Skocz do zawartości
roxette

problem z edycją i usunięciem postu

Rekomendowane odpowiedzi

roxette

Witam,

Mam problem z edycją napisanych przeze mnie postów, co więcej nie mogę ich nawet usunąć (?!)

Wczoraj bez problemu udało mi się edytować swój wpis, natomiast dziś jest to niemożliwe...

Dodatkowo na dole strony mam taką informację:

,,Uprawnienia umieszczania postów

Możesz zakładać nowe wątki

Możesz pisać wiadomości

Nie możesz dodawać załączników

Nie możesz edytować swoich postów" ????

Co zrobić w takiej sytuacji???

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

Poczekać aż będziesz miała napisanych 10 /30 postów. Wtedy będziesz miała możliwość edycji /30/ i pisania wiadomości na priv /10/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
basiunia53

Też mam problem z usunięciem postów 2-ch w temacie porady - złorzeczenia. Dziękuję za ich usunięcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

Własne posty można usuwać samodzielnie edytując je (każdy post osobno)

Aby usunąć post: klikasz -> "edytuj post" (to opcja na dole tego posta) klikasz -> "zaawansowana edycja", zaznaczasz ptaszka przy opcji "usuń ten post w następujący sposób" i klikasz -> "usuń posta".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ŚwiatłoNocy

Witam :) Coś jest nie tak. Najpierw nie widzę swoich odpowiedzi i piszę niechcący trzy pod rząd jedno pod drugim a jak chcę skasować niepotrzebne to jest to nie możliwe. Nie mogę edytować ani usuwać postów hmm pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

No też mi się zdarza dublowanie. Czasami skrypt chochlikuje i nie ma na to mocnych.

Ale z edytowaniem i usuwaniem nie powinno być problemów - czy nie możesz edytować / usuwać w ogóle, żadnego swojego posta czy tylko teraz / chwilowo jak skrypt wariuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ŚwiatłoNocy

Witaj Ismer :) Tak już mam od długiego czasu. Około rok na pewno ale jednak sporadycznie tu wchodzę. Jest niby widoczna funkcja edytuj post ale jak na to wejdę to i tak nie mogę nic zrobić, ani edytować ani usunąć.

Pozdrawiam ciepło !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

Sprawdzę to, ostatnio też jedna z dziewczyn miała taki problem i udało mi się to skorygować. Jeśli nie poradzę sobie to będę kukać wyżej. Akcja może trochę potrwać, ale w tym wątku będę informować Cię na bieżąco, czy i co wykryłam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

Sprawdziłam w ustawieniach: opcja edycji jest prawidłowo ustawiona, poprosiłam też dwie dziewczyny żeby kontrolnie edytowały swoje posty i nie mają z tym problemu, wszystko im chodzi jak należy. A czego używasz, telefonu czy kompa?

Może spróbuj jeszcze raz, powoli i uważnie ;) jeśli dalej nie da się edytować, to jestem :bezradny:, ale poproszę admina seniora o wyjaśnienie, może będzie wiedział co tu jest grane.

Natomiast co do usuwania postów, no to tu tak - też to sprawdziłam - i teraz nie ma tej opcji (od poprzedniej informacji minęło ponad dwa lata) - więc niniejszym oznajmiam wszem i wobec, że aktualnie postów samodzielnie usuwać się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ŚwiatłoNocy

Kochana Ismer :) Naprawdę robię to uważnie i teraz zrobiłam próbę i chciałam tu edytować post #7 - wciskam edycję i pojawia mi się tylko sam początek zdania -

Witaj Ismer :) Tak ju ..... dalej nic nie ma, nie ma tego tekstu, który napisałam w poście i który chciałabym edytować i nie mogę nic z tym zrobić .... ale już trudno, zostawmy to :) ściskam :) i dziękuję za zajęcie się tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ŚwiatłoNocy

I jeszcze jest coś takiego, że gdy napiszę post i dam "zamieść szybką odpowiedź" to po zamieszczeniu nie widzę swojego postu, dopiero jak odświeżę stronę to się pojawia post ale to już wiem i nie ma problemu, tylko kiedyś tego nie było i od razu była widoczna odpowiedź ...aha i używam komputera :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

A nie, kurde, tak nie będzie, żeby nas technika wodziła za nos! nie obiecuję, że coś się uda, ale będę próbować coś z tym zrobić, zwłaszcza, że inni nie mają tego problemu. Możesz zrobić zrzut ekranu i przesłać mi na @? może jak zobaczę to na własne oczy to mnie coś oświeci. Poprzednio też dłubałam do skutku, może i tym razem się uda? No bo przyczyna musi być! Tutaj, post 47

http://www.ezoforum.pl/ogolnie-o-rozwoju-duchowym/72980-blizniacze-plomienie-2.html#post724095

Fahriye edytowała swój post na moją prośbę, więc, kurka, technicznie w ustawieniach jest ok, tam nie ma błędu.

a może spróbuj z innego kompa to zrobić?

PS

Albo po wywołaniu opcji "edytuj post" wejdź od razu w "zaawansowana edycja", wtedy otwiera się większe okienko i może to załapie cały tekst, bez obcinania?

Edytowane przez Ismer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
migotka20

Witam. Nie mogę edytować swoich postów gdyż kod HTML jest wyłączony. Jak go włączyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

migotka20, kod HTML maja wyłączony wszyscy. Natomiast edycja postów jest obecnie włączona dla Użytkowników od grupy Super User.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
migotka20

Rozumiem ale jak w takim razie mam edytować posta, który już jest zbędny bądź go całkowicie usunąć skoro nie mam takiej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer
Rozumiem ale jak w takim razie mam edytować posta, który już jest zbędny bądź go całkowicie usunąć skoro nie mam takiej opcji?

Po prostu daj zlecenie, najlepiej za pomocą funkcji "raportuj zły post" - z lewej strony jest od tego ikonka z trójkątem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi