Skocz do zawartości
Reina

Karty Madame Endory

Rekomendowane odpowiedzi

Reina
Zaintrygowałaś mnie tymi kartam,i a więc ide na pierwszy ogień.

Poproszę o karty na to czy uda mi się wyjechać nad morze w czerwcu i czy będzie mi ktoś towarzyszyć czy to raczej jednoosobowa wycieczka.

***dane osobowe***

Tarcza + Pająk + Satyr

Ktoś lub coś będzie chciało Cię zatrzymać albo opóźnić Twój wyjazd. Nieznacznie się on przesunie, bo będziesz się musiała czymś zająć, ale ostatecznie pojedziesz. Satyr chciałby tańcować i hasać, tymczasem pająk symbolizuje cierpliwą pracę, jak przy swojej sieci. Zaleca skrupulatność, wytrwałość i pilność. Tarczę można rozumieć dwojako, albo jako ochronę przed wydarzeniami i wrogami, albo jako zamknięcie w sobie, myślę więc, że ostatecznie nikt nie będzie myślał o robieniu Ci pod górę niż jest to wymagane dla sprawy.

Czy z kimś pojedziesz?

Bard [śpiewak]

Tak, będzie to mężczyzna, ekstrawertyk i zdecydowanie wesołe towarzystwo :biggrin:

Edytowane przez Reina
wykasowałam dane osobowe Transformacji, postanowiłam ich nie cytować
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria

A można prosić ogólnie na 2miesiące?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reina
A można prosić ogólnie na 2miesiące?

Można, rzadko się zdarza, żebym wróżyła na czas powyżej 3 miesięcy. Twoje pytanie się będzie mieścić w granicach moich możliwości :) Ogólnie, czyli duży rozkład bez żadnego konkretnego pytania? :) Nie ma problemu, ale wolę dopytać czy o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria

Ogólnie co mnie czeka przez ten czas ;) Chyba, że wolisz na poszczególne dziedziny, do końca czerwca :)

Dane prześlę na pw ( niepracująca studentka, w związku )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
werona

Witaj,

ja poproszę o karty na najbliższą środę. Mam w pracy ważne spotkanie, na którym będzie pan z przeszłości... jaka będzie atmosfera na tym spotkaniu, jak przebiegnie itd.

Dziękuję i pozdrawiam

Edytowane przez werona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grimmoire

to ja też poproszę :] o koleżankę - szczegóły wysyłam na priv :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arshi

Witaj planuje w tym roku kupić sobie samochód ale wiadomo jest sporo innych wydatków... Wstępnie jestem z kimś dogadany ze Jak liesing się skończy to będzie chętny aby sprzedać mi auto.

Jak zrealizują się moje starania kupienia samochodu do końca tego roku?

Dane priv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reina
Ogólnie co mnie czeka przez ten czas ;) Chyba, że wolisz na poszczególne dziedziny, do końca czerwca :)

Dane prześlę na pw ( niepracująca studentka, w związku )

Karty wyciągnęłam na bazie rozkładu, którego używam od lat (przyzwyczajenie). Dodałam do niego ostatnio dwie pozycje z krzyża celtyckiego, trochę mi rozjaśniają bardziej sytuację.

Sytuacja obecna: Księżyc

Ja i moje cele istotne dla sprawy: Bard

Środowisko i jego oczekiwania, sprawy zewnętrzne: Smok

Najbliższe wydarzenia: Tarcza + Uwiedzenie + Kielich

Dalszy rozwój wydarzeń, jaki będzie wynik wcześniejszych: Wyrocznia + Panna + Syrena

Na chwilę obecną sama czujesz niepewność. Księżyc jest kartą parcia naprzód w ciemności, nie oznacza jednak zupełnego zagubienia. Jest światłem, które nas prowadzi, więc chociaż po macoszemu, to jednak starasz się cały czas iść. To dobrze. Po nocy w końcu zawsze przychodzi dzień i wszystko to, co było ukryte dla oczu, ukaże się w pełnej krasie.

W tej chwili możesz wyrywać się ku zabawie [bard jako cele, sprawy, które Cię pochłaniają], co nie jest dziwne, zważywszy na Twój status studentki, zbliżającą się sesję i nadchodzące wakacje. Bard może jednak oznaczać też emocjonalne uniesienia, opowiadanie o swoich myślach, bujanie w obłokach, artystyczne uzdolnienia. Jednym słowem, bard nie tylko przeżywa swoje emocjonalne wnętrze, ale jeszcze potrafi zalać nim otoczenie. Bard mówi o daniu poznania innym swoich intencji.

Tymczasem smok reprezentuje coś wielkiego, przeciwnika lub sytuację, ale także dobrobyt, siłę i mądrość. Tłumaczę to sobie tak, że utarło się, że smoki lubią bogactwa. Jeśli chcesz je zdobyć, musisz wykazać się albo wielkim sprytem, albo siłą, inaczej będziesz chodzić tylko chodzić wokół pieczary i nawet do niej nie wejdziesz ze strachu. I bądźmy szczerzy, tym razem ten strach i respekt mają podstawy, bo smok JEST trudnym przeciwnikiem. Ale nagroda będzie wielka (i znów, być może, po prostu chodzi tutaj o sesję na uczelni).

Najbliższe wydarzenia: Tarcza, jak pisałam już Transformacji, to ochrona. Może być też murem zbudowanym wokół swojego wnętrza, ale znaczenie jest też z takie, że cyt. "emocje są ukryte, dopóki nie zostanie zbudowane zaufanie". Po Tarczy pojawia się Uwiedzenie, jak sama nazwa mówi, chodzi o pociąg do kogoś lub czegoś, zmysłowość, romans, sekretne myśli i fantazje, romantyczne gesty. Kielich - odmłodzenie i spełnienie. Można go wziąć i stuknąć się przy toaście z innymi przy obficie zastawionym stole, bo udało nam się dopiąć szczęśliwie celu.

Dalsza przyszłość: Panna to taki tarotowy głupiec. Początek wszystkiego, rozkwit, świeżość, czystość i niewinność. Może zapowiadać nowe związki, randki, nowe hobby. Ponieważ jest niedoświadczona, zaleca się jej zważać na rady - i proszę, obok nawet pojawia się karta Wyroczni, czyli docenienia mądrości starszych, starych ksiąg i myślę też, że po prostu... swojej własnej. Panna korzysta tutaj już z pewnej wiedzy, nie jest zupełnie bezmyślnym dzieckiem. Ma o wiele właściwszy osąd. Za Panną leży Syrena - zmysłowe stworzenie żyjące w głębinach. Ona emocji nie ukrywa. Jest pokusą, która czasami może prowadzić na manowce (wszak syreny wabiły żeglarzy swoim śpiewem). Potrafi zahipnotyzować i nim człowiek się zorientuje, idzie na dno. "Opieraj się pokusie, wyraź swoje pragnienia" - oto jedna z rad Syreny i spójrz, jak ona zestawia się z Bardem i jego ekstrawertycznym paplaniu o sobie, z tą różnicą, że on się nie krępuje z niczym i wcale się tak naprawdę nie zastanawia, co mówi. Syrena także namawia do pewnego "wyrażenia", ale w tym sensie, że oprzeć się pokusie można jedynie wiedząc o niej. Syrena jest kartą ostrzegawczą. Pokazuje, że kroczymy po kruchym lodzie i należy być ostrożnym.

Podsumowując teraz: nie chcę jednoznacznie prorokować, że szykuje się (ukrywany z początku) romans, który ostatecznie będzie jednak przez Ciebie kontrolowany. Karty Barda i najbliższej przyszłości mogą pokazywać, że masz jakiś tlący się plan, z którym się jeszcze z nikim nie podzieliłaś. Chciałabyś go wyrazić, ale nie przystaje on na razie do poważnych okoliczności i zdecydowanie jest on nacechowany sporą dozą emocji, romantyzmu, może ma związek ze sztuką, chciałabyś, by inni Cię słyszeli i widzieli. Dalsze karty sugerują, że plan się ujawni, pokochasz swoje działania i z jednej strony efekty mogą Ci się podobać, ale uważaj... Syrena ostrzega, że może to być tylko słodka, ale niebezpieczna gra. Trzy razy zastanów się komu i czy warto opowiadać o swoich pomysłach, rób to tylko odpowiednim osobom. W najbliższym czasie mówienie to, o czym myślisz i czujesz i oddawanie się nowym pasjom będzie miało większą wagę, niż sądzisz.

Edytowane przez Reina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Inez2503

Reino, ja poproszę o pytanie Jak przebiegnie moja sprawa rozwodowa, czy mój mąz cos planuje i co? Opis i moje dane zawrę w pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reina
Witaj,

ja poproszę o karty na najbliższą środę. Mam w pracy ważne spotkanie, na którym będzie pan z przeszłości... jaka będzie atmosfera na tym spotkaniu, jak przebiegnie itd.

Dziękuję i pozdrawiam

***dane osobowe***

Wywern + Wilk + Arlekin

Arlekin jest kartą dworską, może symbolizować osobę.

Na spotkaniu... nie zostanie powiedziane wszystko. Albo zostanie powiedziane niewerbalnie. Wiwern nie był najbardziej optymistycznym symbolem w heraldyce. Tutaj może ukazywać konflikt i poczucie winy, ale też jest dawcą drugiej szansy. Wzywa do wybaczania błędów przeszłości i jego mottem jest też hasło "Twoje sekrety są bezpieczne". Wilk za to jest nieugiętym łowcą. Potrafi być lojalny, jest na to wystarczająco inteligentnym stworzeniem, ale wciąż to istota związana z instynktami, żyjąca w lasach. A Arlekin to aktor. Potrafi zamaskować swoje uczucia, nierzadko pod płaszczykiem humoru.

Jednym słowem... atmosfera będzie po prostu napięta. Raczej bez większych konfliktów, ale mogą polecieć drobne aluzje świadczące o podskórnie płynących emocjach, które tylko Ty zrozumiesz. Wilk może mówić moim zdaniem też o profesjonalizmie i wiedzy w swoim fachu, jaki będzie się ujawniał na tym spotkaniu. Stosunki między Tobą a wspomnianym Panem nie będą miały większego wpływu na sam przebieg spotkania.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MaryjaMagdalena

Witaj Reino. Ja się również zgłaszam ;-) Poproszę o wróżbę na określony czas czyli " mój tydzień" 1-7 czerwca, Sprawy uczuciowe. Dane prześlę na priv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reina
to ja też poproszę :] o koleżankę - szczegóły wysyłam na priv :]

Wyjaśnienie dla administracji: Grim zadawała już podobne pytanie Tridzie, ale tym razem chodzi o inna osobę, pytania się nie pokrywają.

Zapytałam dokładnie, jakie są jej intencje wobec Ciebie.

Wiwern + Satyr + Sfinks

Wiesz, naszła mnie taka myśl, że jest to osoba inteligentna, ale zwyczajnie zgryźliwa. Lubi testować cierpliwość [sfinksowe zagadki] i ma umiejętność wprowadzania w zakłopotanie, lubi dla zabawy obserwować reakcje innych wywołane tym, co właśnie powiedziała [satyr nie znający umiaru i lubiący psoty, imprezy + Sfinks]. Ona raczej nie ma wobec Ciebie żadnych szczególnych planów, zresztą karty nie zostały zapytane o to, czy Cię lubi czy nie, tylko, czy ma jakieś zamiary wobec Ciebie. Według mnie nie. Po za tym, że może się lubować w kąśliwych uwagach :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
smerfetka33

Witaj wrożko, ciekawa talia kart nieznana dla mnie, chętnie dowiem się co ma dla przekazania dla mnie, na miesiąc od dziś czyli do połowy czerwca w sprawach sercowych :) dane na priv

z pozdrowieniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reina
Witaj planuje w tym roku kupić sobie samochód ale wiadomo jest sporo innych wydatków... Wstępnie jestem z kimś dogadany ze Jak liesing się skończy to będzie chętny aby sprzedać mi auto.

Jak zrealizują się moje starania kupienia samochodu do końca tego roku?

Dane priv

Sytuacja obecna: Talizman

Najbliższa przyszłość: Kruk + Miłość + Klucz

Dalsza przyszłość, wynik wcześniejszych wydarzeń: Sztylet + Przeszkoda + Powietrze

Ojej, wiesz co, ja chyba tego nie widzę zbytnio.

Sytuacja obecna zwiastuje sukces, to taki podarunek od losu. Talizman pod tym względem można odrobinkę przyrównać do tarotowych Asów. Co prawda jeszcze nie wygraliśmy, ale los nam przynosi coś, przez co już czujemy się jak zwycięzcy.

Ale dalej pojawia się Kruk - karta, której znaczeniem są nadchodzące problemy i radzi bycie ostrożnym. Miłość to złote, zdobione serce. Jej znaczenie jest proste - wierność, romantyczne uczucia, oddanie. Klucz otwiera nowe możliwości, otwierają się przed nami alternatywy. Zwiastuje też rozwiązanie dylematów.

Sztylet jest konfliktem i "ciosem w plecy", a Przeszkoda przedstawia siedzącą na drodze wróżkę. Droga jest zablokowana, nie można przejść dalej. Trzeba szukać alternatywnych dróg i rozwiązań. Powietrze w Endorze jest połączeniem racjonalnego umysłu z duchem. Po za tym powietrze kojarzy się z przestrzenią, jest wszędzie i może być ożywcze. Zwłaszcza z Przeszkodą może się kojarzyć co prawda jako konieczność zaczynania od nowa, ale za to z zupełnie czystą kartą [do czego doprowadzi stanowcze i odcinające "nie" sztyletu"].

Podsumowując: ta opcja chyba nie będzie najlepsza. Z tym samochodem akurat może nic nie wyjść i przyjrzyj mu się lepiej, ale zdaje się, że w międzyczasie pojawi się jakaś druga opcja, która spodoba Ci się o wiele bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
poop2055

Witaj:)

Poproszę o rozkład na najbliższe dwa miesiące...Co mnie czeka?(uczucia,praca,zdrowie)

Violetta 19.07.1962.

Pozdrawiam....

Poproszę z naciskiem na uczucia:)

Edytowane przez Ciastko08

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eilidh

Jeśli jeszcze można to ja też poproszę :-)

Gabriela 31.07.1995

Proszę o wróżbę ogólną na najbliższy miesiąc.

Dziękuję i pozdrawiam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reina
Reino, ja poproszę o pytanie Jak przebiegnie moja sprawa rozwodowa, czy mój mąz cos planuje i co? Opis i moje dane zawrę w pw.

Sama rozbiłam krótki opis na 3 pytania.

Czy to już ostatnie spotkanie:

Słońce + Gwiazdy + Pająk

To chyba jeszcze nie koniec, chociaż już go powoli widać. Ostatecznie wszystko powinno się skończyć po Twojej myśli [słońce], ale Gwiazdy to początek długiej podróży. Pająk doradza bycie cierpliwym. Cel i sukces są już zawieszone nad Twoją głową, ale musisz chwilę zaczekać na niego.

Sprawy finansowe:

Woda + Sztylet + Miłość

Dojdziecie do konsensusu, albo raczej - wymusisz pewne rzeczy. Wydaje mi się, że to Ciebie, kolokwialnie mówiąc, trafi szlag i postawisz sprawę na swoim.

Z jakimi intencjami przyjdzie:

Dłoń Przeznacznia + Gwiazdy + Meduza [Gorgona]

On jest strasznie... ZAZDROSNY! Meduza to istota dusząca się we własnym jadzie, pełna zawiści. Wcale a wcale nie będzie tego ukrywał. Przyjdzie z chęcią przedłużenia całej sprawy (znów pokazały się Gwiazdy). Dłoń Przeznaczenia, jak się pewnie sama domyślasz, to kierowanie Twoją sytuacją. Będzie chciał wymierzać swoją własną sprawiedliwość i sterować wydarzeniami według swojego widzimisię.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ŚwiatłoNocy

Witaj Reino :)

Cieszę się, że założyłaś swój wątek, może i ja spróbuję jeśli można. Prosiłabym o wróżbę ogólną na 3 mc. Dane i krótki opis wyślę na priv.

Pozdrawiam i sympatycznej niedzieli życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bajak

Witaj,

poprosze ogolnie na 3 miesiace, ze szczegolnym uwzglednieniem pracy w kancelarii (zastanawiam sie nad zmiana tylko nie wiem czy juz szukac czy jeszcze poczekac,np.do wrzesnia) i panem szatynem sporo starszym z innej miejscowosci:)

Beata 1/9/89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
migotka20

Rezygnuję z wróżby

Edytowane przez migotka20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reina
Witaj Reino. Ja się również zgłaszam ;-) Poproszę o wróżbę na określony czas czyli " mój tydzień" 1-7 czerwca, Sprawy uczuciowe. Dane prześlę na priv.

Sfinks + Wiatry zmian + Klucz

Zdecydowanie będzie inaczej. Coś pomiędzy Wami się otworzy, poruszycie między sobą sprawy, o których wcześniej w ogóle nie rozmawialiście. Każde z Was wystąpi z pozycji silnego partnera do rozmowy. Nie będzie kłótni, tylko rzeczowe, logiczne i całkiem świeże dyskusje, a to, co zostanie powiedziane, będzie mogło zostać wykorzystane do dalszych zmian. Pojawią się nowe możliwości, także takie, do których, jeśli je wybierzesz, będziesz musiała się tylko zaadaptować, ale nie sterować nimi. Tak czy inaczej, będziecie mieli spore pole do popisu, a tydzień powinien należeć do tych odświeżających, a nie stresujących.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lotta2

Witaj Reino. :)

Ja równiez poprosze o wrózbę, chodzi o sprawy uczuciowe. Mam strasznie mieszane uczucia związane z moim związkiem.. Nie wiem czy jest to mężczyzna który zapewni mi spokój I bezpieczeństwo w związku. Zastanawiam sie czy powinnam dalej walczyc o ten związek i próbować zmienić mojego partnera. Sama juz nie wiem czy warto... Bardzo Cie prosze o poradę. Karolina 25.07.87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reina
Witaj wrożko, ciekawa talia kart nieznana dla mnie, chętnie dowiem się co ma dla przekazania dla mnie, na miesiąc od dziś czyli do połowy czerwca w sprawach sercowych :) dane na priv

z pozdrowieniem

Mogę tylko zapytać, czy jesteś w związku? Będę wiedziała, jak rozpatrywać karty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reina

Poproszę o rozkład na najbliższe dwa miesiące...Co mnie czeka?(uczucia,praca,zdrowie)

***dane osobowe***

Pozdrawiam....

Nie ma sprawy. A czy mogę tylko zapytać o Twój stan związkowy zanim rozłożę karty? Uczę się i mogę palnąć, że zaczniesz chodzić na upojne randki, a to będzie chodziło o ożywienie uczuć między Tobą a małżonkiem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
smerfetka33

Jestem wolna, poszukująca :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reina
Jeśli jeszcze można to ja też poproszę :-)

***dane osobowe***

Proszę o wróżbę ogólną na najbliższy miesiąc.

Dziękuję i pozdrawiam ;-)

Czas obecny: Klucz

Ty, Twoje cele i oczekiwania: Kruk

Otoczenie: Uwiedzenie

Najbliższa przyszłość: Bard + Klepsydra + Czarny Kot

Dalsza przyszłość, wynik wcześniejszych wydarzeń: Księżyc + Sfinks + Gryf

Wydaje mi się, że w tej chwili otworzyły się w Twoim życiu różne możliwości i sama nie wiesz, co masz wybrać. W tej chwili c e c h u j e* Cię spora doza czarnowidztwa i obaw [Kruk], a tymczasem świat zewnętrzny sprzyja teraz wszelkim uniesieniom, zmysłowym przyjemnościom i oddawaniu się pasji.

W najbliższym czasie będziesz chciała szybko podjąć jakąś ważną decyzję. Szybki strzał, opowiedzenie się za czymś. Klepsydra oznacza upływający czas i podejmowanie decyzji na szybko. Karty mogłyby też sugerować, że masz ochotę nawiązać szybko i intensywnie kontakt z kimś [bard + Uwiedzenie], ale też niekoniecznie musi chodzić o człowieka. To, czy warto decydować się na śmiałe, ostre działania zależy od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć.

Wynikiem działań będzie bycie samotnym zwycięzcą - Księżyc jest dosyć pozytywną kartą, bo oznacza parcie do przodu mimo przeciwności, jest wciąż widocznym światłem w tunelu, za których wystarczy iść. Sfinks i Gryf wyglądają dosyć podobnie, oba stwory mają ciało lwa i skrzydła orła. Sfinks jest inteligentnym strażnikiem i partnerem do rozmowy, zwraca uwagę na słowa. Gryf to natomiast zapowiedź szacunku, pozycji, zasłużonej nagrody. Nikt im nie podskoczy i nie będzie na nich argumentów :biggrin: Ale Księżyc mówi tutaj jednak o poruszaniu się trochę po macoszemu. Wygląda to tak, jakbyś miała zostać sama na "placu bitwy". Karty mogłoby świetnie zapowiadać na przykład pozbycie się konkurencji, by mieć przestrzeń do swobodnego budowania rynku, który wybaczy pewne niedociągnięcia z naszej strony, bo i tak nie ma wyboru, jako jedyni dostarczamy coś, czego inni potrzebują. Ale czy jest to efekt, o który chodzi w uczuciach?

Jednym słowem - jeśli Twoją głowę zaprzątają uczucia, nie działaj zbyt intensywnie i szybko. W każdych innych sprawach, jeśli chcesz pokazać swoją moc i wejść na nowe terytorium - czas na zastanawianie się mija i należy odrzucić lękliwe myśli.

*[notka dla administracji - cenzura działa aż za dobrze]

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
poop2055

Jestem mężatką,ale od dwóch lat w separacji.Mam jednak przyjaciela:)

pozdrawiam i czekam na rozkład...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pideha

Ja tez chetnie poprosze o karty, wrozbe. Sprawy ogolne, praca, uczucia. Dane wysle na pw I krotko opis <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grimmoire
Wyjaśnienie dla administracji: Grim zadawała już podobne pytanie Tridzie, ale tym razem chodzi o inna osobę, pytania się nie pokrywają.

Zapytałam dokładnie, jakie są jej intencje wobec Ciebie.

Wiwern + Satyr + Sfinks

Wiesz, naszła mnie taka myśl, że jest to osoba inteligentna, ale zwyczajnie zgryźliwa. Lubi testować cierpliwość [sfinksowe zagadki] i ma umiejętność wprowadzania w zakłopotanie, lubi dla zabawy obserwować reakcje innych wywołane tym, co właśnie powiedziała [satyr nie znający umiaru i lubiący psoty, imprezy + Sfinks]. Ona raczej nie ma wobec Ciebie żadnych szczególnych planów, zresztą karty nie zostały zapytane o to, czy Cię lubi czy nie, tylko, czy ma jakieś zamiary wobec Ciebie. Według mnie nie. Po za tym, że może się lubować w kąśliwych uwagach :P

Bardzo dziękuję :serce: trochę mi ulżyło :) a opis pani się zgadza - z kąśliwymi uwagami szczególnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria

Dziękuję ślicznie ;)

Za 2miesiące wrócę z weryfką. Na chwilę obecną mogę potwierdzić okres imprezowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reina

z pozdrowieniem

Słońce + Sztylet + Czarodziej

Te karty mówią o rozwiązanym konflikcie [słońce + Sztylet]. Wydaje mi się, że w Twoim otoczeniu tak naprawdę już ktoś jest [Czarodziej], a z kim chwilowo jesteś poróżniona. Uda się z tym przejść do porządku dziennego. Czarodziej jako karta rady zaleca używać swoich umiejętności do kierowania i pomagania innym. Jest też skarbnicą wiedzy. Użyj swojej mądrości, by pozbyć się wszelkich waśni.

Na najbliższy miesiąc w sprawach sercowych zapowiada się raczej ostateczne zaleczenie ran, jeśli jakieś były, oraz zażegnywaniu konfliktów. To dobrze, bo oczyści teren pod (mam nadzieję), jak najlepsze wydarzenia w kolejnych miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nelka10

Witaj! :) ja poproszę o odpowiedz na pytanie kiedy wezmę ślub? założe rodzine/ urodze dziecko? ( jestem samotna)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reina

***dane osobowe***

Pozdrawiam....

Czas obecny: Wilk

Ty i Twoje cele, co masz w głowie: Król

Otoczenie i warunki zewnętrzne: Gryf

Najbliższa przyszłość: Sztylet + Talizman + Wyrocznia

Dalsza przyszłość, wynik wcześniejszych wydarzeń: Serendipity (to słowo nie ma dosłownego odpowiednika w języku polskim, najbliższe jest określenie "Szczęśliwy przypadek") + Księżyc + Kruk

Czas obecny stoi pod hasłem "komu ufać?". W głowie masz już jakiegoś pana [król], ewentualnie energia męska, która dominuje w tej karcie, oznacza Twoje zachowanie, gdzie starasz się stąpać twardo po ziemi, odznaczać dyplomacją. Mogą absorbować Cię sprawy pieniężne. Temu wszystkiemu sprzyja środowisko, wydarzenia i okoliczności Tobie przychylne, chociaż może być zawieszony jakiś cel, wysoka poprzeczka i aby sprostać wyzwaniom, właśnie dlatego musisz stać z wysoko postawioną głową (może pracujesz jako kierownik i to cię teraz zajmuje? :biggrin:

Co do najbliższym wydarzeń, przyznam po prostu szczerze, że karty są trochę dla mnie niejasne. Wyciągnęłam do tych kart trzy z talii Tarota, żeby uzupełnić sobie ich przekaz 7 Kielichów + Rycerz Mieczy + Królowa Pucharów.Wydaje mi się, że spotkasz młodszego od siebie mężczyznę (może to własnie ten Król?). Mistrzem słowa to on chyba nie będzie, raczej spodziewałabym się od niego ostrej uwagi (tak myślę z powodu Sztyletu). Być może będziesz go trochę nadmiernie idealizować i osądzać (7 Kielichów, Talizman+Wyrocznia).

Trzy ostatnie karty sugerują nadejście nieco niefajnego okresu, ale jest tu Serendipity, na karcie przedstawiona jako nocna wróżka. To ładna karta i zapowiada wspomniany szczęśliwy przypadek, otwarcie nowych horyzontów i możliwości w świecie zewnętrznym. Księżyc jest opisany jako pokrzepiające słowa "będziesz prowadzona przez ciemność", a Kruk tę ciemnością jest. Mimo wszystko odczytywałabym te karty pozytywnie i określiła dalszą sytuację jako "szczęście w nieszczęściu". Ostatecznie wszystko wyjdzie Ci na dobre. Jaki dokładnie będzie to miało efekt prawdopodobnie będzie widoczne w rozkładach na kolejne miesiące :)

Praca:

Król + Wilk + Sfinks

Albo Ty jesteś kierownikiem, albo ten Król z poprzedniego rozkładu to ktoś z pracy :biggrin: W pracy bądź ostrożna, możesz mieć dużo kontaktu zwłaszcza z szefem (może jakaś rozmowa z nim). Będziesz się musiała wykazać większym profesjonalizmem i klarownym umysłem bardziej niż wcześniej.

Co do zdrowia... w pierwszym pośnie napisałam, że na nie nie wróżę. Zdrowie mamy tylko jedno i boje się, że mogłabym tutaj zaszkodzić. Po za tym nie znam się najlepiej na chorobach. Na pewno któraś z dziewczyn na forum odpowie Ci na to pytanie.

Pozdrawiam! :kwiatek:

Edytowane przez Reina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reina
urodze dziecko? ( jestem samotna)

Nelka, nie postawię Ci kart na całe Twoje życie i nie odpowiem "kiedy?". Nie dlatego, że się nie da, ale dlatego, że takie pytania wykracza jeszcze poza moje umiejętności i zwyczajnie jest dla mnie nieweryfikowalne w żaden sposób. Nie zajrzałaś też do mojego pierwszego posta, zaznaczyłam w nim, że nie odpowiadam na pytania o ciążę. Jeśli chcesz, mogę Ci rozłożyć karty na uczucia do max. 3 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
poop2055

Reina ...dziękuję Ci za rozkład:)

Praca się zgadza...resztę zweryfikuję po tych dwóch miesiącach...Napisze:)

Pozdrawiam Cię serdecznie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nelka10

To poproszę o taką wróżbe co zaproponowałaś :) Czytałam pierwszy post o ciązy ale myślalam ze chodzi bardziej o osoby w ciazy albo takie, które sie staraja ( teraz juz rozumiem :) dziekuje)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reina
Witaj Reino :)

Cieszę się, że założyłaś swój wątek, może i ja spróbuję jeśli można. Prosiłabym o wróżbę ogólną na 3 mc. Dane i krótki opis wyślę na priv.

Pozdrawiam i sympatycznej niedzieli życzę :)

Czas obecny: Powietrze

Twoje cele, to, co w Twojej głowie: Talizman

Środowisko, czynniki zewnętrzne: Wąż

Najbliższa przyszłość: Serendipity ["szczęśliwy przypadek"] + Duch ["The Spirit"] + Przeszkoda

Dalsza przyszłość, wynik wcześniejszych wydarzeń: Gwiazdy + Woda + Tarcza

W najbliższym czasie to inni będą odkrywać przed Tobą nowe drogi, którymi będziesz mogła podążać.

W tej chwili nastawiasz się na sukces, ale nie będzie on łatwo osiągalny z powodu ukrytych drobiazgów, które Ci umknęły [Wąż]. Trzeba subtelności, by je zauważyć, wtedy wydarzenia będą mogły zostać popchnięte do przodu. Serendipity to szczęśliwy traf, Duch (albo raczej "Dusza") to przychylni ludzie, którzy będą gotowi Ci pomóc. Przeszkoda zapowiada zamkniętą drogę i konieczność szukania alternatyw. Przyjaźnie nastawieni ludzie pomogą Ci jednak przeszkodę ominąć i sami będą szukać rozwiązania dla Ciebie, nawet jeśli to będzie tylko jakaś rozmowa, podczas której przypadkiem powiedzą Ci coś, co będzie dla Ciebie cenną informacją.

Zajmie to wszystko dość dużo czasu [Gwiazdy, karta podróży], ale ostatecznie sprawy znajdą rozwiązanie i emocje, które do tej pory będą buzować, będą mogły się wreszcie uspokoić [emocjonalna Woda + Tarcza].

Karta, która leży na pozycji Twoich celów często pokazuje, do jakich spraw odnosi się ogólny rozkład, jeśli nie zostało zadane pytanie, jest to dziedzina życia, która w tej chwili człowieka najbardziej zajmuje i można spokojnie zakładać, że tych spraw będą dotyczyły kolejne karty. Tutaj jest to karta mówiąca o ukierunkowaniu na sukces, więc chyba będziesz musiała sama osądzić, co w tej chwili jest dla Ciebie priorytetem. Od siebie mogę dodać, że kojarzy mi się to trochę z problemami z poszerzeniem rodziny, ale powodem będą jakieś drobne, uleczalne dolegliwości albo brak zrozumienia działania swojego organizmu z ich powodu, ale zdecydowanie nie będą większym problemem, jedynie przesuną pewne rzeczy w czasie. Tym bardziej, że Gwiazdy (długa podróż uwieńczona sukcesem - długi czas czekania) i Woda mogą się z dzieckiem kojarzyć, a Tarcza oznacza grubą osłonę, bezpieczeństwo. Czy mam rację? Myślę, że po prostu najbliższe trzy miesiące zweryfikują :) Jakbyś miała pytania dotyczące dzieci, dziewczyny na forum na pewno Ci na tę sferę życia powróżą :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szmergel

Witam,

również poproszę o wróżbę:)

Na to jak rozwinie się (?) znajomość z kolegą z pracy. Na chwilę obecną ciągnie nas do siebie, tak mi się przynajmniej wydaje;)

Dane przesyłam w pw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
smerfetka33
Słońce + Sztylet + Czarodziej

Te karty mówią o rozwiązanym konflikcie [słońce + Sztylet]. Wydaje mi się, że w Twoim otoczeniu tak naprawdę już ktoś jest [Czarodziej], a z kim chwilowo jesteś poróżniona. Uda się z tym przejść do porządku dziennego. Czarodziej jako karta rady zaleca używać swoich umiejętności do kierowania i pomagania innym. Jest też skarbnicą wiedzy. Użyj swojej mądrości, by pozbyć się wszelkich waśni.

Na najbliższy miesiąc w sprawach sercowych zapowiada się raczej ostateczne zaleczenie ran, jeśli jakieś były, oraz zażegnywaniu konfliktów. To dobrze, bo oczyści teren pod (mam nadzieję), jak najlepsze wydarzenia w kolejnych miesiącach.

Dziekuje, masz racje jestem porozniona, a raczej milczaca wobec mojej kolezanki i nie sadze zeby kolezenstwo wrocilo, wiec faktycznie przechodze z tym do porzadku dziennego. Bede czekac na te dobre wydarzenia w kolejnych miesiacach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ŚwiatłoNocy

Dziękuję Ci Reinko za wróżbę :) Jakieś dwa miesiące temu miałam już rozłożone karty odnośnie Dzieciaczka i wyszło, że w tym roku nic się w tej dziedzinie nie zadzieje. Dopiero przyszły jest bardziej "obiecujący" Ale ja chyba rzeczywiście jestem nastawiona na sukces, bo specjalnie się tym nie przejęłam. Dziękuję jeszcze raz za poświęcony czas, uwagę. Postaram się wrócić z weryfikacją za jakiś czas.

Wszystkiego dobrego życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
werona
Wywern + Wilk + Arlekin

Arlekin jest kartą dworską, może symbolizować osobę.

Na spotkaniu... nie zostanie powiedziane wszystko. Albo zostanie powiedziane niewerbalnie. Wiwern nie był najbardziej optymistycznym symbolem w heraldyce. Tutaj może ukazywać konflikt i poczucie winy, ale też jest dawcą drugiej szansy. Wzywa do wybaczania błędów przeszłości i jego mottem jest też hasło "Twoje sekrety są bezpieczne". Wilk za to jest nieugiętym łowcą. Potrafi być lojalny, jest na to wystarczająco inteligentnym stworzeniem, ale wciąż to istota związana z instynktami, żyjąca w lasach. A Arlekin to aktor. Potrafi zamaskować swoje uczucia, nierzadko pod płaszczykiem humoru.

Jednym słowem... atmosfera będzie po prostu napięta. Raczej bez większych konfliktów, ale mogą polecieć drobne aluzje świadczące o podskórnie płynących emocjach, które tylko Ty zrozumiesz. Wilk może mówić moim zdaniem też o profesjonalizmie i wiedzy w swoim fachu, jaki będzie się ujawniał na tym spotkaniu. Stosunki między Tobą a wspomnianym Panem nie będą miały większego wpływu na sam przebieg spotkania.

Mogę zweryfikować - pana nie było na spotkaniu :usmiech:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tavia

Witaj Reino!

Jestem ciekawa Twoich kart Madame Endory :) Chciałabym się zapytać o moją przyszłość zawodową oraz uczuciową (było minęło).

Dane przesyłam na PW

Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reina

Kochani,

informacja do tych, którzy jeszcze wróżby nie dostali: możecie poczekać, lub zadać pytanie komuś innemu. Chwilowo mam fizyczny problem z pisaniem, od spędzania kilkunastu godzin dziennie przy komputerze (winna jest temu też związana z nim praca, którą często zabieram do domu) nabawiłam się zapalenia w prawej dłoni. W tym i w przyszłym tygodniu raczej niewiele się będę udzielać.

Pozdrowienia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Inez2503
Kochani,

informacja do tych, którzy jeszcze wróżby nie dostali: możecie poczekać, lub zadać pytanie komuś innemu. Chwilowo mam fizyczny problem z pisaniem, od spędzania kilkunastu godzin dziennie przy komputerze (winna jest temu też związana z nim praca, którą często zabieram do domu) nabawiłam się zapalenia w prawej dłoni. W tym i w przyszłym tygodniu raczej niewiele się będę udzielać.

Pozdrowienia!

Szybkiego powrotu do zdrowia Reino:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tavia

Ja poczekam :) Zdrowia Reino!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lotta2

Ja również poczekam. Wracaj do zdrowia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nelka10

szybkiego powrotu do zdrowia kochana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elizabeth4

Witam serdecznie, na odpowiedź poczekam, życzę także szybkiego powrotu do zdrowia.

Chciałam zapytać, czy w najbliższym czasie zawiodę się na kimś bliskim?

Czy pomysł wynajmu mieszkania dojdzie do skutku i czy uda mi się skończyć studia w ciągu 2 miesięcy bez problemów?

Pozdrawiam ciepło, dane przesyłam na pw. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szmergel

Również poczekam na odpowiedz;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...