Skocz do zawartości

Kobiety mojego życia


kudlaty065

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w interpretacji snu:

 

Stacja kolejowa w miejscowości, w której mieszkam, przechodzę z plecakiem po peronie, dużo ludzi, pełno znajomych. Woła mnie pierwsza grupka kolegów, wśród nich była jedna dziewczyna z którą sie spotykałem, pytają sie mnie czy jadę z nimi do Kanady, ponieważ ktoś się rozmyślił, ja zadowolony, że w końcu wyjadę, nagle przypominam sobie że nie mam wizy (nie mylić z paszportem) i nie mogę jechać, więc się pożegnałem. później kolejna grupka mnie woła, pytają się czy jadę z nimi za granicę, bo mają wolny bilet, gdyż chłopak jednej dziewczyny (mojej byłej) się rozmyślił. ja znów ucieszony, jadę jadę, nagle pojawia sie ten facet, więc odchodzę, i tak ze 3 razy jeszcze. Następnie spotykam dziewczynę, która zawsze mi się podobała, ale nigdy z nią nie byłym, i bardzo daleko od siebie mieszkamy. czy jadę z nią i koleżanką do Meksyku. ja znów ucieszony, jadę jadę, pojechaliśmy na większą stację, znowu dużo ludzi, zapowiadają pociąg na lotnisko. Ja idę pierwszy, odwracam się i widzę jak ktoś próbuje mi podrzucić jakieś narkotyki do plecaka, udało mi się go za chwycić za rękę, powalić na ziemie, po czym przyszła policja, bo ktoś widział całe zajście. Dziewczyną powiedziałem, by przytrzymały chwilę pociąg, zaraz do nich dotrę. poszliśmy z policjantami oraz dilerem do jakiegoś pomieszczenia by przedstawić sytuację jak to było. on się przyznał, a mnie nadal trzymają, ja nerwowo chodzę, bo śpieszę się na pociąg. policjant to widzi i pyta się dlaczego jestem taki nerwowy, powiedziałem dlaczego, powiedział bym się zebrał, ale mam mu pokazać jeszcze plecak. okazało się, że zamiast ubrań mam tam wodę i gazetę. Niestety pociąg odjechał nim wyszedłem z pomieszczenia. Idę taki smutny przez dworzec. nagle ktoś dotknął mojego ramienia i powiedział by się nie martwił, że to nie z nią miałem wyjechać, ja się odwracam by zapytać o co chodzi, kim jesteś i skąd wiesz, że nie z nią. Patrzę a to mój zmarły tata, mówi mi, że nie warto się martwić, wyjechać mam z kimś innym. On nagle znika ja się budzę.

 

w tym śnie, nie było tylko moich dwóch ostatnich Kobiet, z żadną nie mam kontaktu, ostatnią kocham cholernie mocno, tęsknie za nią, planowaliśmy razem wyjechać jak skończy LO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może ten sen to faktycznie pocieszenie od twojego ojca. Pociągi w różne miejsca, do których nie możesz się udać z różnych powodów. Brak wizy, pojawienie się kogoś na twoje miejsce czy problemy z prawem to obraz tych minionych strat w planach. Jednak masz pocieszenie, że twoja szansa nie odeszła z tamtymi ofertami. Ta właściwa dla Ciebie osoba nadal na Ciebie czeka i zjawi się w odpowiednim czasie. Może jest nawet obecną skoro jej w śnie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...