Jump to content
Tlupa

Demony zagrażają mojej kolezance!

Recommended Posts

Tlupa

Wstawie to w kilku działach, bo naprawdę poważnia sprawa i nie wiem gdzie . proszę o wyrozumiałość, mamypo 14 llat.tekst pisałem na szybko przed chwilą z telefonu. Zawiadomie jeszcze ze mamy pojęcie o tych sprawach, ja jestem stara dusza a koleżanka stara/dojrzala.

Mam koleżankę. Pomaga mi pisac na stronie.

Dzisiaj powiedziała mi ze majonizator ma rodziców po rozwodzie i teraz jest u taty.

I że jak wchodzi do jego mieszkania (blok) to od razu ma atak astmy i strachu.

Opisała, ze wydaje jej się, że czuje jakiś byt.

W każdym razie lomoc chciałem bardzo.

Zrobilem mandale która musiala sama odczytać.odczytala,że są jakby dwa byty (kolor czerwony i czarny) i między nimi jest pomarańcz, takie dwa byty i niezgoda.i ze one stanowią część harmonii ale ja niszczą.

Potem powiedziałem, żeby sie ducha spytała, czego chce (po półtora godzinnych rozmyślaniach o wszystkim)

I kazala dac sygmal, ,przesunac czy zrxucic cos.

I poczuła chłód, ale okbo miala zamknięte. Coś jest kazalo spojrzec w lustro-i zobaczyła firane.podeszla, dotknela-dłoń sama się zacisnela.poczula chlod, ale przyjemnie. Dala druga i ta istota ja jakby pogłaskala po nich. Wtedy miala ochotę przyrulic.

Wtedy wymyśliła ze będzie zadawac pytania i na tsk zlaczy jej ta istota dłonie.

Wyszlo, ze ta istota to niezamezna kobieta, nie z jej rodziny, umarla w nie młodym wieku i przychodzi do juej i do jej ojca w okreslonym celu.

Tyle ze potem kilka razy odpowiedziala tak na to czy ma zle zamiary.

I jeszcze jej się spytała, czym jest druga istota (która przebywa w salonie, , kolezanka w swoim pokoju)

Odpowiedziała, ze nie może powiedzieć ale potem ze to nie jest duch.ze to mężczyzna ale nie ma płci, demon i ze chce jej zrobuc krzywdę.

Potem jeszcze cos wzięło jej ręce a koleżanka jakoś krzyknęła ,nie bierz mojej energi"

Przypuszczamy ze to wampir energetyczny.

Nie wiemy co robić, do księdza nie pójdzie bo zadna religia jej mnie pasuje.szukamy ezoteryka w pobliżu konina

Warto napomknac ze dwa dni temu czytala koran, w domu jest dużo elektroniki, duch kazał mówić szeptem, , wyłączyć jonizator powietrza.kolezanka jest stara lub dojrzala dusza, , dużo wie, ostatnio nie śpi po nocach i nie może rozmawiać z dajmonem, cos z góry ja blokuje.przy tacie te demony jakby slabiej sa odczuwalne.

Co mamy zrobić? Jak zabezpieczyć się przed tymi demonami? Czy ktoś zna ezoteryka blisko konina? Mam koleżankę. Pomaga mi pisac na stronie.kontaktujemy się przez fb.

Dzisiaj powiedziała mi ze ma problem. ma rodziców po rozwodzie i teraz jest u taty.

I że jak wchodzi do jego mieszkania (blok) to od razu ma atak astmy i strachu.

Opisała, ze wydaje jej się, że czuje jakiś byt.

W każdym razie lomoc chciałem bardzo.

Zrobilem mandale która musiala sama odczytać.odczytala,że są jakby dwa byty (kolor czerwony i czarny) i między nimi jest pomarańcz, takie dwa byty i niezgoda.i ze one stanowią część harmonii ale ja niszczą.

Potem powiedziałem, żeby sie ducha spytała, czego chce (po półtora godzinnych rozmyślaniach o wszystkim)

I kazala dac sygmal, ,przesunac czy zrxucic cos.

I poczuła chłód, ale okbo miala zamknięte. Coś jest kazalo spojrzec w lustro-i zobaczyła firane.podeszla, dotknela-dłoń sama się zacisnela.poczula chlod, ale przyjemnie. Dala druga i ta istota ja jakby pogłaskala po nich. Wtedy miala ochotę przyrulic.

Wtedy wymyśliła ze będzie zadawac pytania i na tsk zlaczy jej ta istota dłonie.

Wyszlo, ze ta istota to niezamezna kobieta, nie z jej rodziny, umarla w nie młodym wieku i przychodzi do juej i do jej ojca w okreslonym celu.

Tyle ze potem kilka razy odpowiedziala tak na to czy ma zle zamiary.

I jeszcze jej się spytała, czym jest druga istota (która przebywa w salonie, , kolezanka w swoim pokoju)

Odpowiedziała, ze nie może powiedzieć ale potem ze to nie jest duch.ze to mężczyzna ale nie ma płci, demon i ze chce jej zrobuc krzywdę.

Potem jeszcze cos wzięło jej ręce a koleżanka jakoś krzyknęła ,nie bierz mojej energi"

Przypuszczamy ze to wampir energetyczny.

Nie wiemy co robić, do księdza nie pójdzie bo zadna religia jej mnie pasuje.szukamy ezoteryka w pobliżu konina

Warto napomknac ze dwa dni temu czytala koran, w domu jest dużo elektroniki, duch kazał mówić szeptem, , wyłączyć jonizator powietrza.kolezanka jest stara lub dojrzala dusza, , dużo wie, ostatnio nie śpi po nocach i nie może rozmawiać z dajmonem, cos z góry ja blokuje.przy tacie te demony jakby slabiej sa odczuwalne.

Co mamy zrobić? Jak zabezpieczyć się przed tymi demonami? Czy ktoś zna ezoteryka blisko konina?