Skocz do zawartości

samolot, reklama banku, zderzenie z apteką


wariatxyz1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o interpretację snu.

Śniło mi się, że stałem w kuchni i nagle usłyszałem odgłos silnika. Spojrzałem w okno i zobaczyłem przelatujący dziwny samolot. Miał on krótki kadłub o sporej objętości, nie miał skrzydeł, z tyłu znajdowało się napędzające go śmigło i miał cztery koła jak samochód. Właściwie jak teraz sobie o nim myślę to wyglądem bardziej on przypominał sterowiec niż samolot. Na samolocie tym widniała reklama banku i natychmiast skojarzyłem, że to właśnie powód, dla którego przelatuje. Latał on na wysokości 3 lub 4 piętra i zastanawiałem się czy zaraz nie zderzy się z jakimś blokiem. Aczkolwiek w tym zastanawianiu się nie było obawy lecz ciekawość. Nagle samolot zaczął gwałtownie obniżać lot, a ja nadal bez obaw zastanawiałem się czy to pilot ma problemy, czy też jest to zabieg mający zwrócić większą uwagę na reklamę banku. Gdy samolot był tuż nad ulicą to jego dziób nagle zaczął się podnosić, jakby chciał się wznieść. Ale zamiast tego zahaczył o asfalt jednym, a potem wszystkimi czterema kołami i poleciał na bok, w prawą stronę i wpadł w szerokie okno apteki przed moim blokiem, ale nie eksplodował. Ja widząc to wybuchłem śmiechem i pomyślałem, że apteka została dopiero co wyremontowana (tylko we śnie, w rzeczywistości nie została), a już trzeba będzie remontować ją od nowa. W tym momencie się obudziłem i miałem świetny nastrój, a brzuch mnie bolał tak jakbym na prawdę przed chwilą śmiał się "do rozpuku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samolot może obrazować wielkie aspiracje, mierzenie wysoko. Ten reklamuje bank czyli instytucję finansową. Był to jeden ze znanych banków obecnych na rynku z silną pozycją (nie musisz go reklamować tutaj z nazwy) czy po prostu śniłeś, że to miał być bank. W pewnym momencie jednak to mu nie wychodzi i w rezultacie spada zderzając się z apteką. Czyli można by powiedzieć, że jakieś wielkie plany twoje lub kogoś zostały pokrzyżowane przez zdrowie (na drodze mu stanął sklep z lekami) lub bank/finanse komuś stoją na drodze do realizacji. Dopiero co odremontowali tą aptekę i bank im to zniweczył, ich wysiłki za jego sprawą poszły na marne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to jeden ze znanych banków obecnych na rynku z silną pozycją (nie musisz go reklamować tutaj z nazwy) czy po prostu śniłeś, że to miał być bank.

 

Raczej to drugie. Nie pamiętam dokładnej nazwy banku na samolocie, ale kojarzę, że nie była to znana mi marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...