Skocz do zawartości

most, lęk wysokości, paraliżujący strach


pampara

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że szłam z jakąś kobietą (znajomą ale nie pamiętam kto to) mostem (takim jaki istnieje w rzeczywistości, nad torami) i złapał mnie silny lęk wysokości. Leżałam, trzymałam się rękami ziemi i mało nie mdlałam z przerażenia. Koleżanka poszła dalej, zeszła po schodach. Ja leżałam tak, sparaliżowana ze strachu, odrobinkę czołgałam się do schodów ale ciężko mi to szło, bo bałam się w ogóle poruszyć. Po schodach zaczął wchodzić jakiś facet zaśmiał się na mój widok i poszedł dalej. Następnie wróciła ta koleżanka i w końcu chyba mi pomogła bo znalazłam się na dole. Na dole owa koleżanka była już na pewno moją przyjaciółką, wcześniej nie wydaje mi się, żeby była tą samą osobą (choć dla mnie - sennej bohaterki, była).

 

Przyznam, że internetowy sennik i jego "lęk wysokości zwiastuje życie pełne kłopotów" jakoś mnie nie przekonuje, ale kto wie...

Z ważnijeszych sytuacji w moim życiu, przeprowadzam się właśnie do innego miasta na studia i dość brutalnie mnie ktoś olał, ale aż tak tego nie przeżywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

most (a właściwie w tym przypadku wiadukt :P ) jest łącznikiem między dwoma światami. Tym, co zostawiasz za sobą i tym, w stronę czego podążasz.

Może to być ilustracją etapu, na jakim teraz jesteś. Myślę, że masz pewne obawy co do rozpoczęcia nowego życia w innym mieście. We śnie Twoje emocje są wyolbrzymione - ale to normalne. Przyjaciółka pomaga Ci (mówię teraz o rzeczywistości) przejść przez ten czas, na pewno Cię wspiera i dodaje otuchy.

 

Tego typu sny są odzwierciedleniem naszych wewnętrznych przeżyć. Powinniśmy czerpać z nich wiedzę o samym sobie. Musisz wiedzieć, że sen pokazał Ci, co tkwi w Twojej podświadomości. Możliwe, że nieuświadomiony niepokój (związany ze poważną zmianą w życiu) będzie przyczyną nerwów i spięć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...