Skocz do zawartości

Karty Anielskie - praca a blokada wewnętrzna


BiaMist

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam zadać kartą pytanie czy znajdę pracę ale w trakcie tasowania dodałam - dlaczego jestem zablokowana na pracę co mnie niszczy i dlaczego nie mam chęci ani odwagi szukać jej. Czuję pogubiona i nic mi nie wychodzi. Wiem, że za dużo pytań na raz. Pytanie okazało się bardziej złożone.

 

 

Układ Piramida

Karty anielskie

1*Pytający – ta karta opisuje osobę, która pyta o problem. Pokazuje głównie te cechy, które mogą mieć wpływ na problem.

2*Przyczyna problemu – tu mamy wyjaśnienie, skąd się wziął problem; odpowiedź może dotyczyć zarówno wydarzenia, jak i naszych cech charakteru, bądź jakości, które mamy w sobie rozwinąć

3*Istota problemu – ta karta pokaże sedno, być może takie, którego nawet nie dostrzegamy; sednem może być jakiś aspekt naszego rozwoju

4*Co można zrobić – to oczywista karta, pokazuje nasze możliwości w zakresie tematu

5*Czego unikać – tutaj mamy ważny aspekt odpowiedzi, czyli to, co przeszkadza w rozwiązaniu problemu; czasem to może być nawet jakiś element, który spowodował problem i unikniecie którego jest drogą do rozwiązania

6*Wynik – ta karta pokaże, na ile możemy osiągnąć taki efekt, jakiego pragniemy; można tutaj też znaleźć efekt dotyczących naszych lekcji duchowych

 

 

1- Archaii nadziei

2 Metatron

3 Anioł uzdrowienia

4Aralim Zafkiel

5 Anioly zielonego promienia

6 Archaii przemiany

 

Ponieważ kartami anielskimi pracuje od niedawna proszę o pomoc w interpretacji i przedstawienie prawidłowego odczytu.

 

1- Jestem pełna lęków i brakuje mi wsparcia. Szukam pomocy i nadziei. Szukam przesłania jakie może mieć dla mnie tarot – blokada

2- ciężko mi jest z tą kartą- Może chodzi o to, że nie potrafię dokonać dobrego wyboru.. przepraszam ale ta karta jest dla mnie za trudna. I ma wiele znaczeń

3- Mam bardzo dużo złych wspomnień które mnie blokują i nie pozwalają iść do przodu. Rozpamiętuję to co mi nie wyszło i z założenia wiem, że mi się nie uda.

4- Za dużo myślę? Nie wiem jak odczytać tą kartę jakie ona ma dla mnie przesłanie.

5- karta ta mówi o uzdrawianiu może chodzi o uzdrawianie duszy. Zostawić za sobą swoje braki

6-Mam się rozwijać i zaufać swojej intuicji (chyba) dodam, że ta karta sama mi wypadła podczas tasowania w momencie mojego monologu i poczucia bezradności. Poczułam wtedy, że chce pomocy i wskazówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie widzę tutaj lęków. Potrzebujesz po prostu wsparcia. Masz nadzieję, że pojawi się ktoś lub coś co zapoczątkuje u ciebie zbieg szczęśliwych zdarzeń, które wyniosą ciebie z dołka. W mojej ocenie jesteś osobą lubiącą porządek, piękno, czystość i ogólnie uporządkowanie. Uważam, że za dużo bujasz w obłokach i brakuje ci właściwego uziemienia.

 

2. Przede wszystkim widzę tutaj potrzebę bycia prowadzonym przez kogoś kompetentnego, kogoś kto nas poprowadzi może nie za rączkę, lecz wskaże właściwy kierunek i pomoże nam podążeniu do obranego celu, pomoże w ominięciu przeszkód odpowiedzialności za swe czyny. Moim zdaniem lękasz się odpowiedzialności za swoje czyny, działania, boisz się podjąć działanie. Jest to karta być, czynić, mieć. Boisz się być Panem własnego świata. Boisz się posiadania, w moim odczuciu jeśli coś osiągnęłaś uczciwie, staranną pracą to uważasz, że na to nie zasługujesz przykładowo bo inni tego nie mają itp. Boisz się czynić. Boisz się, że świat ci się zawali jeśli coś pójdzie nie po myśli. W mej ocenie szybko się poddajesz. Potrzebujesz kierownictwa, przewodnika. Normalnie to nie jest złe, lecz w mej ocenie u ciebie to aż nazbyt się objawia co prowadzi do stłamszenia twojego zdania i woli wielokrotnie, że o chęci działania na własnej rękę nie wspomnę.

 

3. Problemem jest tu to, że boisz się zmierzyć z wyzwaniami, które daje ci los. Unikasz ich, lub próbujesz ich uniknąć co prowadzi nie raz i nie dwa razy do załamania psychicznego, problemów zdrowotnych ciała, psychiki, a także do pogorszenia sytuacji, która wymagała w szybkiego działania. Problemem jest również to, że nie dbasz o siebie. Żeby rozwiązać problem natury materialnej i duchowej ciało musi być zdrowe. Im jest słabsze tym ma mniej siły na mierzenie się z rzeczywistością na poziomie duchowym i materialnym. Musisz zadbać o siebie i zdrowie nie tylko psychiczne lecz i fizyczne. Brak tego ciebie osłabia i to znacznie.

 

4. Tu się znów pojawia wyżej wymieniony problem, czyli, że twoja kondycja psychiczna i fizyczna jest totalnie do bani. Co można zrobić? Musisz się ogarnąć fizycznie, a także emocjonalnie. Jakby to powiedzieć, z kart czytam, że masz objawy histerii, jesteś histeryczką lub tak często reagujesz strachem na wszystko lub większość spraw. Nie wiesz czego sama chcesz od siebie, od życia. Za dużo bujasz w obłokach. Musisz się uziemić uspokoić myśli, emocje, inne uczucia, musisz doprowadzić do zdrowia organizm bo on m.in. wprowadza w twój stan umysłu zamęt, wpływa tak na ciebie bo jest słaby i zmęczony. Zacznij też żyć swoim rozumem a nie tylko uczuciami. Rozum a uczucia musi być pomiędzy nimi harmonia, wyczuwam brak harmonii u ciebie. Mniej bujaj w obłokach, uziem się.

 

5. Czego unikać? Tak jak piszesz chodzi tu o uzdrowienie duszy, lecz nie tylko duszy również i ciała fizycznego. Jednocześnie poprzez informacje czego tu unikać ja rozumiem unikać pozostawania w chorobie emocjonalnej i cielesnej. Inaczej ujmując należy unikać: nie dbania o siebie, czyli masz zacząć o siebie dbać tak jak już to opisałem.

 

6. Poprzez rozwój należy tu rozumieć zmianę dotychczasowego sposobu myślenia i życia. Czyli to wszystko co ci już opisałem powyżej. Żeby korzystać z intuicji trzeba być stabilnym emocjonalnie, jeśli faktycznie brak ci tej stabilności to dopóki jej nie odzyskasz byłbym ostrożniejszy w użytkowaniu intuicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...