Jump to content
Guest grimmoire

Powróżę :]

Recommended Posts

Guest grimmoire

:witch:

Drodzy forumowicze :kawa:

Powróżę chętnym osobom z kart Tarota zgodnie z regulaminem działu -> http://www.ezoforum.pl/regulaminy-dzialow/82994-regulamin-dzialu-wrozb.html. Moja przygoda z Tarotem zaczęła się 12 lat temu, a od roku, po przerwie, poznaję karty na nowo. Do wróżb używam głównie talii Rider Waite.

Zapraszam :)

Edited by grimmoire

Dirty

Witaj jesli mozna chcialabtm skorzystac gdyz nurtuje mnie co bedzie dalej z tym zwiazkiem slub czy rozstanie a moze dalej marazm. Byly plany oswiadczyn ale po klotni sie rozmylt. Mamy dziecko ale i nasz zwiaxek ma ciezka przeszlosc do ktorej on wraca. Jeslu mozna zapytac jeszcze o rade co mam zrobic zeby on ju nie dreczyl mnie przeszloscia i wierzyl mi?

Ela 11.04.1987

Tomasz 23.10.1983

Guest grimmoire

Dirty :kawa: odpowiedź będzie jutro :) edit : jeśli nikt nie odpowie na Twoją prośbę o wróżbę w innym wątku do tego czasu

Dirty

Dziekuje. Swoja prosbe z innego watku juz anulowalam

Pozdrawiam

maua

Hej... jeśli można ustawić się w kolejce, chętnie przyjmę wróżbę. Potrzebuję jakiegoś kopa albo wsparcia, bo zaczynam odczuwać u siebie znów kryzys emocjonalny (to tak nachodzi falami i co roku, zazwyczaj jesienią się nasila). Wiem, że tematyka pytania niezbyt wyszukana, ale co mogę na to poradzić, że od 7 lat w tym obszarze mojego życia panuje totalna stagnacja. Było kilka - dosłownie tylko kilka chwilowych znajomości typu 1-2 spotkania. Postaw mi, proszę, karty na uczucia do końca roku. Czy sytuacja jakoś się zmieni? Bardzo mi już doskwiera samotność (choć oszukuję siebie i otoczenie, że akceptuję swoją sytuację i jest mi dobrze).

Małgorzata 09/08/1979

Dziękuję.

Eilidh

To ja też poproszę :)

Wynajęłam z siostrą mieszkanie, będziemy mieszkać z jedną dziewczyną, której nie znamy (ja i siostra bedziemy razem w 1 pokoju, ta dziewczyna w drugim). Tak ogólnie chciałam zapytać czy będę zadowolona z tego mieszkania.

Gabriela 31.07.1995

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka

dziuchna80

witam

jestem tu nowa i dopiero trafiłam na to forum chciałam zapytac czy moge takze poprosic o wrozbe?

chciałam zapytac co dalej z moim zwiazkiem jak długo on potrwa magdalena 25121980 slawomir 10051980

pretoria

No to ja poproszę ;)

Jak będzie 'wyglądał' mój związek do końca września?

Dane na priv.

Juz prawie koniec wrześniatakże może być na miesiąc od dnia położenia :-P

Edited by pretoria

migotka20

Witam :)

Poproszę o wróżbę na sprawy uczuciowe do końca roku.

Dane na pv

Pozdrawiam :)

Beata39

Jeżeli mogę to poproszę o wróżbę jak ułoży się moje życie do końca 2015 r. (Beata 9.11.1968). Pozdrawiam

NarratorkaHorrorow

Witaj,

Poproszę także o wróżbę. Jeśli możesz rozłóż proszę karty na pytanie, kiedy przejdą mi uczucia które najlepiej opisuje V mieczy i VIII kielichów.

Pragnę odzyskać spokój wewnętrzny. Paulina, 26/9/1988r./

Dziękuje.

lula2o

witaj jak przedstawia sie relacja moja justyna 4.11.1985 i alexandra 12.07.1966 prosze o rozklad do konca roku, czy on moze sie z kims spotyka i byc w trwalym zwiazku?

Guest grimmoire
Witaj jesli mozna chcialabtm skorzystac gdyz nurtuje mnie co bedzie dalej z tym zwiazkiem slub czy rozstanie a moze dalej marazm. Byly plany oswiadczyn ale po klotni sie rozmylt. Mamy dziecko ale i nasz zwiaxek ma ciezka przeszlosc do ktorej on wraca. Jeslu mozna zapytac jeszcze o rade co mam zrobic zeby on ju nie dreczyl mnie przeszloscia i wierzyl mi?

Ela 11.04.1987

Tomasz 23.10.1983

Droga Dirty :) co będzie do końca roku : będziecie razem, jak dotychczas, reszta zależy od Ciebie, nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi w kartach, widać, że do siebie niejako należycie i wiele dzieje się ze względu na to, że łączy Was dziecko, mimo, że małżeństwem nie jesteście borykacie się z problemami małżeńskimi. Co robić - dużo zależy od Ciebie, Twoich starań, troski o innych, widziałabym tu stworzenie ciepłego, domowego ogniska, spokój, wyciszenie, opanowanie emocji, jeśli macie sobie coś do wyjaśnienia - wyjaśniaj zawsze, na bieżąco, nie pozostawiaj niedomówień (jeśli to Ty jesteś osobą, która czymś zawiniła), zwróć uwagę na dom, może w perspektywie nadchodzących świąt lub jakiegoś spotkania w gronie rodzinnym, pokaż, że jesteś i będziesz tam, nigdzie się nie wybierasz. Wróżba jest pomyślna bo dużo w Twoich rękach i możesz sprawić by sprawy potoczyły się tak jak chcesz :) Powodzenia!

Guest grimmoire
Hej... jeśli można ustawić się w kolejce, chętnie przyjmę wróżbę. Potrzebuję jakiegoś kopa albo wsparcia, bo zaczynam odczuwać u siebie znów kryzys emocjonalny (to tak nachodzi falami i co roku, zazwyczaj jesienią się nasila). Wiem, że tematyka pytania niezbyt wyszukana, ale co mogę na to poradzić, że od 7 lat w tym obszarze mojego życia panuje totalna stagnacja. Było kilka - dosłownie tylko kilka chwilowych znajomości typu 1-2 spotkania. Postaw mi, proszę, karty na uczucia do końca roku. Czy sytuacja jakoś się zmieni? Bardzo mi już doskwiera samotność (choć oszukuję siebie i otoczenie, że akceptuję swoją sytuację i jest mi dobrze).

Małgorzata 09/08/1979

Dziękuję.

Droga maua :kawa: wygląda jakbyś kwitnęła, a jeśli nie teraz, to mniej więcej do końca roku z pewnością :) jest szansa na relację z mężczyzną, ale podkreślam - szansa, dlatego pamiętaj aby nie zamykać przysłowiowych drzwi i przebywać stanie pełnej gotowości makijażowej oraz w pogodzie ducha, może to być w bardzo nieoczekiwanych okolicznościach ;) O pogodzie ducha piszę, bo wszystko co mamy w środku widać na zewnątrz. Nadmiar wolnego czasu można przekuć na poszerzanie zainteresowań (na przykład takich o których nigdy wcześniej nie myślałabyś - coś szalonego), zdrowy tryb życia, domowe spa :) jeśli nie, wyjdź do ludzi, odśwież dawne znajomości, wyjście do ludzi zawsze pomaga, a ci potrafią też zaskoczyć :) Powodzenia!

Guest grimmoire
To ja też poproszę :)

Wynajęłam z siostrą mieszkanie, będziemy mieszkać z jedną dziewczyną, której nie znamy (ja i siostra bedziemy razem w 1 pokoju, ta dziewczyna w drugim). Tak ogólnie chciałam zapytać czy będę zadowolona z tego mieszkania.

Gabriela 31.07.1995

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka

Droga Eilidh :kawa: raczej będziesz zadowolona z mieszkania, choć coś jakby miało się zmienić. Może towarzyszyć Wam kilka drobnych nieporozumień z nową współlokatorką, ale nie są to rzeczy których nie da się wyjaśnić, powinno obyć się bez kłótni i dramatów. Być może skład lokatorów w tym mieszkaniu się zmieni ;) gdyby tak się stało - napisz mi koniecznie :) Powodzenia!

Guest grimmoire
witam

jestem tu nowa i dopiero trafiłam na to forum chciałam zapytac czy moge takze poprosic o wrozbe?

chciałam zapytac co dalej z moim zwiazkiem jak długo on potrwa magdalena 25121980 slawomir 10051980

Droga dziuchna80 :kawa: Liv odpowiedziała już na to pytanie, zapraszam jeśli chciałabyś zapytać o coś innego :) Pozdrawiam!

Guest grimmoire

Ciąg dalszy jutro :) jeśli ktoś się rozmyślił z wróżby proszę napisać :]

verita

Witam:)

Chciałabym prosić o wgląd w karty na moje sprawy zawodowe i uczuciowe do końca tego roku.

Czy pojawi się realne zatrudnienie z umową o pracę,a nie jak dotąd tymczasowo i "na czarno"?

Czy będzie szansa na poznanie poważnego mężczyzny ?

Anna 9.04.82

Pozdrawiam i dziękuję ślicznie:)

Dirty
Droga Dirty :) co będzie do końca roku : będziecie razem, jak dotychczas, reszta zależy od Ciebie, nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi w kartach, widać, że do siebie niejako należycie i wiele dzieje się ze względu na to, że łączy Was dziecko, mimo, że małżeństwem nie jesteście borykacie się z problemami małżeńskimi. Co robić - dużo zależy od Ciebie, Twoich starań, troski o innych, widziałabym tu stworzenie ciepłego, domowego ogniska, spokój, wyciszenie, opanowanie emocji, jeśli macie sobie coś do wyjaśnienia - wyjaśniaj zawsze, na bieżąco, nie pozostawiaj niedomówień (jeśli to Ty jesteś osobą, która czymś zawiniła), zwróć uwagę na dom, może w perspektywie nadchodzących świąt lub jakiegoś spotkania w gronie rodzinnym, pokaż, że jesteś i będziesz tam, nigdzie się nie wybierasz. Wróżba jest pomyślna bo dużo w Twoich rękach i możesz sprawić by sprawy potoczyły się tak jak chcesz :) Powodzenia!

Dziekuje Ci serdecznie. Nie mam tylko jak teago dokonac by bylo dobrze.on wymaga konkretow dowodow wyjasnien i na nic siw zdadza moje wysilki wkladane w dom poki mu tego nie dam. A niestetu na szczerosc pozwolic sobie nie moge bo to typ czlowieka ktory wiecznie za wszystko obwinia mnie. Nie mam pojecia co robic a bywa dramatycznie :-(

Dirty

Dziekuje Ci serdecznie. Nie mam tylko jak teago dokonac by bylo dobrze.on wymaga konkretow dowodow wyjasnien i na nic siw zdadza moje wysilki wkladane w dom poki mu tego nie dam. A niestetu na szczerosc pozwolic sobie nie moge bo to typ czlowieka ktory wiecznie za wszystko obwinia mnie. Nie mam pojecia co robic a bywa dramatycznie :-(

maua

Dzięki. Hehe...no zobaczymy, prośbę o wróżbe pisałam pod wpływem spadku formy właśnie, zazwyczaj staram się patrzeć na życie z optymizmem i szukać pozytywów :) do ludzi wychodzę, wolny czas też staram się spędzać jakoś fajnie - ale z nim ostatnio coraz gorzej, nie wiem kiedy sytuacja się zmieni (tu już niestety praca w tyłek mi daje). Otwarta jestem, ale ta otwartość psu na budę jak nikogo wokół (no chyba że ja mam za wysokie oczekiwania odrzucając awanse chłopców lat 20-25 czy panów w stałych sformalizowanych związkach). Dzięki!

Guest grimmoire
No to ja poproszę ;)

Jak będzie 'wyglądał' mój związek do końca września?

Dane na priv.

Juz prawie koniec wrześniatakże może być na miesiąc od dnia położenia :-P

Droga pretorio :kawa: na miesiąc od dziś :) w Twoim związku powinno być dynamicznie, możliwe jakieś kłótnie, podchody, w wersji drobnej - lecz mogące przekształcić się w większą, grubsza kłótnię, ale ta okaże się pozytywna, bo oczyści atmosferę. Część działań może być zakulisowa. Powodzenia! :)

Guest grimmoire

Poproszę o wróżbę na sprawy uczuciowe do końca roku.

Dane na pv

Droga migotko20 :kawa: wróżba nie jest rozstrzygająca, widzę tylko emocje - poproś o wróżbę kogoś innego :bukiet:

Guest grimmoire
Jeżeli mogę to poproszę o wróżbę jak ułoży się moje życie do końca 2015 r. (Beata 9.11.1968). Pozdrawiam

Droga Beato39 :kawa: zapytanie było małoprecyzyjne (jak dla mnie ;) ) dlatego też mogę zwyczajnie nie trafić z interpretacją. Zwracam uwagę na sprawy uczuciowe, być może trójkątne (?) ścieranie się przeciwności, dużo energii, owiane tajemnicą :) W sferze finansowej pozytywnie, spełnienie w tym, co robisz, jednak tu uwaga na kradzież lub próby wykorzystania, oszukania, jakieś plotki. W sprawach domowo-rodzinnych raczej miło i stabilnie. Pamiętam, że zajmujesz kartami - wyślę rozkład na pw :) Powodzenia!

Guest grimmoire
Witaj,

Poproszę także o wróżbę. Jeśli możesz rozłóż proszę karty na pytanie, kiedy przejdą mi uczucia które najlepiej opisuje V mieczy i VIII kielichów.

Pragnę odzyskać spokój wewnętrzny. Paulina, 26/9/1988r./

Dziękuje.

Droga gypsy :kawa: co tu dużo pisać... około 1 roku :) Cierpliwości :slonko:

Guest grimmoire
witaj jak przedstawia sie relacja moja justyna 4.11.1985 i alexandra 12.07.1966 prosze o rozklad do konca roku, czy on moze sie z kims spotyka i byc w trwalym zwiazku?

Droga lula2o :kawa: pan ma co do Ciebie raczej dobre zamiary, jednak ciągnie się za nim jakaś przeszłość. Chemii między Wami :) jego problemy/zobowiązania niekoniecznie muszą dotyczyć innego związku, być może w takim pozostawać tylko formalnie, ale nastawiony jest na relację z Tobą, więcej powinno się wyjaśnić do końca roku. Możliwe jakieś zazdrości lub kłótnie z jego inicjatywy. Powodzenia! :)

Guest grimmoire
Witam:)

Chciałabym prosić o wgląd w karty na moje sprawy zawodowe i uczuciowe do końca tego roku.

Czy pojawi się realne zatrudnienie z umową o pracę,a nie jak dotąd tymczasowo i "na czarno"?

Czy będzie szansa na poznanie poważnego mężczyzny ?

Anna 9.04.82

Pozdrawiam i dziękuję ślicznie:)

Droga verita :kawa: do końca roku powinien pojawić się pan, z którym nawiążesz nić porozumienia, możliwe zaproszenie, flirt :) bardzo dobra szansa na coś więcej :) Natomiast w sprawach zawodowych widać, że boli Cię obecna sytuacja, widać zmiany, ale niekoniecznie w tej pracy, być może inna lub decyzja zostanie podjęta w tej kwestii za Ciebie. Bardzo jestem ciekawa jak się sprawy ułożą, napisz koniecznie :) Powodzenia!

videculfide

Witam ;) ja też poproszę ogólnie co mnie czeka do końca roku możesz też zwrócić uwagę na sprawy sercowe ;) pozdrawiam Patrycja 29.12.1992

Martorella

Witam, chcialabym zapytac co mnie czeka do konca roku w milosci? czy moze poznam kogos na dluzej? Marta 05.09.87

NarratorkaHorrorow

Grimmoire,

Dziękuje ;) Rok to nie tragedia, obawiałam się gorszych terminów. Mam "szczęście" do wisielca;)

Beata39
Droga Beato39 :kawa: zapytanie było małoprecyzyjne (jak dla mnie ;) ) dlatego też mogę zwyczajnie nie trafić z interpretacją. Zwracam uwagę na sprawy uczuciowe, być może trójkątne (?) ścieranie się przeciwności, dużo energii, owiane tajemnicą :) W sferze finansowej pozytywnie, spełnienie w tym, co robisz, jednak tu uwaga na kradzież lub próby wykorzystania, oszukania, jakieś plotki. W sprawach domowo-rodzinnych raczej miło i stabilnie. Pamiętam, że zajmujesz kartami - wyślę rozkład na pw :) Powodzenia!

BArdzo ci dziękuję, jutro skontaktuję się na pw. Miłej nocki

verita

Dzięki stokrotne za poświęcony czas na wróżbę:)

Z weryfikacją powrócę z pewnością jak tylko coś zacznie się zmieniać,najpóźniej do końca tego roku.

Pozdrawiam Cię serdecznie:)

Guest grimmoire
Witam ;) ja też poproszę ogólnie co mnie czeka do końca roku możesz też zwrócić uwagę na sprawy sercowe ;) pozdrawiam Patrycja 29.12.1992

Droga videculfide :kawa: do ogólnej wróżby potrzebuję opisu Twojej sytuacji :)

Guest grimmoire
Witam, chcialabym zapytac co mnie czeka do konca roku w milosci? czy moze poznam kogos na dluzej? Marta 05.09.87

Droga Martorella :kawa: będzie dużo myślenia o tym, marzenia, nie na wszystko masz wpływ obecnie, z końcem roku/początkiem następnego szansa na ciekawą znajomość, może taką "odległą" :) Powodzenia!

videculfide

Dobrze. To powiem tak byłam w związku 5 lat i nie dawno to zakończyłam. Chłopak się nie starał i za dużo pił po prostu się wypaliło wszystko (Tomasz 8.07.91). W sumie dzisiaj weszłam w związek ale oboje doszliśmy do wniosku ze nie będziemy się spieszyć z reszta będzie to związek na małą odległość. Chłopak jest młodszy ode mnie i nie wiem jak to wszystko wyjdzie i czy dobrze robię (Patryk 25.02.1994). Powiedz mi proszę jak to wszystko się potoczy? Patrycja 29.12.92

bajak

witam, chcialabym poprosic na prace i finanse, ewetualnie wyjazd za granice do konca roku.

jestem na aplikacji i pracuje

Edited by bajak

Guest grimmoire
Dobrze. To powiem tak byłam w związku 5 lat i nie dawno to zakończyłam. Chłopak się nie starał i za dużo pił po prostu się wypaliło wszystko . W sumie dzisiaj weszłam w związek ale oboje doszliśmy do wniosku ze nie będziemy się spieszyć z reszta będzie to związek na małą odległość. Chłopak jest młodszy ode mnie i nie wiem jak to wszystko wyjdzie i czy dobrze robię. Powiedz mi proszę jak to wszystko się potoczy?

Droga videculfide :kawa: widać Twoje rozterki i niepewność, dla Ciebie to jeszcze jakby za dużo, choć pochodzisz do tematu bardzo uczuciowo, potrzebujesz ciepła, miłości, związku, ale to wszystko ostrożnie, nie do końca odkrywasz się przed panem. Obecny pan czuję się trochę jakby nie wiedział czego od niego chcesz, wyczuwa to, przez co sam też może się uczuciowo dystansować, ale zabiega o spotkania z Tobą, widać przemieszczanie się (odległość). Faza związku kojarzy mi się z inwestycją na przyszłość, ogólnie oboje wystraszeni i badacie grunt, co w opisanych przez Ciebie okolicznościach jest normalne. Do trzech miesięcy nastąpi dość duża zmiana w Waszej relacji, będą myśli o deklaracjach, oswoicie się ze sobą i obecne niepewności miną. Powodzenia! :)

Guest grimmoire
witam, chcialabym poprosic na prace i finanse, ewetualnie wyjazd za granice do konca roku.

jestem na aplikacji i pracuje w kancelarii

Droga bajak :kawa: w pracy/finansach niezbyt barwnie się to przedstawia, zalecana rozwaga, przemyślane działanie, wyłączenie emocji, uważaj na nieczyste zagrania, twardo stąpaj po ziemi, myśl racjonalnie, czas sukcesów to jeszcze nie teraz, nie wiem jak Twoja sytuacja w pracy, ale nie daj się wyprowadzić z równowagi.

Wyjazdu za granicę do końca roku nie widać, możliwe, że zostanie on opóźniony lub będzie trzeba się bardziej o niego postarać, zrobić coś jeszcze.

Powodzenia! :)

p.s. dane musisz usunąć sama edytując post lub po prostu nie wpisuj ich w poście a wysyłaj wiadomością*prywatną

bajak
Droga bajak :kawa: w pracy/finansachü niezbyt barwnie się to przedstawia, zalecana rozwaga, przemyślane działanie, wyłączenie emocji, uważaj na nieczyste zagrania, twardo stąpaj po ziemi, myśl racjonalnie, czas sukcesów to jeszcze nie teraz, nie wiem jak Twoja sytuacja w pracy, ale nie daj się wyprowadzić z równowagi.

Wyjazdu za granicę do końca roku nie widać, możliwe, że zostanie on opóźniony lub będzie trzeba się bardziej o niego postarać, zrobić coś jeszcze.

Powodzenia! :)

p.s. dane musisz usunąć sama edytując post lub po prostu nie wpisuj ich w poście a wysyłaj wiadomością*prywatną

Dziękuje:)

Czyli zwolnienie czy zmiana nie wyszła?

Jeśli mogę,to zadam pytania: czy dokoncze aplikacje w tej kancelarii,tj. Jeszcze 2016rok bym musiała tam pracować.

Jeśli wyjdzie ze nie to czy będzie to w tej samej miejscowości albo później zmienię miasto?

thais

duuużo się wokół mnie dzieje. bardzo proszę o wróżbę ogólną do końca roku, na pracę i życie uczuciowe, wiem że tarot powie to co akurat ważne , bardzo tego potrzebuję Wioletta 10101972

Guest grimmoire

duuużo się wokół mnie dzieje. bardzo proszę o wróżbę ogólną do końca roku, na pracę i życie uczuciowe, wiem że tarot powie to co akurat ważne , bardzo tego potrzebuję Wioletta 10101972

Droga thais :kawa: aby postawić karty potrzebuję trochę szerszego opisu sytuacji :) może być na pw. Jeśli nie wiesz jak, sprawdź w regulaminie (link w pierwszym poście). Pozdrawiam :)

aneta94

Witam, proszę o wróżbę ;)

Ostatnio zwolniłam się z pracy, czy długo będę czekać na znalezienie nowej?

Chciałam również zapytać o sprawy uczuciowe, kilka miesięcy temu pojawił się pewien facet, ale sam nie może się określić do tej pory.

Dane na pw

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Guest grimmoire
Dziękuje:)

Czyli zwolnienie czy zmiana nie wyszła?

Jeśli mogę,to zadam pytania: czy dokoncze aplikacje w tej kancelarii,tj. Jeszcze 2016rok bym musiała tam pracować.

Jeśli wyjdzie ze nie to czy będzie to w tej samej miejscowości albo później zmienię miasto?

Droga bajak :kawa: nie doczekasz końca aplikacji w obecnym miejscu, zmiana miejscowości bardzo prawdopodobna. Powodzenia :)

Guest grimmoire

duuużo się wokół mnie dzieje. bardzo proszę o wróżbę ogólną do końca roku, na pracę i życie uczuciowe, wiem że tarot powie to co akurat ważne , bardzo tego potrzebuję

Droga thais :kawa: w sprawach uczuciowych do końca roku nie powinno się wiele u Ciebie zmienić, będziesz z obecnym partnerem, ale na takich zasadach jak dotychczas. W sprawach zawodowych dużo wahania, wyborów, widać nowe okazje, myślę, że wybierzesz nowego współpracownika (to też radzą karty) i wykorzystasz szanse na poprawę sytuacji, ale uważnie i ostrożnie dobieraj współpracowników. Pan nad którym zastanawiasz się teraz może nie być do końca z Tobą uczciwy lub oczekiwać drugiego dna współpracy - ale o tym powinnaś się z czasem przekonać. Myślę, że znajdziesz innego współpracownika. W kartach widać, że jeśli oddzielisz uczucia od pracy efekt będzie dobry na obu płaszczyznach. Powodzenia :)

Guest grimmoire
Witam, proszę o wróżbę ;)

Ostatnio zwolniłam się z pracy, czy długo będę czekać na znalezienie nowej?

Chciałam również zapytać o sprawy uczuciowe, kilka miesięcy temu pojawił się pewien facet, ale sam nie może się określić do tej pory.

Dane na pw

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Droga aneta94 :kawa: w przyszłe wakacje powinnaś już być w nowej pracy. Sprawy uczuciowe między Wami na razie uległy zawieszeniu, przeciągną się w czasie. Chęci pana są, ale musi on uporządkować swoje sprawy, wygląda jakby miał gdzieś niedokończone. Widać tu inicjatywę po Twojej stronie. Czy relacja przetrwa do końca roku - możliwe, ale uczucie, że Ty grasz pierwsze skrzypce będzie Ci z nim towarzyszyć. Powodzenia!

bibo

Witaj Grimmoire,

Chcialabym Cie prosic o wrozbe na uczucia do konca roku.

Dane wysle w PW

Pozdrawiam i z gory dziekuje :*

Guest grimmoire
Witaj Grimmoire,

Chcialabym Cie prosic o wrozbe na uczucia do konca roku.

Dane wysle w PW

Pozdrawiam i z gory dziekuje :*

Droga bibo :kawa: czy łączy Cię z partnerem dziecko? Jeśli tak, będzie ono punktem rozpoczęcia pojednania między Wami. W Twoim życiu uczuciowym nadal będzie on obecny, bardzo to przeżywasz, jeśli czujesz siłę walcz do końca, być może nie wszystko jeszcze stracone, choć droga nie będzie łatwa. Powodzenia!

Tika

Droga Grimmoire,

Czy moglabys spytac kart jak potoczy sie moje zycie zawodowe w ciagu najblizszego pol roku? Czy zmienie prace na lepsza a moze zaczne studia doktoranckie? W obecnej pracy czuje sie jak niewolnik.. to za sprawa glownie szefowej ktora jest kobieta bardzo despotyczna.. zarobki tez moglyby byc lepsze.. :/ bede wdzieczna za odpowiedz.

Pozdrawiam serdecznie

Tina 13.02.1986

xxxxxxxxxx235

Witam, czy moge prosic o rozlozenie kart na sfere zawodowa? w obecnej pracy coraj gorzej sie dzieje. Czy uda mi sie zmienic prace do konca tego roku na podobnym stanowisku? dane na priv. Dziekuje

dobrotka5

Witam

Prosze o wróżbę ogólną i na uczuciado konca roku

Dane na priv. Pozdrawiam i z góry dziękuje

Martorella
Droga Martorella :kawa: będzie dużo myślenia o tym, marzenia, nie na wszystko masz wpływ obecnie, z końcem roku/początkiem następnego szansa na ciekawą znajomość, może taką "odległą" :) Powodzenia!

Odległą czy to może ma jakiś związek z wyjazdem? bo w lutym wybieram sie na ferie za granice? A co ze znajomością z Michałem 30.05.86 Marta 05.09.87? Pozdrawiam

Wrath

Witam

Proszę o wróżbę na uczucia na najbliższy okres - do końca obecnego roku

dane na pw :-]

masajka

Witam:) poproszę wróżbe na znajomość z pewnym panem. Czy z tego jeszcze będzie związek czy to już koniec? ? I jeżeli mogę to jeszcze poproszę spójrz jak się będę bawiła na sobotniej uroczystości rodzinnej??:)

roza5

Witaj, tez poproszę o wrożbę, jestem w relacji z Markiem 13.11.1965 jak dalej potoczy sie ta relacja, czy Marek ma powazne zamiary wobec mnie i jest u niego szczere uczucie, czy mieszka obecnie ze swoja matką,Ania 15.03.1959 pozdrawiam Chcialam ponowic to pytanie, gdzy nie dostalam wtedy odpowiedzi, pozdrawiam

Edited by roza5

Bergi:(

Witaj a ja proszę o wróżbę na sylwestra. Gdzie i w jaki sposób go spędzimy. Dane na priv

basiunia53

Witam Ustawiam się w kolejce i czekam cierpliwie. Prosiłabym o wróżbę dane i opis prześlę na priv.

Pozdrawiam

Edited by basiunia53

magdakl2

Witam ,chciałabym prosić o wróżbę dotyczącą mojej osoby. Chciałabym wiedzieć czy mężczyzna którego kocham znów się do mnie zbliży Magdalena 23.08.1980 jego data 19.08.1965.Dziękuję

Guest grimmoire

Drodzy forumowicze, z przykrością muszę odmówić kolejnych wróżb z powodu braku czasu i ostatnio choroby, w tym stanie nie mogę kłaść kart.

Proszę o zamknięcie wątku do odwołania.

Ismer

Wszystkie osoby, które jeszcze nie otrzymały odpowiedzi od grimmoire mogą w tej sytuacji zadać swoje pytania innej wróżce.

Albo cierpliwie poczekać, aż grimmoire będzie dyspozycyjna, co, mam nadzieję, niebawem nastąpi :)

bibo

Witaj Grimmoire,

To ja poprosze o wrozbe do polowy grudnia z naciskiem na uczucia

Pozdrawiam serdecznie

Guest grimmoire

Droga bibo, Twoje pytanie nie jest zgodne z regulaminem. Odpowiedź na nie zawarta jest na stronie piątej tego wątku. O inne wróżby poproś innego wróżącego. Pozdrawiam

bibo

Ok zapomnialam, ze juz pytalam o to pare tygodni temu.

Pozdrawiam

lula2o

Ka poprosze na uczucia do końca roku justyna 4.11.1985 damian 17.05.1987 prosze tez o relacje miedzy mna a alexem 12.07.1966

xxxxxxxxxx235

Witam,

Ciesze sie ze jestes z powrotem :) Poprosze wrozbe na sprawy zawodowe. Kilka dni temu zaproponowali mi w pracy przejscie na kontrakt i niewielka podwyzke. Zastanawiam sie czy powinnam przyjac ta propozycje poniewaz mam kilka obaw. Powiedz prosze co podpowiadaja karty? dane na priv.

masajka

Poproszę spójrz czy coś się u mnie zadzieje w sferze uczuciowej do końca roku. :) dane na priv

Guest grimmoire
Ka poprosze na uczucia do końca roku justyna 4.11.1985 damian 17.05.1987 prosze tez o relacje miedzy mna a alexem 12.07.1966

Prośba niezgodna z regulaminem (brak opisu relacji) równie dobrze możecie być jedną rodziną tato + rodzeństwo, a to tylko jedna z opcji.

lula2o
Prośba niezgodna z regulaminem (brak opisu relacji) równie dobrze możecie być jedną rodziną tato + rodzeństwo, a to tylko jedna z opcji.

to nie jest relacja rodzinna , miedzy nami kiedys cos bylo ucichlo na pewnien czas teraz zowu odnowilismy kontakt interesuje mnie jak przedstawia sie nasza relacja uczuciowa/ kolezenska, natomiast z damianem-bylo kilka spotkan jednak nic konkretnego czy w naszej relacji bedzie jeszcze jakis zryw.

El Zet

Witam,

jestem świeżo po rozstaniu, które przeżywam bardzo boleśnie. Moj ukochana po awanturze, gdzie się dość mocno poszarpalismy nie chce ze mną rozmawiać. Nie mam z nią żadnego kontaktu chciałbym wiedzieć, czy ta relacja ma jeszcze szanse na uzdrowienie i szczęśliwą przyszłość. Moja data urodzenia Łukasz 30 stycznia 1973 , ona Dorota 06 lutego 1980.

Będę wdzięczny za wróżbę.

Wrath
Witam

Proszę o wróżbę na uczucia na najbliższy okres - do końca obecnego roku

dane na pw :-]

post wciąż aktualny :) z 10.10.2015

w międzyczasie poprosiłem o wróżbę w innym temacie, ale też coś nie mogę się doczekać :(

(mogę anulować wróżbę w tamtym temacie jeśli to wymagane)

tylko Liv jest tutaj w miarę aktywna, ale już 2x w tym roku do niej pisałem więc nie będę jej już zawracał głowy (przynajmniej w tym roku :okok:)

Edited by Wrath

Guest grimmoire
to nie jest relacja rodzinna , miedzy nami kiedys cos bylo ucichlo na pewnien czas teraz zowu odnowilismy kontakt interesuje mnie jak przedstawia sie nasza relacja uczuciowa/ kolezenska, natomiast z damianem-bylo kilka spotkan jednak nic konkretnego czy w naszej relacji bedzie jeszcze jakis zryw.

przepraszam, ale nie rozumiem w dalszym ciągu, zwróć się proszę z prośbą do kogoś innego

Guest grimmoire
Witam,

Ciesze sie ze jestes z powrotem :) Poprosze wrozbe na sprawy zawodowe. Kilka dni temu zaproponowali mi w pracy przejscie na kontrakt i niewielka podwyzke. Zastanawiam sie czy powinnam przyjac ta propozycje poniewaz mam kilka obaw. Powiedz prosze co podpowiadaja karty? dane na priv.

Droga xxxxxxxxxx235 :kawa:, karty wyglądają pomyślnie jeśli chodzi o kontrakt, powinno być to stabilne finansowo, możliwe, że będziesz podróżować. Rozważ wszystkie za i przeciw :) Powodzenia

Guest grimmoire
Witam,

jestem świeżo po rozstaniu, które przeżywam bardzo boleśnie. Moj ukochana po awanturze, gdzie się dość mocno poszarpalismy nie chce ze mną rozmawiać. Nie mam z nią żadnego kontaktu chciałbym wiedzieć, czy ta relacja ma jeszcze szanse na uzdrowienie i szczęśliwą przyszłość. (...)Będę wdzięczny za wróżbę.

Drogi El Zet :kawa: wygląda na to, że sprawy między Wami kończą się na dobre. Chciałbyś popracować nad relacją, pierwszy wyciągnąć rękę, ale Dorota jest już skupiona na sobie, kluczową rolę odgrywa tu jakiś mężczyzna, poza Tobą, przyjaciel lub ktoś jej bliski. Myślę, że do końca roku nie będziecie już razem, ale porozumiecie się, być może w dalszej perspektywie zostaniecie przyjaciółmi. Chciałabym przekazać coś innego :(

Guest grimmoire
post wciąż aktualny :) z 10.10.2015

w międzyczasie poprosiłem o wróżbę w innym temacie, ale też coś nie mogę się doczekać :(

(mogę anulować wróżbę w tamtym temacie jeśli to wymagane)

tylko Liv jest tutaj w miarę aktywna, ale już 2x w tym roku do niej pisałem więc nie będę jej już zawracał głowy (przynajmniej w tym roku :okok:)

Drogi Wrath :kawa: wygląda na to, że z końcem tego roku/na początku przyszłego roku pojawi się ktoś w Twoim typie, w kim po drobnych spięciach się zakochasz, wróżba jest pomyślna, bądź cierpliwy. Tymczasem karty radzą abyś skupił się na sobie, zastanowił nad przyczynami obecnego stanu rzeczy i cieszył się z tego, co osiągnąłeś, w pewnych sprawach dojrzeć. W relacjach nie odsłaniać od razu wszystkiego. Odradzają też zainteresowanie kobietami zajętymi, które mają plany na przyszłość lub już poukładane życie, o czym wiesz. Powodzenia :)

Wrath

bardzo dziękuję za wróżbę :)

w kim po drobnych spięciach się zakochasz

zapowiada się ciekawie :D

El Zet
Drogi El Zet :kawa: wygląda na to, że sprawy między Wami kończą się na dobre. Chciałbyś popracować nad relacją, pierwszy wyciągnąć rękę, ale Dorota jest już skupiona na sobie, kluczową rolę odgrywa tu jakiś mężczyzna, poza Tobą, przyjaciel lub ktoś jej bliski. Myślę, że do końca roku nie będziecie już razem, ale porozumiecie się, być może w dalszej perspektywie zostaniecie przyjaciółmi. Chciałabym przekazać coś innego :(

Cóż. Dziękuję za wróżbę.

Witaj. To ja poproszę o wróżbę na to ile będę mieć dzieci? Jedno juz mam. Dane przesyłam na priv.

Guest grimmoire

Rany Bergi :) nie wiem czy podołam, ale spróbuję ;] Kolejne karty stawiać będę około weekendu - na początku przyszłego tygodnia :)

dobrotka5

witam

w pazdzierniku poprosiłam o wrózbe na uczucia do końca roku

z powodu przerwy nie otrzymałam odpowiedzi

Czy moge ponowić swoja prośbe

Ewa 01,04,1957

Pozdrawiam

lula2o
przepraszam, ale nie rozumiem w dalszym ciągu, zwróć się proszę z prośbą do kogoś innego

Czy wobec tego możesz ogolnie zobaczyc rozkład na sfere uczuciowa czy to tez jest nie zrozumiale?

Guest grimmoire

dobrotka5 jeśli pytanie nadal aktualne oczywiście postawię karty :) w weekend lub z początkiem przyszłego tygodnia

lula2o niezmiennie - prośby o wróżbę kieruj do kogoś innego

roza5
Witaj, tez poproszę o wrożbę, jestem w relacji z Markiem 13.11.1965 jak dalej potoczy sie ta relacja, czy Marek ma powazne zamiary wobec mnie i jest u niego szczere uczucie, czy mieszka obecnie ze swoja matką,Ania 15.03.1959 pozdrawiam Chcialam poprosic o wrozbę na to pytanie, gdyz z powodu twojej nieobecnosci nie dostalam ospowiedzi , a nie zadalam tego pytania innej wrozce, pozdrawiam

basiunia53

Witam ja też Cię prosiłam o wróżbę opis opisałam w prywatnej wiadomości - chodzi o wspólne pomieszczenie na piętrze, które chciałaby zagospodarować nowa lokatorka. Byłam w zarządzie i pytałam o tą sprawę powiedzieli mi, że nie ma takiej opcji aby to wzięła. Moje pytanie jak się sprawa potoczy dalej, to trwa już ok. 3-ch m-cy. Moja data 13.11.53.

Pozdrawiam

Guest grimmoire

Droga dobrotko5 :kawa: sprawa jest skomplikowana, jest coś takiego, że sposób w jaki Ty zapatrujesz się na męża teraz, trochę z własnej perspektywy, tak zapatruje się na Ciebie X. Żyjesz marzeniami o tym, co by było "gdyby", myślisz o nim dużo, choć wiesz, że nie ma zbyt dużych szans na powodzenie. W pierwszej kolejności zwróciłabym uwagę na męża, czy bierzesz go za pewnik, on może wiedzieć o wielu rzeczach i sposób w jaki postępuje może być świadomym jego wyborem, nie przeceniaj go. Jeśli wie, że zwróciłaś się w stronę innego, sam też może zechcieć spojrzeć w inną stronę... Sytuację taką powiedzmy, że znam. Jednak Twoje pytanie brzmiało "co będzie dalej", jeśli nic się nie zmieni u Ciebie, do połowy przyszłego roku myślę, że pojawią się myśli o rozwodzie, nawet kroki formalne w tym kierunku. Relacja z X. zmieni się w tym czasie, ale przyszłość tej relacji jest niepewna. Rozwód nie zagwarantuje Ci X. Zdaję sobie sprawę, że to mocne słowa, ale pamiętaj, że wróżba to.. wróżba :)

Guest grimmoire

Droga rozo5 :kawa: wygląda, jakby między Wami jeszcze nie wszystko dojrzało. Z jednej strony są chęci i plany, działania, lecz ciągle czai się gdzieś niepewność, obawa. Nie tylko Ty to odczuwasz, on także. Nie ma tu złych intencji czy nieszczerości, nie widzę też, aby mieszkał z matką. W przyszłości poddasz tę relację surowej ocenie i jeśli nie będziesz z niej zadowolona, poszukasz kogoś innego.

Guest grimmoire

Droga basiuniu53 :kawa: wróżba nie wyszła pomyślnie, wygląda na to, że będziesz musiała zabrać z tego miejsca swoje rzeczy, wspomniana pani może działać podstępnie, wynik będzie niesprawiedliwy. Interpretacja sprawiła mi sporą trudność dlatego gorąco proszę o informację jak potoczyła się sprawa. Trzymam kciuki :)

basiunia53

Tak masz rację ona powyrzucała wszystko co tam było. Działa podstępnie jest wyrafinowana. Nie chcę tu na forum opisywać szczegółów. Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Edited by basiunia53

dobrotka5

dziękuję bardzo za wróżbe .......myślę ,że moze jeszcze kiedyś będe szczęśliwa :)

Pozdrawiam

roza5

Dziękuję ci bardzo za odpowiedz, a moglabys mi powiedziec, czy Marek mieszka sam obecnie, skoro nie mieszka z matką, czy jest u niego uczucie, pozdrawiam

Edited by roza5

Guest grimmoire

rozo5 możliwe, że mieszka z jakimś mężczyzną, uczucia są, ale takie nie do końca poważne, niedojrzałe

Guest grimmoire

Droga Bergi: ( :kawa: wygląda na to, że będziesz mieć jedno dziecko (czy to jest chłopiec?) Pozdrawiam :)

Guest grimmoire

Droga masajko :kawa: do końca roku w uczuciach będziesz zniechęcona, wręcz poirytowana, co do imprezy, myślę, że się na nią udasz nawet sama, tam możesz wpaść w oko komuś, ale ile w to zainwestujesz, tyle dostaniesz. Interesowne propozycje takie, jak to na imprezach możliwe. Co do odzewu pana o którym wspominasz, powinien się on odezwać, być może że sama mu w tym pomożesz, choć chyba coraz mniej na niego nie czekasz.

Guest grimmoire
A czy będę jeszcze z kimś szczęsliwa ?

dobrotko, to bez kart powiem, że to zależy od Ciebie :)

Mala_83

Witam,

niedawno doszło do sprzeczki z osobą która dla mnie sporo znaczyła i zapadła decyzja o zakończeniu znajomości. Zastanawiam się czy powinnam odezwać się do tej osoby i napisać to czego nie zdążyłam powiedzieć? Chciałam prosić o postawienie kart czy powinnam napisać czy lepiej nic nie pisać? Dane i krótki opis sytuacji którego bym nie chciała tutaj zamieszczać wysyłam na PW (mam nadzieję, żee nie będzie to problemem :))

szmergel

Witam,

mam pytanie o sferę osobistą. Od dłuższego czasu jestem sama. Trafiają mi się tylko przelotne znajomości z których nic nie wynika. Stąd moja prośba o sprawdzenie czy w przyszłym roku pojawi się ktoś na horyzoncie z kim będę mogła stworzyć normalną, zdrową relację?

Dane przesyłam w pw

Droga Bergi: ( :kawa: wygląda na to, że będziesz mieć jedno dziecko (czy to jest chłopiec?) Pozdrawiam :)

Tak to chłopiec.

Szkoda marzyła mi się trójka.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...