Skocz do zawartości

Karty Angel Therapy Doreen Virtue


VanillaM

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam karty Doreen Massages from your Angels. Jezeli masz ksiazeczke po angielsku moge pomoc w tlumaczeniu

 

Bardzo dziekuje za Twoje checi.

Przesylam Ci pelny opis kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok postaram sie pomoc co prawda wolne mam dopiero w piatek ale damy rade mam nadzieje ze nie przeszkadza Ci troszke poczekac :)

 

nie ma problemu, nie musisz sie spieszyc poczekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta 1

Archaniol Michal "Jestes mozna powiedziec wspolpracujesz bardzo blisko z tym pelnym mocy aniolem, ktory cie ochrania i prowadzi-kieruje przez cala biezaca sytuacje"

 

wylosowalas ta karte jako uprawomocnienie twoich przekonan o tym co wiesz lub co podejrzewalas. Archaniol jest teraz przy Tobie. Archanioly sa poteznymi aniolami o wielkiej mocy ktore opiekuja sie (kieruja) aniolami strozami oraz mieszkancami ziemi. Michal ktorego imie znaczy Ten ktory jest jak Bog jest aniolem ktory zniewala (likwiduje) strach i opatrza opieka Ciebie i twojego ukochanego i ten ktory sluzy mestwem i podpora w chwilach zlych (jako pelnych strachu i niepewnosci). Jezeli zdecydowales sie na zmiany w swoim zyciu takie jak zmiana (odrzucenie) pracy lub zwiazku zapytaj aniola o pomoc i pokierowanie Cie na dobra droge. Aniol ten moze rowniez pomoc ci i asystowac w znalezieniu celow w zyciu i podopowie ci jakie nastepne kroki podjac na drodze do twojej kariery duchowej

 

Spoteguj swoja wiare modlitwa wymawiajac slowa

Aniele moj prosze uzycz mi swojego miecza i tarczy pokoju i pozwol mi "oprzec sie na Tobie"

jako na twojej sile i odwadze. Pomoz mi wiedziec i poczuc to ze jestem bezpieczny i chroniony emocjonalnie, fizycznie, materialnie, energetycznie i duchowo Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta 2

Archaniol Rafal

Twoje modlitwy o zdrowie dla Ciebie i innych zostaly uslyszane i spelnione przez Archaniola Rafaela najwyzszego uzdrowiciela wewnatrz anielskiego krolestwa. Rafael pokieruje cie i da poglad na twoje zdrowie.Takze zwroc uwage na intuicyjne impulsy dotyczace cwiczen i zdrowego jedzenia. Postaraj sie rzucic palenie i picie. Archaniol rafael pomoze ci zredukowac i wyeliminowac rzadze i slabosci jesli tylko o to poprosisz. Rowniez zmotywuje Cie to cwiczen.

Jesli czujesz, ze ktosc potrzebuje twojej pomocy popros rafaela o wsparcie. On wysle do Ciebie boska energie tak ze bedziesz przewodzil boska miloscia i swiatlem.

 

Uzdrowicielska energia rafaela ma kolor szmaragdowo zielony. Postaraj sie dostrzec szmaragdowo zielone swiatlo otaczajace kogokolwiek kto potrzebuje uzdrowienia. Nawet jesli nie potrafisz wiedz ze i tak odniosles sukces.

 

 

Mam nadzieje ze to troszke ulatwi sprawe na sam poczatek. Bede miala troszke wolnego to zajme sie reszta :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo piekne karty. Moje nie sa az tak ladne graficznie ale polecam je dla poczatkujacych. A tak w ogole to bede kontynuowac tlumaczenie jak tylko znajde troszke wiecej czasu obiecuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User2

A jakie emocje VanillaM w tobie są kiedy patrzysz na te karty? Jak się czujesz dotykając tą talię; co czujesz gdy o niej myślisz? Jakie emocje/związek czujesz z nimi gdy z tą talią współpracujesz lub ją próbujesz poznać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudne są te karty, też się nad nimi zastanawiałam :) Wiem, że można je dostać wraz z polskim tłumaczeniem w sklepie Osiem. Może się kiedyś skuszę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta 3

Ascended masters

duchowi Nauczyciele pelni mocy i milosci opiekuja sie toba

 

Karta ta oznacza to ze posiadasz silne polaczenie z jednym lub wiecej Ascended masters (nie do konca wiem jak to przetlumaczyc :) ) ktorzy pomoga ci w sytuacji w ktorej jestes lub o ktora pytasz. Ascended masters sa pelnymi mocy nauczycielami i uzdrowicielami ktorzy kiedys chodzili po ziemii. Powiazani sa scisle z religia tak z Jezusem, mojzeszem , Matka boska...

Nie musisz byc osoba religijna by zwrocic na siebie uwage ascended masters :)

Pierwszy nauczyciel lub nauczyciele ktorzy sa w twoich myslach teraz to Ci ktorzy Ci pomoga.Oni bowiem Cie kochaja i skladaj Ci czesc. Oni wiedza o Twoim duchowym darze, pozwala Ci sie "naostrzyc" aby moc poswiecic sie dla Ciebie w tym nabozenstwie.

 

postepowanie;

Pomysl o kreslonym Ascended Master miej wyobrazenie o jego boskim wygladzie.

Myslac o Nauczycielu automatycznie iformujesz go o swojej prosbie. Pozostan w ciszy i postaraj sie zauwazyc jakiekolwiek zmiany takie jak zmiana cisinienia lub ocieplenie tak jakbys czula Jego obecnosc. Nastepnie wyslij milosc ze swojego serca prosto do serca boskiego. Zrpzum iz niewazne ile milosci przeslesz do nauczyciela on i tak odpowie miloscia do ciebie powiekszona stokroc. Popros nauczyciela aby cie wspomogl w otwarciu serca zebys mogl glebiej doswiadczyc magicznego uzdrowienia.

 

Karta 4

Base chakra

 

Karta ta oznacza, ze jestes skupiony na swoich potrzebach materialnych takie jak zadanie wiekszej ilosci pieniedzy. Jest konieczne abys uzyl tylko pozytywnych slow do opisu twojej sytuacji. Utrzymuj ze twoje pragnienie stalo sie rzeczywistoscia orazpozbadz sie jakichkolwiek zmartwien. CZakra podstawowa znajduje sie na samym dole twojej rdzeniowej kolumny. Jest to centrum energii ktora kieruje twoimi uczuciami odnosnie sfery materialnej. Aby otworzyc przeplyw boskiej manifestacji wyobraz siebie uzdrowiona i wysylajaca swiatlo uzdrowienia do podstawy twojego kregoslupa. Rzeczy o ktore sie martwisz zastap modlitwa i afirmacja. Wezwij aniolly aby "doladowaly" wzmocnily twoja wiare i zaufanie "pewnosc siebie". Przeciez to dwa najwieksze skladniki swiadomej manifestacji.

 

postepowanie

Usiadz w cichym miejscu rozluznij cialo i umysl. Oddychaj powoli wyobrazajac sobie ze twoje pragnienie staje sie rzeczywistoscia. Wyobraz sobie siebie ze jestes calkowicie zabezpieczona materialnie.Poczuj cieplo na twoim ciele i pelny relaks kazdego z miesni tak mocno jak wierzysz w spelnienie twojej wizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalam, ze troche zasmiecilam to forum, ale ciesze sie, ze kilku osoba spodobaly sie.

Jesli chodzi o karty to chyba nie potrafie tak do konca opisac swoich odczuc. Jestem osoba poczatkujaca.

Ogarnia mnie energia, serce szybciej bije i sama nie wiem jak to jeszcze opisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No i wyszła bogini DANA.

 

DANA

NAJWYŻSZA KAPŁANKA

"You have Divine knowledge that can help others trought your spiritual teaching."

"Masz duże duchowe doświadczenie,które może pomóc innym"

Odpowiedź:TAK ;)

 

 

To nie jest temat do interpretacji.Jeżeli ktoś chciałby się zapytać kart-zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 8 miesięcy temu...

Tak się składa, że posiadam te karty, wraz z książeczką po polsku :) Urzekły mnie swoim stylem graficznym, a znalazłem je przez totalny przypadek... choć w sumie nie był to przypadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...