Skocz do zawartości

Samobójstwo, wściekły pies, poświęcenie, krew


Nimue00

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że poszłam popełnić samobójstwo. Byłam ubrana w prostą, białą sukienkę, a na głowie miałam wianek z kwiatów i w tym właśnie stroju zapragnęłam się powiesić. Znalazłam jakieś stare drzewo, zawiesiłam linę i skoczyłam z pętlą na szyi. Nagle przybiegł jakiś mężczyzna, próbując chwycić mnie za nogi, tak by "odciążyć" ciało i zapobiec śmierci. Zaczęłam mu się wyrywać, nie chciałam pomocy. Jednak był bardzo uparty i sam wspiął się na drzewo obok mnie i widząc, że nie może mnie z niego ściągnąć...powiesił się. Nie wiem, jak, ale poczułam dziwną zasadę - jeśli ktoś poświęci się dla drugiej osoby, to ta nie może umrzeć w danej chwili.

Gałąź się ułamała, a ja spadłam. Z moich ust zaczęło wypływać mnóstwo krwi - jednak nie czułam bólu. Cała moja biała sukienka była zbroczona krwią, która ze mnie wypływała.

Po chwili ruszyłam przed siebie i spotkałam własnego psa, który chciał się na mnie rzucić. Zasłoniłam się dłonią, a zwierze ją dotkliwie poszarpało. Znikąd zjawiła się moja matka i stwierdziła, że psa trzeba będzie uspać, czego chciałam kategorycznie zabronić. Jednak była bardzo uparta i ciągle twierdziła, że "tak trzeba". Co najważniejsze, zwierzę reagowało tak tylko na moją osobę - dla innych była bardzo przyjazna. Zapytałam, dlaczego tak się dzieje, na co matka odpowiedziała:"bo wie, co chciałaś zrobić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biel i wianek na głowie obrazuje niewinność, ale decydujesz się na czyn drastyczny, przez niektórych wręcz potępiany. Twoje działania doprowadzają do śmierci kogoś. Może zagrałaś na jego uczuciach i doznał jakieś krzywdy, jakby umarł. Ty żyjesz, ale ktoś dla Ciebie zginął. Pies obrazować może przyjaciela, który ma Ci to za złe, co się wydarzyło. Krew to utrata energii. Przeżyłaś, ale też się na Tobie ta sytuacja odbiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...