Jump to content
Milql

Pentagram, rydwan, księżyc, gwiazdy i liczby.

Recommended Posts

Milql

Witam serdecznie w moim poście.

 

Proszę o pomoc w interpretacji mojego snu.

 

Przyśniła mi się koleżanka i pokazała mi wypalony na swoim ciele wielki pentagram wewnątrz którego znajdował się rydwan. Pamiętam też, że patrząc na ten symbol zwróciłem uwagę, że są tam gwiazdy i księżyc ale bez szczegółów.

Były też liczby ale niestety nie zapisałem ich więc po drugim przebudzeniu już ich nie pamiętałem. Teraz bardzo żałuję, że nie zrobiłem notatek.

Na koniec koleżanka powiedziała mi we śnie, że jeśli chcę to mogę swój symbol u niej wypalić na ciele, co mnie dość mocno zaszokowało i sen się skończył.

 

Sprawdzałem znaczenie poszczególnych symboli ale może ktoś z Forumowiczów potrafi mój sen zinterpretować jako całość.

 

Pozdrawiam :)

Milql

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tamaya

Czy ta koleżanka interesuje się lub zajmuje ezoteryką, bo najbardziej z tym kojarzę te symbole. Pentagram to sławny symbol magiczny. W klasycznej postaci z dwoma rogami ku dołowi służy jako znak ochronny, jak również obraz żywiołów. W odwróconej czyli z dwoma rogami ku górze (kozioł) ma mroczny, czarnomagiczny wydźwięk. Z kolei pozostałe znaki jak Rydwan, Księżyc i Gwiazda to karty tarota. Zresztą idąc tym tropem myślę można by się pokusić, że pentagram oznacza Maga, chociaż jeśli wszystkie symbole były w jego środku to może reprezentuje podłoże dla kart o indywidualnej czystej mocy. Te niezapamiętane liczby też mogły być tarotową numeracją kart. Wypalone symbole mogą, więc obrazować jakieś emocje czy istotne dla niej doświadczenia. Ciekawi mnie jednak ta końcówka, abyś dołączył swój. Wypalić czyli odcisnąć piętno na jej życiu. Pytanie tylko jakie ono miałoby być.

Edited by Tamaya

Share this post


Link to post
Share on other sites
Milql

Dziękuję za odpowiedź. O ile mi wiadomo to koleżanka nigdy się nie interesowała tymi sprawami. Ja jakiś czas temu otrzymałem od znajomej pani numerolog, talię tarota. Ćwiczyłem różne rozkłady tak dla siebie jednak od bardzo długiego czasu nic z kartami nie robiłem. Około tygodnia wstecz oczyściłem karty tarota aby je przekazać innej osobie. Może poprzez te symbole dostałem jakiś znak.

W najbliższym czasie czekam mnie bardzo długa podróż samochodem i właśnie te znaki skojarzyłem jako zapewnienie opieki w trakcie tej podróży. Ale wtedy nie pasuje mi koleżanka na której to wspomniane symbole były wypalone.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tamaya

W świetle tego co piszesz o pragnieniu oddania talii kart gdyby się interesowała to mogłoby to może sugerować, że gdybyś zechciał chętnie przyjęłaby twoje, ale poza skojarzeniami tych symboli wcześniej zbytnio akurat mi się tu nie nasuwa wiele na chwilę obecną.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Milql

Mi też nie za wiele przychodzi do głowy choć wiem, że są to silne symbole. Może w najbliższym czasie się coś wyjaśni, trzeba być uważnym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...