Skocz do zawartości

Powódz, obcy świat, morderstwo, ciąża


Jacek Midorus

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze

 

Mam prosbe o interpretacje moich snow z dzisiejszej nocy. Pierwszy sen mowil o zalaniu woda calego mojego wojewodztwa. Ja wraz z rodzina i kilka osob jeszcze schowalismy się pod ziemie w taka lepianke a nad nami była woda. Jednoczesnie odkrylismy ze rownolegle do naszego swiata istnieje pod ziemia jeszcze jeden.

Niestety nie udalo nam się nawiazac znajomosci z tamtymi ludzmi.

 

Kolejny sen mowil o tym ze udalo mi się kupic samochod – na pewno pamietam ze był to „japonczyk”. Lezalem sobie w aucie na tylnym siedzeniu i nagle slysze ze wlamali się bandyci którzy zamordowali jakiegos czlowieka i gdzies go wywiezli. Siedzac nadal w aucie zobaczylem ze przyszla do mnie moja była dziewczyna. Siedzielismy i rozmawialisy i cos jej tlumaczylem z gramatyki kiedy nadeszla moja zona. Popatrzyla się na nas i wyszla.

Nastepnie wrocilem dosc pozno z garazu do domu i zaczalem się kochac z zona. A potem ona stwierdzila ze zajdzie na pewno w ciaze.

 

Gdyby ktos z Panstwa zechcial mi objasnic te nierealne sny w jakikolwiek sposób będę zobowiazany.

Pozdrawiam i z gory dziekuje

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powódź nie koniecznie musi oznaczać dosłowną klęskę może jakieś emocje biorące górę. Kryjecie się pod ziemią czyli otwieracie się na zgłębianie wiedzy tajemnej, zagadnień ukrytych i dostrzegacie inny świat. Otwieracie się na nowe doświadczenia.

Co do drugiej sprawy samochód może obrazować życie jakie prowadzisz. Nowy samochód czyli nadchodzą być może jakieś zmiany, jednak możesz się otrzeć przy tym o niebezpiecznych ludzi. Może też ktoś spróbuje wejść pomiędzy Ciebie i żonę, pod jakimś pretekstem. Jednak twardo zostajesz lojalny swojej rodzinie. Żona próbuje umocnić pozycję planując dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...