Skocz do zawartości
hosa

Kosmici i Illuminaci, moje wizje..

Rekomendowane odpowiedzi

hosa

Witam wszystkich serdecznie. Znalazłam się w dziwniej sytuacji i prosze o pomoc.

W roku 2014 mialam dziwne sny dotyczące uprowadzenia przez Kosmitów, sny te powtarzały się raz w* miesiącu przez okolo pół roku. Po* pewnym czasie przyśnili mi się Illuminaci, (trzech starszych panów) którzy wypytywali mnie o moją wiare, nie bałam się ,gdyż przy nich stałam się 6 letnią dziewczynką. Po tych snach poczułam się troche niespokojna, ich teksty: "jestem w Twojej podświadomości (Kosmici) oraz "mamy Cię na oku" ( masoneria) były tak realne, że wyrwały mnie ze snu.

Po pewnym czasie już zapomnialam o tych snach, ale zaczeło dziać się ze mną coś dziwnego (nigdy nie interesowalam się tymi zagadnieniami, więc nie wiem skąd mi się to wzielo). Zaczełam samoistnie wpadać w trans, nie wiem co to za stan dokładnie był, ale zobaczyłam swoją przeszłosc i przeszłośc. Siedząc na kanapie dostalam dziwnych wizji...zobaczylam swoje życie na 20 lat do przodu, tyle, że jak na razie nie ma ono wogóle pokrycia z moim obecnym. W ostatniej wizji, wizji mojego ślubu i wesela ( z facetem, którego nie znam) rozmawialam z Panem Bogiem i opowiadal mi o moich poprzednich wcieleniach, że to ostatnia moja wędrówka duszy i jakie ma wobec mnie plany. Na weselu był też Lucyfer, który już zawarł sojusz z Panem Bogiem. Przypimnieli mi o tym co się działo ze mną podczas tamtych snów. Powiedzieli, że w tym czasie co kosmici mnie zwerbowali i 1000000 innych osób, nastał na ziemi armagedon, że Kosmici cofneli czas. ale teraz ma być coraz lepiej, ludzie i religia mają się w jakiś sposób polączyć, wszyscy mają się pojednać. Kosmici zwerbowali nas ( tajne słózby wywiadowcze) po to, żeby zrobic z nas jeńców na wypadek zbliżającej się 3 wojny swiatowej, którą planowali Illuminaci, ale Masoneria odwołała tą wojne, tak mi Pan Bóg powiedzial...Teraz niech ktos mi wytlumaczy, o co w tym chodzi?? Co ja za stan mialam?? Medytacja czy co?? Nigdy wczesniej tak nie wizualuzowalam, a te wizje trwały z 3 mce...I czy to może byc prawda?? Czy coś z tych wizjii może się spełnić?? Jesli ktos wie, co moglo się ze mną stać prosze o pomoc, bo chyba na głowe dostane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grzesiek Sz

@hosa, jest tak, jak myślisz, że jest. I nie inaczej. Czy to prawda...? Stanie się taką, jeśli przekierujesz w jej stronę swoją uwagę i energię. Wtedy w Twojej rzeczywistości zamanifestuje się to, czemu nadałaś znaczenie a na razie, Twoje senne wizje są tyko alternatywnymi wątkami, które jak najbardziej mogą ale nie muszą się urzeczywistniać w Twoim tu i teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:)0

Kiedyś tam ktoś widział siedzących w latających metalowych ptakach niby ludzi, ale z świńskimi obliczami. To pewnie maski tlenowe, nie miał odnośnika i tak określił.

U Ciebie coś podobnie w tym opisie. Był okres co " kosmici " ludzi werbowali , bo w okresie zmian co tu są, chcieli władzę nad Ziemia, nami przejąć .

W/g mnie info o rehabilitacji Lucyfera prawdziwe jest. Iluminaci chyba w jakiś sposób są też w masonerii i kontrolują, mimo starań o wojnę to z tego co wiem, nie będzie jej , pod Ochroną energii z Centrum i prawowitych Opiekunów jesteśmy już.

W wszystkich przekazach z polowa prawdy, z 1/4 chciejstw osoby je dostającej, a reszta po to by na nas ugrać ...

Znam kogoś co uwierzył w przekazy co dostawał, miał określona datę w niebo wstąpienia i figa...

To co Pan BOg się podawało w/g mnie było czymś co ugrać Tobą coś chce z b. dużym zyskiem.. W naszym Świecie nigdy Boga- Stwórcy nie było, jak realnie widziałeś to coś się podszyło ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi