Skocz do zawartości

Sny ostrzegawcze, kobieta w ciemności, głosy


Nimue00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakiś czas temu miałam pewien wypadek, który zakończył się nagłą, wręcz ratującą mi życie, operacją. Kilka dni przed nim (nic go nie zapowiadało ), śniłam, że pogrążam się w jakiejś ciemności. Wręcz tylko ona mnie otaczała, mimo to, nie mogę ją określić, jako złą - po prostu jako pustkę. I wtedy, jakby do mojej głowy zostały wtłoczone słowa "mrok po ciebie idzie, będzie cię ścigał ". Po obudzeniu byłam nieco zaniepokojona, bo nic takiego nigdy mi się nie śniło. Jednak szybko zapomniałam - aż do kolejnych dni, w których miała miejsce operacja. Jednak o ile wszystko przebiegło pomyślnie, to po kilku dniach znów miałam sen w tej samej scenerii i pojedyncze słowa "to jeszcze nie koniec ", ale wypowiedzane z pewną... złością?

Nie wiem, jak to określić, bo o ile pierwszy sen odebrałam z czymś w rodzaju troski, o tyle drugi ton był bardziej złowieszczy.

Dodatkowo chcę zaznaczyć, że czasami (a raczej rzadko ) gdy się obudziłam, wydawało mi się, że stoją nade mną ciemne postacie - niekiedy się ich nie bałam i w półśnie wyciągałam do nich rękę, chcąc sprawdzić, co jest snem, a co jawą, to niekiedy wzbudzały we mnie paraliżujący strach. Jednak "przeszło ", a ja uznałam to za dziwne sny/majaki.

Ale teraz wydaje mi się, że czasami "wracają " w snach - nie za bardzo wiem, jak to zinterpretować, gdy śnię o ciemnych postaciach, które mi się przyglądają. Bądź zagłębiam się w jakąś otchłań, a tam jest jakaś postać, która sprawia, że się budzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wokół nas krąży wiele bytów. Niektóre są przyjazne inne nie. Jeśli wyczuwasz taką obecność możliwe, że coś się faktycznie w pobliżu kręci. Może weszłaś w jego teren oddziaływania lub miałaś kontakt z czymś co je do Ciebie przyciągnęło. We śnie ciemność może obrazować poczucie zagubienia, zagrożenia. Jak wiadomo ciemność kojarzy się nam często z czymś przerażającym. Zbliżał się dla Ciebie czas niepokoju (operacja) i sen pokazywał to być może. Nadciągające problemy. Może ktoś Ci źle życzy też stąd pokazana ta złość. Spróbuj poprosić swoich Opiekunów Duchowych, Boga czy Archanioła Michała o ochronę przed, tymi którzy źle Ci życzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...