Skocz do zawartości

Karty na relację z Panem X


Iwona Kanoa Kukwa

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, rozłożyłam karty relację z tym konkretnym Panem X :) rozkład, ten sam co poprzednio, z forum.

1...2...3..........4...5...6.........7..........8. ..9...10

 

1 , 2 , 3 - Ja i moje uczucia

4 , 5 , 6 - Uczucia partnera

7 - Karta wspólna, to co nas łączy lub dzieli

8 , 9 , 10 - Przyszłość

 

Karty następujące:

1,2,3 - 10 kier, As karo, 9 karo

4,5,6 - Dama kier, 9 pik odwrócona, 9 kier odwrócona

7 - 9 trefl

8,9,10 - Król trefl odwrócony, Walet trefl, Król karo odwrócony

 

Moja interpretacja:

1,2,3 - Ja i moje uczucia: 10 sercowa podpowiada, że z mojej strony są ochy i achy, jest uczucie prosto z serca, bardzo silne a miłość najważniejszą wartością w życiu (tak, zgadza się, to prawda, zakochałam się i nie mogę przestać o nim myśleć). Obok As karo, który mówi o poszukiwaniu partnera, pragnieniu miłości a w połączeniu z 10 kier zapowiada oświadczyny (no, ale przecież ja oświadczać się nie będę... ;) ). Dalej stoi 9 karo, która stojąc przy Asie karo może zapowiadać sporą sumę pieniędzy, czy w odniesieniu do miłości można powiedzieć o bogatym uczuciu? 9 karo to też zahamowania i opóźnienia, czekanie. I tu rozkład ujawnia, co jest między nami teraz, czyli z jego strony "chcę cię, ale dajmy sobie trochę na wstrzymanie, bo bardzo szybko i mocno to wszystko się dzieje" i moje oburzenie z tym związanie "jak nie, to nie!" ;) No to przyhamowaliśmy i nadal się spotykamy.

 

4,5,6 - Dama Kier u niego - czyżbym ja, jego partnerka? ;) karta, która mówi o uczuciu, o miłości. On jest we mnie zakochany. Obok odwrócona 9 pikowa, która mówi o imprezowaniu (hahaha, poznaliśmy się na imprezie u wspólnej koleżanki), spotkaniach poza domem, randkach i odwrócona 9 kier, która mówi o nieporozumieniu kochanków. (tak, przyznaję, że przyhamowanie rozwoju, było dla mnie rozczarowujące i w związku z tym jest małe spięcie)

 

7 - co nas łączy: 9 trefl - hmmm.. obydwoje czujemy się źle w zaistniałej sytuacji. Sytuacja jest konfliktowa. Ja chcę szybciej, on woli trochę zwolnić. Jesteśmy sobie życzliwi i chcemy dla siebie jak najlepiej, ale żadne nie chce puścić wolno tego drugiego. Z zazdrości? ;)

 

8,9,10, czyli przyszłość i dla mnie dramat w interpretacji: Król trefl odwrócony, Walet trefl, Król karo odwrócony. Trzej faceci, żaden z miłością niewiele ma wspólnego i generalnie czarno to widzę :( Odwrócony Król trefl to zgorzkniały szef, czyżby ta relacja miała upaść z powodu pracoholizmu, nadmiernemu przywiązywaniu uwagi i poświęcaniu się pracy? Obok Walet trefl, czyli jest zielone światło a upór i stanowczość w walce o to uczucie przynieść mogą sukces? I dalej odwrócony Król karo - problemy prawne/urzędowe staną na drodze do szczęścia?

Największy mam problem z tymi trzema ostatnimi kartami, trudno mi dostrzec w nich wątek miłosny a jednak o przyszłości naszej mają coś podpowiedzieć.

 

Proszę zakładać osobne wątki na nowe rozkłady - Czarownica

Edytowane przez Czarownica
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Iwonko popatrz na same pytania: najpierw idą te, które mówią o teraźniejszości, o tym jakie uczucia żywicie do siebie TERAZ. Przyjmijmy, że jesteście w sobie teraz zakochani.

Ale karty 8, 9, 10 mówią o tym, jaki będzie wyglądał ten związek w przyszłości. Tu już nie jest tak różowo i zachęcająco.

Pytasz:

Przykładowo co robić, jeśli wróżka rozłoży mi karty na miłość i oznajmi, że ukochany kocha tylko siebie a mnie oszukuje? Przecież nie jest miło coś takiego usłyszeć. I co robić dalej? Po otrzymaniu takiej informacji trudno wrócić do tego co było i się nie przejmować, z drugiej strony ufać wróżce w 110% i relację kończyć, czy mimo wszystko kontynuować?

To zależy od tego, czy ufasz SWOIM kartom, które właśnie postawiłaś (bo jeśli chodzi o obcą wróżkę to ona musi być wróżką z krwi, kości i z serca, żeby można jej było zaufać).

Jeśli im na 100 % nie ufasz, bo nie masz doświadczenia w pracy z kartami, to tym bardziej nie jest to powód, by od razu kończyć. Trzeba poczekać, obserwować kandydata (co w stanie permanentnego zakochania jest zadaniem arcytrudnym, bo nie jest się niestety obiektywnym), gdyż otrzymałaś sygnał, że coś może zgrzytać, coś jest nie tak z tym panem.

Oczywiście to wyjdzie dopiero w przyszłości, ale gdy się jest o tym uprzedzonym - właśnie m.in. po to się stawia karty, żeby można było ominąć niebezpieczne związki :) - to i łatwiej jest takie sygnały wychwycić, niż wtedy, gdy się jest zadowolonym jak prosiak w deszcz i nie widzi się kompletnie nic, poza teraźniejszym uczuciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5

moge tylko dopisac, ze odwroceni krolowie dwaj w trzecim rozdaniu to brak stabilizacji z tym panem, chociaz bardzo tego bys chciala- (walet trefl)

- ja np. figur nie odwracam- wiec jest mi to ciezko zinterpretowac- bynajmniej czuje tak jak to napisalam wyzej. na spokojnie popatrz na Wasza relacje- daj jej szanse, zobacz jak sie dalej potoczy- czasami nie warto na poczatku oczekiwac nie wiadomo czego od potencjalnego partnera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Jak tak sobie analizuję kolejny dzień tych dwóch odwróconych Króli oraz w odniesieniu do postu rogi7 oraz mojego wczorajszego spotkania z Panem X (iskry lecą, chemia i uczucie nieustannie obecne <3 ) karty pokazują moją sytuację, która może wpływać na tę relację. Mam na myśli brak pracy i moje poszukiwania pracy oraz jakiś nawał spraw urzędowo-bankowo-osobistych, którymi teraz się zajmuję. Może po prostu jak zakończę tę ciągnącą się za mną papierologię oraz ustabilizuję sferę pracy, to przyjdzie wtedy czas na rozwój relacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...