Skocz do zawartości

snie o jego nieistniejącym dziecku - czestu motyw


Dirty

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi mi o interpretacje snu wiec nie wstawiam w tamtym dzialw, chodzi mi o nieco glebsze spojrzenie i chcialabym prosic o pomoc. Kiedy zona mojego bylego kilka lat temu byla w ciazy snilo mi sie ze bedzie mial corke. Urodzil mi sie syn ale od tej pory czest sni mi sie ze ma corke, czasem jest to duza dziewczynka a czasem niemowle. Zastanawiam sie czy gdzies jest dusza jego nienarodzonwgo dzievka? ?? Nie wiem jak to tlumaczyc.ostatnio mialam kolejny sen tym razem o chrzcinach jego nieistniwjacej corki, widzoalam jak tuli niemowle w ramionach. Weszlam do jego rodzinnego domu ale czulam ze jego rodzina mnie noe akceptuje.

Pomoze mi ktos wykasnic te sny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie była lub wciąż jest pisana mu córka i jako emocjonalnie z nim związana widzisz to. Albo odebrałaś jego silne pragnienie w tym kierunku. Czekał na dziecko i marzył o córce, chociaż los dał mu jednak syna. Może też w bardziej fantastycznej teorii to przebłysk jakiejś alternatywnej rzeczywistości, gdzie jego inna wersja faktycznie ma córkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za ciekawa odpowiedz. Czasem faktycznie w snach czuje jakbym byla w alternatywnej rzeczywistosci. Co ciekawe ja cala ciaze swoja czulam ze bede miala syna okazalo sie jednak ze to dziewczynka o ktorek marzylam. Potem mialam duzo snow w ktorych rodzilam czarnoskore dziecko, poczelam je z jakas istota z astralu albo corka chciala mnie znisCzyc. Dziwily mnie te sny gdyz zawsze pragnelam miec dziecko..

 

Wracajac do nawiedzajacej dziewczynki ostatnio snila mi sie jako moja wlasna corka bawilam sie z nia i moja realna corka ale tamta byla starsza, wiec chyba nie chodzi o kolejnw dziecko. Wiesz mam wrazenie ze w tych snach chodzi o jakies dziecko utracone. Ona jest w snach czasem moim dzievkiem czasem jego i kiedy sni mi sie razem z jego lub moim dzieckiem jest od nich starsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...