Skocz do zawartości

karty na odzew po wysłaniu cv


Gość gość5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość5

Postanowiłam w ramach nauki co tydzien stawiac karty z zapytaniem " jak zrealizuje sie oczekiwanie na kontakt z firm do których wysłałam cv z aplikacja na stanowisko pracy"(oby)

 

 

 

 

na tydzien 2- 8/11/2015

 

przy tasowaniu wypadł bocian- czyli idą zmiany z przełożenia znów bocian + drzewo - znów zmiany ale w trybie długofalowym- czyli nie już nie teraz ale za dobrą chwilę

 

 

Ptaki (12) serce (24) trumna (8) = 44-36= 8

 

36 krzyz 32 księzyc 16 gwiazdy

 

32 ksiezyc 12 ptaki

8 trumna

 

heh nie wiem- szykuje sie totalna zmiana sytuacji moim zdaniem

 

bede weryfikowac na bieżaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5

chyba ten tydzien moge zweryfikowac- jeden mail, ponieważ wysłałam list motywacyjny a Cv mi z maila wycięło :/

 

w weekend wrzucę rozkład na kolejny tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
Ptaki (12) serce (24) trumna (8) = 44-36= 8

 

36 krzyz 32 księzyc 16 gwiazdy

 

Rogi, a tu nie powinien być Ogród (20), zamiast Gwiazd (16)? Bo to jest zsumowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
chyba ten tydzien moge zweryfikowac- jeden mail, ponieważ wysłałam list motywacyjny a Cv mi z maila wycięło :/

 

Najlepiej się uczyć interpretacji, jak już wiadomo, co się wykluło. :) I tak teraz myślę, że Twój rozkład mógł pokazać, że wysłałaś wiadomość (Ptaki), ale jego najważniejsza część, czyli Serce , została wycięta z wiadomości, czyli Trumna, bo Trumna jest zmianą. Była to więc zmiana treści Twojej wiadomości, a tym samym zmieniły się Twoje szanse.

Pewnie to trochę naciągane, ale taka interpretacja mi się skojarzyła po Twojej weryfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5
Najlepiej się uczyć interpretacji, jak już wiadomo, co się wykluło. :) I tak teraz myślę, że Twój rozkład mógł pokazać, że wysłałaś wiadomość (Ptaki), ale jego najważniejsza część, czyli Serce , została wycięta z wiadomości, czyli Trumna, bo Trumna jest zmianą. Była to więc zmiana treści Twojej wiadomości, a tym samym zmieniły się Twoje szanse.

Pewnie to trochę naciągane, ale taka interpretacja mi się skojarzyła po Twojej weryfikacji.

 

:) bardzo dziękuje za interpretacje i pomoc w nauce, wiesz tak sobie mysle, że te zmiany dopiero przyjdą, ponieważ dopiero dostaję potwierdzenia dosłania do pracodawcy swojej aplikacji i wczoraj dostałam tez dwa potwierdzenia otwarcia. Tak teraz wpadło mi do głowy, zę trumna to tez cisza- jak ktos umrze to słowa z siebie nie wydusi............... no zobaczymy, jutro wrzucę kolejne karty na odzew w sprawie pracy.

 

Co do sumowania to wg mnie się zgadza- trumna + 8(trumna) z ogólnego sumowania to 16 - gwiazdy

 

pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
trumna to tez cisza

 

Jesteś genialna. :) Faktycznie, Trumna może oznaczać ciszę w trakcie załatwiania jakiejś sprawy. Zatrzymanie działań.

 

Co do sumowania to wg mnie się zgadza- trumna + 8(trumna) z ogólnego sumowania to 16 - gwiazdy

 

Bo ja myślałam, że jest to zsumowanie:

 

Ptaki (12) + Serce (24) = Krzyż (36)

Serce (24) + Trumna (8) = Księżyc (32)

Ptaki (12) + Trumna (8) = Ogród (20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5

troche namotałam ale karty na kolejny tydzień tez nie napawaja optymizmem

 

kotwica (35) list (27) góra (21)=> jeździec (1)

 

książka (26) ptaki (12) drogi (22)

koniczyna (2) Ryby (34)

krzyż (36)

 

no i znów jestem w kropce ........... wygląda na to, ze ktoś się odezwie ( jeździec po zsumowaniu poziomym)? na dole krzyż, jednak jakieś trudności się szykują? help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
kotwica (35) list (27) góra (21)=> jeździec (1)

 

Jeździec może pokazywać, że dostaniesz wiadomość o brakujących dokumentach potrzebnych przy rekrutacji.

 

książka (26) ptaki (12) drogi (22)

 

Te karty mogą mówić, że są potrzebne dodatkowe szkolenia.

 

koniczyna (2) Ryby (34)

krzyż (36)

 

Tu widziałabym to, że dostałabyś niewielkie pieniądze, ale roboty byś miała od zarąbania. ;)

 

Wszystko to piszę w trybie przypuszczającym, bo nie jestem pewna swojej interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kotwica (35) list (27) góra (21)=> jeździec (1)

 

A może nadejdzie wiadomość, propozycja pracy (kotwica i list to też umowa o pracę), ale będzie opóźniona, albo coś trzeba będzie jeszcze spełnić, żebyś mogła ją podjąć i to będzie dość karkołomne. Jednak ostatecznie nadejdzie dobra wiadomość

 

książka (26) ptaki (12) drogi (22)

trzeba się będzie dokształcić, żeby odbyć rozmowę, która może okazać się dość trudna, będzie wymagała podjęcia trudnych decyzji.

 

koniczyna (2) Ryby (34)

pozytywnie się to zakończy dając Ci możliwość zarobienia pieniędzy

 

krzyż (36)

hmmm może zbyt duże obciążenie wymaganiami, którym na początku będzie trudno podołać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5

sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie, tym bardziej, ze jeden dzien wypada z obiegu w tym tygodniu

 

bardzo dziękuje Wam za pomoc- weryfikacja pod koniec tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej -odzew był w piątek, niby wszystko ok- dwie panie ( ptaki?), z którymi była rozmowa były bardzo bardzo pozytywnie nastawione ale jak dla mnie wszystko zbyt cukierkowe.

 

Gdyby ktoś chciał mi postawić karty czy przejdę do drugiego etapu- czy zaproszą mnie na kolejna rozmowę-byłabym bardzo wdzięczna- jak sama wyjmę- boję się, ze wyjdą życzeniówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje! sumowanie pierwszych kart to lis - z tą koniczyna na końcu może oznaczać nowe możliwości - oby

 

ze dostane zaproszenie na drugi etap, chociaż wole sobie zbyt dużo nie obiecywać- do końca przyszłego tygodnia ma być info na "+" albo "-". Zobaczymy co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 Myszy - 24 Serce - 3 Statek

 

widać, że będziesz się stresować oczekiwaniem na roztrzygnięcie. Statek w tym rozkładzie kojarzy mi się z czymś o czym marzymy, na co czekamy..

 

Sumowanie: 11 Rózgi - 27 List - dostaniesz wiadomość - zaproszenie albo informację, że oferta jest już nieaktualna

 

Podsuma: 2 Koniczyna - przy kartach powyżej, chyba będzie to krótkotrwała radość, myślę, że na tym etapie się zakończy:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście to nie koniec- idę na drugi etap :)

 

Nie napisałam, że to koniec. Też pomyślałam, że będzie ciąg dalszy (II etap), ale zasugerowałam, że na tym się zakończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałam, że to koniec. Też pomyślałam, że będzie ciąg dalszy (II etap), ale zasugerowałam, że na tym się zakończy

 

masz rację Davisa- wszystko wyglądało pięknie ale wybrali osobę z branży - przechodzi z konkurencji. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz odzew do 4/12/2015

 

ryby (34) dom (4) pies (18) razem ogród 20

 

2 koniczyna 22 drogi

24 serce

 

 

serce to mnie chyba niedługo rozboli z tego wszystkiego - ale wygląda tak jakby nawet dwie firmy miały się odezwać i znów do tygodnia ( koniczyna) - no zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryby (34) dom (4) pies (18) razem ogród 20 - Ktoś zaproponuje Ci współpracę. Te karty kojarzą mi się z pracą w domu - albo wykonywanie czegoś we własnym domu albo jako pomoc domowa, opiekunka u kogoś w domu.

 

2 koniczyna 22 drogi - Uważam, ze będzie odzew, ale tu znowu będą mieli wybór.

 

24 serce Przy Sercu możesz dostać te pracę, ktoś będzie przychylny i przyjaźnie nastawiony, chociaż tutaj karty chyba nie wskazały jeszcze jaki będzie tego wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5

ciekawe co w kolejnym tygodniu mnie czeka .............

 

lis trumna- przełozenie

 

 

gwiazdy (16) statek (3) wieza (19)

 

wieza (19) drogi (22)

 

drzewo (5)

 

drzewo to zastój.............. jak nic przed świetami..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
gwiazdy (16) statek (3) wieza (19)

 

W podsumowaniu wychodzi Koniczyna (2).

 

Gwiazdy ze Statkiem mówią o czymś nowym, a Statek z Wieżą oznaczają co prawda podróż, ale w Twoim przypadku chyba dotyczą jakiejś zmiany. Wieża kiedyś mi pokazała urząd, więc może w oko wpadnie Ci jakieś nowe miejsce poszukiwania pracy. Koniczyna w podsumowaniu mogłaby mówić o miłej niespodziance.

 

Przy podsumach:

 

wieza (19) drogi (22)

 

drzewo (5)

 

widziałabym to tak, że: urząd (Wieża) --> poszukiwania (Drogi) --> coś stałego (Drzewo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5

to miód na moje serce- no chciałabym, chciała.............. ale juz sie wole za mocno nie ekscytować, bo z ostatnich ekscytacji o mało łzy rozczarowania nie poleciały.

 

tez tak o tej wieży pomyslalam ale zobaczymy co sie wydarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

Z ekscytacji człowiek tylko spada z konia ;), a to trzeba wypiąć pierś i brać wszystko na klatę. Optymizm przede wszystkim. :) Nic nie kosztuje, a życie staje się przyjemniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość gość5

Witajcie w Nowym roku!- wszystkiego dobrego! jak zawsze połozyłam karciole na odzew - tym razem do 17/01/2016- ze względu na to, ze ten tydzień jakiś taki krótki...........

 

karta pod spodem- serce (24) - z ponizszych kart jakby miała być rozmowa w sprawie pracy- do weryfikacji. Z góry dziękuję za pomoc w interpretacji.

 

waz (7) droga (22) drzewo(5)= ryby (34)

 

podsumy pani (29) list(27)

 

ogród (20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta praca może się wiązać ze zmianą miejsca zamieszkania, albo jest gdzieś indziej niż mieszkasz?

 

Witajcie w Nowym roku!- wszystkiego dobrego! jak zawsze połozyłam karciole na odzew - tym razem do 17/01/2016- ze względu na to, ze ten tydzień jakiś taki krótki...........

 

karta pod spodem- serce (24) - z ponizszych kart jakby miała być rozmowa w sprawie pracy- do weryfikacji. Z góry dziękuję za pomoc w interpretacji.

 

waz (7) droga (22) drzewo(5)= ryby (34)

 

podsumy pani (29) list(27)

 

ogród (20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5
Czy ta praca może się wiązać ze zmianą miejsca zamieszkania, albo jest gdzieś indziej niż mieszkasz?

 

mieszkam w trojmiescie wiec moze byc w innym mieście- ale zmiana miejsca zamieszkania- raczej nie, tak mi jeszcze do głowy przyszło ( waz i droga- trudno dostepne miejsca) -jest jedna firma do której aplikowałam- niby blisko ale dojazd kijowy............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będą tam pieniądze i praca wśród ludzi. Nie wiem jakiś sklep duży czy miejsce gdzie jest sporo ludzi.

 

mieszkam w trojmiescie wiec moze byc w innym mieście- ale zmiana miejsca zamieszkania- raczej nie, tak mi jeszcze do głowy przyszło ( waz i droga- trudno dostepne miejsca) -jest jedna firma do której aplikowałam- niby blisko ale dojazd kijowy............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
Witajcie w Nowym roku!- wszystkiego dobrego!

 

Tobie również wszystkiego dobrego. :)

 

karta pod spodem- serce (24) - z ponizszych kart jakby miała być rozmowa w sprawie pracy- do weryfikacji. Z góry dziękuję za pomoc w interpretacji.

 

waz (7) droga (22) drzewo(5)= ryby (34)

 

podsumy pani (29) list(27)

 

ogród (20)

 

Węża z Drogami widziałabym jako Twoje miotanie się w sprawie pracy. Drogi mogą pokazywać szansę na pracę w niepełnym wymiarze, taką bardziej na tymczasem. A Drzewo jako potrzebę rozszerzenia poszukiwań. Jest też jeszcze jedna opcja, która mi się nie podoba. Drzewo może pokazywać, że musisz jeszcze poczekać, aż Twoje starania przyniosą efekt. Wolałabym, żeby ta opcja się nie sprawdziła, ale napisałam o niej, bo taka interpretacja też mi przyszła na myśl.

 

Pani i List pokazują, że dostaniesz wiadomość od jakiejś kobiety, albo będziesz się kontaktować z jakąś panią, a Ogród może pokazywać, że powinnaś kogoś poprosić o pomoc.

 

A Serce pod spodem na pewno pokazuje Twoje podejście do poszukiwań. Robisz to całym sercem i całą sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5
Ale będą tam pieniądze i praca wśród ludzi. Nie wiem jakiś sklep duży czy miejsce gdzie jest sporo ludzi.

 

oby :) dużo ludzi- z pewnością- bo do sporych firm aplikuję :) ale do sklepów nie

Edytowane przez gość5
dodałam o sklepie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5
Tobie również wszystkiego dobrego. :)

 

 

 

Węża z Drogami widziałabym jako Twoje miotanie się w sprawie pracy. Drogi mogą pokazywać szansę na pracę w niepełnym wymiarze, taką bardziej na tymczasem. A Drzewo jako potrzebę rozszerzenia poszukiwań. Jest też jeszcze jedna opcja, która mi się nie podoba. Drzewo może pokazywać, że musisz jeszcze poczekać, aż Twoje starania przyniosą efekt. Wolałabym, żeby ta opcja się nie sprawdziła, ale napisałam o niej, bo taka interpretacja też mi przyszła na myśl.

 

Pani i List pokazują, że dostaniesz wiadomość od jakiejś kobiety, albo będziesz się kontaktować z jakąś panią, a Ogród może pokazywać, że powinnaś kogoś poprosić o pomoc.

 

A Serce pod spodem na pewno pokazuje Twoje podejście do poszukiwań. Robisz to całym sercem i całą sobą.

 

bef- miotam sie i motam jak szalona :P - to drzewo to rzeczywiscie tez może oznaczac dluzszy czas oczekiwania, bo jets jeden wakacik, który by mnie bardzo interesował ale własnie trzeba chyba poczekac................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość gość5

było grzeczne - dziękujemy za zainteresowanie ale posadę otrzymał inny kandydat, co prawda tego nie dopisali- ale ktos ze znajomych kierownictwa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

Czyli Wąż na początku rozkładu mógł pokazywać fałszywe względem Ciebie załatwianie sprawy, bo rozmawiali z Tobą, a mieli już swojego kandydata. Czyli podstępem poszli inną Drogą. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5
Czyli Wąż na początku rozkładu mógł pokazywać fałszywe względem Ciebie załatwianie sprawy, bo rozmawiali z Tobą, a mieli już swojego kandydata. Czyli podstępem poszli inną Drogą. :(

 

na to wychodzi :( także poszukiwań ciąg dalszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...