Jump to content
shio

Pomoc

Recommended Posts

shio

Witam :)

Jestem tu nowa, podsumowałam kilka zdarzeń ze swojego życia i natchnęło mnie aby tu napisać. Od kiedy pamiętam w moim życiu działy się "dziwne rzeczy" w dzieciństwie słyszałam całonocne skrzypienie schodów, jakby ktoś po nich chodził, później zaczęło się kontrolowanie snów, często miałam dwa razy te same sny i w drugim decydowałam o wszystkim, często jak mi się nie podoba sen to po prostu otwieram oczy. Widziałam kilka rzeczy których do teraz nie potrafię wyjaśnić. Dodam, że moja mama miewa prorocze sny i widziała duchy. Od niedawna zaczynam medytować, bardzo szybko (10minut) wpadam w gorąca i "kołysania się", wszystkie odczucia są bardzo przyjemne i pozytywne, jednak im więcej czytam tym coraz bardziej obawiam się "innych światów" złe energie od zawsze mnie przerażały, martwię się że w kontakcie z czymś takim poprostu polegnę. Kiedyś miałam styczność z naprawdę złą rzeczą, dlatego takie obawy. Z drugiej strony chciałabym rozwijać się duchowo. Nie bardzo wiem co mam robić, czy moglibyście mi poradzić w jaki sposób się rozwijać?