Jump to content
kleeberger

Wahadlo ISIS

Recommended Posts

kleeberger

Czy ma one wlasciwosci uzdrawiajace?

Trida
sydney

Wczoraj odebrałem przesyłkę. Wymieniłem jakie trochę kombinowane wahadełko z łańcuszka i kuli (jakiś kamień szlachetny) właśnie na wahadełko Izis. Przetestowałem to nowe, dałem pytania kontrolne (takie same jak tamtemu poprzedniemu wahadłu). Jedno i drugie wahadło odpowiadało mniej więcej tak samo ... tylko przy jednym pytaniu dwa wahadła dały różne odpowiedzi. Wniosek z tego taki, że w przypadku chęci porozumienia się z podświadomością, nie ma konkretnie znaczenia rodzaj wahadła.

Z drugiej strony znaczenie ma jednak emitowane promieniowanie. Izis promieniuje na biało, wiele osób twierdzi że jest to promieniowanie lecznicze. Na opakowaniu od Izis jest informacja o tym, oraz o różnego rodzaju eksperymentach, np. o napromieniowaniu wody pitnej, aby wypróbować itd. Ja wybrałem Izis zdając się na opinie innych osób, które powtarzają zgodnie, że Izis ma właściwości lecznicze, osobiście w to wierzę, ale póki co nie mogę podać na własnym przykładzie jego działania, bo mam to wahadło zaledwie dobę :-)