Skocz do zawartości

leżenie w łóżku, włamanie do mieszkania, wanna


yourarabella

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi się że włamywałam się swojemu byłemu przyjacielowi do mieszkania. nie wiem jak to robiłam, nic nie kradłam, po prostu tam przebywałam kiedy nikogo nie było. dwa razy udało mi się wszystko, nawet mu napisałam że zrobiłam to ale on nic mi nie odpowiedział. za 3 razem także myślałam że nikogo tam nie ma, jednak kiedy weszłam do łazienki siedziała w wannie jego matka, tyłem do mnie, a woda była jasnofioletowa. wystraszyłam sie bo sie jej nie spodziewałam w domu i ona tylko powiedziała "nie wchodź mi do łazienki jak się myję" szybko uciekłam stamtąd. jak wyszła zaczęłam ją przepraszać i że weszłam do domu itd, ale ona stwierdziła że nie ma problemu, tylko o tą łazienkę jej chodziło.

w kolejnym śnie on leżał w łóżku moich rodziców, ja raczej chodziłam o mieszkaniu, czasem sie przytuliliśmy itd i tyle. w końcu spojrzałam na godzinę i stwierdziłam że powinien sie zbierać bo mama wraca i nie wie o tym ze znowu sie przyjaźnimy ale on tylko sie uśmiechnął. powiedziałam zeby chociaż z lozka wyszedl bo to dziwnie wygląda lecz nadal brak reakcji. zadzwoniłam w koncu do niej i powiedziala ze bedzie za chwile juz wraca itd. za kilka minut przyszla do mnie przyjaciółka i położyła się obok niego (ale nie bylo w tym żadnego wydzwieku erotycznego itd, leżeli w normalnej odległości) ona tez sie raczej tylko usmiechala no a ja w sumie tez juz nic nie mówiłam tylko chodzilam po pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włamywanie się do mieszkania byłego może obrazować niekoniecznie fizyczne tam przebywanie, ale próbę wchodzenia w jego życie, myśli. Naruszanie jego przestrzeni. Jeśli silnie o nim myślisz może podświadomie przenosisz się czasem do niego pewną małą cząstką. Łazienka i wanna kojarzy się z oczyszczeniem, natomiast kolor wody odpowiada duchowości, czakrze korony. Czy jego matka zajmuje się lub interesuje ezoteryką. Jeśli nie to może sugerować, że jest po prostu bardzo wrażliwa na tego typu doznania. Może silnie wyczuwa gdy kierujesz myśli ku byłemu. Czasem wręcz zbyt intensywnie. Twoje działania zwrócenia uwagi byłego na siebie czasem są zbyt według niej nachalne.

Czy próbujesz go może czymś przyciągnąć, albo w inny sposób wpłynąć na niego poza zwykłymi rozmyślaniami o tym, co było?

Co do kolejnego snu składa Ci niby wizytę, ale z pewnym dystansem. To łóżko twoich rodziców czyli miejsce neutralne, nie tak osobiste jak twoje do tego ta koleżanka, która do niego dołącza. Może to sugestia, że powrót do siebie jest u Was możliwy tylko jako przyjaciele, znajomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...