Skocz do zawartości

Kłótnia z przyjaciółką, złość, prostytutka, walizka, pociąg


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio śniło mi się, ze wracałam nie wiem skąd pociągiem razem z przyjaciółką. Wysiadłyśmy, a jego stacja była w dużym centrum handlowym, ja miałam jedynie swoją podręczną torbę, a moja przyjaciółka walizkę na kółkach. Schodziłyśmy ruchomymi schodami w dół (bo stacja była na najwyższym piętrze), żeby z tego centrum wyjść.

No i tak idąc między piętrami, mówię do tej przyjaciółki, że przydałoby się znaleźć jakąś pracę w końcu (w rzeczywistości padł taki pomysł żebyśmy razem poszukały pracy). No i ja się jej pytam "Jakie Ty masz doświadczenie w ogóle co? Jaka była Twoja ostatnia praca? Z takim trochę wyrzutem w sumie to mówiłam. A ona mi na to "No wiesz... w sumie to ja Ci się bałam wcześniej przyznać, ale ja to ostatnio po prostu byłam.. prostytutką". Ja się wściekłam, byłam oburzona. Zaczęłam na nią krzyczeć, że jak mogła mi nie powiedzieć czegoś takiego, przyśpieszyłam kroku, stwierdziłam, że wracam do domu sama. Przechodziłyśmy już przez pętlę autobusową i parking, kierowałam się do tramwaju, a ona za mną biegła z tą walizką i mówiła "No, przepraszam, ale proszę Cię nie zostawiaj mnie tak". Ja tak sobie w głowie myślałam, że w sumie to jak ona pracuje czy pracowała nie wpływało przecież na nasza relację i na to jakim ona jest człowiekiem, więc nie powinno mieć to wpływu na naszą przyjaźń. Ale z drugiej strony byłam na nią taka wściekła za to, że mi nie powiedziała, że na głos przy ludziach wykrzyczałam do niej "Zostaw mnie, nie chce mieć przyjaciółki kur*y!" i szłam dalej.

 

I na tym sen się zakończył, bo się obudziłam. To wszystko było takie realne, te emocje tak silne..., że jeszcze rano jak się obudziłam byłam na nią zła i rozdrażniona :/ Mimo że wiedziałam, że to tylko sen.. Co ten sen może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólna podróż pociągiem może obrazować łączącą Was przyjaźń, dzielicie razem kawałek życia zmierzając w jednym kierunku. Każda z Was ma ze sobą bagaż doświadczeń, trosk. Twój jest mały jej spory, bo walizka. Może faktycznie ma jakieś spore osobiste problemy, z których boi się zwierzyć komukolwiek w obawie, że zostanie źle zrozumiana. Zaczynacie rozmawiać o wspólnej pracy. Nie musi chodzić dosłownie o pracę zawodową. Może jest to wyraz pragnienia wzięcia się za siebie i swoje życie. Wprowadzenia zmian. Ona wyznaje, że była prostytutką czyli wykonywała coś budzące pogardę, zgorszenie. Sprzedawała się za pieniądze. Czego Ty nie możesz zaakceptować mino usilnych prób i odrzucasz ją. Może sen próbuje skłonić Cię do zastanowienia się nad tym jak wygląda Wasza przyjaźń, czy jesteście wobec siebie szczere i gotowe akceptować cudzą odmienność poglądów czy też uprzedzenia biorą górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...