Skocz do zawartości

Czarna postać w oknie balkonowym


magnolia1978

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym prosić o wyjaśnienie poniższego zdarzenia.

Jestem młodą wdową, mąż zmarł pół roku temu 14.02. Dzisiaj mija pół roku. Dodatkowo dzis ma urodziny.

Od kilku dni w domu jak kładę się spać mój pies bardzo szczeka, potrafi tak poł nocy-zdażyłam się już przyzwyczaic. Na poczatku myślałąm ze szczeka z gorąca bo przecież ma zapewniona wode i jedzenie wiec nawet nie wstawałam z łózka zeby sprawdzic w innym pokoju dlaczego tak szczeka.

Dzisiaj o 2 w nocy obudziłam się z parciem na pęcherz, poszłam do łazienki, nawet nie zamykałam za sobą drzwi w ubikacji. Oddajac potrzebę fizjologiczną spojrzałąm na okno balkonowe, które było na przeciwko mnie.

Nagle zamarłam jak zobaczyłam w oknie balkonowym czarną postać, postać miała wyrażnie zarysowaną głowę i jakby stała na bacznosć. Postać była bardzo wysokoa, odpowiadająca wzrostowi mojego męża. Nie mogłam w to uwierzyć przecierałam co chwile oczy bo myślałam ze to mi sie wydaje. Szybko wróciłam cała w gesiej skórce i w strachu do łóżka i bardzo się trzesłąm. Odmówiłam modlitwę a potem poczułam jak spokojnie zasypiam.

Po całym tym zdarzeniu, pies kilka razy tylko zaszczekał a potem sam wskoczył na łóżko i do rana wcale nie zaszczekał.

Ta postać to nie mógł być cień czegokolwiek ponieważ wszystkie rolety zewnętrzne był spuszczone, panowała w pokoju ciemność jedynie dioda od telewizora sie paliła przez co ujrzałam ten cień.

Nadmienie tylko ze mój maż zmarł pod balkonem, nagle i czy mógł do mnie przyjść? jak byłam w tygodniu na cmentarzu to niefortunnie powiedziałam mu żeby do mnie przyszedł, ale miałam w zamiarze zeby przyszedł we śnie.

Bardzo proszę o interpretację tego co to mogło być.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że może chciał faktycznie Cię odwiedzić. Psy i inne zwierzęta wyczuwają duchy stąd reakcja psa. Skoro jednak przerażają Cię takie wizyty to zapal świecę w jego intencji i powiedz mu, że wolisz kontaktować się z nim po przez sny, bo nie jesteś gotowa na taki fizyczny kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam dziewczynę która poszła na grób ojca i powiedziała 'żeby powiedział jej jak tam jest'. I od tego momentu zaczęły się koszmary.

 

Odmówiłam modlitwę a potem poczułam jak spokojnie zasypiam.

Pozwól Zmarłemu odejść... Zasługuje na spokój.

Chcesz coś zrobić to zamów mszę/msze za Niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...