Skocz do zawartości

Feniks, ogień, bagienny potwór


Nimue00

Rekomendowane odpowiedzi

Śniłam, że przebywałam w wiosce terroryzowanej przez różnego rodzaju potwory i demony. Jednym z nich było bagienne monstrum, które blokowało przejście z i do wioski. Mieszkańcy postanowili walczyć, a ja chciałam im pomóc. Wszyscy ruszyli aby pozbyć się stworzenia, jednak potwór bez problemu ich zabijał. I wtedy, nie mając żadnego pomysłu, co zrobić, zaczęłam przemieniać się w feniksa. Ogień, który buchał z mojego ciała był potężny, jednak w żadnym stopniu nie ranił mnie ani nie niszczył okolicy. Potwór wystraszył się, pewny, że to ja go zabiję. Jako ptak wzniosłam się w górę i... zawahałam, uznając, że nie mogę mieć ani mocy ani zdolności, by powalić tak potężną bestię. I to mnie zgubiło, bo z chwilą, gdy zaczęłam wątplić, z powrotem zamieniłam się w człowieka. Uciekłam, chowając się za murami. Nie próbowałam ponownie się przemienić, uznałam, że lepiej będzie jeśli albo odejdę z wioski albo będę walczyć tylko jako człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen wydaje się mieć duchowe przesłanie. Masz ogromne możliwości, ale boisz się po nie sięgnąć. Feniks powstaje z popiołów czyli przez samo poświęcenie odradza się na nowo. Przechodzi przemianę i jest potężny. Ta moc dana jest Tobie, ale wątpiąc w siebie i nowe możliwości nie możesz ich kontrolować i stajesz się taka sama jak Ci ludzie w obliczu potęgi, która Was przeraża, wydaje się być niezwyciężona. Gdybyś oparła się temu zwątpieniu to Ty byłaś postrachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...