Jump to content
Apokalipto

Horoskop na 2015r. KOZIOROŻEC

Recommended Posts

Apokalipto

To będzie całkiem niezły rok, którego ostateczny bilans ma szansę wyjść na plus, mimo niepokoju, jaki wzbudza Uran. Możesz liczyć na wsparcie Jowisza i Neptuna, które będą cię inspirować do osobistego rozwoju. Także Pluton kontynuuje swoją misję przemian. Zaufaj mu, a twoje życie zyska nową jakość.

 

Koziorożec i PLUTON

 

Pluton jest teraz twoim bliskim znajomym i pomoże ci się zmienić na głębokim poziomie, jeżeli istnieje taka potrzeba. Bardzo ważne, abyś wyostrzyła uwagę, jeśli bowiem postanowisz pozostać obojętna na kluczowe potrzeby swojej egzystencji, możesz mieć wrażenie, że nikt nie pyta cię o zdanie. Pluton działa niezależnie od tego, czy rozumiesz jego intencje, czy nie. Aby wyleczyć duszę z kompleksów, które rzucają cień na twoje szczęście, warto spokojnie przeanalizować swoje życie. Zastanów się, co takiego cię hamuje, jakie obawy odgradzają cię od szczęścia, zadowolenia. Nie uciekaj od refleksji i wspomnień. Możesz oczekiwać okazji do zetknięcia się z osobami, które znasz z przeszłości. Te spotkania okażą się cenne. Niewykluczone, że dowiesz się o czymś, czego nie byłaś świadoma. Kiedy zrozumiesz, że sytuacja nie zawsze jest tym, czym się zdaje, przestaniesz zadowalać się pozorami. Nauczysz się też, że opinie innych osób nie mogą zastąpić tego, co ty sama czujesz i myślisz o sobie.

 

Koziorożec i NEPTUN

 

Dzięki wspierającej energii Neptuna masz teraz szansę stać się lepszym psychologiem. W 2015 obudzą się w tobie intuicja i pragnienie doświadczania życia na duchowym poziomie. Zawierz tej nowej skłonności i pójdź za nią, nawet jeśli dotychczas rachunek prawdopodobieństwa wydawał ci się bardziej godny zaufania. Na początek zacznij od lepszego poznania siebie. Warto, abyś znalazła klucz do swojej duszy, do własnych ukrytych potrzeb, o których często zapominasz w nieustającej życiowej pogoni. Pamiętaj: jeśli istnieje jakieś uniwersalne prawo miłości, mówi ono, że inni kochają cię na tyle, na ile ty kochasz siebie. Dlatego naucz się zaspokajać te najważniejsze potrzeby. Inni pójdą w twoje ślady. Spytaj siebie, jak to jest z samoakceptacją, i daj sobie więcej troski. Zadbaj też o dobre porozumienie z najbliższymi. Jeśli metody zakazów i nakazów w stosunku do dzieci, partnera, podwładnych okazują się zawodne, to, być może, jedna szczera partnerska rozmowa okaże się przełomem w waszych wzajemnych kontaktach

 

Koziorożec i URAN

 

Niespokojny duch, kosmiczny wichrzyciel Uran nie lubi stagnacji, a przecież teraz masz z nim do czynienia. Dlatego staraj się podążać z duchem czasu i mimo że jesteś miłośniczką porządku, z pewnością wiesz, czym powinien się on różnić od rutyny. Okazji do przeprowadzenia pożądanych zmian w tym roku na pewno ci nie zabraknie. Będziesz bardziej pomysłowa i kreatywna, a w miarę możliwości poszerzysz pole swoich zainteresowań. Dzięki temu w życiu pojawią się nowe wątki. Może wyjedziesz za granicę na dłużej i będzie to dla ciebie próba charakteru, a może przeprowadzisz się i w związku z tym faktem wiele się zmieni. W sferze osobistej poczujesz, że jesteś interesującą i pożądaną osobą, która ma coś do powiedzenia. Atrakcyjność to przecież nie tylko ładna buzia, ale także intelekt, szerokie zainteresowania, poczucie humoru. Dzięki osobistemu rozwojowi umocni się również twoja pozycja zawodowa. Pozbędziesz się kompleksów. Udowodnisz, że nawet jeśli nie wszyscy akceptują twój styl pracy, muszą zgodzić się z tym, że metody, które stosujesz, są przejrzyste i skuteczne

 

Koziorożec i JOWISZ

 

W drugiej połowie roku, kiedy do gry włączy się Jowisz, będziesz miała znakomity czas na urzeczywistnienie swoich planów, a także doskonalenie się i pokazanie ludziom, kim naprawdę jesteś. Wpływy Jowisza, planety szczęścia i powodzenia, w trygonie do twojego znaku stworzą pomyślne okoliczności i bardzo dobrą aurę. Szczególnie dla tych z was, które z reguły cofają się do drugiego rzędu i wolą się usuwać w cień. Sprawy, które do tej pory pochłaniały maksimum twoich sił, energii i czasu, realizując się powoli, zaczną wreszcie układać się po twojej myśli. Energia, jaką cię obdarzy Jowisz, pomoże ci utwierdzić się w swoich racjach i obronić podjęte wcześniej decyzje. Przestaniesz być niepewna siebie i ustępliwa w stosunku do innych, uświadamiając im, że z twoim zdaniem naprawdę należy się liczyć. Wzrost pewności siebie powinien wystarczyć, by położyć kres pewnym towarzyszącym ci napięciom. Zacznie się od niewielkich i na pozór mało znaczących spraw – poczujesz chęć zmiany fryzury, zrobisz generalne porządki w szafie, a potem być może nastąpi zmiana stanu cywilnego, miejsca pracy lub zamieszkania... Staraj się myśleć pozytywnie i patrzeć w przyszłość z ufnością. W niektórych sytuacjach sama się zdziwisz, że poszło tak łatwo, i pożałujesz, że nie zdobyłaś się na ten krok dużo wcześniej.

 

PROGNOZA 2015

 

ŻYCIE OSOBISTE

 

Czasami wydajesz się chłodna, ale w środku kryją się namiętność i pragnienie silnych więzi. Nadchodzący rok upłynie pod znakiem miłej, ciepłej atmosfery. Jeśli jesteś bez pary, to właśnie teraz, szczególnie od lata, masz szansę, by miłość odmieniła korzystnie bieg twego życia. Wystarczy, że będziesz tylko bardziej otwarta i ufna, a na pewno uda ci się znaleźć szczęście. Jeśli pokochasz, nie trzymaj partnera w niepewności. Musisz tylko spokojnie rozważyć wszelkie za i przeciw. Dla związanych Koziorożców to także szczęśliwy czas stabilizacji uczuciowej. Ogólnie dla większości z was zapowiada się miły, spokojny etap życia, oszczędzający trosk i kłopotów.

 

I DEKADA

 

Więcej czasu i energii poświęcisz sprawom domu i rodziny. Być może będziesz miała okazję urządzać swoje gniazdko, może zdecydujesz się na remont lub kupno mieszkania, może zechcesz się przeprowadzić. W sensie mniej dosłownym zabierzesz się za naprawianie rodzinnych relacji. Samotna? Jeśli urodziłaś się w tym wycinku znaku, będziesz miała powodzenie. Neptun z Jowiszem działają na tyłach sceny. Zakochasz się bez pamięci po raz pierwszy lub kolejny. Zwróć uwagę na to, co między ludźmi najważniejsze.

 

II DEKADA

 

Samotna? Życie uczuciowe przesłoni ci całą resztę, a to stanie się najpewniej w drugiej połowie roku. W pierwszej panować będzie miły spokój. Od września zaczyna się najlepsza passa. Przyjaciele mogą poznać cię z kimś interesującym. Dla zaobrączkowanych Koziorożców także okres towarzyskich atrakcji. Potrzebujesz bliskich osób koło siebie, więc zrób im miejsce. Bez uszczerbku dla swoich zawodowych obowiązków zaczniesz więcej czasu spędzać w domu, wśród bliskich.

 

III DEKADA

 

Jeśli jesteś Koziorożcem z ostatniej dekady znaku, rok upłynie bez miłosnych kłopotów. Jeśli masz już rodzinę, na straży domowego ogniska stanie Wenus. Emocjonalny spokój stwarza doskonałą okazję, by naprawić coś, co między wami zaczynało się psuć, zwłaszcza że kosmos wspiera cię siłą dyplomacji oraz umiejętnością rozstrzygania sporów. Jeśli dopiero teraz się zakochasz, uda ci się połączyć racje serca i rozumu. Zadbasz nie tylko o połączenie serc, ale i interesów. Prawdopodobne jest, że warunki mieszkaniowe się poprawią.

 

KARIERA i PIENIĄDZE

 

Nadchodzi korzystny i interesujący etap. Wpływy Jowisza w drugim półroczu sprzyjać będą rozwojowi osobistemu i poszerzaniu wiedzy. Dadzą ci też zielone światło do korzystnego prowadzenia interesów i rozwoju kariery. Jeśli wykorzystasz pomyślne okoliczności, w życiu zawodowym nastąpi poprawa sytuacji, cieszyć się będziesz autorytetem i zaufaniem. W finansach stabilizacja, więc w zależności od zasobności twego portfela warto pomyśleć o inwestycjach. Ten rok sprzyja również prowadzeniu inwestycji na szerszą skalę lub rozpoczynaniu działalności na własny rachunek. Jesienią wejdziesz w okres bezpieczeństwa.

 

I DEKADA

 

Poczujesz, że twój umysł jest otwarty, a szare komórki i wyobraźnia pracują na wysokich obrotach. Powinnaś więc rozwijać nowe pomysły, tworzyć wartościowe rzeczy. Jeśli się zaangażujesz w to, co robisz, możesz zdobyć dodatkowe bonusy w postaci stypendium, zagranicznego wyjazdu, niespodziewanego awansu, nagrody, wzrostu prestiżu. Niewykluczone, że obejmiesz nowe stanowisko, które pozwoli ci się wykazać i jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła. Finanse wyglądają obiecująco. Od września stajesz przed nową szansą.

 

II DEKADA

 

Nie denerwuj się, jeśli na początku roku sukcesy okażą się mniej znaczące, niż się spodziewałaś. Bądź cierpliwa, nie rozpraszaj się, a twoje sprawy wkrótce wejdą na właściwą drogę. Czas mniej aktywny wykorzystaj na nawiązywanie kontaktów zawodowych, dopracowanie planów, dokształcanie. Na drugą połowę roku zaplanuj te działania, od których zależy twoja dalsza przyszłość. Inwestuj, zawalcz o awans. Ten etap będzie bardziej sprzyjał sukcesom i postępom, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą działania, które nie są obciążone ryzykiem.

 

III DEKADA

 

Cokolwiek robisz, nie oczekuj rezultatów od zaraz. Chwilami możesz się poczuć zniecierpliwiona, ale nie ma rady: niczego nie da się przyspieszyć. Źródełko z pieniędzmi będzie płynąć powoli, za to systematycznie, więc nie narzekaj. Nie podejmuj jednak finansowego ryzyka. Jeśli postanowisz zainwestować, zadbaj o wszelkie gwarancje powodzenia. Skoncentruj się na poprawie warunków pracy i swojej pozycji. Zacznij się uczyć czegoś nowego. Twoje kontakty z innymi okażą się teraz bardziej użyteczne, a nabyte doświadczenie pomocne. Są duże szanse na zawodowy prestiż.

 

ZDROWIE

 

W tym roku nie powinnaś narzekać na zdrowie. Druga połowa roku sprzyja skutecznym kuracjom, także odżywczym, regeneracyjnym i upiększają- cym. Od sierpnia częściej zerkaj na wskaźnik wagi, szczególnie jeśli masz skłonności do tycia i słabość do dobrej kuchni. Nie dopuszczaj do wyziębienia organizmu. To jest dla ciebie bardzo ważne. Od czasu do czasu, w celach profilaktycznych, wspieraj się ziołami.

 

I DEKADA

 

Zdrowie nie powinno ci sprawić kłopotów. Jowisz obdarza cię dużym zasobem energii, więc świadomie zrób dla siebie jeszcze więcej. Dobry rok na treningi, regularne uprawianie sportu. Jeśli tego potrzebujesz, pozwól sobie na zmianę stylu życia, a poczujesz się luźniej, swobodniej. Organizm zareaguje spadkiem napięcia. Jeżeli już musisz sięgnąć po leki, wybieraj homeopatyczne. Chociaż i z nimi nie należy przesadzać.

 

II DEKADA

 

Masz dość energii, ale pamiętaj, by rozporządzać nią rozsądnie. Warto pomyśleć, jaki tryb życia najbardziej ci odpowiada, jaki rodzaj aktywności pomaga ci w wypoczynku i rozładowuje codzienne stresy. Nie zaszkodzi wybrać się do dietetyka, by ustalić optymalną dietę.

 

III DEKADA

 

Ty także nie masz powodów do zmartwień. Zwykle przykładasz dużą wagę do regularnego trybu życia i właściwego odżywiania, więc i teraz korzystaj ze swoich dobrych doświadczeń. Twój organizm szybko się zregeneruje. Bardzo ważny jest ruch i kontakt z naturą, która wpływa na ciebie wyciszająco. Spacery i rowerowe wycieczki do lasu lub parku powinny wejść ci w nawyk.

 

ASTROCOACHING

 

Rozwój osobisty warto zacząć od dobrego poznania własnych potencjałów. Na tej podstawie będziesz mogła zbudować plan, który pomoże ci osiągnąć cele i spełnić marzenia.

 

TWOJE MOCNE STRONY

 

◗ Obowiązkowość. Jak się zapewne domyślasz, cecha ta w najbliższym roku zapewni ci dojście do celu, a nawet spektakularne sukcesy. Prędzej czy później twoja rzetelność zostanie zauważona i nagrodzona. Obowiązkowość jest w cenie.

 

◗ Poczucie realizmu. Nie oznacza bynajmniej braku fantazji ani rezygnacji z marzeń. I z pewnością tylko zyskasz, jeśli będziesz umiała spojrzeć na swoje życie, wiedząc, co jest realne, a co nie. Dobra ocena sytuacji ochroni cię przed pomyłkami.

 

◗ Spokojna pewność siebie. Cecha ta przysporzy ci sympatii ze strony otoczenia. Trzeba kogoś wybrać spośród wielu? Wyróżnisz się tym, że jesteś pewna swej wartości, ale nie rozpychasz się łokciami.

 

TWOJE SŁABSZE STRONY

 

◗ Nadmierna ambicja. To prosta droga do porażki. Pamiętaj: nadmiar ambicji czyni człowieka ślepym i głuchym na głos rozsądku. No i cel nie zawsze uświęca środki.

 

◗ Czarnowidztwo. Staraj się, by szklanka była zawsze do połowy pełna, a nie pusta. Ludzie, którzy w każdej sytuacji dostrzegają jakąś szansę, są bardziej skuteczni.

 

◗ Dyktatorstwo. Kiedy inni milkną na twój widok, to sygnał, że już przesadziłaś. I w domu, i w pracy zyskasz o wiele więcej, jeśli pozwolisz innym na swobodne wyrażanie siebie. Podaruj innym przestrzeń, uwagę oraz wsparcie.

 

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ W TYM ROKU

 

◗ O marzeniach. Aby odkryć drogę, którą powinnaś podążać, zrezygnuj czasem z nakazów i zakazów, daj pierwszeństwo marzeniom. Mo- że się okazać, że one są kompasem wskazującym najlepszy kierunek.

 

◗ O kwiatach. Doceń ich delikatność, piękno i pozytywną energię. Bez względu na to, czy masz własny ogródek, czy tylko doniczki na parapecie, załóż hodowlę jakichś pięknych barwnych roślin, które będą zdobić twoją przestrzeń i… cieszyć serce.

 

◗ O byciu miłą dla siebie. Mów sobie miłe rzeczy, doceniaj osiągnięcia, nagradzaj sukcesy. Uśmiechaj się do siebie. Traktuj swoje wady i błędy z poczuciem humoru i niezbędnym dystansem.

 

TWOJE ZADANIA–WYZWANIA

 

◗ Przekrocz granice! Szczególnie te, które wyznaczyłaś sobie ty sama, uznawszy, że czegoś nie potrafi sz, do czegoś się nie nadajesz. Jeśli jest coś, z czego definitywnie zrezygnowałaś, ponieważ pierwsza próba nie była udana, po prostu spróbuj jeszcze raz! Im bardziej zależy ci na efekcie, tym wypadasz gorzej, niż cię na to stać

 

◗ Skoryguj swój wizerunek. Pierwsze wrażenie tworzysz, zanim wyciągniesz rękę i wypowiesz słowa powitania. Wiedz o tym, że ludzie instynktownie dostosowują się do twojego nastroju, wyrazu twarzy. Chmura gradowa ściąga pioruny, a piękne pogodne niebo zachęca do okazywania sympatii. Kiedy więc poznajesz ludzi, kiedy wchodzisz do pomieszczenia, w którym ktoś jest – uśmiechnij się.

 

◗ Narysuj swoje drzewo genealogiczne. Zdziwisz się, ilu interesujących rzeczy o przeszłości można się dowiedzieć w ten sposób. Może miałaś w rodzinie artystę albo bohatera romansu, o jakich czyta się w książkach? Niektóre z twoich własnych zachowań, tęsknot mogą stać się dzięki temu bardziej czytelne, jeśli ich echa pobrzmiewają w rodzinnej sadze. Może jakieś wartości staną się ważniejsze, wzbogacisz swoje życie. Poczujesz się dzięki temu kimś wyjątkowym.

 

 

 

 

 

źródło: Kobieta, moda, uroda, zdrowie kobiety, horoskop - Kobieta.pl

Share this post


Link to post
Apokalipto

KOZIOROŻEC 2015

 

 

Szczęśliwe dni w 2015 roku: poniedziałek, wtorek

 

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 6

 

Główne dążenie w 2015 roku: wytrwałość

 

Niebezpieczeństwa w 2015 roku: duma

 

Rada na 2015 rok: uważaj na używki wszelkiego rodzaju

 

W tym roku twoje talenty i wrodzona kreatywność wyniosą cię na podium – zdobędziesz szczyty, o jakich zawsze marzyłeś. Przez cały rok będziesz się nieustannie rozwijać, szlifując umiejętności i zwiększając szanse we wszystkich dziedzinach życia.

 

Cokolwiek sobie zaplanowałeś, teraz masz szansę pokazać to światu. Będziesz miał całkiem sporo okazji do przedstawienia swoich wizji i osiągnięć. Z pewnością znajdziesz liczne grono zainteresowanych osób, które nie tylko przyklasną twoim zamierzeniom, ale będą cię aktywnie wspierać.

 

Pamiętaj jednak, że na twoich barkach spoczywa wielka odpowiedzialność. Zależy od ciebie szczęście wielu ludzi - w tym twoje własne. Nie pozbawiaj się więc przyjemności płynących ze zwykłego życia. Nawet osiągając wielki sukces, nie możesz zrezygnować ze zwyczajnych rozrywek. Nie rzucaj się w wir pracy, ponieważ ucierpi na tym cała twoja rodzina. Możesz przerodzić się w pracoholika, który swoje dzieci widuje tylko od święta. To z pewnością nie będzie dla nikogo dobre.

 

Utrzymanie harmonii będzie dla ciebie dosyć trudne, ponieważ odczujesz silny impuls do działania. Będziesz chciał realizować swoje plany, lecz będzie ich bardzo dużo i na wszystko z pewnością nie starczy czasu. Wokół ciebie będzie działo się tak wiele, że niektóre sfery życia możesz zaniedbać.

 

Pamiętaj, że nie jesteś tylko widzem w swoim życiu. Masz realny wpływ na wszystkie wydarzenia. Kontroluj je więc w taki sposób, by utrzymać to, co najważniejsze i nie stracić z oczu samego siebie. Nie zatracaj się w rzeczach, które na dłuższą metę nie są dla ciebie dobre.

 

Miłość Koziorożca w 2015 roku

O ile doświadczysz w 2015 roku wielu emocjonujących wydarzeń, sprawy miłosne będą raczej spokojne i ciche. Być może z powodu tych wszystkich rzeczy, jakie wokół ciebie się dzieją. Będziesz mieć mało czasu dla najbliższych – chyba że zadbasz o to bardziej.

 

Będziesz odczuwać pewne obawy co do waszej przyszłości, przez co możesz się nieco oddalić od ukochanej osoby. Trochę trudniej będzie wam się dogadać i z czasem przywiązanie może osłabnąć.

 

Nie pozwól, żeby do tego doszło. Znajdź czas dla bliskich, rozmawiaj z nimi i nie opieraj się przed wyrażaniem swoich najgłębszych uczuć.

 

Kariera Koziorożca w 2015 roku

W tym roku doczekasz się wyróżnienia w pracy. Przełożeni zauważą twoje zaangażowanie i ciężką pracę. Uświadomisz sobie, że sumienność się opłaciła. Możesz liczyć na sowitą nagrodę – czy to w formie premii czy podwyżki. Twoja kariera będzie rozwijać się w zadowalającym tempie. Nawet jeśli chwilami poczujesz zmęczenie, kolejne sukcesy będą motywowały cię do działania.

 

W tym roku pojawi się wiele szans na nowe przedsięwzięcia, które okażą się bardzo korzystne. Twoja praca zacznie przynosić coraz większe profity. Wszystko to dzięki twojej wewnętrznej sile oraz inteligencji – to one pchają cię wciąż do przodu.

 

Finanse Koziorożca w 2015 roku

Czekają na ciebie dobre pieniądze. Nie będziesz narzekać na brak gotówki. Zaoszczędzisz tyle, by starczyło na czarną godzinę, a i na przyzwoite wakacje spokojnie wystarczy. Pozycja Jowisza będzie wzmacniać twoje sprawy finansowe i zdecydowanie poprawi twoje dochody.

 

Mimo wszystko unikaj zbędnych wydatków. Czując większy przypływ gotówki, możesz uznać, że stać cię na więcej i zaczniesz wydawać o wiele za dużo jak na swoje możliwości. Trzymaj swój budżet twardą ręką i nie wahaj się odmawiać sobie zbyt luksusowych zakupów.

 

Zdrowie Koziorożca w 2015 roku

W tym roku zdrowie będzie ci dopisywać. Praktycznie przez cały rok nie zabraknie ci energii i nie będziesz zbyt często narzekać na drobne dolegliwości. Jeśli masz swoją dietę lub uprawiasz sport, trzymaj się tego i nie zmieniaj pod wpływem impulsu. Unikniesz w ten sposób niepotrzebnych problemów. Staraj się wystrzegać tłustych i pikantnych posiłków, ponieważ to może mieć poważne reperkusje dla zdrowia.

 

Mniej więcej w połowie roku może pojawić się jakaś poważniejsza choroba, ale szybko przeminie.

 

źródło Przewodnik duchowy | Magazyn o rozwoju duchowym i osobistym | Duchowość w praktyce

Share this post


Link to post
mozaika

W tym roku staniesz się bardziej wymagający nie tylko dla innych, ale i dla siebie samego. Planeta Saturn nakłaniać cię będzie do podsumowań i radykalnych decyzji. W lutym i marcu Mars w kwadraturze do twojego znaku dodawać ci będzie odwagi. Jego wpływ uczyni z ciebie twardego negocjatora i odważnego lidera. Poczujesz, że potrzebujesz w życiu więcej swobody i przestrzeni. Bez żalu zakończysz relacje, które nie pozwalają ci skupić się na tym, co jest dla ciebie najważniejsze. Trudne wybory już w sierpniu i wrześniu okażą się opłacalne. Jesień i koniec roku sprzyja szybkim zyskom i trwałym dokonaniom.

 

Kariera

W pierwszej połowie roku Saturn pomoże ci sprawnie krzątać się wokoło twoich spraw. Będziesz punktualny i pracowity. Zwyciężysz w sporze, a nawet pokonasz kogoś, kto przypisuje sobie twoje pomysły. Od czerwca poczujesz, że możesz trochę zwolnić. Będziesz rozwijać pomysły z poprzednich miesięcy, powiedzie się współpraca z młodymi osobami. Jesienią sprzyjają ci Merkury i Jowisz. Zapisz się na kurs, zdobywaj najlepsze oceny i dyplomy. Wszystko to przyda ci się pod koniec roku, kiedy pojawi się szansa na awans i podwyżkę.

 

Miłość

Nie zmieniaj się, bo wszystko się ułoży! Bądź w tym roku taki, jakim lubisz się najbardziej: energiczny, otwarty i wesoły. Od osób, które mówią ci, że z różnych powodów tak nie wypada, trzymaj się z daleka. Kwiecień i maj sprzyjają miłości, a sierpień romantycznym podróżom. Jowisz zadba, abyś nie spędził wakacji sam! W stałych związkach nastanie wreszcie więcej zrozumienia i miłości. Planeta Wenus sprzyja samotnym Koziorożcom w dniach 1-3.01, 17.03-11.04, 19-31.07, 8.10-8.11. Umawiaj się wtedy na randki, wychodź z domu i ryzykuj, a znajdziesz miłość.

 

Zdrowie

Pora nadrobić zdrowotne zaniedbania. Zrób kontrolne badania, pamiętaj o umówionych wizytach. Przez drugą połowę roku Jowisz sprzyjać będzie szybkiej regeneracji twojego organizmu.

 

źródło: Horoskop dla Koziorożca na 2015 rok - Czary.pl

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...