Skocz do zawartości

Fale, wzburzone morze, błoto, rzeka


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że poszłam z koleżanką nad rzekę, ale tak na prawdę to było morze. Było bardzo wzburzone. Pojawiały się takie wysokie fale. Szłyśmy wzdłuż tego morza po pomoście drewnianym, a za nami była kamienista ściana, więc nie mogłyśmy się cofnąć czy jakoś uciec przed falami. W końcu stwierdziłam, że musimy się wrócić bo mimo tego, że widok jest piękny to te fale są za duże. Od tej pory ja prowadziłam, a za mną była koleżanka, trzymałyśmy się cały czas za rękę. Fale były wyższe od nas i były bardzo blisko, ale o dziwo oblewały nam tylko nogi gdzieś tak do kolan. Później zaczęły nas bardziej zalewać więc czekałyśmy na odpływ i przebiegałyśmy w stronę zejścia pomostu, a w trakcie przypływu fal się zatrzymywałyśmy i trzymałyśmy się mocno tej kamienistej ściany, żeby nie ześlizgnąć się do morza. Zeszłyśmy z tego pomostu i weszłyśmy w taki lasek, nie pamiętam czy była zieleń, za to w jednym miejscu na naszej ścieżce było błoto. I musiałyśmy w to wejść żeby przejść dalej, jak przechodziłyśmy to zatapiałyśmy odrobinę w tym błocie. W końcu powoli przeszłyśmy, i się obudziłam.

 

O czym to może mówić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzburzone fale mogą obrazować jakieś niespokojne sytuacje, którym potrzebujesz stawić czoła, ale nie jesteś sama masz wsparcie przyjaciółki. Dzielnie podążacie przed siebie przyjmując konsekwencje dokonanych wyborów, chociaż w pewnym momencie trzeba będzie się ubrudzić czyli stawić czoło jakiemuś konkretnemu problemowi lub pogorszeniu samopoczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że poszłam z koleżanką nad rzekę, ale tak na prawdę to było morze. Było bardzo wzburzone. Pojawiały się takie wysokie fale. Szłyśmy wzdłuż tego morza po pomoście drewnianym, a za nami była kamienista ściana, więc nie mogłyśmy się cofnąć czy jakoś uciec przed falami. W końcu stwierdziłam, że musimy się wrócić bo mimo tego, że widok jest piękny to te fale są za duże. Od tej pory ja prowadziłam, a za mną była koleżanka, trzymałyśmy się cały czas za rękę. Fale były wyższe od nas i były bardzo blisko, ale o dziwo oblewały nam tylko nogi gdzieś tak do kolan. Później zaczęły nas bardziej zalewać więc czekałyśmy na odpływ i przebiegałyśmy w stronę zejścia pomostu, a w trakcie przypływu fal się zatrzymywałyśmy i trzymałyśmy się mocno tej kamienistej ściany, żeby nie ześlizgnąć się do morza. Zeszłyśmy z tego pomostu i weszłyśmy w taki lasek, nie pamiętam czy była zieleń, za to w jednym miejscu na naszej ścieżce było błoto. I musiałyśmy w to wejść żeby przejść dalej, jak przechodziłyśmy to zatapiałyśmy odrobinę w tym błocie. W końcu powoli przeszłyśmy, i się obudziłam.

 

O czym to może mówić ?

Witam!

Już sam początek snu wskazuje na to że trochę pobłądziłaś miała być rzeka a wyszło morze. Rzeka jest symbolem czasu ale również symbolem upływania naszego życia zaś morze bardzo często oznacza szum i chaos informacyjny w większości spowodowany przez plotki (to symbolizuje szum morza). Chodzenie po pomoście to symbol tego że przez jakiś czas chciałaś być obok tych pomówień i plotek ale zalewanie przez fale symbolizuje że nie do końca ci się to udało. Dodatkowo pomost wzdłuż morza to też ciekawy symbol to chęć zapanowania nad własnym życiem nad kierunkiem w którym chciałbyś podążać. To ze fale zalewają ci nogi do wysokości kolan wskazuje na dziedzinę życia w której chciałaś uporządkowania a mianowicie chodzi o życie uczuciowo - seksualne ( w snach wszystko co poniżej pasa to symbol pierwotnych instynktów seksualnych i nie ma to znaczenia że są to tylko stopy, nogi do kolan czy inne części ciała). Jak widać w twoim śnie to te pomówienia i plotki (fale zalewające nogi) spowodowały u ciebie i koleżanki zmianę planów i wycofanie się z chęci zmian mimo ze wcześniej odcięłyście sobie drogę ( to symbolizuje ta ściana). Pewne wasze posunięcia (piszę "wasze" bo nie bez powodu w śnie pojawiła się również twoja koleżanka) spowodowały to że powrót do stanu sprzed "postanowienia zmian" jest bardzo trudny - to symbolizuje ta karkołomna wspinaczka.

Las to symbol naszej podsiwiałości jakbyś tam szukała jakiejś podpowiedzi to symbolizuje ta droga w lesie zaś błoto to symbol materii i wskazuje na to że być może poniesiecie jakieś wydatki finansowe aby wszystko wróciło do stanu z przed.

pozdrawiam;

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...