Skocz do zawartości
angelXX

Powróże z Kart kryształów

Rekomendowane odpowiedzi

angelXX

Zapraszam chętnych.

Wróżę z kart kryształów. Odpowiadam na pytania dotyczące przyszłości,teraźniejszości oraz jakie aspekty przeszłe miały wpływ na ówczesną sytuację.

Karty te są także swego rodzaju amuletami, więc jeżeli chcesz dowiedzieć się jakiej energii z jakiego amuletu potrzebujesz, zapytaj.

Przed napisaniem prośby proszę każdego o zapoznanie się z http://www.ezoforum.pl/regulaminy-dzialow/82994-regulamin-dzialu-wrozb.html Na prośby niezgodne z regulaminem nie zostanie udzielona odpowiedź.

Edytowane przez angelXX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość motylek777

proszę na miłość do 3 mcy, jestem sama.

Kasia 85 09 11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aislinn

To ja też poproszę :)

Kiedy uda mi się odwiedzić Polskę i jak ta wizyta przebiegnie?

Dane wyślę na pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tika

Witam,

to ja tez poproszę... :) na sprawy zawodowe w ciagu pol roku. Czy uda mi sie zmienic prace? a moze w mojej obecnej pracy cos sie zmieni na lepsze?

Tina 13.02.1986

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
roza5

witam, tez poproszę, sprawy uczuciowe do konca roku, jestem sama Ania 15,03.1959

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aislinn

Dziękuję za odpowiedź :) Tak na przyszłość - odpowiadać możesz w wątku, na pw chciałam tylko przesłać dane :)

O miłość pytała motylek777, nie ja. Ale skoro już postawiłeś mi na miłość, to niestety, wróżba jest mało trafna. Nie rozstałam się w przeszłości z nikim dla mnie ważnym, a obecnie jestem szcześliwą mężatką :)

Co do podróży do Polski, miałam nadzieję, że określisz mi bliżej termin (jak za miesiąc, dwa, jesienią itd.). I nie napisałeś, jak ta wizyta przebiegnie, jedynie, że odwiedzę dom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
norsk

Poprosze , jesli mozna :)

Ogólnie na milosc do kona roku :)

Dane wysylam na priv :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sima

Witaj. Ja rowniez poprosze .uczucia do konca roku. Magda6.08.80 pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
angelXX

Karty pokazały że w tym momencie jest pani szczęsliwa w związku(miłość).Mimo iż kiedyś jak i teraz ma pani radosny związek to nie znaczy że bd miała pani w przyszłości.Pokazało mi sie,że z powodu chłodu emocjonalnego może dojść do braku czasu na związek,przemęczenie,niepokój.Tylko taka rada.Prosze dbać o siebie i partnera a uczucie bd kwitło.Ni pokazało mi się nic destrukcyjnego odnośnie uczucia.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bajak

Witaj, czy mozna ogolnie na 3 miesiaca, ze szczegolnym uwzglednieniem pracy w kancelarii/jej ewentualnej zmiany/wyjazdu za granice do pracy i znajoosci z panem m.

Beata 1/9/89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Martorella

poprosze na milosc na kwartal Marta 05.09.87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czarownica

Jak już pisałam, proszę zastosować się do regulaminu działu i edytować pierwszy post w tym temacie w celu dalszego prowadzenia go.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
angelXX

Do Bajak...rozkład na 3 miesiące...

życie osobiste-rozpoznanie fałszu,walka z depresją,samorealizacja i rozwój,konieczność uporządkowania spraw.Prosze uważać na stres.

kariera-pokojowa działalaność w grupie,powodzenie w działaniu,przyjazna atmosfera w pracy.

rodzina-bd ciężko,lecz sytuacja poprawi się na lepsze.pokazała mi się bezsenność,stres,lecz to minie.

spr materialne-materializm,dobra sytuacja finansowa,pogoń za pieniędzmi

nieoczekiwane wydarzenie- spór,niepotrzebne cierpienie.

straty-zmęczenie,przytłoczenie ogromem spraw,nadwrazliwość

zyski-wzmocniona pewność siebie

Jeżeli chodzi o pana m,karty nie pokazały żeby pani z panem m miała jakieś szanse na związek.

Jest pani wierną kobietą z silnym charakterem,pan m natomiast pokazał mi się jako osoba która generuje złą enegię,manipulacja.Karty pokazały,że myśli pani o nim jako o osobie niedojrzałej,niezdecydowanej.Pani potrzebuje czułośći,on cierpliwości.Co was łączy? myslenie analityczne i chłód emocjonalny. Dzekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bajak

życie osobiste-rozpoznanie fałszu,walka z depresją,samorealizacja i rozwój,konieczność uporządkowania spraw.Prosze uważać na stres.

kariera-pokojowa działalaność w grupie,powodzenie w działaniu,przyjazna atmosfera w pracy.

rodzina-bd ciężko,lecz sytuacja poprawi się na lepsze.pokazała mi się bezsenność,stres,lecz to minie.

spr materialne-materializm,dobra sytuacja finansowa,pogoń za pieniędzmi

nieoczekiwane wydarzenie- spór,niepotrzebne cierpienie.

straty-zmęczenie,przytłoczenie ogromem spraw,nadwrazliwość

zyski-wzmocniona pewność siebie

Jeżeli chodzi o pana m,karty nie pokazały żeby pani z panem m miała jakieś szanse na związek.

Jest pani wierną kobietą z silnym charakterem,pan m natomiast pokazał mi się jako osoba która generuje złą enegię,manipulacja.Karty pokazały,że myśli pani o nim jako o osobie niedojrzałej,niezdecydowanej.Pani potrzebuje czułośći,on cierpliwości.Co was łączy? myslenie analityczne i chłód emocjonalny. Dzekuje i pozdrawiam

Dziekuje:)

obawiam się"nieoczekiwane wydarzenie- spór,niepotrzebne cierpienie."

bezsenneosc juz teraz jest. a pan m nie jest niedojrzyly? moja cierpliwosc dla niego sie skonczyla, wspolczuje mu, rozumiem,ale z racji jego chodu nie jestem w stanie tego przeskoczyc, potrzebuje czulosci,przytulenia,zreszta on chyba tez,ale czesto mnie odpychal :(.nie licze na zwiazek,a raczej znajomosc, wyjazdy wspolne i tyle.

wyjazd za granice do pracy nie wyszedl?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
angelXX

Jeszcze raz rozłoże karty,lecz teraz głównie skupię się na karierze i wyjeździe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
angelXX

Do martorella-Karty pokazały,iż jest pani w związku,przyciąga pani ludzi,odnalazła pani tego właściwego..Przyszłośc jeżeli chodzi o miłość jest następująca.Karty pokazały że będzie dobrze,życie harmonijne,radosne,lecz jak w każdym związku są problemy którym trzeba stawić czoła.czego unikać-zbyt długie oczekiwanie na odpowiedni moment,może chodzić o dokonanie decyzji odnośnie związku,czy podania ręki po sporze.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
runoutofbreath

Witam, chcialabym prosic o wrozbe na najblizsze miesiace, co mnie czeka jesli chodzi o strefe milosna: 10.08.1995 Anna

Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bajak
Dziekuje:)

obawiam się"nieoczekiwane wydarzenie- spór,niepotrzebne cierpienie."

bezsenneosc juz teraz jest. a pan m nie jest niedojrzyly? moja cierpliwosc dla niego sie skonczyla, wspolczuje mu, rozumiem,ale z racji jego chodu nie jestem w stanie tego przeskoczyc, potrzebuje czulosci,przytulenia,zreszta on chyba tez,ale czesto mnie odpychal :(.nie licze na zwiazek,a raczej znajomosc, wyjazdy wspolne i tyle.

wyjazd za granice do pracy nie wyszedl?

weryfikacja:

życie osobiste-rozpoznanie fałszu,walka z depresją,samorealizacja i rozwój,konieczność uporządkowania spraw.Prosze uważać na stres.-ZGADZA SIE

kariera-pokojowa działalaność w grupie,powodzenie w działaniu,przyjazna atmosfera w pracy.-W WIEKSZOSCI TAK,ALE WE WRZESNIU BYLO ROZNIE

rodzina-bd ciężko,lecz sytuacja poprawi się na lepsze TROCHE SIE POPRAWILA.pokazała mi się bezsenność TAK, MEGA,stres,lecz to minie.ZACZELO MIJAC POD KONIEC WRZESNIA

spr materialne-materializm,dobra sytuacja finansowa,pogoń za pieniędzmi-BYLO

nieoczekiwane wydarzenie- spór,niepotrzebne cierpienie.-PRAWDA, W SIERPNIU

straty-zmęczenie,przytłoczenie ogromem spraw,nadwrazliwość-TAK

zyski-wzmocniona pewność siebie-NA 2 RAZY

Jeżeli chodzi o pana m,karty nie pokazały żeby pani z panem m miała jakieś szanse na związek.-ROZSTALISMY SIE

Jest pani wierną kobietą z silnym charakterem YES,pan m natomiast pokazał mi się jako osoba która generuje złą enegię,manipulacja YES.Karty pokazały,że myśli pani o nim jako o osobie niedojrzałej,niezdecydowanej YES.Pani potrzebuje czułośći,on cierpliwości.Co was łączy? myslenie analityczne i chłód emocjonalny. Dzekuje i pozdrawiam

WOW JAK

A SPRAWDZALNOSC:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bergi:(

Poproszę o wróżbę ogólną na 3 miesiące. Dane przesłałam na priv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paulab23

proszę o wróżbę na temat pracy

Paulina 31.08.1987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Inez2503

..........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ziutka77

Witam :)

Poproszę rozkład na miłośc do końca roku.. jestem sama. Oraz na finanse...czy coś się zmieni na lepsze...Oraz poproszę o to jaka energia jest mi potrzebna.

Marta 31.12.1977

Dziękuję :)

Rezygnuję z prośby o wróżbę

Edytowane przez ziutka77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lula2o

Anuluje swoja wrozbe zadalam ja w innym watku

Edytowane przez lula2o
Brak odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Martorella

Prosze rozklad na prace czy w przyszlym roku przedluza mi umowe? i co z relacja z Panem 30.05.86 Marta 05.09.87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.