Jump to content

pogrzeb rodziców


ola14021
 Share

Recommended Posts

śniło mi się, że spóźniam się na pogrzeb własnej mamy, która nie żyje już prawie dwa lata w tym samym czasie odbywa się pogrzeb mojego dziadka (na który też się spóźniam i który również już nie żyje) gdy w końcu trafiam na końcówkę pogrzebu mamy okazuje się, ze to mój (żyjący) tata leży w trumnie a mama w rozpaczy na pogrzebie spada ze sceny na której staliśmy i umiera a tata wstaje z trumny i szuka u mnie pocieszenia za śmierć mamy. Co to może oznaczać? proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Wg mnie Twój ojciec przezywał okres depresji po śmierci Twojej mamy (leżał w trumnie), a teraz potrzebuje on Twojego wsparcia (szuka pocieszenia) by zacząć zyć na nowo.

 

Czy Twoja sytuacja pokrywa sie z tym co napisałam?

Link to comment
Share on other sites

W sumie mój tata miał lekki stan depres ale to był zaraz po śmierci mamy, potem zaczął pracować wychodzić do ludzi i nic nie wskazuje na to , że ma depresje.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym poprosić o pomoc w wyjaśnieniu jeszcze jednego snu. Męczy mnie on od śmierci mamy. A mianowicie śni mi się, że moja mama już pochowana woła o pomoc i mówi, że pochowaliśmy ją za życia. Nie mogę sobie poradzić z tym snem tym bardziej, że dość często mi się on powtarza.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer
W sumie mój tata miał lekki stan depres ale to był zaraz po śmierci mamy, potem zaczął pracować wychodzić do ludzi i nic nie wskazuje na to , że ma depresje.

 

No właśnie przeżywał - dlatego ta trumna, w momencie gdy we śnie z niej wyszedł - w realu moze to oznaczać że jakoś sie z depresją uporał.

 

Nigdzie nie napisałam że ma ją teraz.

 

Teraz potrzebuje Ciebie - we śnie szuka u Ciebie pocieszenia czyli miłości... teraz Ty mu zostałaś.

 

A co do drugiego snu - wydaje mi sie że łączyły Was jakieś nie dokończone sprawy.. jakby nie wszystko było wyjaśnione przed jej śmiercią... albo jakieś sprawy z przeszłości trzeba za nią dokończyć.

 

Prosiłabym abyś więcej nie powielała tego snu - trzy razy to zdecydowanie za dużo

Edited by winteer
Link to comment
Share on other sites

Ale niby jak ja mam to zrobić? Chodzę do kościoła, modle się, nawet przez pierwszych parę miesięcy oczekiwałam na to, że będzie mnie nawiedzać ale nic cisza jakby nigdy nic się nie stało tylko te męczące mnie sny.

Link to comment
Share on other sites

Mam cudownego męża i śliczną córeczkę ale od jakiegoś czasu śni mi się mój były chłopak, który śpiewa dla mnie piosenkę o miłości i mówi do mnie moja księżniczko. deklaruje się przy tym, że zaopiekuje się mną i moją córką a w rzeczywistości to facet, który jest obojętny na wszystko a już w szczególności na dzieci po prostu zero odpowiedzialności. Nie mam z nim kontaktu już 5 lat i za nic w świecie bym do niego nie wróciła. Więc co może oznaczać taki sen? Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

 • Similar Content

  • Zaspana22
   By Zaspana22
   Witam,
    
   Bardzo proszę o interpretację mojego snu. Zwykle nie śnią mi się tak rozbudowane i ciekawe w swej symbolice sny... Myślę, że jest ważny i nie wiem co może oznaczać. Bardzo proszę o próbę interpretacji i z góry dziękuję. Przepraszam za objętość, ale szczegóły są istotne
    
   Śniłam, że posiadam piękny, nowiutki, lśniący i wyjątkowo efektowny samochód sportowy. Było to białe Ferrari. Chyba kabriolet. Jechałam nim znanymi mi drogami, dosyć szybko (no bo TAKIM autem "można"), ale nie jak wariat. Czułam się dobrze w takim dobrym i pięknym aucie, jazda była przyjemnością - a mój zwykły lęk przed jazdą szybką czy innym autem (na jawie mam krótko prawko i nie czuję się tak na 100% pewnym i doświadczonym kierowcą) był obecny, ale przeważała przyjemność z jazdy, zadowolenie, cieszenie się jazdą tak nowoczesnym, szybkim i pięknym autem.
    
   Przejeżdżałam przez proste i znane mi skrzyżowanie, miałam pierwszeństwo przed nadjeżdżającym autem, zatem (nie bez wahań lekkich czy lęku) jechałam pewnie, ale nie za szybko przed siebie, będąc prawie pewną, że to drugie auto zatrzyma się, bo kierowca zna przecież przepisy (taką miałam nadzieję, że skoro ja ich przestrzegam to ktoś również...). Kiedy wjeżdżałam na skrzyżowanie auto - jakby specjalnie w ostatniej chwili - ruszyło, chcąc wymusić pierwszeństwo i zajechało mi lekko drogę. Przestraszyłam się, ale auto zatrzymało się i ominęłam je.
    
   Potem śniłam, że mam inne, drugie auto. Bardziej jeszcze sportowe, w kolorze czerwonym, coś jak Porsche Cayenne. Niskie podwozie, opływowe, czerwony kolor, wewnątrz też bardzo nowoczesne. Podjechałam nim pod jakiś ładny dworek, gdzie odbywało się wesele (nie interesował mnie ten fakt wtedy, nie byłam zaproszona lub nie chciałam tam być). Zaparkowałam na poboczu i spotkałam kolegę, z którym umówiłam się na piwo. Potem On chciał byśmy napili się wódki chyba i poszłam na to wesele w celu "zwinięcia" czy pożyczenia dwóch czy trzech kieliszków do wódki, bo nie mieliśmy w czym się napić. Na weselu czułam się "swojsko", gdyż było to chyba wesele mojego brata (ja nie lubię imprez i dlatego wolałam tam nie przebywać, męczy mnie to). Wzięłam jakieś kieliszki ze stołu i postanowiłam zobaczyć się z obecnymi tam rodzicami. Wiedziałam, że są tam, dobrze się bawią, są RAZEM i są raczej zadowoleni, ale chciałam ich zobaczyć i upewnić się, że wszystko ok. Mój Tato na jawie nie żyje prawie rok. Czułam i wiedziałam, że rodzice tam są, ale w końcu w tłumie gości nie znalazłam ich i stwierdziłam, że poszli spać, zmęczeni zabawą (mają swoje lata) i fajnie, że odpoczywają. Szukałam ich jeszcze po sypialniach, ale nie znalazłam. Jeszcze tłumaczyłam mojej siostrze, która była zła, że się szybko "zwinęli" (tak samo jak z Jej wesela, bo już o północy), że są starsi i potrzebują odpocząć, że byli zmęczeni i nie powinna się gniewać na nich.
    
   Szukając tych kieliszków i rodziców (znalazłam kieliszki i wiedziałam, że rodzice odpoczywają, mimo że nie widziałam ich, to byłam pewna, że są na weselu i teraz odpoczywają) trafiłam na balkon, gdzie goście weselni wyluzowani stali na balkonie z kieliszkami, drinkami i chłodzili się, patrzyli na ogród itd. Balkon był jakby zbudowany "schodkowo". Najniżej stali jacyś goście, kolejny wąski schodek wyżej inni, na górze ja. Doznałam lęku wysokości bo miałam daleko do balustrady, stałam najwyżej i ten schodek był wąski. Bałam się lekko i patrzyłam na tych gości niżej - oni tacy wyluzowani... a ja bynajmniej.
    
   Potem śniłam, że w lekkim chaosie wesela itd. zgubiłam swój kluczyk do mojego czerwonego porsche. Kluczyk nie miał breloczka i był malutki jak kluczyk do kłódki. Mógł zginać wszędzie, wypaść mi i trudno będzie go znaleźć bo jest taki malutki. Patrzyłam na tablice rozdzielczą, kierownicę auta i miejsce na kluczyk, chciałam ruszyć, ale zgubiłam kluczyk. Stresowałam się tym.
  • ada.music@poczta.onet.pl
   By
   Śniło mi się, że przyjechał do mnie były chłopak. Przy nim zakładałam białe buty mojej mamy, które były niewygodne i zbyt wysokie, więc zmieniłam je na inne. Mieliśmy jechać razem na pogrzeb, nie wiem czyj. Czy jest to zły zwiastun?
   Dodam tylko, że to był piękny, słoneczny dzień.
  • ada.music@poczta.onet.pl
   By
   Śniło mi się, że przyjechał do mnie były chłopak. Przy nim zakładałam białe buty mojej mamy, które były niewygodne i zbyt wysokie, więc zmieniłam je na inne. Mieliśmy jechać razem na pogrzeb, nie wiem czyj. Czy jest to zły zwiastun?
   Dodam tylko, że to był piękny, słoneczny dzień.
  • choco28
   By choco28
   tej nocy śniło mi się coś dziwnego, sen, po którym czuję się dziwnie.
   śniła mi się babcia, która żyje nadal. byłyśmy razem w jakimś pokoju, nagle ona upadła, a ja starałam się ją ratować i łapać, jednak na nic... później leżała w trumnie, miałam świadomość, że umarła. płakałam i mówiłam do niej, nagle się obudziła. zapytałam czy do mnie przyjdzie, odpowiedziała, że tak i zasnęła. wtedy się obudziłam. co może oznaczać taki sen? boję się o babcię. dodam, że mój dziadek, a mąż babci, zmarł 3 tygodnie temu.
×
×
 • Create New...