Jump to content
silyen

Ciągle przejawia się jedynka. Co to oznacza?

Recommended Posts

silyen

Czy ktoś pomoże rozszyfrować pewne zjawisko? Po kilku miesiącach od stawiania kart zauważyłem u siebie pewną prawidłowość. Za każdym razem gdy bezwiednie spoglądam na zegarek w telefonie, by sprawdzić godzinę, ostatnią cyfrą jest jeden. Np. 12:11, 18:21 itp. Sprawdza się to prawie w 99 procentach przypadków. Jestem numerologiczną trójką, a obecny mój rok osobisty to 5 i rzeczywiście sporo zmian, wręcz runięć z impetem i budowania od nowa. Wcześniej nie zauważałem tego typu rzeczy. Czy ktoś moze pomóc zinterpretować?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest befimaka

Jesteś w tej chwili wyczulony na jedynki, bo wiele rzeczy musisz zaczynać od nowa, a 1 jest tego symbolem. Kiedyś też pewnie widziałeś jedynki w takiej samej ilości, ale nie zwracałeś na nie uwagi, bo z niczym Ci się nie kojarzyły.

To jest tak samo, jak w sytuacji, gdy w rodzinie jakaś kobieta spodziewa się dziecka. I nagle wszystkie osoby zaangażowane emocjonalnie w tę ciążę, czyli kobieta w ciąży, ojciec tego dziecka, rodzice, dziadkowie itd., wychodząc na ulicę zauważają na swojej drodze tylko kobiety w ciąży lub dzieci w wózkach. Dodatkowo ich uwagę przyciągają wszystkie rzeczy związane z wychowaniem dziecka. :)

Takie zjawisko dotyczy wszystkiego, w co jesteśmy emocjonalnie zaangażowani. Kiedy te emocje już opadną, tzn. zakończy się dany etap życia, wszystko wraca do normy. Nie zwracasz już uwagi na jedynki, a rodzina tej kobiety w ciąży widzi tylko dzieci idące szkoły. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
silyen

być może dlatego że jestem wyczulony moja podświadomość zwraca na to uwagę. Wiem, że np. osoby jasnowidzące ćwiczą w ten sposób, że spoglądają na zegarek kiedy są odwrócone cyfry np. 12:21, 14:41 itp. Ale ja nie mam takiego daru więc to na pewno nie to. Może intuicja podświadomie mi to podrzuca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest befimaka

To jest tak samo, gdy kogoś wypatrujesz. Omijasz wzrokiem wszystkich, którzy w niczym Ci nie przypominają danej osoby. Twój wzrok zatrzymuje się jedynie na ludziach, którzy mają w sobie cechy tej Twojej poszukiwanej osoby. I tutaj też działa podświadomość i intuicyjne myślenie, bo nie ma czasu na zastanawianie się i myślenie racjonalne. Tak samo, jak w przypadku Twojego zwracania uwagi na jedynki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
silyen

no dobrze, ale równie dobrze mogłyby być dwójki czy szóstki. DLaczego właśnie jedynki? Gdyby to był przypadek to ok, ale to mogę potwierdzić w 99 procentach. Jedynie jak spoglądam świadomie to znaczy chce zobaczyć to samo to wtedy nie. Ale za każdym razem jak mija pewien odstęp czasu i nieświadomie biorę telefon by zobaczyć godzinę na końcu jest zawsze jedynka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest befimaka

W człowieku jest coś takiego, że jeżeli "wyłączy" racjonalność i kontrolę, a zda się na intuicję, to organizm sam naprowadza człowieka na to, co go interesuje i co jest ważne. Dla Ciebie w tej chwili są istotne jedynki, bo kojarzą Ci się z budowaniem. Chcesz, żeby Ci się udało, więc Twój biologiczny zegar sam odlicza czas na godziny jedynkowe. Twoja podświadomość już sobie zanotowała, że przy godzinach z jedynkami powstają w Tobie jakieś emocje, więc wtedy daje Ci impuls na spojrzenie na zegarek.

Może się mylę, ale tak sobie interpretuję takie zachowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
silyen

może rzeczywiście coś w tym jest. Dzięki :icon_smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...