Skocz do zawartości

kuchnia, smażenie, naleśniki, moja dziewczyna, ex mojej dziewczyny


KaaaNT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Śniło mi się, że razem z dziewczyną byliśmy w kuchni. Nie znajdowaliśmy się w niej samej. Był tam z nami jej były. Robiliśmy naleśniki, które smażyliśmy na patelni. W 3 przyrządzaliśmy jedzenie. Wkurzyło mnie to, że jej były tak jakby wywyższał się i czasami mnie pouczał. Nie spodobało mi się to, więc postanowiłem usiąść i im nie przeszkadzać. Nie pokazałem, że przejąłem się tą sytuacją, ale od środka byłem wkurzony. Poza tą sytuacją, atmosfera była dobra. W tym czasie, gdy sobie siedziałem to uświadomiłem sobie, że jestem gorszy od niego(w gotowaniu? albo ogólnie). Brakuje mi umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia i to gotowanie może być wyrazem pracy nad związkiem, pogłębianiem Waszej relacji. Przygotowujecie posiłek, który jest siłą napędową dla organizmu.

Jednak w tym śnie pada na Ciebie cień byłego. Może podświadomie lub z powodu jakichś jej uwag zaczynasz odczuwać jakbyś cały czas musiał z nim rywalizować. Czujesz się jakbyś musiał udowadniać swoją wartość, był oceniany w odniesieniu do innych osób, swoich poprzedników. We śnie pod wpływem tej presji stajesz się bierny, wycofujesz się zamiast walczyć o swoje uczucia. Spróbuj spojrzeć na swoją sytuację bardziej zdecydowanie. Nie ważne w czym który z Was jest lepszy. Liczy się to kogo aktualnie wybrała. Skoro jesteście razem to widocznie posiadasz cechy czyniące Cię atrakcyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...