Jump to content
Guest Bethany

Dom III w praktyce

Recommended Posts

Guest Bethany

Dom III pusty mam. Cały jest we Lwie, Słońce jest w II domu w koniunkcji z Merkurym i w kwadracie z koniunkcją Saturn- Pluton.

Mam brata starszego o 11 lat. Z nauką specjalnie nie miałam nigdy problemów. Mam dobrą pamięć, szybko się uczę, mam pamięć do detali. Z sąsiadami mam w porzo relacje, zatargów nie było i nie ma ;).

Raczej lubię się przemieszczać, wycieczki itd. Pewnie to tak działa koniunkcja Słońce- Merkury.

Dirty

Trzeci dom w bliznietach i mam w nim marsa. Jestem raczej spokojna ale jak sie kloce to potrafie kogos slownie zniszczyc jesli ta osoba milczy dodatkowo mnie to rozjusza. U mnie nie ma cichych dni musi byc awantura. Nie jestem jakos specjalnie lubiana ale nie sadze ze to akurat z tego powodu bo nie wyklocam sie o byle co i z kim popadnoe choc jesli na ulicy uslysze ze ktos mnie cichcem komentuje potrafie die za ta ospba wrocic w celu wyjasnienia :-P

Davisa

Sam Mars w Bliźniętach jest już kłótliwy, bywa bezczelny i pyskaty. Zadziorny w gębie, bez względu na to, czego sprawa dotyczy;-) Przepraszam Dirty, ale tak kojarzę.

Ismer

Nie zawsze jest kłótliwy ale zawsze ma coś do powiedzenia. A jakie wątki potrafi tworzyć: nigdy nie mówi tylko tak / nie - zawsze musi do tego dołączyć opowieść :D

Davisa
Nie zawsze jest kłótliwy ale zawsze ma coś do powiedzenia. A jakie wątki potrafi tworzyć: nigdy nie mówi tylko tak / nie - zawsze musi do tego dołączyć opowieść :D

Jak chcesz, mogę to nazwać problemem z pójściem na ustępstwo bądź z dojściem do kompromisu;-) No i zależy, na jakiego dyskutanta trafi...

Dirty

Jesli chodzi o aspekty to mam marsa w sekstylu z jowiszem a jowisz jest w 1 domu w baranie a wladce III domu czyli merkury w 1 domu w rybach.

Wlasnie jestem bardzo ugodowa osoba klotliwa staje sie kiedy ktos zle mnie oceni albo zrani i chyba o tym mowi wladca trzeciego domu w 1 domu w rybach, o ile dobrze wnioskuje

Guest Jaglanka

W praktyce - także dom umów (podpisywanych dokumentów), zaraz po domu 7.