Jump to content
Apokalipto

Horoskop na 2015r. RYBY

Recommended Posts

Apokalipto

Na obecnym etapie stań się bardziej przewidująca. Saturn będzie testował twoje dotychczasowe wybory, a Neptun w twoim znaku może pokierować cię we właściwą stronę, lecz może też zagmatwać ścieżki. Wszystko zależy od tego, jak dobrze orientujesz się w terenie, czy masz poczucie celu i rzeczywistości.

 

RYBY i JOWISZ

 

W pierwszej połowie roku Jowisz zachowa wobec ciebie życzliwą neutralność. Życie potoczy się spokojnie i całkiem gładko, pod warunkiem że nie zaczniesz marzyć o rzeczach niemożliwych do spełnienia. Spokojna egzystencja sprzyja snuciu marzeń, robieniu projektów, trosce o drobiazgi. Ciesz się tym, co masz, i wyznawaj filozofię, że brak wieści to... dobre wieści. Wykorzystaj także czas na rozliczenie się z przeszłością, uporządkowanie teraźniejszości i zastanowienie się nad przyszłością. Od wakacji możesz liczyć na pomoc Jowisza w realizacji planów. Czas na poszerzanie horyzontów, poznawanie nowych osób, intensywne rozwijanie zainteresowań. Może zdasz ważne egzaminy, otrzymasz upragniony dyplom lub zawrzesz spółkę czy wejdziesz w związek małżeński. Dla poszukujących miłości wiele szans, dla pragnących spełnienia poprzez realizację pasji – także czas większych możliwości. Warto pomyśleć o podróżach. Odkryj nieznane dotąd drogi, rozpocznij nowy etap w swoim życiu.

 

RYBY i SATURN

 

Gdy w sektorze twych życiowych osiągnięć rozgościł się Saturn, pora sprawdzić, czy drabina, po której się wspinasz, oparta jest o właściwą budowlę. Dostałaś się na studia? Euforia minie, a teraz przed tobą sesja za sesją. Te Ryby, które awansowały, odkryją, że z wysokiego stołka łatwo spaść, bo konkurenci tylko czekają, by zwycięzcy podstawić nogę. Inne wiele trudu włożą w znalezienie pracy. Nie raz w tym roku zapytasz sama siebie, czy bilans wypada na plus. Odkryj więc, że czasem mniej znaczy więcej. To pożyteczna lekcja, jakiej chce ci udzielić Saturn, a dotyczy ona właściwie wszystkich sfer życia. Pamiętaj: podjęte teraz decyzje będą miały wpływ na twoje dalsze losy. Jeżeli na przykład zdecydujesz się na budowę domu, projekt ten zaabsorbuje cię na długo i spowoduje, że wiele innych spraw trzeba będzie podporządkować właśnie temu. Jeżeli zostaniesz matką, przyjdzie ci całkowicie zmienić dotychczasowy tryb życia. W związkach z ludźmi wzajemne zobowiązania będą wymagały odpowiedzialności i lojalności.

 

RYBY I NEPTUN

 

Nie zapominaj, Rybo, że nie należysz do zwykłych zjadaczy chleba. Jesteś znakiem żywiołu wody, masz silną intuicję i rób z niej użytek. Neptun znajdujący się w twoim znaku wzmacnia ją i może uczynić bardzo waż- nym narzędziem ułatwiającym poznawanie świata i siebie samej. Zwracaj uwagę na sny, zapisuj, co ci się śniło. Być może odkryjesz, że śniąc, znajdujesz wskazówki wyjścia z trudnych sytuacji i dostrzegasz to, czego nie widzi rozum. I druga sprawa: aby czuć się spełnioną, potrzebujesz robić coś dobrego dla innych. Wyślij świąteczną paczkę do domu dziecka, wesprzyj schronisko dla zwierząt. Nigdy jednak nie myl altruizmu z cierpiętnictwem, bo to nie to samo. Pomagaj w sposób konstruktywny, współczując tym, którzy na to zasługują. W bliskich związkach staraj się uzyskać emocjonalną równowagę poprzez obdarzanie miłością i jej otrzymywanie. Nie zapominaj też, że Neptun potrafi być nieco zwodniczy, więc nie ulegaj przesadnemu optymizmowi i wykaż się dalekowzrocznością. Twoja skuteczność w realizowaniu pomysłów i urzeczywistnianiu koncepcji zależy od tego, czy potrafisz być realistką.

 

RYBY I PLUTON

 

Spotkania z Plutonem to doświadczenie siły i konstruktywnej energii. Energia ta powinna służyć pozytywnym zmianom. Pluton znajduje się aktualnie w twoim obszarze wsparcia i przyjaźni. Związki z ludźmi i ze światem wzmocnią się, zyskasz nowych przyjaciół, współpracowników i być może dzięki temu otworzą się przed tobą nowe możliwości. Bez oporów poszerzaj swój zakres doświadczeń. Pluton radzi ci też opierać układy międzyludzkie na szczerości i uczciwości. To się opłaci. Pozwól także, aby w twoim życiu pojawiały się inspiracja, uczucia, sztuka. Otwórz się na głębsze emocje, uczuciowe podejście do świata, podziel się tym, co masz. Zauważaj słabszych i potrzebujących. W efekcie uzyskasz większy wgląd w perspektywę dalszego życia. Nie spiesz się i nie ulegaj nadmiernie swojej ciekawości, pragnąc zbyt dużo i szybko dowiedzieć się, co cię czeka. Potraktuj z powagą stwierdzenie, że każdy uczynek, zły czy dobry, wcześniej czy później do nas wraca. Zwróć uwagę na to, by w przyszłości gromadzić jak najwięcej „bonusów dobra”. Postępuj uczciwie i zgodnie z zasadami, nie wybieraj dróg na skróty naznaczonych fałszem lub mijających się z prawem. Każdy etap ma swój sens i cel. Śledź uważnie rozwój wydarzeń. Możesz mieć pewność, że to, co jest ci pisane, na pewno cię nie minie.

 

PROGNOZA 2015

 

ŻYCIE OSOBISTE

 

Wchodzisz w etap bilansu kosmicznego. Saturn będzie uszczuplał twoją pulę szczęścia, ale szczodry Jowisz nie pozwoli, abyś była zawiedziona. Dla tych Ryb, które kierowały się w poprzednich latach uczciwymi motywami i troszczyły o innych, szykuje się zasłużona nagroda. Gorzej z tymi osobami, które lawirowały i unikały odpowiedzialności za swoje życie, zaciągając materialne i niematerialne długi u innych. Teraz się okaże, że w kosmicznym bilansie zysków i strat jest spory minus. Stałe układy przejdą rodzaj testu. Cierpliwość i rozwaga w postępowaniu ułatwią zdobycie życiowej równowagi.

 

I DEKADA

 

Nadchodzący rok może się okazać testem cierpliwości i odpowiedzialności. Jeśli źle wybrałaś obiekt uczuć, pamiętaj, że zawsze możesz to zmienić. W związkach etap, który pokaże, jak radzicie sobie z wyzwaniami. Budowa domu, urodzenie dziecka to prócz radości także prawda o związku. Działacie ramię w ramię czy któreś z was woli uniknąć wysiłku? W połowie roku, gdy na niebie pojawi się przyjazny Jowisz, będziesz już wiedziała, na jakie noty zasługuje twój związek. Niczym się nie martw, problemy wreszcie się rozwiążą. Spotkasz na swej drodze właściwą osobę, która umie cię uszczęśliwić. W związku po przebytym kryzysie uczucie się wzmocni.

 

II DEKADA

 

W tym roku aura wokół ciebie jest pomyślna. Pierwsze miesiące upłyną spokojnie, jesienią czeka cię spore ożywienie. Czas sprzyja nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, odnawianiu starych przyjaźni, ale przede wszystkim umacnianiu związków partnerskich. Więcej uwagi niż dotychczas będziesz mogła poświęcić sprawom miłosnym. Kosmos obdarza cię taktem, umiejętnościami dyplomatycznymi oraz mediacyjnymi. To ci się przyda nie tylko w problemach partnersko-rodzinnych, ale także podczas sporów prawnych czy negocjacji.

 

III DEKADA

 

W pierwszych miesiącach roku czas wypełnią ci liczne sprawy rodzinne i obowiązki domowe. Od jesieni twoje życie osobiste potoczy się bardziej atrakcyjnie. W dobrych związkach będzie to interesujący etap, o ile zechcesz podjąć jakieś wyzwanie. Może zmienicie mieszkanie? Jeśli nie czujesz się komfortowo w swojej relacji, zmień zasady gry, zacznij więcej robić dla siebie, realizować własne cele, a wtedy wróci radość życia. Dla singli sporo okazji do spotkań, ale pamiętaj: nie kieruj się wyłącznie czyjąś atrakcyjnością.

 

KARIERA I PIENIĄDZE

 

Przed tobą bardzo pracowity rok. Podejmiesz wiele ważnych decyzji określających twoją przyszłość w najbliższym czasie. Może wybierzesz kierunek studiów lub zdecydujesz się na zmianę pracy albo na zagraniczny wyjazd związany z zarobkowaniem? W każdym razie coś się w twoim życiu zmieni. Poznasz wielu ciekawych ludzi, zawrzesz znajomości, które zaważą na twojej karierze. Staraj się tylko nie poganiać czasu. Efekty twoich poczynań będą zauważalne dopiero za jakiś czas. Po drugie, nie przystępuj do realizacji pomysłów, które nie zostały dopracowane w szczegółach. Ryzyko jest teraz nieopłacalne. Spokojnie, na wszystko przyjdzie właściwy moment!

 

I DEKADA

 

Ten rok można porównać do wylewania fundamentów. Zrobisz coś nie tak, budowla się zawali. Zrobisz dobrze, twój dom da ci bezpieczne schronienie. Nie podejmuj teraz ryzyka, nie szukaj też dróg na skróty. Zachowaj umiar w wydatkach. Nie powinnaś rozpoczynać nowych projektów, bo twój zmysł praktyczny może chwilami okazać się zawodny. Zatem nie wdawaj się w ryzykowne przedsięwzięcia, nie podpisuj żadnych dokumentów przed ich uważnym przeczytaniem. Bądź dobrej myśli – ten etap jest rodzajem testu, który możesz zdać na szóstkę z plusem.

 

II DEKADA

 

Zadania i sprawy, którymi się zajmiesz, nie sprawią ci kłopotów, a nawet dzięki wsparciu Plutona możesz poczynić znaczący postęp, zmienić korzystnie pracę, otworzyć własną firmę. Ważne będzie też dobre porozumienie z otoczeniem. Mimo zadowalających rezultatów staraj się nie kreślić planów z przesadnym rozmachem. Podobnie nie przesadzaj z wydatkami. Pieniądze będą, ale w dłuższej perspektywie przewiduj zmienną koniunkturę. Słowem – zdecyduj się na spokojny lot, a z końcem roku wylądujesz miękko i bez szwanku. W przyszłym roku, kiedy to Saturn przesunie się bliżej twojego znaku, trzeba będzie ponownie ustalić listę priorytetów.

 

III DEKADA

 

To nie jest moment na dokonanie wielkiego zrywu i spektakularne sukcesy, a raczej na systematyczną pracę, której efektami będziesz mogła się cieszyć dopiero za jakiś czas. Nie spodziewaj się więc, że pieniądze spadną z nieba. Nic jednak nie zagrozi twojej pozycji. Jeśli nawet czujesz, że posuwasz się wolno, zaakceptuj sytuację i zadbaj o jeszcze lepszą jakość swojej pracy. To przyniesie w przyszłości profity. Sukcesy, jakich się spodziewasz, przyjdą do ciebie jesienią. Wówczas wykażesz się większą inwencją twórczą i zapragniesz doskonalenia się w dziedzinie, w której pracujesz, co pozwoli ci zaspokoić ambicje, także materialne.

 

ZDROWIE

 

Nie zapominaj o odpoczynku i stałej regeneracji sił. Nie denerwuj się drobiazgami, bo właśnie stresy są najczęstszą przyczyną twoich dolegliwości. Dbaj raczej o to, by w twoim życiu była obecna dobra, pozytywna energia, która cię stymuluje. Dlatego codziennie od rana skupiaj uwagę na przyjemnych sprawach, a wieczorem kieruj ją na to, co dziś ci się udało. Unikaj okazji do przeziębień.

 

I DEKADA

 

Wpływy Saturna i Neptuna mogą powodować przelotny spadek formy. Osoby o wyjątkowej wrażliwości odczują wzrost intuicji, ale mogą też popaść we frustracje, co pociągnie za sobą kłopoty zdrowotne natury psychosomatycznej. Powinnaś więc konsekwentnie unikać wszystkiego, co choćby w najmniejszym stopniu może ci szkodzić. Troskliwiej zajmij się sobą, stosuj suplementy, wybierz się do dentysty i skontroluj poziom wapnia w układzie kostnym.

 

II DEKADA

 

Dbaj o równowagę psychiczną, a będziesz całkiem zdrowa. Jeżeli bowiem zachowasz dobry nastrój, pozytywne myślenie cię wzmocni. Warto również uprawiać sport i właściwie komponować posiłki, aby dostarczały ci wszystkiego, czego potrzebuje organizm. Uważaj jednak z kulinarnymi szaleństwami, bo szczodry Jowisz może dorzucić kilka centymetrów w talii.

 

III DEKADA

 

Regeneruj siły, wycisz emocje. To doskonały moment, by zadbać o swoje zdrowie. Nawet jeśli nie masz wiele czasu, wystarczy parę brzuszków i ćwiczeń z hantlami. Efekty cię zaskoczą! Nie lubisz pocić się na siłowni? Mogą być jogging, praca w ogródku, spacer z psem czy pół godziny basenu. Znajdź po prostu czas na zajęcia, które lubisz.

 

ASTROCOACHING

 

Poznaj swoje atuty i wykorzystaj je. Zwróć te uwagę na to, co mogłabyś poprawić. Dzięki temu uzyskasz optymalne rezultaty!

 

TWOJE MOCNE STRONY

 

◗ Wrażliwość. To właśnie dzięki tej zalecie możesz stać się nieocenioną przyjaciółką, najsubtelniejszym doradcą w trudnych sytuacjach i prawdziwym znawcą ludzkich dusz.

 

◗ Zaangażowanie. Aby robić dobrze to, co w życiu jest dla ciebie ważne, trzeba zazwyczaj z czegoś zrezygnować. Dzieci, uprawiany zawód, sztuka – wymagają ogromnego zaangażowania energii. Oddając całą duszę jakiemuś zagadnieniu, odniesiesz sukces!

 

◗ Okazywanie czułości. Okaże się ona znakomitym spoiwem twego związku, wspaniale wpłynie na kontakty z dziećmi, rodzicami i wszystkimi bliskimi ci osobami.

 

TWOJE SŁABSZE STRONY

 

◗ Fatalizm. Miewasz czasem wrażenie, że cały świat sprzysiągł się przeciw tobie? Myślisz: wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że coś się nie uda? Sądzisz, że prześladuje cię pech? Nie pozwól, by to podkopało twoją wiarę w siebie!

 

◗ Skłonność do nałogów. Palisz papierosy, objadasz się słodyczami, jesteś pracoholiczką? Cokolwiek ogranicza twoją wolność osobistą, osłabia cię i pozbawia uczucia, że jesteś panią samej siebie.

 

◗ Niekonsekwencja. Rozpoczynanie kilku spraw, aby nie zakończyć żadnej? Wahania od euforii do kompletnego zniechęcenia? Nic bardziej nie oddala perspektywy sukcesu niż właśnie takie podejście. Jeśli się na coś zdecydujesz, nie zmieniaj już zdania.

 

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ W TYM ROKU

 

◗ O sprawiedliwości kosmicznej. Swojej empatii używaj wtedy, kiedy przynosi to prawdziwy pożytek, a nie tylko przelotną satysfakcję. Pamiętaj, że w kosmosie zapisują się twoje bezinteresowne gesty.

 

◗ O wewnętrznej równowadze. Nie wymagaj od siebie więcej niż to możliwe. Warto w tym roku odróżniać poczucie odpowiedzialności od perfekcjonizmu. Pytaj siebie, czy to jeszcze chęci, czy już presja.

 

◗ O rozgrzewaniu duszy i ciała. Zimą wybierz się na masaż ciepłymi kamieniami, korzystaj z sauny, wyjedź na tydzień do ciepłych krajów, latem przebywaj na powietrzu. Ciepło w sercu rozgrzeje twoje stopy, ciepłe stopy rozgrzeją twoją duszę.

 

TWOJE ZADANIA–WYZWANIA

 

◗ To ty jesteś swoim pierwszym, najważniejszym opiekunem, który pokazuje innym ludziom, w jaki sposób mają cię traktować. Nie dbasz o siebie? Nie dziw się, że inni też nie będą przejmować się twoimi potrzebami. Nie baw się w siostrę miłosierdzia, nie inwestuj czasu i energii w sytuacje, w których wiele dajesz i niewiele dostajesz w zamian. Doceń siebie. Pokochaj siebie, bo to najlepszy afrodyzjak.

 

◗ Przestań być grzeczną dziewczynką i pozwól sobie na więcej w kwestiach wyglądu. Zacznij bawić się modą, potraktuj ją z dystansem i poczuciem humoru. Oczywiście to, co uniwersalne i ponadczasowe, zawsze wygląda dobrze, ale czy nie kusi cię, aby kupić szpilki w jaskrawoczerwonym kolorze lub obciąć grzywkę według najnowszych trendów? Taki eksperyment okaże się nie tylko zabawny, ale też ciekawy!

 

◗ Stań się kobietą światową. Wybierz się na wakacje do miejsca, które zawsze chciałaś zobaczyć. Nawet jeżeli jest bardzo odległe lub luksusowe, uda ci się znaleźć korzystną ofertę, jeśli odpowiednio się do tego zabierzesz. Wspomniane podróże potraktuj nie tylko jako sposób spędzenia wakacji, ale też jako sposób na pozbycie się niemądrych kompleksów i uprzedzeń.

 

 

 

 

 

 

źródło: Claudia, Kobieta, moda, uroda, zdrowie kobiety, horoskop - Kobieta.pl

Share this post


Link to post
Apokalipto

RYBY 2015

 

 

Szczęśliwe dni w 2015 roku: piątek

 

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 4

 

Główne dążenie w 2015 roku: pewność siebie

 

Niebezpieczeństwa w 2015 roku: nieprzyjemne uczucia, które mogą przyćmić rozsądek

 

Rada na 2015 rok: bądź czujny w relacjach ze swoim życiowym partnerem

 

Odczujesz w tym roku, że ludzie w twojego otoczenia będą wymagać o wiele więcej niż dotychczas. Taka sytuacja wywoływać będzie u ciebie agresję i swoim zachowaniem możesz wiele osób zniechęcić. Spróbuj zapanować nad swoim impulsywnym charakterem. Najlepiej schowaj go do lodówki – może tam nieco ochłonie.

 

Z drugiej jednak strony poczujesz się również bardziej zmotywowany do działania. Zanim jednak podejmiesz się jakiegoś zadania, upewnij się, że mu sprostasz. Nie warto obiecywać rzeczy, których nie jesteśmy w stanie zrealizować.

 

Twoja wyobraźnia jak zwykle będzie bardzo rozwinięta. Niestety czasami zagubisz się we własnych marzeniach. Wydawać się będzie, że jesteś bardziej związany z nimi niż z rzeczywistością.

 

2015 rok nie będzie dobrym czasem na podejmowanie ważnych decyzji (z wyjątkiem spraw sercowych). Powinieneś się raczej skupić na cierpliwym kontynuowaniu wcześniej rozpoczętych projektów. Nie zaczynaj niczego nowego, bo może się to z hukiem rozsypać.

 

Jesteś marzycielem i to sprawia, że ludzie cię lubią. To jednak czyni cię bardzo nieufnym wobec innych. Często trzymasz się na dystans i nieraz ratuje cię to przed zaangażowaniem się we współpracę z niewłaściwymi ludźmi. Tak będzie i w tym roku. Unikniesz większości niebezpiecznych sytuacji, które czyhają na ciebie tuż za zakrętem życia.

 

Wystrzegaj się w tym roku wszelkiego rodzaju używek, szczególnie narkotyków. Oferują ucieczkę od rzeczywistości, ale spustoszenie, jakiego dokonują w życiu człowieka, nie jest warte tej chwili spokoju.

 

Miłość Ryb w 2015 roku

W miłości poczujesz się niczym wielki zdobywca. Twoje relacje z partnerem wzniosą się na szczyt i będziecie bardzo szczęśliwi. Chwilami możesz mieć wrażenie występowania w jakimś filmie romantycznym. Uda ci się przy tym łatwiej wyrażać uczucia – do tej pory miałeś z tym nieco problemów, ale teraz będzie o niebo lepiej.

 

Samotne Ryby mogą w tym roku śmiało decydować się na powiedzenie sakramentalnego „tak”. Znajdą odpowiednią osobę, a czas jest idealny do tego typu decyzji. To właśnie w tym roku masz największą szansę na znalezienie bratniej duszy.

 

Kariera Ryb w 2015 roku

W pracy spodziewaj się raczej rutyny niż ekscytujących projektów. Niewiele będzie się działo i nie ma szans na zmianę pracy czy wystartowanie z własnym biznesem. Co prawda, nie będziesz musiał wkładać w swoją karierę zbyt dużo wysiłku, ale nie możesz też liczyć na niespotykane dotąd profity. Nie należy tego stanu określać mianem stagnacji, ponieważ ciągle będziesz się rozwijać, ale zdecydowanie nie będzie to też czas rewolucyjnych przemian.

 

Dobrze będzie ci wychodziła w tym roku praca zespołowa. Zdecydowanie poprawisz swoje umiejętności w tym zakresie. Wzajemna cierpliwość opłaci się i twoje relacje z kolegami z pracy znacznie się pogłębią.

 

Finanse Ryb w 2015 roku

W tegorocznych finansach będzie jak na wzburzonym morzu – raz w dół, raz w górę. Co zarobisz, to wydasz. Chwilami będzie brakować pieniędzy, a po chwili odczujesz ich nadmiar. Jest to niezbyt komfortowa sytuacja, ponieważ nie można mieć żadnej pewności, co stanie się za chwilę.

 

Istnieje niewielka szansa, że fortuna zapuka do twoich drzwi, nie licz jednak na milion w totka. Układ planet działa na niekorzyść w kwestiach finansowej stabilności. Więc nawet gdybyś rzeczywiście wygrał milion, bardzo szybko go stracisz i wrócisz do punktu wyjścia.

 

Postaraj się nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Planuj bardzo skrupulatnie każdy wydatek, a być może zmniejszysz nieco niestabilność swoich finansów. Jeśli będziesz działać mądrze i zdecydowanie, uchronisz część swojego majątku.

 

Zdrowie Ryb w 2015 roku

W tym roku ogólny stan zdrowia będzie zadowalający, choć nie można wykluczyć drobnych problemów zdrowotnych. Choć będziesz w o wiele lepszej formie niż w poprzednich latach, odczujesz również zmęczenie, a chwilami nawet depresję. Postaraj się utrzymać – mimo wszystko – dobry humor.

 

Pomogą ci w tym spotkania w gronie przyjaciół i rodziny. Pozytywnie wpłynie na ciebie wszelka aktywność pobudzająca psychikę. Powinieneś również odpowiednio dużo spać, ćwiczyć i prawidłowo się odżywiać.

 

 

źródło Przewodnik duchowy | Magazyn o rozwoju duchowym i osobistym | Duchowość w praktyce

Share this post


Link to post
JagodowaTruskawka

W tym roku planuje wyjazd do Japonii, o ktorym marzylam juz bardzo dlugo, okolo 5 lat

 

◗ Stań się kobietą światową. Wybierz się na wakacje do miejsca, które zawsze chciałaś zobaczyć. Nawet jeżeli jest bardzo odległe lub luksusowe, uda ci się znaleźć korzystną ofertę, jeśli odpowiednio się do tego zabierzesz. Wspomniane podróże potraktuj nie tylko jako sposób spędzenia wakacji, ale też jako sposób na pozbycie się niemądrych kompleksów i uprzedzeń.

Share this post


Link to post
mozaika

Czeka cię rok pełen nowych propozycji, do których chętnie dostosujesz swoje plany. Postanowisz zmienić wszystko na lepsze i nie będziesz chciał zmarnować ani chwili swojego czasu. Planeta Jowisz od sierpnia sprzyja związkom, nauce, twojej pracy, awansowi. Wszystko jednak będzie wymagało od ciebie cierpliwości i systematyczności. Już w wakacje twoja strategia przyniesie spodziewane efekty! Druga połowa roku bardzo sprzyja zyskom, awansowi, zdobyciu szacunku i prestiżu.

 

Miłość

To dobry czas na pielęgnowanie istniejących już związków. Saturn w kwadraturze do twojego znaku sprzyja utrwalaniu tego, co zdobyłeś przez ostatnie lata. Zdobędziesz się na ważne wyznanie i deklarację, wspólne mieszkanie czy poczęcie dziecka. Związki oparte na prawdziwych uczuciach mają szansę na rozkwit! Samotne Ryby w drugiej połowie wakacji i jesienią mają szansę odnowić relację z kimś, z kim los je dawniej rozłączył. Neptun osłabi twój krytycyzm i poczujesz ochotę na romantyczne zauroczenie. W drugiej połowie roku zaczniesz doceniać uroki rodzinnego życia, pogodzisz się z kimś z rodziny.

 

Kariera

Mimo powodzenia w sprawach finansowych wskazana jest ostrożność. Na początku roku sprawy związane z zawodowymi sprawami mogą nie układać się aż tak pomyślnie, jakbyś sobie tego życzył. Będziesz musiał pokazać innym, jak zarządzać majątkiem i sprawnie inwestować. Uporządkuj swoje rachunki, bądź oszczędny i skromny. Nie bierz kredytów, jeśli nie jest to konieczne. W lipcu i sierpniu możesz spodziewać się większych zysków. Pod koniec roku dzięki przyjaciołom twoja sytuacja zawodowa się poprawi. Spotkasz pomocnych ludzi i podpiszesz korzystną umowę. Koniunkcja Neptuna będzie cię wspierała cały rok i pomagała w pokonywaniu barier i trudności.

 

Zdrowie

Bądź dla siebie wyrozumiały i zapewnij swojemu organizmowi trochę wytchnienia i luksusu. W ostatnich miesiącach roku panuj nad nerwami, bo od września do listopada Mars skłaniać cię będzie do kłótni lub ryzykownych zachowań za kierownicą.

 

źródło: Horoskop dla Ryb na 2015 rok - Czary.pl

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...