Skocz do zawartości

ojciec szpital psychiatryczny potłuczona głowa


yanni25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, śniło mi się, że ojciec znalazł się w szpitalu psychiatrycznym, ale nie dlatego, że sfiksował, tylko, że był na obserwacji. Był to dzień wypisu. Szedłem korytarzem i zauważyłem lekarzy wychodzących z oddziału, którzy zamknęli przede mną drzwi. Poprosiłem o otwarcie, a lekarz, łysy świński blondyn z wąsami, powiedział, że raczej powinienem wezwać karetkę. Poczułem strach i wściekłość, że zostawiony pacjent na oddziale wymaga interwencji pogotowia. Gdy wszedłem na oddział, okazał się on być długim korytarzem z oknami po prawej stronie i drzwiami po lewej. Korytarzem przechadzali się pacjenci. Ojciec miał swoje łóżko we wnęce korytarza pod oknem. Siedział na krańcu łóżka z nogami opuszczonymi pod ramką, a ręce opierał na niej bardzo osłabiony i ledwo przytomny z głową opatrzoną opatrunkiem na prawej półkuli. Skarżył się na silny ból głowy. Gdy podszedłem do niego, zapytałem, co oni mu zrobili, ale nie był w stanie nic powiedzieć. Położyłem go na łóżku i zacząłem niemalże płakać, przytuliłem się do niego i zacząłem go całować po klatce piersiowej, tak jak całuje się dziecko, gdy się uderzy. Ręką wyczuwałem bardzo przyspieszone jego bicie serca, ale wiedziałem, że ma niskie ciśnienie i wiedziałem, że serce szybką pracą kompensuje swoją pełną wydolność.

Druga część snu to podróż autobusem. Początkowo wsiadłem i jechałem na gapę, ale zreflektowałem się, że tak nie należy robić i poprosiłem kierowcę o sprzedaż biletu. Ten się zgodził podczas jazdy sprzedać mi go. Poprosiłem o dwie sztuki na drogę w tę i z powrotem. Gdy kierowca szukał biletów, zauważyłem, że autobus zbliża się do zakrętu, a kierowca tego nie widzi, dlatego szybko sięgnąłem do kierownicy i naprowadziłem pojazd na właściwy tor. Po uiszczeniu zapłaty, okazało się, że kierowca wydał mi więcej monet niż sam zapłaciłem. Udałem się do niego ponownie z prośbą, by po zakończeniu kursu przeliczył stan kasy i w razie manka z powodu mojej transakcji, aby się ze mną skontaktował telefonicznie na podany mu numer. Na przystanku kierowca poprosił mnie, bym przekazał plik dolarów wyznaczonej osobie, która na nie oczekiwała. Miałem je przeliczyć, ale nie miałem siły, więc przyjąłem, że jest to plik 100 banknotów po 100 dolarów. Idąc ulicą zauważyłem liczarkę do banknotów, wokół której bawiło się stado małp, albo stadko dzieci - nie pamiętam. Następnie ułożyłem banknoty do policzenia i wyjmując je, okazało się, że ich liczba się podwoiła, a nawet potroiła. Później oddałem pieniądze wyznaczonej osobie, ale przy niej przeliczałem je ręcznie. Wszystko się zgadzało. Odbierająca osoba zapowiedziała, że w przyszłości chętnie by skorzystała z moich usług w ramach dostarczania pieniędzy.

Najdziwniejsze jest to, że sen z podróżą i pieniędzmi śnił mi się przed snem z ojcem, bo obudziłem się wystraszony, trzymając rękę na sercu ojca, ale w pamięci odtwarzam to w odwrotnej kolejności. We śnie z podróżą przecież wiedziałem, że jadę w odwiedziny do ojca i wiedziałem, że to jest dzień jego wypisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś przepuszcza atak na twojego ojca. Szpital to miejsce mające za zadanie pomagać, jednak w twoim przypadku szkodzi. Twojemu ojcu ktoś próbuje mieszać w głowie, może zmieniać sposób myślenia, wprowadzać błędny osąd sytuacji.

Autobus może obrazować twoją życiową podróż. Kiedy jesteś uczciwy zyskujesz uznanie i korzyści. Kierowca daje Ci więcej i zleca Ci wyświadczenie przysługi związanej z finansami, bo Ci ufa. Ktoś kto ma duży autorytet w twoim życiu (osoba fizyczna lub z tamtej strony) wyznacza Ci cele, chociaż czasem sam musisz chwycić za kierownicę, gdy spuszcza oko z trasy, którą Cię prowadzi. Dzieci i małpy mogą obrazować jakąś niepoważną postawę. Małpować kogoś czyli naśladować bezmyślnie, wygłupiać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...