie ufanie innym

 

Rada na 2015 rok: uważaj na swoich wrogów

 

Przyda ci się w tym roku większe zaufanie do swoich umiejętności i samego siebie. Będziesz teraz mógł osiągnąć o wiele więcej niż w latach poprzednich. Musisz jednak jasno określić swoje cele. Bez tego będziesz błądzić po omacku. Zanim zaczniesz cokolwiek robić, musisz wiedzieć, dokąd zmierzasz. Nie ma sensu wyruszać w drogę, jeśli nie wiesz, dokąd chcesz dotrzeć.

 

Możesz mieć nieco problemów rodzinnych, ale nie poddawaj się pesymistycznym myślom. Nie załamuj się, z biegiem czasu wszystko się wyklaruje i ogólna sytuacja w domu poprawi się. Możesz spodziewać się pewnej swobody w działaniu, jaką dadzą ci bliscy. Dzięki temu będziesz w stanie porządnie się zastanowić przed podjęciem jakichkolwiek działań.

 

Cokolwiek sobie zaplanujesz na ten rok, upewnij się, że otaczasz się odpowiednimi osobami. Będziesz miał tendencję do nadmiernego ufania ludziom, również tym niewłaściwym. W ten sposób możesz łatwo się naciąć. Jeśli nie zadbasz o dobre towarzystwo podczas realizacji swoich planów, ktoś cię oszuka i wykorzysta. Bardzo na to uważaj.

 

Prawdopodobnie zdarzy ci się wziąć udział w jakichś pracach społecznych lub charytatywnych. To naprawdę godne uwagi przedsięwzięcie, więc kiedy otrzymasz propozycję, nie wahaj się. Będziesz miał okazję pomocy wielu ludziom.

 

Ogólnie horoskop na 2015 rok jest dla Strzelców bardzo pomyślny. Doświadczą wiele szczęśliwych przypadków. Fortuna niejeden raz się do nich uśmiechnie. Jak nigdy dotąd Strzelcy będą łapać niebywałe okazje – czy to w biznesie, czy w życiu osobistym.

 

Miłość Strzelca w 2015 roku

Najlepszą radą dotyczącą miłości dla Strzelca w tym roku będzie: trzymaj się mocno partnera, z którym jesteś w stałym związku. Nie próbuj żadnych skoków w bok, a tym bardziej nie wymieniaj go na „lepszy model”. To najprawdopodobniej okazałoby się kompletnie chybioną decyzją. To, co masz teraz, jest dla ciebie najlepsze.

 

Samotni Strzelcy powinni unikać osób o impulsywnym charakterze, nawet jeśli będą one bardzo atrakcyjne. Będzie to dość trudne tym bardziej, że sam będziesz się wydawał wielu osobom o wiele bardziej atrakcyjny niż dotychczas. Ta znajomość jednak nie doprowadziłaby do niczego dobrego.

 

We wszystkich romantycznych podbojach tego roku powinieneś być bardzo ostrożny. Negatywny wpływ Saturna może dać o sobie znać i powinie ci się noga. Jeśli jednak wykażesz się cierpliwością i tolerancją, możesz odnieść całkiem niezłe sukcesy w miłosnych podbojach.

 

Kariera Strzelca w 2015 roku

Będzie się działo. Znajdziesz spore pokłady energii potrzebnej do działania i będziesz dysponować ogromnym zapałem,. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, pojawi się kilka naprawdę wspaniałych okazji do podjęcia współpracy z obiecującymi kontrahentami. Wspólne prowadzenie interesów może doprowadzić do ekspansji na nowe rynki.

 

W pierwszej połowie roku możesz doświadczyć nieporozumień z przełożonymi lub kolegami z pracy. W wyniku kłótni może dojść do zawalenia ważnego projektu, więc uważaj. Staraj się sumiennie pracować i nie obijaj się. Jeśli będziesz prawidłowo wywiązywał się ze swoich obowiązków, przynajmniej nikt nie będzie miał na ciebie „haka”. Podczas konfrontacji będziesz mógł pokazać się jako osoba kompetentna, a dzięki temu wartościowa jako pracownik.

 

Finanse Strzelca w 2015 roku

Sprawy finansowe będą wyglądały dość solidnie, ale to przede wszystkim dzięki pracy, jaką wykonałeś w poprzednich latach. Zbudowałeś mocne fundamenty dla swojego portfela i teraz możesz czerpać z tego faktu korzyści. Nie jest to jednak odpowiedni czas, by spoczywać na laurach. Przed tobą zostało jeszcze dużo pracy.

 

W 2015 rok strzeż się oszustw finansowych. Zanim wejdziesz z kimś w interesy, dwa razy sprawdzaj potencjalnego kontrahenta. Lepiej dmuchać na zimne. Tym bardziej że jesteś w tym roku wyjątkowo narażony na matactwo.

 

Zdrowie Strzelca w 2015 roku

Twoje zdrowie w 2015 roku będzie całkiem niezłe. Pamiętaj jednak o relaksie i dbaniu o siebie. W przeciwnym razie możesz ciężko zachorować. Jeśli jednak zadbasz o siebie (także pod względem duchowym), będziesz się cieszyć dobrym samopoczuciem przez większość roku.

 

Małe problemy zdrowotne mogą pojawić się w połowie roku. Twoje nerwy i mięśnie będą w tym okresie najbardziej zagrożone. Uważaj więc na nie.

 

 

źródło Przewodnik duchowy | Magazyn o rozwoju duchowym i osobistym | Duchowość w praktyce

Share this post


Link to post
mozaika

W 2015 roku planeta Saturn przemierza twój znak zodiaku. Będzie cię dyscyplinować i namawiać do ciężkiej pracy. Nie poddasz się chandrze, nie dasz nikomu sobą rządzić. Odsuniesz od siebie niemożliwe plany i sprawy, odwołasz ryzykowne decyzje. Będziesz realistą i zaczniesz podejmować decyzje nie pod wpływem emocji, ale kierując się zimną kalkulacją zysków i strat. Karierze lub nauce nie poświęcisz więcej czasu, niż jest to absolutnie konieczne, chyba że od lat pracujesz na wspięcie się na zawodowy szczyt. Wtedy masz okazję dostać się tam, gdzie są nieliczni. Intuicja cię nie zawiedzie, bo czasami każdy w życiu musi zwolnić tempo, zająć się domem i życiem duchowym. Prywatne i rodzinne wydarzenia znajdą się w centrum twojego zainteresowania. W tych dziedzinach życia oczekuj szczęśliwych wydarzeń i sympatycznych niespodzianek.

 

Miłość

Będziesz w romantycznym nastroju. Nie pozwól tylko go sobie popsuć! Im mniej będziesz przejmować się cudzymi opiniami, tym lepiej dla ciebie. W lutym i marcu sprzyja ci powodzenie, nie przegap tylko kogoś, kto jest bardziej nieśmiały od ciebie!

 

W wakacje uda ci się wyjaśnić nieporozumienia między tobą a osobą, na której ci zależy. We wrześniu pojawi się ktoś, dla kogo warto będzie coś w życiu zmienić. Zaufanie i przyjaźń będą początkiem pięknej miłości. Saturn sprzyja realizacji poważnych planów, potraktuj partnera i sprawy rodzinne poważnie, a wiele zyskasz.

 

Kariera

Sprawy rozpoczęte w ubiegłych latach zostaną poddanie próbie. Nie walcz o to, do czego i tak nie jesteś przekonany. Latem łatwo uporasz się z kłopotami. Sprzyja ci wtedy szczęście w sprawach, które związane są z bankami, sądami i urzędami. W drugiej połowie roku spotkasz na swojej drodze kogoś, kto doda ci odwagi i zainspiruje cię do odkrywczych zawodowych pomysłów. Strzelce, które od dawna pracują na awans, w tym roku ugruntują swoją pozycję i staną się niezastąpione.

 

Zdrowie

Wpływ Saturna sprawi, że będziesz w tym roku bardziej delikatny, a nawet możesz szybciej się męczyć lub dłużej spać. Pora przestać zachowywać się jak siłacz i w weekendy dać sobie trochę wolnego. Najlepszy czas, aby wydać decydującą wojnę nadwadze i różnym nałogom, nadejdzie w drugiej połowie roku. Najlepszy czas na kuracje, leczenie i operacje to dni od 15.06 do 8.09.

 

źródło: Horoskop dla Strzelca na 2015 rok - Czary.pl

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...