Jump to content

Idealna kobieta dla tego Pana

84justi
 Share

Recommended Posts

Opiekunczej, takiej matczynej , a i przy okazji przejmujacej inicjatywe czasami ( w seksie).

hehe

przejmowałam duzo inicjatywy w seksie;)

matczyna to z obowiazkow wyreczajaca?

Matczyna, troskliwa,co to martwi sie czy synus zjadl, odpoczal, umyl sie, zalozyl czyste gatki-no przesadzam troche;) ale taka nadopiekuncza, troszczaca sie o wszystkie mozliwe potrzeby, troche jak o male dziecko.

Guest anhana

Ja bym powiedziała, że wygadanej, bezpośredniej, ożywionej, trochę szalonej, która mu poświęca dużo uwagi i niejako go "otacza" opieką ale trochę taką zaborczą. Tylko z przymrużeniem oka proszę przyjąć mój punkt widzenia, bo ja się jeszcze na tej dziedzinie nie znam :P

Ja bym powiedziała, że wygadanej, bezpośredniej, ożywionej, trochę szalonej, która mu poświęca dużo uwagi i niejako go "otacza" opieką ale trochę taką zaborczą. Tylko z przymrużeniem oka proszę przyjąć mój punkt widzenia, bo ja się jeszcze na tej dziedzinie nie znam :P

to ja moze ta opieka akurat mniej..

a jemu przeszkadzalo to,ze niby go nie wspieralam(a to chodzilo,ze nie widzialam sensu w tym co robil,zwlaszcza jak sie mu koszty nie zwracaly,daleko jezdzil zmeczony wracal) i niby nie akceptowalam (ja po prostu pewnych zachowan jak jaranie trawy...)

Darmowy hosting plików - wrzucaj i dziel się plikami nawet 1GB za darmo | mg.jpg

W sumie oczekiwanie akceptacji kazdego zachowania, to raczej o narcyzm mi zahacza.

To ciekawe, bo wlasciwie nie wiem co w horoskopie swiadczy o narcyzmie.

Chociaz silnie obsadzony Baran tak dziala.

A w horoskopie pana wladca 5 domu jest w Baranie, zreszta z satelicjum w tym znaku.

I Ksiezyc w kwadraturze z Wenus, czyli te oczekiwanuie matczynej opieki sie kloci z egoizmem.

No wlasnie !

Barana bym winila o to.

W sumie oczekiwanie akceptacji kazdego zachowania, to raczej o narcyzm mi zahacza.

To ciekawe, bo wlasciwie nie wiem co w horoskopie swiadczy o narcyzmie.

Chociaz silnie obsadzony Baran tak dziala.

A w horoskopie pana wladca 5 domu jest w Baranie, zreszta z satelicjum w tym znaku.

I Ksiezyc w kwadraturze z Wenus, czyli te oczekiwanuie matczynej opieki sie kloci z egoizmem.

No wlasnie !

Barana bym winila o to.

hm ale to nie narcyzm ze ktoś oczekuje każdego zachowania...akceptacji..właśnie bardziej egoizm;)

• 4 weeks later...
Rozmownej, inteligentnej, energicznej, lubiącej sport,ogólnie taka baba z jajami, z drugiej strony wrażliwej, rodzinnej, opiekuńczej.

hej za to ja

https://i.imgur.com/hYEafv4.gif?1

bardziej mam wrażenie ze szukam takiego jak wymieniłaś, że ona

a kiedyś astrolog mówił,że szukam kogoś podobnego do siebie, określił to "mix porządku i szaleństwa"

niestety po tym świecie albo chodzą same nudne "porządki' albo "szaleństwa" nieuczciwe:(