Skocz do zawartości

Prośba o interpretację ;)


ankaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zrobiłam rozkład prosty 3 kart, z nastawieniem, że pierwsza pokaze kim jestem, druga kim chciałabym być a trzecia kim mogłabym być (chodzi o życie zawodowe)

Użyłam Wielkich Arkanów.

 

Pierwsza wyszła mi gwiazda, druga karta to cesarz a trzecia księżyc.

 

Moja interpretacja:

Kim jestem - gwiazda - gwiazda świeci w ciemności, czyli moja obecna praca - staram się, jest potencjał, ale to nie jest i nie będzie niestety przez nikogo docenione.

Kim chciałabym być- cesarz - marzy mi się stanowisko kierownicze, dowodzenie zespołem, własny biznes

 

Kim mogłabym być Księżyc i tu mam kompletną pustkę, karta nie przemawia do mnie....

 

Proszę o podpowiedź czy w ogóle moje podejście do interpretacji ma sens. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Visel

Wielkie Arkana to wg mnie najlepsza i najbogatsza część Tarota. Pozwala na bardzo zróżnicowane interpretacje - zależnie od wiedzy i wyczucia.

To co Ci karty powiedzą zależy od tego czy i jak bardzo jesteś zaangażowana w ten temat.

Jeśli tylko bawisz się Tarotem z ciekawości nie wierząc w niego to te karty nic nie znaczą,

Natomiast jeśli wierzysz w to i starasz się wgłębić...

 

Kim jesteś - Gwiazda

Osoba bardzo pozytywna, szczęśliwa w obecnej sytuacji, odnosząca mniejsze lub większe sukcesy, z dużymi perspektywami na przyszłość. W skrócie - jesteś gwiazdą i tyle ;)

Kim chciałabyś być - Cesarz

Osoba wysoko postawiona, ważna, szanowana. Dyrektor, prezes - zależnie od aspiracji. W każdym razie odnosi się do poważnej funkcji w poważnym zawodzie.

Trzecia część - najtrudniejsza - kim mogłabyś być - Księżyc

Księżyc symbolizuje wiele rzeczy. Z jednej strony jest przeciwieństwem Słońca, choć jego uzupełnieniem. Tak jak Słońce - jako gwiazda - świeci w dzień, tak księżyc odbija jego blask w nocy.

Innymi słowy : piastujesz dobre, owocne stanowisko, na które nie możesz narzekać, ale Twoje wysokie aspiracje nie są zbyt realistyczne, ponieważ tym kim możesz zostać to najwyżej kierownikiem swojego wydziału lub osobą tylko nieco wyższą niż jesteś obecnie.

A przynajmniej w obecnej sytuacji.

 

Mam nadzieję, że pomogłem.

 

Visel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...