Skocz do zawartości

Biały pies


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu "chodzi" za mną biały pies. Najpierw pojawiał się w moich snach jako mój obrońca, ostatnio "zmaterializował" się na tyle, że zobaczyła go moja klientka jak ją odwiedziłam (o ile to ten sam bo w moim śnie wyglądał nieco inaczej do tego jak ona go opisała); ja go nie widziałam ale ta pani wyraźnie "widziała", że wszedł ze mną biały pies, nie wiedzialam co jej odpowiedzieć żeby jej nie zakłopotać bo nie wchodził ze mną żaden pies, pani sama odpowiedziała żartobliwie że "chyba już ma omamy" ale była pewna, że przyjechałam z psem.

Mam wprawdzie psa ale mój jest czarno-biały i nie pasuje do tego z moich snów ani tego, którego opisała ta pani.

 

Macie jakieś pomysły co może znaczyć biały psiak? nie widzę go ale odczuwam pozytywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały pies jest niejako "obrońcom" ale w mitologiach, legendach i wierzeniach był dedykowany magom.

Dla kobiet "przeznaczone" były czarne koty (stąd przeważnie czarownica z czarnym kotem). Jednak ta granica się z czasem zatarła.

 

Ogólnie jest to symbol ochrony.

Pies Baskerville'ów (Sherlock Holmes się kłania) był czarny i ciemny jak noc - bo taką też energię sobą reprezentował.

 

Masz swojego cichego obrońce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pideha

Twoj zwierzecy opiekun raczej. Tez mysle, ze to pozytywne. Gdyby Ci sie tylko snil I gryzl, lub pokazywal kly to ostezezenie przed kims, kto tez ma zamiar lub Cie "gryzie". Twoj sie zmaterializowal wiec "dojrzalas" ;)

 

Trida: czarny pies moze tez byc doskonalym opiekunem, duchem pomocniczym I o wcale Nie ciemnej energii ;)

Edytowane przez pideha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pideha ja pisałam to w odniesieniu do legend i wierzeń a nie "sytuacji obecnej" i współczesnego świata. W dzisiejszych czasach jak się uprzesz to chomik może być Twoim opiekunem i mentorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kochane Dziewczyny za odpowiedź:)

tak też go odbieram: jako ochronę, ale nie wiem skąd akurat On? Może dlatego, że psy kocham szczególnie ? I mój "odgórny" Opiekun występuje akurat w tej postaci.?

W każdym razie odkąd On jest to moje ścieżki się prostują- póki co tak to ujmę.

 

Trido dziękuję za rozjaśnienie pewnych spraw:)

Pid, co masz na myśli pisząc, że "dojrzałam"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam psiego opiekuna. Nie wybieralam go, sam przyszedl. Nie wiem dlaczego. Poczatkowo sie go balam ;) Nie wiem dlaczego akurat pies, moze kiedys zrozumiemy, jesli nie to tez jest ok ;) "dojrzalas" by go dostrzec. Pisze z perspektywy wlasnych doswiadczen. Mysle, ze on byl juz duzo wczesniej, kwestia dostrzezenia, wejscia na troche inna "wlasna sciezke ", bardziej skupiona, wiesz co mam na mysli :) a moze przyszedl w momencie kiedy bylas na niego "gotowa" ?

Moj sie pojawil w momencie mojej przemiany, poczatku przemiany.

Moze moje wypociny na cos Ci sie przydadza ;)

 

Ja akurat jestem kociarzem wiec pies jest bardzo zaskakujacy

Edytowane przez pideha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...