Skocz do zawartości

Żywa kobra, korytarz podstawówki


Jacek Midorus

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwny miałem dzisiaj sen. Może ktos zechce go „przelozyc na polski” :-)

Otoz snilo mi się ze siedzialem w pokoju a nagle weszla jakas kobieta i rzucila we mnie zywa kobra.

Wybieglem z pokoju na korytarz i okazalo się ze ten korytarz to korytarz mojej szkoly podstawowej. Kobieta znow rzucila we mnie kobra ale ta owinela się wokół poreczy schodow i nie zdolala mnie ugryzc.

Będę zobowiazany za objasnienia

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz w swoim środowisku jakąś kobietę o nieżyczliwym usposobieniu, która tylko szuka okazji by ukąsić, co jednak nie do końca się jej udaje jak widać. Zastanawia mnie to nawiązanie do podstawówki. Czyżby ta osoba miała jakieś powiązania z tym miejscem, albo pochodziła z tamtych czasów i teraz próbowała namieszać w twoim życiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny miałem dzisiaj sen. Może ktos zechce go „przelozyc na polski” :-)

Otoz snilo mi się ze siedzialem w pokoju a nagle weszla jakas kobieta i rzucila we mnie zywa kobra.

Wybieglem z pokoju na korytarz i okazalo się ze ten korytarz to korytarz mojej szkoly podstawowej. Kobieta znow rzucila we mnie kobra ale ta owinela się wokół poreczy schodow i nie zdolala mnie ugryzc.

Będę zobowiazany za objasnienia

Jacek

 

Podaj proszę swój wiek, czy uczysz się teraz i czy ten pokój to u ciebie w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo ogólnie: sen dotyczy Twoich rozterek życiowych. W tym, co opisałeś, nie widzę jakiegoś konkretnego klucza do rozwiązania problemu. Powinieneś jednak uważać na powierzanie swojego bezpieczeństwa drugiej osobie. W kluczowym momencie musisz poradzić sobie sam i zrezygnować z pomocy życzliwych osób. To jest Twoja walka.

 

Sen mówi głównie o Twoich problemach na tle seksualnym. Z tego, co widzę, to Twoje bolączki w tym temacie dotyczą Twojego bliskiego otoczenia. Nie jest to problem rozległy. (przykładowo: nie udaje Ci się w tych kwestiach z partnerką, ale sam w sobie problemu nie masz) Wygląda na to, że ta sytuacja wiąże się z przeszłymi doświadczeniami. Być może chodzi o jakąś blokadę wewnętrzną. Stoisz teraz przed wyborem. Musisz podjąć decyzję - a równocześnie doskwiera Ci brak wsparcia. Jeśli jednak znajdziesz w sobie siłę do samodzielnego postawienia się problemom - powinieneś sobie poradzić.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...