Skocz do zawartości

Proszę o pomoc - sen o ciężko chorej babci


Amesia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w interpretacji snu . Generalnie mam tak,że rzadko pamiętam sny ale jak już pamietam sen to cos on oznacza. Ostatni sen,który tutaj został zinterpretowany, rzeczwywiście przedłożył mi się na życie osobiste , sytuację oraz przyszłość .

Mam w domu babcię chorą , która jest już w bardzo ciężkim stanie po wyjściu ze szpitala i z dnia na dzień jest co raz gorzej. Pogodzilismy się z tym,że za dużo raczej jej czasu nie zostało chociaż lekarze mówią iz mimo,że babcia się męczy , stan sie pogarsza to ma bardzo silne serce jak na swój wiek więc trudno powiedzieć ile to potrwa.

Pół godziny temu obudziłam się gdyz miałam sen o Niej i nie daje mi On spokoju . Mimo iż przekładając na rzeczywistość jest optymistyczny to i tak kiedy obudziłam się , czułam smutek i aż się popłakałam mając odczucia, że już babcia z Nami Wigilii nie spędzi :o.

Sen pamiętam urywkami.

Z cała rodziną siedzielismy w salonie , mielismy świadomość,że babcia leży w 2 pokoju i jest osobą leżącą . Poszłam do kuchni i naglę widzę,że babcia jakby cudownie ozdrowiała , siedzi w kuchni i je (chyba) obiad. Pobiegłam do pokoju aby powiedzieć mamie i bratu,że babcia chodzi i je obiad. Wszyscy zaczelismy się śmiać i komentować typu : tak to chora i chodzić nie może ale na obiad to sama wstała i przyszła . Zaraz przyszła babcia do pokoju usiadła na fotelu , zaraz wstała idąc do innego pomieszczania . Nie mam pojęcia co się stało,czy sie poślizgnęła, czy jej nogi odmówiły posłuszeństwa i upadła uderzając sie w głowę . Brat pomógł jej wstać a babcia była jakby zła i zniesmaczona coś do Niego powiedziała . Ja obwiniając brata za upadek babci zaczęłam na Niego krzyczeć .

w tym momencie obudziłam się i nie wiem co było dalej. Nie mogę spać gdyż strasznie sie martwię i boje się ,że babcia opóści Nas juz niedługo :(.

Dodam,że mimo w snie pojawił się brat to brat nie mieszka z Nami juz od wielu wielu lat i bardzo rzadko bywa w domu ze względu na odległość.

 

Prosze o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli ciężko choruje to może dla niej odejście jest tym, czego by pragnęła by nie czuć się ograniczona w ciele odmawiającym posłuszeństwa. Stąd obraz, że była samodzielna, a gdy upadła była niezadowolona z pomocy w podnoszeniu. Też kiedyś przeżywałam zbliżające się odejście babci i chciałam ją zatrzymać dopóki mnie jej dusza nie przekonała, że jestem w błędzie. Spróbuj cieszyć się chwilami, które są Wam dane razem i pamiętaj, że jej odejście nie oznacza, że nie będzie mogła Was wspierać z tamtej strony jeśli byliście z sobą blisko.

 

Z uwagi, że może to naprawdę być dla Ciebie ciężka sytuacja odpowiadam na ten wątek, ale na przyszłość proszę jednak o stosowanie się do regulaminu odnośnie tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, Dziękuję za interpretacje i przepraszam,że tak długo trwała moja odp . spory czas nikt nie odp więc nie zaglądałam . dopiero teraz zauważyłam ,że mi odpowiedziałaś .

 

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...