Skocz do zawartości

Reiki skutki uboczne przykładania rąk


terra70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich! Miał bym prośbę do znawców Reiki. Od wielu lat zajmuję się tak zwanym rozwojem duchowym i od dawna chciałem pomagac i uzdrawiac innych. Dwa lata temu zrobiłem upragniony kurs Reiki..i tu zaczely sie robic schody. Zawsze wierzyłem, ze jak się czegos bardzo pragnie to mozna zdzialac cuda.... niestety ....moja silna wola oraz czwiczenia z Reiki zamiast mi pomagac to zacząłem odczuwac moim zdaniem negatywne skutki przykladania sobie rak, oraz mojej rodzinie. Wyglada to tak, ze zawsze po przylozeniu rąk odczuwam silny bol glowy...ale to najmniejszy odoblem..zaczynam odczuwac bardzo silne nagromadzenie energii wokół mnie, ze powietrze mozna by dzielic siekiera. Następnie zaczyna sie doswiadczanie mnie roznymi problemami. Od różnego rodzaju fizycznych uderzeń, po kłótnie z osobami postronnymi ..np.w sklepie w urzedzie,w pracy.,po kłótnie z żoną w domu .Czuje doslownie ze wszystko i wszyscy mnie na około atakuja. Doslownie dzisiaj doswiadczylem takiego ataku, a wiem napewno ze to przez Reiki, bo wczoraj po roku czasu wrucilem do przekładania rak mojej zonie, myslac ze ta negatywna energia odpuscila mi przez rok (moja zona ma silne bole glowy)...i sie zaczelo...Jak sądzicie co sie dzieję ?? Cos ze mna nie tak ? Po uzdrawianiu oczyszczam się, tak jak mnie uczyła moja mistrzyni.Pomoże ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku nauczycielka mi nie pasiła , strasznie zarozumiala pomimo tego ze caly czas sie usmiechala, ale zarazem nie dała dojsc do glosu nam kursantom.Widzialem ze na tym forum wielu ludzi ja chwaliło, niestety ja odnioslem negatywne wrazenie. Bylo widac ewidentnie, ze tej kobiecie chodzi tylko i wylacznie na kasie za kursy. Kurs 1 trwal od 8 rano do 20 . Chyba dam so i3 spokoj z Reiki za duzo mnie to kosztuje.Nie tak mialo byc...a mialo byc sielankowo i uzdrawiajaco ...

 

Ta Pani robi kursy w Katowicac...ale to tyle, reklamy nie mam zamiaru jej robic. Na obiecywała cuda na kiju, a teraz tylko sie mecze przez nia i zadnego pożytku z jej nauk, Co do przyrody, to bardzo lubiie spacery po lesie i przytulanie sie do drzew :))

 

Co do Karmy to jestem cyfra mistrzowska 11/29. Wiec jest to najgorsza liczba do realizacji...tak zwana karma Hioba

 

Oooooo to tez sie zmienia? ?? Czyli jak, co? Do dupy z tym wszystkim.....tysiace lat temu tez zyli...i bez Reiki..widze, se swoje trzeba doswiadczyc i tyle..zadne Reiki i cuda na kiju nie pomogą. .Dzieki wszystkim ...za co kolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terra 70.

A może problem po Twojej stronie?

Bo np za bardzo chciałeś?

I waliłeś własną energia?

Zbyt wiele było Ja?

A jak z intencjami?

Bo one przecież bardzo ważne?

Może oczekiwałeś "JA będę teraz wspaniałym uzdrowicielem, JA będę pomagał, będę wyjątkowy?

Nie gniewaj się za te słowa, nie jest moim celem urażenie Ciebie, ale czasami warto się nad SOBĄ zastanowić...:bezradny:

Mniej mistycyzmu a więcej pokory?

No i nie wstydzimy się Mistrzów, którzy nas inicjują!

Ja jestem od Krystyny Krolickiej.

Napisz kto Cię inicjował,znając ich techniki, czasami...braki, może coś poradzimy:_pocieszacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po pierwsze jest tak ,że nauczyciel jednak podczas tak zwanej inicjacji przekazuje Ci swoją energie i doświadczenie. Po drugie widzę, ze tu nauczycielka nie nauczyła Cie podstawowych zasad pracy z energią. Prawdopodobnie robisz to w nieprawidłowy sposób. ReiKi nie polega na nakładaniu łapek i przekazywaniu energii. Należy zacząc od gruntownego oczyszczania bo w przeciwnym razie mogą być takie sensacje. Energia sama w sobie oczyszcza ale np. własnie może być ból głowy itd. To jest jak nalewanie wody do brudnego naczynia. Czy przypadkiem nie palisz papierosów?Twoja energia jest w jakis sposób po prostu zanieczyszczona. Prace z energią zaczynamy od oczyszczenia siebie, pracy z medytacjami itd. Nauczyciel powinien cały czas służyć rada i pomocą. Jego praca nie kończy się na kilkugodzinny kursie i zgarnięciu kaski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM !! Nie palę...alk. czasami ...Hare Kryszna kiedyś,,teraz nie próbowałem..wywaliło mnie od od Reiki po ostatnim.i nie wiem kiedy do tego wrócę

 

Może i faktycznie macie racje z tą moją pokorą, bo mam z nią powazny problem. :-( Z moją. nauczycielka Reiki pokłuciłem sie 3 miesiące po inicjacjach i dlatego szukam pomocy u was..a widzę ze odpowiedzi na moje pytania nie znajdę..bo jednak cudow na kiju nie ma i to jednak musi przyjść samo...lub nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość ThePhoenix

Może się nie oczyszczasz, może jesteś negatywny, zły na coś lub na kogoś, możesz poproś kogoś innego co ma Reiki na sesje by cię oczyścić, i pracuj nad soba wewnętrznie, wsłuchaj się w siebie czego pragniesz, może powinieneś bardziej się skupić na sobie niż na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! Sprawa wygląda tak, że jak robiłem 1 stopień Reiki to śmiałem się w duchu z tego całego oczyszczania i tej całej energii, bo przecież moja nauczycielka zapewniała mnie ze jak się będę oczyszczał to będę widział efekty. A mi się naiwnemu wydawało, że jak zrobiłem kurs to już będę wszystkich w koło uzdrawiał i że to już jest we mnie po inicjacji :))) ale dopiero teraz dociera do mnie, żę faktycznie jestem zanieczyszczony rożnymi negatywnymi energiami i że sam jestem negatywny. Jednak nie dla każdego jest Reiki, i nikt mnie nie uprzedzał, że są tez negatywne skutki przykladania rak. Wszyscy nauczyciele tak chwalą Reiki pod niebiosa, ze jaka to potężna energia..uf uf... wiecie co..mam rodzinę...pracuje po 12 godzin w fabryce i niech mi nikt nie mówi że można się uwolnić od stresu i negatywnych emocji w naszym teraźniejszym życiu..to jest stek bzdur a wszyscy ci nauczyciele czerpią tylko kozysci z takich właśnie ludków jak ja, co chcieli by zmienić świat. Moja siostra rodzona jest siostrą zakonną w klasztorze w Krakowie i ona faktycznie ma czas, i może nie doświadczać problemów dnia codziennego ...bo jest po prostu odizolowana od nas od ludzi. CUDÓW NIE MA...ZROZUMIAŁEM JUŻ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

Popieram, Reiki to zaden cud, nic cie nie uchroni przed zlem na tym swiecie, ale mi bardzo pomogla i dalej pomaga kiedy jestem naprawde rozzalona, mam stopien 2, ktory jest duzo silniejszy . Trzeba wiedziec samemu co dla nas dobre. Swiata nie zmienisz ale sobie mozesz pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Reiki skutki uboczne przykładania rąk

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...