Skocz do zawartości

nowotwor, smutek, były i obecny chlopak


yourarabella

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi się że byłam umówiona z moim chłopakiem i znajomymi. czekałam na nich i nagle zza rogu wyszedł on, obejmował moja bliska koleżankę i całowali sie. w tym śnie traktował mnie z dużym lekceważeniem, wręcz wyśmiał moje uczucia jak to zobaczyłam. doszliśmy wszyscy do jakiegoś domu, ja z chłopakiem usiedliśmy na kanapie i zaraz pojawił sie mój były chłopak. wyglądał strasznie, to znaczy wyglądał na chorego i zmęczonego, miał takie wymięte ubranie, włosy potargane i jakby był trochę napuchnięty (?). usiadł w fotelu naprzeciwko i powiedział że chciał żebym tu była, bo to może jedno z naszych ostatnich spotkań,a musi wyjaśnić mi wiele rzeczy itd rozmawialiśmy chwile i powiedział że ma jakiś rodzaj nowotworu złośliwego, już ma przerzuty i szanse są bardzo małe na dalsze życie. co mnie zdziwiło, że mimo złego stanu zaczął palić papierosy. mówił mi też że chce mojego szczęścia z tym chłopakiem, ale z drugiej strony twierdzil też że nie zasługuję na te krzywdy z jego strony (?). byłam jeszcze chwilę z moim chłopakiem sama i chciałam z nim porozmawiac ale on ciągle był arogancki. w końcu wyszedł i byłam chwile sama, potem weszłam do tamtego pokoju i doszła do mnie moja przyjaciółka i powiedziała, że widziała badania na ten nowotwór i sa bardzo słabe, naprawde sa to jego ostatnie dni, a moj chlopak był wściekły i baardzo mnie wyzwał do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podświadomie czujesz jakieś obawy co do szczerości uczuć obecnego chłopaka i wracasz wspomnieniami do przeszłości. Może też być tak, że faktycznie nie do końca możesz na obecnym partnerze polegać, jest podatny na zmianę zainteresowania jeśli idzie o obiekt uczuć. Natomiast ten, który został za Tobą żałuje, że nie jesteście razem i zżerają go jakieś niezamknięte sprawy, żale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...