Skocz do zawartości

Ostateczne (?) rozwiązanie.


Vakr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Ja sie może przedstawię: Sympatyk okultyzmu ale żaden ze mnie mag. Po kolei: katolik, ateista, rodzimowierca (najwieksze zaangażowanie), a dziś liberalny chrzescijanin. Widzicie państwo wyznaczyłem sobie w życiu pewien cel. Cel ocierający sie o niemożliwość. Próbowałem dążyć do niego o własnych silach ale zaczyna mnie to wypalać. Próbowałem już paktu na rozdrożach w formie pisanej jak i ustnej. Kilka razy i bez skutku. Duzo ostatnimi czasy czytałem i teraz wiem, że zadawanie sie z demonami to raczej kiepska sprawa. Więc pierwsze pytanie brzmi: Czy mogę przywołać jakiś byt lub wykonać jakiś rytuał aby w bezpieczniejszy sposob przyblizyc sie do spelnienia swego marzenia?

 

No i drugie pytanie: Gdyby jednak kontakt z demonem był konieczny... Znam osobe, która dobrowolnie poświeciłaby mi swą dusze. Czy to silna karta?

 

Wiem, że standardowo dowiem się iż jestem głupi i niedoświadczony, jestem jednak zdesperowany a co za tym idzie zdecydowany, na to czego pragnę i tak czy inaczej to zyskam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę przywołać jakiś byt lub wykonać jakiś rytuał aby w bezpieczniejszy sposob przyblizyc sie do spelnienia swego marzenia?

 

Nie.

 

..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyznaczyłem sobie w życiu pewien cel.

 

Co to za cel?

 

pierwsze pytanie brzmi: Czy mogę przywołać jakiś byt lub wykonać jakiś rytuał aby w bezpieczniejszy sposob przyblizyc sie do spelnienia swego marzenia?

 

Jak ma tu ktokolwiek odpowiedzieć ci na to pytanie skoro nie wiemy jaki to jest cel.

 

No i drugie pytanie: Gdyby jednak kontakt z demonem był konieczny...

 

Nie wiemy czy jest konieczny bo nie znamy twego celu.

 

Znam osobe, która dobrowolnie poświeciłaby mi swą dusze. Czy to silna karta?

 

Eh. Ręcę mi opadają.

 

Jaki czas się tym okultyzmem zajmujesz?

 

Posiadanie cudzej duszy nie stanowi żadnej karty przetargowej. Wręcz nie opyla ci się posiadać cudzej duszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo można znaleźć jak to zrobić bez ofiary. Mogę ci podać formułkę choć lepiej pójdź do psychologa.

:terefere:

 

To jest w mej opinii opinia, która wskazuje na to jakich ludzi nalezy unikac pytajac o magie wysoka i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem miejcie na uwadze, że kiedy człowiek ucieka się do bezcielesnych bytów to jest naprawdę zdesperowany. W porządku, teraz wiem nieco więcej jak i to, że targowanie sie duszą jest nie zawsze konieczne. Ale następnym razem proszę podejść do tego z pouczeniem a nie, bagatelizować problem. Celem się nie podzielę, mam swoję powody. Nie proszę o odpowiedzi a raczej wskazówki gdzie takowe znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...następnym razem proszę podejść do tego z pouczeniem a nie, bagatelizować problem.

No coz...Po takim wstepie...

Znam osobe, która dobrowolnie poświeciłaby mi swą dusze.

Ciezko nie bagatelizowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, teraz wiem nieco więcej

 

To informuję ciebie, że wiesz wciąż stanowczo za mało by podjąć się tematu.

 

jak i to, że targowanie sie duszą jest nie zawsze konieczne.

 

No właśnie, że wcale nie trzeba się targować swoją duszą. To, że jakiś idiota proponuje swoją duszę lub daje się namówić na jej oddanie w zamian za coś to już inna bajka.

 

Ale następnym razem proszę podejść do tego z pouczeniem

 

Jak mam ciebie pouczyć skoro nie mam nawet do tego podstawy rzetelnej. Wymagasz ogółów a ogółów w tej sprawie nie da się podać.

 

a nie, bagatelizować problem.

 

Z całym szacunkiem, lecz ja nie zbagatelizowałem problemu. Zadałem ci pytania, których udzielenie miało mi na celu ci pomóc wskazanie ewentualnie prawidłowego podejścia do tematu.

 

A skoro:

 

Celem się nie podzielę, mam swoję powody.

 

To masz problem bo nikt tu ci nie da odpowiedzi, której oczekujesz.

 

Nie proszę o odpowiedzi a raczej wskazówki gdzie takowe znaleźć.

 

Nie wynika to z twojego pierwszego postu twojego tematu. A nawet jeśli to opcja szukaj się kłania.

 

Ogólnie w mej ocenie wychodzi tu u ciebie roszczeniowe podejście.

 

Dobra, nie znecajcie się już nad nim.

 

Nikt się nad nim nie znęca, jeszcze.

 

Paktowanie o dusze z demonem to literackie bajki. Tyle w tym temacie :)

 

Chciałbym żeby to były tylko literackie bajki. Niestety tak nie jest. Jest to bardzo poważna sprawa i takie dyskusje z Upadłymi jak i innymi demonami się jak najbardziej zdarzają lub mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aoi ale Ty też królujesz na forum jako bajkopisarz :) bez urazy, ale z poważnie praktykujacych większość praktykujacych nie traktuje Cię nawet poważnie. Zwyczajnie nie rób dziecku większej papki z mozgu niż ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poważnie praktykujacych

 

Poważnie praktykujących co?

 

Bo jeśli mówisz o Magii Ceremonialnej i kontaktach z Upadłymi to szczerze zaczynam w takim razie wątpić w doświadczenia tychże ludzi.

 

W grimoirach jak najbardziej można znaleźć informacje odnośnie omawianej tu kwestii.

 

Przed rokiem jeden z Upadłych z Goecji do mnie przyszedł z propozycją kupna (nieudaną zresztą), mej duszy, rozmawiałem o tych kwestiach również z inną obeznaną w temacie osobą, słyszałem od kumpeli o jej podróżach eterycznych/astralnych i o tym, że spotykała ludzi, którzy się sprzedały. Więc moje opinie bazują nie dość, że na moim prywatnym to i innych osób doświadczeniu i wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja na tym forum przypomina grę w ping - ponga. Ktoś zadaję pytanie, większość odbija piłeczkę - wysyłając do psychologa, strasząc lub wyśmiewając - zamiast podać konkretną odpowiedź (choć przyznam, że autor postu jest mało konkretny).

 

Vakr, jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć to nie szukaj odpowiedzi na tym forum, bo jej nie otrzymasz.

Swoją drogą, może nazwę forum powinno się zmienić na racjonalista.pl...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja na tym forum przypomina grę w ping - ponga. Ktoś zadaję pytanie, większość odbija piłeczkę - wysyłając do psychologa, strasząc lub wyśmiewając - zamiast podać konkretną odpowiedź (choć przyznam, że autor postu jest mało konkretny).

 

Vakr, jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć to nie szukaj odpowiedzi na tym forum, bo jej nie otrzymasz.

Swoją drogą, może nazwę forum powinno się zmienić na racjonalista.pl...

 

Hmmm...Myslisz,ze ktos poswiecając miesiące czy lata na osiągniecie wiedzy i umiejetnosci w dziale szeroko pojetej ezoteryki,zechce ot tak podsuwac ,,gotowce"?To forum jest specyficznym gronem osob,a mozliwosci niektorych są,bez przesady,przerazające.A wyskakiwanie z tekstem ,,sprzedam dusze swoją i kogos tam jeszcze" swiadczy o braku wiedzy,doswiadczen i...wlasnej slabosci/desperacji.Ale jak slusznie napisal Aoi-opcja szukaj sie klania.

A tak na marginesie,na tym forum jest dosc informacji,ktore mogą pomoc w realizacji wlasnych ,,zachcianek",nazywanych tez "Zmianą sytuacji lub wydarzeń zgodnie z własną wolą, której dokonanie przy zastosowaniu ogólnie przyjętych metod byłoby niemożliwe".

Wystarczy pomyslec i poszukac.

Edytowane przez Dr Muller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... jeśli Twoja dusza byłaby coś dla mnie warta, to z pewnością bym pohandlował (kwestie czy jest to możliwe, czy nie, to już inna bajka). Bo zapewne Twój wyższy cel jaki chcesz osiągnąć jest czymś co byłbym w stanie osiągnąć odpowiednim rytuałem bez kontaktów z demonami. No chyba, że pragniesz kogoś wskrzesić - możliwość na coś takiego to ułamek procenta - dziedzina zbyt nieodkryta by mówić, czy jest to możliwe czy nie (choć większość z nas stoi za tym, że jest to niemożliwe). Ewentualnie możesz pragnąć wiecznego życia - tego pakty z demonami nie dają, jedyna opcja dla uzyskania nieśmiertelności - osiągnąć Oświecenie. (Oczywiście jeżeli patrzymy na magię, ludzkie życie i duchowość jako pasmo dążenia do Absolutu - wówczas Mag przekraczający Otchłań i osiągający Iluminację, może być pośrednio nieśmiertelny - bowiem sam wybiera gdzie i w jakich okolicznościach narodzi się, oraz czy w ogóle to zrobi)

 

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam jak inni narzucają swoje wizje z odmiennych stanów świadomości jako prawdy objawione, nawet jak z tego mistycznego bełkotu nie wychodzi nic praktycznego. Magia to rzeczywisty efekt, a nie dyskusja o sprzedawaniu duszy po odmiennym stanie świadomości, z którego wynika jedynie potrzeba pomocy psychiatry :)

 

Amen

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, teraz wiem nieco więcej jak i to, że targowanie sie duszą jest nie zawsze konieczne.

Wiesz o tym że nawet jak by było możliwe zawrzeć taki pakt to i tak demon by cię oszukał i nic by ci nie dał i zabrał duszę.

kontaktach z Upadłymi

Jeśli naprawdę się z nimi kontaktujesz musisz na pewno spotykać je w realnym świecie. Jak do mnie przychodziły to zazwyczaj w domu na drugi dzień było coś nie tak ale nie będę się rozpisywać jak ktoś chce mogę napisać.

Uwielbiam jak inni narzucają swoje wizje z odmiennych stanów świadomości jako prawdy objawione, nawet jak z tego mistycznego bełkotu nie wychodzi nic praktycznego. Magia to rzeczywisty efekt, a nie dyskusja o sprzedawaniu duszy po odmiennym stanie świadomości, z którego wynika jedynie potrzeba pomocy psychiatry :)

Leki pewnie się przydadzą. Powiedz mi w takim razie Aio czy odwiedzają cię w prawdziwym życiu czy nie i w takim razie dlaczego?

Przed rokiem jeden z Upadłych z Goecji do mnie przyszedł z propozycją kupna (nieudaną zresztą), mej duszy, rozmawiałem o tych kwestiach również z inną obeznaną w temacie osobą, słyszałem od kumpeli o jej podróżach eterycznych/astralnych i o tym, że spotykała ludzi, którzy się sprzedały. Więc moje opinie bazują nie dość, że na moim prywatnym to i innych osób doświadczeniu i wiedzy.

Po tym poście mogę stwierdzić że nie poznałeś jeszcze demonicznej mocy. Jak się tym chwalisz. Nie masz czym jak to było na prawdę to pewnie chce ci lub twojej rodzinie zrobić krzywdę. Pamiętaj że przez kontakt z diabłami narażasz siebie i swoją rodzinę.

Aoi ale Ty też królujesz na forum jako bajkopisarz :) bez urazy, ale z poważnie praktykujacych większość praktykujacych nie traktuje Cię nawet poważnie. Zwyczajnie nie rób dziecku większej papki z mozgu niż ma.

Masz rację nie tylko niezarejestrowani użytkownicy przeglądają te forum i ogłupia to dzieci które myślą że są potężnymi magami.

No chyba, że pragniesz kogoś wskrzesić - możliwość na coś takiego to ułamek procenta - dziedzina zbyt nieodkryta by mówić, czy jest to możliwe czy nie (choć większość z nas stoi za tym, że jest to niemożliwe).

Dla mnie możliwa ale nie będę pisać czego nie wiem. W historii jest trochę osób które wskrzeszały zmarłych.

Pozdrawiam

Terror of Shadows

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie możliwa ale nie będę pisać czego nie wiem. W historii jest trochę osób które wskrzeszały zmarłych.

Pozdrawiam

Terror of Shadows

 

Wątpliwe opowieści, legendy i podania plebsu to nie jest historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwe opowieści, legendy i podania plebsu to nie jest historia.

Wiem że legendy i niektóre książki o podobnej treści są od plebsu lub niewiadomego źródła. Pamiętaj o tym że każda legenda ma w sobie ziarenko prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...