Jump to content

Szukam pomocy finansowej:(

Recommended Posts

hashas123

Witam,jestem nowym uzytkownikiem forum. Nie bede owijal w bawelne poszukuje ludzi dobrej woli ktorzy mi poprostu pomoga finansowo. ze snu zwanego "normalnym zyciem" obudzilem sie jakis rok temu,od tego czasu ziarno swiadomosci stale we mnie rosnie. Niestety coraz ciezsza sytuacja finansowa mojej wielodzietnej rodziny sklania mnie do mysli samobojczych oraz blokuje moja pozytywna energie. Chce sie ciagle rozwijac,zrozumialem ze swiat jest nieograniczony jednak bez funduszy do zycia dla mojej rodziny wszystko traci sens. Błagam ludzi dobrej woli o datki : nr konta Bankowego.

Edited by Ismer
Czarownica

Taaa, nie można nawet zweryfikować prawdziwości tych informacji. To nie ludzi dobrej woli prosisz o pomoc, tylko frajerów szukasz.

• Administrator
Ismer

Proś ludzi dobrej woli by Ci dali wędkę a nie rybkę.

Możesz zwrócić się tu o pomoc ale tylko w zakresie doradztwa, w jakim kierunku mógłbyś się udać i co zrobić, by poprawić swoją sytuację materialną - jeśli ktoś czuje się na siłach, to Ci może coś doradzić, ale nie zawsze znajdą się chętni i z tym też musisz się liczyć. Ale spróbować zawsze możesz, to akurat nic nie kosztuje.

To forum ezoteryczne a nie Caritas Polska. Jeżeli jest naprawdę tak jak mówisz to możesz zgłosić się na forum internetowym gazety wyborczej "Pomocne emamy" -tam pomagają rodzinom wielodzietnym, po uprzednim zweryfikowaniu ich sytuacji materialnej. Zajrzyj.

• 2 weeks later...
katrinaaa

Ciekawe... Jeśli ktoś prosi o pomoc, podaje nr konta a nie podaje choćby swojego imienia i nazwiska to chyba wie, że na sam nr konta nie sposób przelewu wysłać... Wygląda więc na przekręt... Polskie prawodawstwo kwalifikuje coś takiego jako próbę wyłudzenia... A za to można i 8 lat posiedzieć... Zastanawiam się, czy administrator albo właściciel forum nie powinni czegoś takiego stosownym organom zgłosić...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...