Jump to content
matitrol

Czarna magia

Recommended Posts

matitrol

Jak wiadomo czarna magia jest jedną z bardzo niebezpiecznych dziedzin magii. Zajmuje się ona m.in. nekromacją, rzucaniem klątw śmierci, przejmowaniem kontroli nad demonami. Lecz czy jednak jest taka nieetyczna i niebezpieczna? Czasami można się spotkać z niewyjaśnionymi przypadkami śmierci. Te osoby to nastolatkowie i niedoświadczone osoby. Takie osobniki to osoby które pragną nowych przeżyć. Wywołują duchy bez żadnej wiedzy na ten temat np. Dobra kupię sobie planszę ouija ale będzie zabawa. Duchy nie zawsze przychodzą lecz jeśli przyjdą to zazwyczaj przychodzą złe byty które czekają na łatwą zwierzynę. Do takich rytuałów potrzebne są osoby doświadczone i takie które mają przynajmniej wiedzę teoretyczną. Bardzo łatwo jest kupić do tego akcesoria. Dzięki wywoływaniu możemy wiele dowiedzieć się o sobie samemu i o przyszłości. Pomaga ona w przypadkach kiedy nawiedza nas wredny demon który nam nie odpuści. Teraz trochę o nekromacji. Dzięki niej możemy przywoływać dusze w celu poznania przyszłości ale również ożywiania zwłok. Tylko potężni czarnoksiężnicy potrafią stworzyć armię zombi ( tego nie wiem wiele na ten temat jest powiedziane w internecie, również o tym wiele słyszałem). Trochę o klątwach. Każdy mag który rzucał jakąś klątwę lub wie jak ją zrobić pewnie wie o tym że wracają one do maga z podwójną siłą. Mag może się przed nią ochronić lub po prostu jest osobą od której klątwy się odbijają ja piłka tenisowa od ściany. Wyobraźcie sobie sytuację że ktoś chce wam zrobić jakąś krzywdę, lub po prostu chce was zabić. Wtedy możemy urzyć klątwy. Demony to złe duchy. Możemy je podzielić ( według mnie na upadłe anioły i duchy przestępców, złych ludzi). W Lemegetonie opisane jest jak wezwać i podporządkować sobie któregoś z demonów. Do rytuału potrzebne jest jeszcze kilka rzeczy ale nie mówimy o tym jak to wykonać. Demon może nam dać wiele i wiele zabrać (aczkolwiek nie każdy). Życzenia mogą być związane z wiedzą . Dzięki nim można się wiele dowiedzieć o świecie w którym żyjemy. Przy odpowiednich praktykach i wiedzy czarna magia może nam wiele dać ale przy braku wiedzy wiele zabrać.

Jak przeczytałeś ten temat napisz czy dla ciebie czarna magia jest dobra czy zła.

Edited by matitrol

matitrol

Powiem ci tak od roku lecz w mojej grupie magicznej są osoby które się tym zajmują 5 lat. Dzięki nim mam spore doświadczenie.