Jump to content

Dom IX w praktyce

Guest Bethany

Recommended Posts

Guest Bethany

Dom IX mam pusty. Cały jest we Wodniku, Uran w VI domu, w Strzelcu. Z nauką na studiach nie miałam problemów. Jestem tolerancyjna, jak chodzi o inne kultury, religie, przekonania itd. Dalszych podróży specjalnie dużo nie miałam, przynajmniej do tej pory ;).

Panna Sosuke

A u mnie w 9 domu siedzą: słońce, merkury i wenus; ciągle myślę o podróżach i to najchętniej w odległe zakątki galaktyki ;) słońce(ostatni stopień) i dom mam w raku, a wenus z merkurym w lwie. Aha i chiron tutaj również w lwie. Również nie wyjeżdżałam zbyt często, choć w tym roku pierwszy raz za granicę przez Niemcy i do Francji. Od lat planuję podróż dookoła świata, a umysł otwarty na wszystko i wszystkich. Niestety problemy ze szkołą, wyższe studia dopiero w planach. Mimo wszystko to mój ulubiony dom.

Dom IX w 80% w Raku, reszta to Bliźniaki. Pusty. Księżyc w Wadze w domu XII, Merkury w Pannie w domu XI. Nigdy nie byłam zagranicą. Studia magisterskie skończone z wyróżnieniem. Lubię czytać o innych kulturach. Jestem raczej tolerancyjna. Mało religijna. Interesuje się psychologią i filozofią. Bardziej ciągnie mnie ku ezoteryce szeroko pojętej. Mam kilka opublikowanych recenzji na koncie i artykułów w prasie, ale do dziennikarki mnie nie ciągnie. Naturalny władca domu IX Jowisz w domu V - lubię zabawę, wesela, uroczystości, taniec. Dom IX to też dom podróży umysłowych - dużo czytam, piszę opowiadania.

W Wodniku, Merkury w d 9 b blisko MC.

Mam meza obcokrajowca, bylam za granica kilka razy, teraz jestem/mieszkam zreszta w tropikach ( z mezem).

Nie mam jakiegos ponadprzecietnego umilowania podrozy czy filozofii, religii itd.

Guest Bethany

Mnie się to podoba w moim Wodniku w IX domu, że jestem otwarta i dość tolerancyjna, nie ma dla mnie specjalnego znaczenia, czy ktoś jest buddystą, czy katolikiem, a może ateistą.