Skocz do zawartości

Czy runy są skuteczne?


Raitokun

Rekomendowane odpowiedzi

Runa Fehu - Ezo sklep

 

Natknąłem się przypadkiem na sklep ezoforum i znalazłem taką runę, kompletnie się na tym nie znam chciałem sprawdzić co to jest

 

''Znaczeniowo związana z dobrobytem zarówno materialnym, jak i duchowym. Obraz przypisany tej runie (krowy) świadczył dawniej o bogactwie posiadacza. Do dziś runa ta jest symbolem pieniędzy, bogactwa, złota.''

 

Runy pomagają w różnych sprawach 'chyba' z tego co wyczytałem czy to jakaś runa która pomaga ''podnieść się na nogi'' finansowo czy jak? :icon_smile:

Dobrze jakbyście mi wytłumaczyli te skrypty itp.

Edytowane przez Raitokun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość selektywna

Jakby byly skuteczne, to Runisci byliby pewno jednymi z najszczesliwszych ludzi na swiecie, a sa? Nie wiem nic na 100%, ale smiem watpic.

 

Pomaga wszystko co z zasady ma pomagac - to samo tyczy sie innych metod..to "tylko" narzedzia. Wszystko zalezy co z tego wyciagniesz pozytecznego dla siebie, co z tym zrobisz, w jakim stylu i celu i w jakim kierunku z ta wiedza pojdziesz. Czasami w pomocy sobie samym to MY sami jestesmy najwieksza przeszkoda:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Waldarius

Nie wiem, czy tu o szczęście chodzi, może jako efekt końcowy jakiegoś procesu. Wiele moich narzędzi służy mi do pracy nad sobą, uwalnianiu się od czegoś negatywnego we mnie, czegoś, co mi nie służy, przy takim uwalnianiu najczęściej czuję najpierw dyskomfort, jeszcze raz czując negatywne energie, od których się uwalniam, potem przychodzi ulga, która może być postrzegana jako szczęście, jak po wyrwaniu bolącego zęba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem z moich doświadczeń są skuteczne, ale one pomagają, a nie robią niczego za innych, więc jeśli ktoś oczekuje nie wiadomo jak spektakularnych efektów może się zawieść, chociaż ciekawe przypadki miałam w pracy z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Runy to też są narzędzia, powiedzmy: "do poprawy rzeczywistości" wokół kogoś, a jeśli ktoś nie wie jak i do czego użyć dane narzędzie, to będą po prostu co najmniej nieskuteczne. Bez względu na to czy używasz młotka, spawarki czy run albo rytuałów magicznych, najpierw musisz dowiedzieć się do czego to ma służyć i jak się tego używa. Młotkiem wbija się na przykład gwoździe ale nawet i ta prosta czynność wymaga nauczenia się jak trzeba młotka używać, by nie trafić nim w paluszek.

Podobnie jest z każdą czynnością, z każdym narzędziem - z Runami też. Tyle, że przy Runach czy kartach mechaniczne nauczenie się ich znaczeń nie wystarczy - trzeba się jednak nauczyć więcej niż przy młotku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...