Skocz do zawartości

Demony zagrażają mojej kolezance!


Tlupa

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawie to w kilku działach, bo naprawdę poważnia sprawa i nie wiem gdzie . proszę o wyrozumiałość, mamypo 14 llat.tekst pisałem na szybko przed chwilą z telefonu. Zawiadomie jeszcze ze mamy pojęcie o tych sprawach, ja jestem stara dusza a koleżanka stara/dojrzala.

 

Mam koleżankę. Pomaga mi pisac na stronie.kontaktujemy się przez fb.

Dzisiaj powiedziała mi ze ma problem. ma rodziców po rozwodzie i teraz jest u taty.

I że jak wchodzi do jego mieszkania (blok) to od razu ma atak astmy i strachu.

Opisała, ze wydaje jej się, że czuje jakiś byt.

W każdym razie lomoc chciałem bardzo.

Zrobilem mandale która musiala sama odczytać.odczytala,że są jakby dwa byty (kolor czerwony i czarny) i między nimi jest pomarańcz, takie dwa byty i niezgoda.i ze one stanowią część harmonii ale ja niszczą.

Potem powiedziałem, żeby sie ducha spytała, czego chce (po półtora godzinnych rozmyślaniach o wszystkim)

I kazala dac sygmal, ,przesunac czy zrxucic cos.

I poczuła chłód, ale okbo miala zamknięte. Coś jest kazalo spojrzec w lustro-i zobaczyła firane.podeszla, dotknela-dłoń sama się zacisnela.poczula chlod, ale przyjemnie. Dala druga i ta istota ja jakby pogłaskala po nich. Wtedy miala ochotę przyrulic.

Wtedy wymyśliła ze będzie zadawac pytania i na tsk zlaczy jej ta istota dłonie.

Wyszlo, ze ta istota to niezamezna kobieta, nie z jej rodziny, umarla w nie młodym wieku i przychodzi do juej i do jej ojca w okreslonym celu.

Tyle ze potem kilka razy odpowiedziala tak na to czy ma zle zamiary.

I jeszcze jej się spytała, czym jest druga istota (która przebywa w salonie, , kolezanka w swoim pokoju)

Odpowiedziała, ze nie może powiedzieć ale potem ze to nie jest duch.ze to mężczyzna ale nie ma płci, demon i ze chce jej zrobuc krzywdę.

Potem jeszcze cos wzięło jej ręce a koleżanka jakoś krzyknęła ,nie bierz mojej energi"

Przypuszczamy ze to wampir energetyczny.

Nie wiemy co robić, do księdza nie pójdzie bo zadna religia jej mnie pasuje.szukamy ezoteryka w pobliżu konina

Warto napomknac ze dwa dni temu czytala koran, w domu jest dużo elektroniki, duch kazał mówić szeptem, , wyłączyć jonizator powietrza.kolezanka jest stara lub dojrzala dusza, , dużo wie, ostatnio nie śpi po nocach i nie może rozmawiać z dajmonem, cos z góry ja blokuje.przy tacie te demony jakby slabiej sa odczuwalne.

Co mamy zrobić? Jak zabezpieczyć się przed tymi demonami? Czy ktoś zna ezoteryka blisko konina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle Że ona tą negatywną energię czuła od jakiegoś czasu. Potem najsilniej w salonie i kuchni . ręce jej sparaliżowaly sie, kiedy dotykala ich ta kobieta.ponadto dziwne natchnienia do patrzenia w lustro lub szeptania z niedotlenienia się nie biorą. Łaskawie proszę o nie pisanie takich komentarzy.

A i gdyby miała urojenia ,, to na moje z mandali wyszło by coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proszę o czytanie regulaminu. Nawet jeśli według Ciebie jest to pilne i ważne, nie oznacza, że możesz to pisać w każdym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest coś konkretnego na rzeczy to może warto się zgłosić do egzorcysty jak bawicie się w takie rzeczy nie dziwię się że mogło się coś przypałętać do was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ciastko, ale też nie wiedziałem w którym z tych trzech umieścić.

 

Cimderella,nie tyle się bawimy co interesujemy.Kolezanka najbardziej dajmonami.

Znasz może jakiegoś egzorcyste ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw naucz się trochę pisać. Niestety nie znam.Zaczynasz ty i ona jakieś zabawy a teraz jest płacz. Takie jak wy powinni się nauką interesować a nie demonami i Bóg wie czym, bo pewnego dnia może to się dla was źle skończyć.Idź do księdza u siebie w mieście opowiedz mu o problemie on ci kogoś doradzi jakiegoś egzorcyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli nie odpowiada Wam zadna religia, zalecam pojscie do ksiedza. TO o czym piszesz, moze sie bardzo niebezpiecznie rozwinac.

Edytowane przez Ciastko08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy na twój problem szukaj gdzie indziej.

 

Na tym forum pomocy nie znajdziesz.

 

A jeśli znajdziesz to będą to po prostu pratacze, totalni partacze. którzy wprowadzą ciebie lub nią w o wiele większe gówno.

 

Swoją drogą gdybyście miały pojęcie o tym temacie jak piszesz to by ten problem nie wystąpił.

 

Co to oznacza?

 

A no oznacza bardzo prostą rzecz nie macie jakiegokolwiek pojęcia o tym świecie niezależnie od tego czy jesteście starą czy bardzo starą duszą.

 

Jesteście zwykłymi partaczami, którzy zlekceważyli prawa i godności, którym powinniście okazać przynajmniej minimum szacunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truskawko, , spróbuję ją przekonać, dla mnie ten ksiądz to też najodpowiedniejsze wyjście.

Cinderelli podziękuję, bo wychodzi że jak demon chce cię zabić to nie twoja sprawa ;)

A nikt z nas się nie interesował tymi demonami, ale jak już pojawiło się niebezpieczeństwo, to trzeba było zareagować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aoi, , właśnie widzę.

O temacie pojęcia nie mamy, dlatego pytamy.

Ale przynajmniej zdajemy sobie sprawę z niebezpieczeństwa. Nie jak jej tata, , który pojęcia o tym nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O temacie pojęcia nie mamy, dlatego pytamy.

 

Dotychczasowy tekst sugerował mi, że macie pojęcie o tym temacie, lecz skoro piszesz, że brak było w twoim zamyśle zasugerowanie nam, że tak jest, to przyjmij moje przeprosiny, źle zrozumiałem tekst.

 

Ale przynajmniej zdajemy sobie sprawę z niebezpieczeństwa. Nie jak jej tata, , który pojęcia o tym nie ma.

 

Skoro w tym temacie jest zamieszany nawet pośrednio, ten "tata", to gdy znajdziecie (mam nadzieję kompetentną osobę w tym temacie), to opiszcie, powiedźcie, że on również się tym zajmuje lub zajmował, nawet jeśli to teoretycznie nic nie znaczący szczegół. Diabeł tkwi w szczegółach. To może mieć znaczenie. Nie wiem czy będzie, lecz może.

 

I niech was ręka boska chroni przed ekspertami z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieczki zostawiamy, bo zaraz i jedna i druga dostanie po łapkach :)

 

Koleżanka poprosiła o pomoc, więc proszę o wypowiadanie się tylko i wyłącznie na ten temat.

Edytowane przez Ciastko08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka poprosiła o pomoc, więc proszę o wypowiadanie się tylko i wyłącznie na ten temat.

 

Tak, ku gwoli wiedzy i przyszłym pokoleniom, by się uczyli na przykładzie obecnym to zalecam by zaniechać mieszania się w sprawy nie swoje, a zwłaszcza w takie, które wiemy, że brak nam wiedzy i doświadczenia by się nimi porządnie zając. :P

 

Wycieczki zostawiamy, bo zaraz i jedna i druga dostanie po łapkach :).

 

Z tego co czytam już dostałyście i nie tylko po łapach, lecz również tam gdzie powinna sięgać męskość prawdziwego mężczyzny. Współczuję przykrych wspomnień.

 

Po pierwsze zalecam zaniechania praktyk magicznych.

 

Po drugie zacznijcie się modlić do waszych Opiekunów Duchowych by do was przybyli i was wybawili ze złego stanu, oraz by z wami potem byli.

 

Po trzecie módlcie się do Archanioła Michała w kwestiach bezpieczeństwa. Na tyle ile to możliwe oraz co ważniejsze zgodne z wolą JAM JEST to on, lub jego podwładni Was wspomogą. Musicie tylko coś sobą reprezentować.

 

Po czwarte zacznijcie myśleć.

 

To co wyżej napisałem nie przeczy temu, że ktoś tutaj chce was wesprzeć, tylko proszę wybierajcie kogoś mądrego i kompetentnego. :P

Edytowane przez User2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kerazan
Wstawie to w kilku działach, bo naprawdę poważnia sprawa i nie wiem gdzie . proszę o wyrozumiałość, mamypo 14 llat.tekst pisałem na szybko przed chwilą z telefonu. Zawiadomie jeszcze ze mamy pojęcie o tych sprawach, ja jestem stara dusza a koleżanka stara/dojrzala.

 

Mam koleżankę. Pomaga mi pisac na stronie.kontaktujemy się przez fb.

Dzisiaj powiedziała mi ze ma problem. ma rodziców po rozwodzie i teraz jest u taty.

I że jak wchodzi do jego mieszkania (blok) to od razu ma atak astmy i strachu.

Opisała, ze wydaje jej się, że czuje jakiś byt.

W każdym razie lomoc chciałem bardzo.

Zrobilem mandale która musiala sama odczytać.odczytala,że są jakby dwa byty (kolor czerwony i czarny) i między nimi jest pomarańcz, takie dwa byty i niezgoda.i ze one stanowią część harmonii ale ja niszczą.

Potem powiedziałem, żeby sie ducha spytała, czego chce (po półtora godzinnych rozmyślaniach o wszystkim)

I kazala dac sygmal, ,przesunac czy zrxucic cos.

I poczuła chłód, ale okbo miala zamknięte. Coś jest kazalo spojrzec w lustro-i zobaczyła firane.podeszla, dotknela-dłoń sama się zacisnela.poczula chlod, ale przyjemnie. Dala druga i ta istota ja jakby pogłaskala po nich. Wtedy miala ochotę przyrulic.

Wtedy wymyśliła ze będzie zadawac pytania i na tsk zlaczy jej ta istota dłonie.

Wyszlo, ze ta istota to niezamezna kobieta, nie z jej rodziny, umarla w nie młodym wieku i przychodzi do juej i do jej ojca w okreslonym celu.

Tyle ze potem kilka razy odpowiedziala tak na to czy ma zle zamiary.

I jeszcze jej się spytała, czym jest druga istota (która przebywa w salonie, , kolezanka w swoim pokoju)

Odpowiedziała, ze nie może powiedzieć ale potem ze to nie jest duch.ze to mężczyzna ale nie ma płci, demon i ze chce jej zrobuc krzywdę.

Potem jeszcze cos wzięło jej ręce a koleżanka jakoś krzyknęła ,nie bierz mojej energi"

Przypuszczamy ze to wampir energetyczny.

Nie wiemy co robić, do księdza nie pójdzie bo zadna religia jej mnie pasuje.szukamy ezoteryka w pobliżu konina

Warto napomknac ze dwa dni temu czytala koran, w domu jest dużo elektroniki, duch kazał mówić szeptem, , wyłączyć jonizator powietrza.kolezanka jest stara lub dojrzala dusza, , dużo wie, ostatnio nie śpi po nocach i nie może rozmawiać z dajmonem, cos z góry ja blokuje.przy tacie te demony jakby slabiej sa odczuwalne.

Co mamy zrobić? Jak zabezpieczyć się przed tymi demonami? Czy ktoś zna ezoteryka blisko konina?

 

Przede wszystkim to żadne istoty duchowe, nie zrobią wam/Twojej koleżance fizycznie krzywdy, więc potrzeba wam uspokoić emocje i nie nakręcać się z powodu tej sytuacji. Przypadki tzw. opętań są bardzo rzadkie,ale wtedy raczej już byś nie szukała pomocy tutaj. Wszelkie byty mogą zmieniać świadomość, one karmią się emocjami, strachem , ale wiedz, że Ty, czy Twoja koleżanka macie wystarczająco duży potencjał duchowy, żeby sobie z tym poradzić, tylko niepotrzebnie się nakręcacie i komunikujecie się z tymi istotami. Czyli druga sprawa, przestańcie próbować nawiązać rozmowę, jakąkolwiek komunikację z tymi istotami bo od tego już co raz bliżej do zniewolenia. Pierwsze co możecie zrobić to zamiast gadać z demonami, zacznijcie gadać z własnym Aniołem Stróżem i z opiekunami duchowymi z prośbą o oczyszczenie i opiekę. Możecie modlić się też do Archanioła Michała w necie znajdziesz mnóstwo modlitw. Warto też, żeby Twoja koleżanka poszła do lekarza na diagnostykę, jak ktoś już tutaj wspomniał. Ogólnie to Twoja koleżanka jest do uzdrowienia i oczyszczenia, jak nie dacie rady sami to można iść do księdza, egzorcysty czy jakiegoś zakonnika. Konin jest blisko Lichenia, jakby nie było jest tam sanktuarium Maryjne, więc daleko nie musicie szukać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za pomoc.W sumie w odpowiedziach zawarte jest to,co kazałam jej zrobić.

Jedynie Kerazan potwierdził moje niepewności co do komunikacji z nimi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...